Pages:
Author

Topic: DIW Token (DIW) - page 6. (Read 2620 times)

newbie
Activity: 266
Merit: 0
March 26, 2018, 05:06:19 PM
Bu koinin imzasını forumda çok fazla görüyorum, bir kaç yerde de reklamını gördüm ama detaylıca araştırıp bakmak nasip olmadı bana
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
March 26, 2018, 04:52:00 PM
Uzatmaları iyi olmuş aslında şu anki ortamda ne piyasaya girse bekleneni veremez çıkıp çöp olacağına sağlam girsin borsalara.
full member
Activity: 630
Merit: 102
March 26, 2018, 04:30:05 PM
Arkadaşlar ICO tarihi ileriye atılmış. 3 - 31 mayıs aralığında olacakmış. Bu durumda imza kampanyası da nisan ayı boyunca devam edecek sanırırm. Ben Telegram üzerinden sordum ama net bilgi vermediler.
Token adetlerini daha da düşürmezler inşallah.

Daha fazla ne kadar düşürebilirler ki zaten diye düşünüyor insan. Haftalık 1200 iken girmiştim şimdi 280'e düşmüş. Ha düşmesine karşı değilim düşsün de fazla abartmasınlar. Daha fazla düşürmezler bence
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
March 26, 2018, 04:15:55 PM
Uzatmaları kötü olmuş.Ne kadar toplayabilecekse kar olarak bakıyorlar heralde.Güzel reklam yaptılar ve bunu kullanmak istiyorlar.Ödülü düşürmeleri iyi değil ama ben şu an devam edeceğim.Borsaya çıktığında x2 yapsa yeter.Boğa sezonuna denk getirmeye çalışıyorlar heralde.Güzel olur yatırım yapan ve bountylesine giren arkadaşlar için.
full member
Activity: 350
Merit: 105
March 26, 2018, 03:42:30 PM
Ödüllerde iyileştirme olmazsa kimse beklemez çıkar kampanyadan bence. Şahsen bu haftaki ödülleri takip edip beklicem iyileştirme olmazsa ben çıkarım.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
March 26, 2018, 02:48:26 PM
Arkadaşlar ICO tarihi ileriye atılmış. 3 - 31 mayıs aralığında olacakmış. Bu durumda imza kampanyası da nisan ayı boyunca devam edecek sanırırm. Ben Telegram üzerinden sordum ama net bilgi vermediler.
Token adetlerini daha da düşürmezler inşallah.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
March 26, 2018, 01:31:14 PM
Uzun zamandir bi ico yapalim dedik, 3 eth yatirdik... Iyidir güzeldir, bu proje biseyler yapar, az da olsa degerlenir dedik...
Adamlar önce bounty ödüllerini düsürdü... Simdi de ico tarihini ileriye atti... 31 mayis'a kadar sürecekmis ico...

Her ne kadar proje iyi olsa da, bu tip oyunlar, insanin orasini burasini bulandiriyor...
Su ana kadar Primalbase, DIMtoken, Tezos... Simdi de DIW... Azcik biyerleri kalkmaya görsün; hemen b.kunu cikriyorlar:)

Sabir, sabir, ya sabir...
full member
Activity: 546
Merit: 100
March 23, 2018, 01:50:06 PM
Bu hafta yine ödül düşmüş. Full member olarak girdiğimde haftalık 120 dolardı şimdi 34 dolar. Bu kadarda olmaz artık. Tamam ödül programını değiştirme hakkı saklı demişler ama bu kadarınada pes doğrusu. Tablo güncellensede bir an önce başka kampanyaya girsem. Gün içersinde kaçıncı defadır bakıyorum, hala yapamadılar güncellemeyi.

Ödül düşüklüğü beni de üzdü, tokenleri aynı düzeyde verseler iyiydi. Projenin başarılı olacağını düşünüyorum inşallah emeklerimiz boşa gitmez.
full member
Activity: 490
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
March 23, 2018, 12:34:11 PM
10 nisana kadar açık olacak bir iconun borsaya girdiğinde pump yiyeceğini düşünmüyorum. İmzacılar olarakta hemen dağıtmayacakları için dump zamanına denk geleceğiz diye düşünüyorum. Ama kısa süre içerisinde fiyatı oturur o zaman göreceğiz. Belirttikleri fiyatlar ico fiyatı üzerinden tabi ki
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
March 23, 2018, 12:30:27 PM
Ico sonrası borsalara çok ciddi bir giriş yapması lazım çok ciddi beklenti oluşmuş durumda yani imza listesi Çin ordusu gibi herkes var bende yeni katıldım sürekli katılım olmuş hayırlısı artık.

İlk günler dump ve pump çok fazla olacaktır, o sebeple değerlendirmekte fayda var. Smiley
full member
Activity: 756
Merit: 104
March 23, 2018, 09:29:24 AM
Ico sonrası borsalara çok ciddi bir giriş yapması lazım çok ciddi beklenti oluşmuş durumda yani imza listesi Çin ordusu gibi herkes var bende yeni katıldım sürekli katılım olmuş hayırlısı artık.
hero member
March 22, 2018, 01:08:55 PM
DIW bountysi ne zaman bitiyor bir bilginiz varmı? Bird een çok merak ettiğim ıco bittikten sonra ne kadar süre içinde dağıtım yaparlar çok bekletirler mi?

İmza kampanyası ve diğer bountyler ICO sonrasında bitecek. Son güne kadar kazandırmaya devam edecekler. ICO sonrasında borsalara hızlı bir giriş yapması bekleniyor o sebeple dağıtım çok gecikmez diye düşünüyorum.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
March 21, 2018, 04:42:55 PM
Çok fazla bedava dağıttığını duydum. İmzasına katılım fazla airdroplardan ve diğer kampanyalarından yüksek dağıtımlar yapıyormuş. Umarım ilerde kazancı da yüksek olur.
full member
Activity: 224
March 21, 2018, 03:06:08 PM
DIW bountysi ne zaman bitiyor bir bilginiz varmı? Bird een çok merak ettiğim ıco bittikten sonra ne kadar süre içinde dağıtım yaparlar çok bekletirler mi?
full member
Activity: 448
Merit: 107
March 21, 2018, 02:57:18 PM
diw' in pre-ico' su tamamlandı. normal ico 10 nisan' a kadar sürecek. imza kampanyası pre-ico ile mi bitiyor yoksa ico süresince devam edecek mi acaba? konu hakkında bilgisi olan var mıdır arkadaşlar ?
İmza kampanyası ve diğer bountyler ICO bittiğinde sona erecek.
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
March 21, 2018, 02:44:51 PM
diw' in pre-ico' su tamamlandı. normal ico 10 nisan' a kadar sürecek. imza kampanyası pre-ico ile mi bitiyor yoksa ico süresince devam edecek mi acaba? konu hakkında bilgisi olan var mıdır arkadaşlar ?
hero member
March 21, 2018, 11:36:30 AM
Bu hafta yine ödül düşmüş. Full member olarak girdiğimde haftalık 120 dolardı şimdi 34 dolar. Bu kadarda olmaz artık. Tamam ödül programını değiştirme hakkı saklı demişler ama bu kadarınada pes doğrusu. Tablo güncellensede bir an önce başka kampanyaya girsem. Gün içersinde kaçıncı defadır bakıyorum, hala yapamadılar güncellemeyi.

Son günler yaklaştı, o sebeple normal bu tarz düşüşlerin yapılması. Bir yönden güzel ayrıca çünkü son hafta giren kişiler fazla token kazanamaz ve daha fazla token yakılır bu şekilde daha fazla değerli hale gelir elimizdeki tokenler.
full member
Activity: 966
Merit: 142
March 21, 2018, 08:33:55 AM
member
Activity: 280
Merit: 10
March 20, 2018, 07:12:31 PM
DIW Token hakkında oldukça fazla araştırma yaptım ve okuma gerçekleştirdim fakat kararımı veremedim, ileride başarıya ulaşacak mı yoksa hepten çöp mü olacak daha belli değil. bakalım.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
March 20, 2018, 06:12:31 PM
Hitbtc deposit ve çekim işlelerinde gayet hızlı ancak her borsa kadar hitbtc de beni tedirgin ediyoru hiç birine güvenmiyorum. Sizede güvenmemenizi tavsiye ederim. Borsalara muhtacız ancak uzun süreli hodllarda en kötü erc20 tokeni yapıp myetherwallete atmak lazım.
Pages:
Jump to: