Pages:
Author

Topic: Düşüş Döneminde Toplamayı Düşündüğünüz Projeler - page 2. (Read 1186 times)

sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
Bu aralar çok fena ACH coine kafayı taktım 0.011 de almadığım için çok pişmanım ısrarla bu fiyatlarda almamak için direniyorum inşallah biran önce düşer de alıp biraz atarım köşeye.
Yatırım tavsiyesi değildir.  Wink

400 tane gelmiş bana şimdilik dişe dokunur bir değeri yok bu coingeckonun sonraki. projelerine full girmek gerektiğini öğrenmiş olduk uzun zamandır erinmeden hergün topluyorum bunlar bir sonraki boğada inanılmaz işler yapabilir.
Tüh ya uçuşa geçmiş kaçırdım artık ne zaman düşerse o zaman alır ilk boğaya kadar tutarım.
legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
Nedense bu periyotta eskiden olduğu gibi devasa bir altcoin alma isteğim yok. Piyasalar oldukça cılız geliyor. Eskiden mutlaka risk alır coinmarketcap te top 100 e yeni girmiş sıralaması 80-90 civarı bir altcoin'e yatırım yapmayı mutlaka denerdim. Şu anda oldukça isteksiz hissediyorum. Hani bakıyorum parlayan coin teması da yok. Web3 işi bile tam oturmuş değil. Web 3 im bir uniswap ı ya da ne bileyim gerçek/güçlü bir yüzü yok.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
Bu aralar çok fena ACH coine kafayı taktım 0.011 de almadığım için çok pişmanım ısrarla bu fiyatlarda almamak için direniyorum inşallah biran önce düşer de alıp biraz atarım köşeye.

400 tane gelmiş bana şimdilik dişe dokunur bir değeri yok bu coingeckonun sonraki. projelerine full girmek gerektiğini öğrenmiş olduk uzun zamandır erinmeden hergün topluyorum bunlar bir sonraki boğada inanılmaz işler yapabilir.
sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
hero member
Activity: 798
Merit: 1441
Aklımda birkaç proje var ama şuan onları araştıracak pek zamanım yok. Yakın zamanda ben de birkaç coin yazmak istiyorum buraya. Potansiyeli olacağını düşündüğüm marketcapı çok da yüksek olmayan bir kaç proje var hali hazırda ama birkaç tane daha bulup onlara ayrı bir sepet yapmak istiyorum. Bu aslında biraz daha riskli bir sepet olacak. Çünkü önceki boğada pek rağbet görmemiş ama önü açık olduğunu düşündüğüm 5-10 projeyi toplamayı planlıyorum.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
Selam arkadaşlar...

Sonraki boğa için hazırlıklara başlamak için aşağı yukarı iyi bir dönemdeyiz kanımca. Son bir düşüş dalgası daha beklenebilir ancak onun gelmeme ihtimaline karşı kademeli alımlara da başlanabilir.
FED kanadında en azından Ağustos'a kadar faiz arttırımlarının süreceğini düşünüyorum. O sebeple yaz sezonunun da kriptoda sıkıntılı geçeceğini, eylül sonrası mini bir düzelme yaşayabileceğimizi düşünüyorum. Seneye bu zamanlar da yeni boğa rallisinin başlangıcı gelebilir.

Sözün özü, fikir alışverişinde bulunmak istedim. Bu dönemde yapılacak yatırımlar en karlı yatırımlar olacaktır. Sizler hangi projeler için fırsat kolluyorsunuz, alım için beklediğiniz yerler neresi?

Ben $MINA ve $EFI için, zaten icodan elimde tuttuğum ürünler, ekleme yapmayı düşünüyorum.

$MINA için 0,5-0,75 aralığı
$EFI için 0,05-0,1 aralığı potansiyel alım yerlerim.

Selamlar. Her ikisi de hedef diplerime geldi. Piyasada fud ayyuka çıktı. Bu ne demek yorumu size bırakıyorum.

"Buralara geldiğinde almayı hedefliyordum ama hedefe gelince elim gitmiyor." Evet fudlandınız.

14.11.2022 Fiyat bilgileri;

Efinity (EFI)
$0.067601

Mina Protocol (MINA)
$0.531451

Mevcut piyasa şartlarında alımlar risk içermektedir. Kendi araştırmanızı yaparak karar vermeniz mantıklı olan. Yatırım tavsiyesi değildir.

Bu posttan sonra her iki ürün de atl bölgelerine geldi sanırım. Hedef dip bölgelerimden bir miktar daha aşağı saldılar.
Piyasada bir düşüş beklentim daha var ama bu ürünler all time lowların altına artık düşmeyebilir. Saygılar.

24.01.2023 Fiyat bilgileri;

Efinity (EFI)
$0.087719 (All time low: 0.065861$)

Mina Protocol (MINA)
$0.6 (All time low: 0.422757$)

Neredeyse dip bölgelerden yakalayanlar için artık ana parayı çıkarma vakti. Sadece karla boğayı bekleyebilirsiniz. Uzun bir süre yeni güncelleme atmayacağım.

30.01.2023 Fiyat bilgileri;

Efinity (EFI)
$0.091225 (All time low: 0.065861$)

Mina Protocol (MINA)
$0.886949 (All time low: 0.422757$)

Mina hep hedefimdeydi bu hafta 1 dolar üstüne de atmayı başardı da 50 sent civarından alacakken vazgeçtiğine yanıyorum gerçekten gelecek gördüğüm projelerden birisi eğer dipten yakalayan varsa yüzde 100 fazlası yapmış durumda bu güzel bir kar artık altcoinlerin boğası ile 5 dolar mı olur 10 dolar mı Allah bilir
newbie
Activity: 14
Merit: 4
Bu seviyelerdeyken ETH ve aynı ağı kullanan bir kaç Alt Coin hedefliyorum araştırmalarım ve gözlemlerim sonucunda vardığım kanı ETH için her şeyin daha yeni başladığı yönünde:)
member
Activity: 349
Merit: 52
Selam arkadaşlar...

Sonraki boğa için hazırlıklara başlamak için aşağı yukarı iyi bir dönemdeyiz kanımca. Son bir düşüş dalgası daha beklenebilir ancak onun gelmeme ihtimaline karşı kademeli alımlara da başlanabilir.
FED kanadında en azından Ağustos'a kadar faiz arttırımlarının süreceğini düşünüyorum. O sebeple yaz sezonunun da kriptoda sıkıntılı geçeceğini, eylül sonrası mini bir düzelme yaşayabileceğimizi düşünüyorum. Seneye bu zamanlar da yeni boğa rallisinin başlangıcı gelebilir.

Sözün özü, fikir alışverişinde bulunmak istedim. Bu dönemde yapılacak yatırımlar en karlı yatırımlar olacaktır. Sizler hangi projeler için fırsat kolluyorsunuz, alım için beklediğiniz yerler neresi?

Ben $MINA ve $EFI için, zaten icodan elimde tuttuğum ürünler, ekleme yapmayı düşünüyorum.

Selamlar. Her ikisi de hedef diplerime geldi. Piyasada fud ayyuka çıktı. Bu ne demek yorumu size bırakıyorum.

"Buralara geldiğinde almayı hedefliyordum ama hedefe gelince elim gitmiyor." Evet fudlandınız.

Efinity (EFI)
$0.067601

Mina Protocol (MINA)
$0.531451

Mevcut piyasa şartlarında alımlar risk içermektedir. Kendi araştırmanızı yaparak karar vermeniz mantıklı olan. Yatırım tavsiyesi değildir.

Bu posttan sonra her iki ürün de atl bölgelerine geldi sanırım. Hedef dip bölgelerimden bir miktar daha aşağı saldılar.
Piyasada bir düşüş beklentim daha var ama bu ürünler all time lowların altına artık düşmeyebilir. Saygılar.

Efinity (EFI)

Mina Protocol (MINA)

Neredeyse dip bölgelerden yakalayanlar için artık ana parayı çıkarma vakti. Sadece karla boğayı bekleyebilirsiniz. Uzun bir süre yeni güncelleme atmayacağım.

30.01.2023 Fiyat bilgileri;

Efinity (EFI)
$0.091225 (All time low: 0.065861$)

Mina Protocol (MINA)
$0.886949 (All time low: 0.422757$)
member
Selam arkadaşlar...

Efinity (EFI)
$0.067601

Mina Protocol (MINA)
$0.531451

Efinity (EFI)

Mina Protocol (MINA)
member
Selam arkadaşlar...

Efinity (EFI)
$0.067601

Mina Protocol (MINA)
$0.531451

hero member
Activity: 868
Merit: 878
Ben çok fazla eski kafalı kalıyorum bu tarz konularda. Uzun zamandır tek topladıklarım btc, eth, bnb ve başkasınada bakasım yok açıkcası. Tabii ki boğa periyodu başladığı zaman düşünürüm saçma sapan tokenlerdan falan almayı, ama onun ana sebebi zaten para yeterince yükselince, kardan zarar eder gibi görüyorum o durumu. On liran 100 lira olunca, bi on lirayı çöp işlere atıp kendi kendime "on liram doksan oldu sadece" diyebilirim o şekilde, şuan gereksiz riskli görüyorum. Tabii bu benim düşüncem, isteyen istediğini istediği zaman alır, en doğrusu benim yaptığım falan gibi bir iddaam hiçbir zaman olmadı.

Eğer paranızın çoğuyla yatırım yapıyorsanız tabii ki bu bir risktir. Kazandığınız paranın bir kısmıyla bunu yapıyorsanız bu kabul edilebilir bir risktir. Risk, getirisine göre alınmasını tavsiye ettikleri bir şey. Kaybedeceğiniz çok bir şey yoksa ara sıra risk denenebilir ytd.
hero member
Activity: 1946
Merit: 575
Ben çok fazla eski kafalı kalıyorum bu tarz konularda. Uzun zamandır tek topladıklarım btc, eth, bnb ve başkasınada bakasım yok açıkcası. Tabii ki boğa periyodu başladığı zaman düşünürüm saçma sapan tokenlerdan falan almayı, ama onun ana sebebi zaten para yeterince yükselince, kardan zarar eder gibi görüyorum o durumu. On liran 100 lira olunca, bi on lirayı çöp işlere atıp kendi kendime "on liram doksan oldu sadece" diyebilirim o şekilde, şuan gereksiz riskli görüyorum. Tabii bu benim düşüncem, isteyen istediğini istediği zaman alır, en doğrusu benim yaptığım falan gibi bir iddaam hiçbir zaman olmadı.
member
Activity: 755
Merit: 39
insanlar genelde çöp toplamayı tercih etmiş. şu çöpleri alacağınıza en azından ergo veya etc alın . en azından ardında madenciler falan var . bi işlem hacmi var.
legendary
Abi viresin hacmi çok düşük coinmarkete baktım çok popüler bir token değil espirisi nedir bunun bir de şu an dolaşımda olan miktar total supplyden fazla görünüyor az biraz konu hk bilgilendirebilir misin bir de waves nasıl 3-5 adet artıyor swap işlemleriyle

Ben nsbt token larımı 4 yıllığına kitledim. Böylece elimdeki nsbt adedine göre swap yapma imkanı veriyorlar.
Örneğin,
1000 usdn lik swap yapma imkanı verdikleri yatırımcı akıllı sözleşmeden (smart contrat)  dan piyasa fiyatının altına waves alma imkanı veriyor.
misal waves.exchange deki aktif fiyat 3.98 usdn iken sc fiyatı 3.84 usdn oluyor. buda waves başına 12 cent gibi bir makas demek. fee ler ile sana 255 adet waves veriyor.
1000 usdn lik waves satıyorsun 3.98 den (251 adet)  sana kar olarak 4 waves kalıyor. böyle böyle biriktiriyorum.

nsbt nin waves eko sistemindeki işlevini anlamak için şu videoyu izlemek lazım: https://www.youtube.com/watch?v=k-xBrp9issM
hatta nsbt ye ek olarak surf token çıkardılar, surf yatırımcılarında da swap yapma hakkı veriyorlar.

vires.finance ise bir likidite sağlama ve borç alma platformu. şu sıralarda bir kriz yaşıyor bu yüzden token fiyatı çok düştü fırsat olarak değerlendirdim.

Anladım abi açıklaman için teşekkür ederim güzel fırsatlar yaratıyorsun kendine burada da bizlere anlatıyorsun viresin ismini yeni duydum ondan bir de sorayım dedim waves arttırma imkanını anladım güzel bir özellik bu geleceğe yönelik waves birikimi yapmak isteyenler için ideal şu sıra fiyatı da düştü zaten vires dediğin gibi hacmi de çok düşük fiyatı da düştü diyorsun adeti düşük değerlendirilebilir belki az bir miktar ile
member
Activity: 692
Merit: 50
Biraz da bundan aldım  Grin
Sepette
Ooki
Waxl
Ethw
var

biraz yukarda bnb demiştim ama şimdilik bunları aldım, bakalım nolacak Roll Eyes

Edit: waxl satıp ethw ekleme yaptım, başımıza bir iş gelmez inşallah

Saatli bomba bu sepet. Portföyünün tamamıyla alınacak coinler değil bunlar. Bakiyenin %75'i ile bnb alıp kalan %25 ile sepet yapman daha iyi olur. Ytd.
legendary
Activity: 3122
Merit: 1516
Abi viresin hacmi çok düşük coinmarkete baktım çok popüler bir token değil espirisi nedir bunun bir de şu an dolaşımda olan miktar total supplyden fazla görünüyor az biraz konu hk bilgilendirebilir misin bir de waves nasıl 3-5 adet artıyor swap işlemleriyle

Ben nsbt token larımı 4 yıllığına kitledim. Böylece elimdeki nsbt adedine göre swap yapma imkanı veriyorlar.
Örneğin,
1000 usdn lik swap yapma imkanı verdikleri yatırımcı akıllı sözleşmeden (smart contrat)  dan piyasa fiyatının altına waves alma imkanı veriyor.
misal waves.exchange deki aktif fiyat 3.98 usdn iken sc fiyatı 3.84 usdn oluyor. buda waves başına 12 cent gibi bir makas demek. fee ler ile sana 255 adet waves veriyor.
1000 usdn lik waves satıyorsun 3.98 den (251 adet)  sana kar olarak 4 waves kalıyor. böyle böyle biriktiriyorum.

nsbt nin waves eko sistemindeki işlevini anlamak için şu videoyu izlemek lazım: https://www.youtube.com/watch?v=k-xBrp9issM
hatta nsbt ye ek olarak surf token çıkardılar, surf yatırımcılarında da swap yapma hakkı veriyorlar.

vires.finance ise bir likidite sağlama ve borç alma platformu. şu sıralarda bir kriz yaşıyor bu yüzden token fiyatı çok düştü fırsat olarak değerlendirdim.

legendary
waves tezos bitcoin ethereum avax vires
bunları olası bir çöküşte ucuz ucuz alıp unutmaktan zarar gelmez.
uzun vadede kat be kat kazandırır.
Yani ben böyle düşünüyorum ve yatırımlarım bu yönde.

netekim vires ı 9-10 dolar seviyelerinden aldım. elimdeki adedi %100 artırdım.
waves de swap işlemleri ile her gün 3 - 5 tane artıyor.
bitcoin almak için hükümetin dolara müdehale etmesini bekliyorum.

legendary
Activity: 2044
Merit: 1133
Biraz da bundan aldım  Grin
Sepette
Ooki
Waxl
Ethw
var

biraz yukarda bnb demiştim ama şimdilik bunları aldım, bakalım nolacak Roll Eyes

Edit: waxl satıp ethw ekleme yaptım, başımıza bir iş gelmez inşallah
member
Activity: 966
Merit: 18
legendary
Activity: 3122
Merit: 1516
waves tezos bitcoin ethereum avax vires
bunları olası bir çöküşte ucuz ucuz alıp unutmaktan zarar gelmez.
uzun vadede kat be kat kazandırır.
Yani ben böyle düşünüyorum ve yatırımlarım bu yönde.

netekim vires ı 9-10 dolar seviyelerinden aldım. elimdeki adedi %100 artırdım.
waves de swap işlemleri ile her gün 3 - 5 tane artıyor.
bitcoin almak için hükümetin dolara müdehale etmesini bekliyorum.
Pages:
Jump to: