Pages:
Author

Topic: 💲 💲 💲 Dolar 6.56- Güncel Dolar Tartışması 💲 💲 💲 - page 6. (Read 1988 times)

member
Activity: 308
Merit: 11
yıllardır ekonomide borç para kullandılar bu borç paraları da üretim ve işsizliği düşürecek yerlerde kullanmak yerine inşaata gömdüler. Şimdi de bunun düşeceğini beklemek salaklıktır. kısa vadede de düzelme olmaz. 10 yılda yıktıklarını sadece 100 günlük eylem planı ile mi toplamayı düşünüyorlar.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Kendi beceriksizlikleri baskalarina atmada bunlarin ustune yok. Merkez mudehale etmis.. istedigi kadar etsin. Sen koca bir tencere kaynar suya bir kasik soguk su katsan ne olur.
Altindaki atesi sondurmek lazim. O atesi yakan issizlik, uretmemek..
newbie
Activity: 92
Merit: 0
https://www.ahaber.com.tr/webtv/ekonomi/doviz-lobisi-devrede-hedef-turkiyenin-milli-ekonomisi   
allah bunlar ve bunlar gıbı haber yapanların bın turlu belasını versın.bız becerıksısız demek yerıne habıre yalan dolan.
be amk kanalı secımlerden sonra faız lobısı dovız lobısı bıtcek dıe gotlerını yırtılar mk

dinledim sonuna kadar dinledim de ne diyor bu salak? hangi analist doların düşeceğine dair açıklama yapıyormuş. Ben o analistin beynini sikeyim. yok duyumlar almışlar bir lobi varmış yok aslında Türkiye'nin ekonomisi çok güçlüymüş. yok enflasyon düşmeye başlamış. Lan bu kadar da yalan söylenmez
full member
Activity: 672
Merit: 110
https://www.ahaber.com.tr/webtv/ekonomi/doviz-lobisi-devrede-hedef-turkiyenin-milli-ekonomisi   
allah bunlar ve bunlar gıbı haber yapanların bın turlu belasını versın.bız becerıksısız demek yerıne habıre yalan dolan.
be amk kanalı secımlerden sonra faız lobısı dovız lobısı bıtcek dıe gotlerını yırtılar mk
newbie
Activity: 238
artık önünü alamıyorlar hiç bir şekilde. Ne yapsalar ne konuşsalar hepsi boş. Bu zamana kadar yapılan bütün hataların cezasını çekiyoruz artık.
full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
Yardırıyor yine, 5.27 nedir
jr. member
Activity: 140
Merit: 8
merkz bankası dokunmasaydı ıyıydı 5,24 tl.batıyoruz mk

valla öyle merkez bankası atlamasaydı daha yavaş yükseliyordu bu dolar. düşmesi için hamle yapıyorlar dolar daha da yükseliyor  Smiley
boşa attığımızı herkes farketti artık.
full member
Activity: 672
Merit: 110
merkz bankası dokunmasaydı ıyıydı 5,24 tl.batıyoruz mk
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
iyide merkez bankası mudahale etti,neden bir kuruş bile dusmedi bu dolar anlamadım?
newbie
Activity: 238
Şimdiye kadar gördüğümüz zamlar hiç bir şeydi. Asıl zamlar bundan sonra gelmeye başlayacak. doların asıl yansımasını da önümüzdeki günlerde göreceğiz. İşte o zaman doların ne kadar yükseldiğini herkes anlayacak.
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
5 psikolojik sınırdı aşıldı artık hala egonomimiz çoh eyi diyen adamlara rastgelirsem kafa göz dalasım var bu saatten sonra.daha sokağa tam anlamıyla yansımadı bi süre sonra herşeye zam gelince uyuyanlarda ayılacaktır inşallah.
jr. member
Activity: 182
Merit: 3
ülkemize operasyon çekiliyor diyen çomar neredesin ?sağlam bir ülkedenin parası 20 30 kuruş artış yapar mı ?

onlar hala aynı kafada. ne kadar çok yükseliyor o kadar büyük operasyon yapılıyor demek ki. o çomarlar yüzünden bu halde değil miyiz zaten. ekonomi tamamen bitsin de belki o zaman kurtuluruz bu iktidardan.
member
Activity: 299
Merit: 11
ülkemize operasyon çekiliyor diyen çomar neredesin ?sağlam bir ülkedenin parası 20 30 kuruş artış yapar mı ?
full member
Turkish Translator
Daha bu günleri arayacak duruma geleceğiz. Allah bizlerin yardımcı olsun...

amin..başlığı açarken 4.82 imiş, o bile nasıl çok gelmişti bana..şimdiki halimize bakın bir de..
newbie
Activity: 16
Daha bu günleri arayacak duruma geleceğiz. Allah bizlerin yardımcı olsun...
newbie
Activity: 196
valla hocam iş işten geçti artık bizim için, daha enflasyon vs durmaz kolay kolay

geçen geçti artık giren girdi. Bu saatten sonra dönseler bile artık en iyi ihtimal 5 liradır. Onun için de dünya kadar çalışmaları gerekiyor. 10 lira bile hiç bir şey artık dolar için.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
valla hocam iş işten geçti artık bizim için, daha enflasyon vs durmaz kolay kolay
newbie
Activity: 81
Hükümetin güvendiği seçmeni şuan çatır çatır dövüz alıyor gereğinden fazla arttığını düşünüyorum dünden bugüne tekrar 5.1 in altını görebiliriz bu hafta ama yön tabiki yukarı doğru
newbie
Activity: 168
Başlık artık her gün güncelleniyor. İşin kötü tarafı her güncelleme de kur değeri daha da çok yükseliyor. Ülke çöküşe geçmişti artık daha da hızlandı bu çekiş.
full member
Turkish Translator
uçuşa geçtik 5.17 şu an..
Pages:
Jump to: