Pages:
Author

Topic: DT Member olmuşum, güvenen arkadaşlara teşekkürler. - page 2. (Read 638 times)

legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics

@Matthias9515

Sana eğlence çıktı yine.   Bu konuyu adamın açtığı "DT Member olmuşum, güvenen arkadaşlara teşekkürler."  konu başlığı altında tartışmasan olmaz mı?

Git yeni bir konu aç orada ifade et kendini, (Self mod olmasn mümkünse, benim yazdıklarımı editleyip silme diye) bende cevabını vereyim. Adamın konusu Çarşamba pazarına dönmesin şimdi.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
~snip~

geçmişte konu dışında yaptığı bazı tartışmalara denk geldim önüne gelene kolayca çamur ve iftira atan muhtemelen üniversiteli bir ÇOCUK.

bu mesajımı okuyan herkesi ciddi anlamda uyarıyorum bu adam bir gün bu forumdan birilerinin canını ciddi anlamda yakabilir bu mesajım da burada dursun.

Ben self-moderated başlık açtım diye ripplecanavari ile birlikte bana yaygara koparan arkadaşları piste davet ediyorum, atış serbest Smiley

Got Scammed by ripplecanavari of Turkish Local forum

Matthias, onlar ilk tepki olarak baya bir sıkıntı çıkardılar. Özellikle sistemin değişmesine karşı da bir direnç göstermiş oldular ama zaman içerisinde kabulleneceklerini düşünüyorum. Çok büyük bir gariplik olmazsa, karşılıklı münakaşa girmemeyi tercih ederim.

Bu da 2. tepki, asla vazgeçmezler.

Bu insanları hiç tanımamana rağmen distrust aldın onlardan, daha fazlası da yolda geliyor  Grin

7/1/2019 6:16:14 PM   Lauda (2) distrusts AlyattesLydia (-1)
7/1/2019 6:16:14 PM   owlcatz (27) distrusts AlyattesLydia (-1)
7/1/2019 6:16:14 PM   Foxpup (13) distrusts AlyattesLydia (-1)

Bu da benim seçimden sonra aldığım distrustlar  Grin

1. Foxpup (Trust: +1 / =0 / -0) (DT1! (11) 512 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
2. Lauda (Trust: +37 / =3 / -1) (1078 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
3. klaaas (Trust: +11 / =0 / -0) (29 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
4. TheNewAnon135246 (Trust: +27 / =0 / -0) (724 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
5. mindrust (Trust: neutral) (DT1! (5) 436 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
6. owlcatz (Trust: +39 / =0 / -1) (DT1! (24) 220 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
7. Last of the V8s (Trust: +4 / =0 / -1) (DT1! (2) 1738 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
8. ekiller (Trust: neutral) (206 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
9. Vispilio (Trust: neutral) (186 Merit earned) (Trust list) (BPIP)

Winter is coming  Grin

legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics

Hayırlısı olsun.

Şu konuya bir el atalım o zaman : 

https://bitcointalksearch.org/topic/got-scammed-by-ripplecanavari-of-turkish-local-forum-5160452

https://bitcointalksearch.org/topic/got-scammed-by-ripplecanavari-of-turkish-local-forum-5160449

Bu konuda  yabancı forumdan bir üye, Türkçe forumdan @ripplecanavari isimli üyenin kendisini dolandırdığından bahsediyor.

@ripplecanavari nin bir açıklama yada savunmasını göremedim konu ile ilgili.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
DT seçilen arkadaşları tebrik ederim. Bu aralar forum sakin 🧘‍♂️ 😉 inşallah güzel güzel devam eder böyle...
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
DT olan arkadaşları tebrik ediyor ve çok yakında tanık olacakları taht oyunlarında başarılar diliyorum  Grin

Matthias, onlar ilk tepki olarak baya bir sıkıntı çıkardılar. Özellikle sistemin değişmesine karşı da bir direnç göstermiş oldular ama zaman içerisinde kabulleneceklerini düşünüyorum. Çok büyük bir gariplik olmazsa, karşılıklı münakaşa girmemeyi tercih ederim.

Hayırlı olsun hocam. Umarım hem sizin hemde forum adına olumlu sonuçları olur. Lokal gelişmeye bilgilendirilmeye muhtaç. Dt ler nasıl ve hangi aralıklarda belirleniyor değişiyor mu sürekli? Mhanbostanci da dt değil miydi?

Teşekkür ederim, aslında https://bitcointalksearch.org/topic/turk-lokal-forumu-icin-dt-uyeleri-seciyoruz-5149443 konudan süreçler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
DT olan arkadaşları tebrik ediyor ve çok yakında tanık olacakları taht oyunlarında başarılar diliyorum  Grin
full member
Activity: 266
Merit: 214
Analist - Trader - Yazar
Hayırlı olsun hocam. Umarım hem sizin hemde forum adına olumlu sonuçları olur. Lokal gelişmeye bilgilendirilmeye muhtaç. Dt ler nasıl ve hangi aralıklarda belirleniyor değişiyor mu sürekli? Mhanbostanci da dt değil miydi?
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Bildiğiniz gibi arkadaşlar, biraz kavgalı dövüşlü de olsa, lokal forumdan DT Memberlar çıkarmaya başladık. Belli bir döngü halinde, bizden ortalama 3-4 DT Member her ay çıkacaktır.

Aslında DT Memberların çok büyük farklılıkları yok, genel amaç bu kişilerin forumdaki; illegal işler yapan, problemli tipleri bariz kanıtlarla ispatlayarak negatif trust vermesi diye özetleyebiliriz. Kendi adıma şimdiye kadar kimse için negatif bir bildirim de bulunmadım, somut ispat olmadan da kimse hakkında bu tarz bir ithamda bulunmayı düşünmüyorum.

Benimle birlikte; by railler, ekiller, Lydian da DT memberlar. Onlar için de hayırlı uğurlu olsun.

Bana güvenerek trust listesine ekleyen arkadaşlara, bir kere daha teşekkür etmek istedim.

AlyattesLydia is Trusted by:

1. ziya1453 (Trust: neutral) (28 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
2. BitcoinTurk (Trust: neutral) (264 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
3. Halmater (Trust: neutral) (121 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
4. otto_diesel (Trust: neutral) (120 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
5. Vispilio (Trust: neutral) (186 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
6. wolwoo (Trust: neutral) (30 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
7. Matthias9515 (Trust: +1 / =0 / -1) (502 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
8. PHI1618 (Trust: # +0 / =0 / -2) (DT1 (-2) 764 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
9. gorkem19888 Banned! (Trust: neutral) (10 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
10. Asber (Trust: neutral) (4 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
11. gospodin (Trust: neutral) (252 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
12. Bthd (Trust: neutral) (49 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
13. nrttngnbz (Trust: neutral) (2 Merit earned) (Trust list) (BPIP)

Sizde forumda güvenilir gördüğünüz kişileri Trust Listenize alabilir ve Türk topluluğunun daha da fazla büyümesine destek olabilirsiniz.

AlyattesLydia Trusts:

1. theymos (Trust: +25 / =0 / -0) (DT1! (59) 4940 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
2. EFS (Trust: +4 / =1 / -2) (189 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
3. by rallier (Trust: +1 / =0 / -0) (277 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
4. teramit (Trust: neutral) (238 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
5. MorpheWQ (Trust: +1 / =0 / -0) (107 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
6. Lydian (Trust: neutral) (DT1! (1) 92 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
7. ziya1453 (Trust: neutral) (28 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
8. cabsav (Trust: neutral) (54 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
9. DarkStar_ (Trust: +31 / =1 / -0) (828 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
10. BitcoinTurk (Trust: neutral) (264 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
11. Halmater (Trust: neutral) (121 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
12. ekiller (Trust: neutral) (206 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
13. torrentco (Trust: neutral) (41 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
14. otto_diesel (Trust: neutral) (120 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
15. Vispilio (Trust: neutral) (186 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
16. wolwoo (Trust: neutral) (30 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
17. Matthias9515 (Trust: +1 / =0 / -1) (502 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
18. PHI1618 (Trust: # +0 / =0 / -2) (DT1 (-2) 764 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
19. avalonn (Trust: neutral) (50 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
20. gospodin (Trust: neutral) (252 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
21. AztecGoldHero (Trust: neutral) (113 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
22. ingiltere (Trust: neutral) (19 Merit earned) (Trust list) (BPIP)
Pages:
Jump to: