Pages:
Author

Topic: Düşüş Döneminde Toplamayı Düşündüğünüz Projeler - page 4. (Read 1188 times)

member
Activity: 854
Merit: 50
Hiç bir şeyden şaşmayacaksın alt malt hikaye bu piyasada alınacak 2 coin var birisi Bitcoin diğer Ethereum bunları toplamak lazım, az ama öz kazandırırlar.
Param oldukçada bunlarda az az toplamaya çalışıyorum, günümüz şartlarında da dolar bazlı olduğu için adet almanın imkanı yok, az az alıyor mecburen.

Aceleci bir millet olduğumuzdan daha doğrusu en kısa sürede zengin olma hayallerimiz olduğu için altcoinler daha cazip geliyor bize. Ama ilk toplanması gereken tabikide BTC-ETH.. Sonrası bu parayı altcoinlere dağıtmak.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Hiç bir şeyden şaşmayacaksın alt malt hikaye bu piyasada alınacak 2 coin var birisi Bitcoin diğer Ethereum bunları toplamak lazım, az ama öz kazandırırlar.
Param oldukçada bunlarda az az toplamaya çalışıyorum, günümüz şartlarında da dolar bazlı olduğu için adet almanın imkanı yok, az az alıyor mecburen.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
Sizlere göre acemi sayılacak bir yatırımcıyım. Genellikle okuduğum potansiyelli bazı altcoinler dot, sol, eth ( buna altcoin demek saçma geliyor artık bana ) bazı yatırımlarda neo, ada avax gibi projeler. Bunlara belirli bir paramız varsa bölüp sepet yapıp uzun süreli beklemek mantıklı ancak uzun süreli alış yapacaksak bence bu seviyelerden de daha aşağıya inmesini beklemeliyiz.
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
Önce BTC ile giriş yaparım devamında gidişata göre altlara kaydırabilirim.

ETH bazında fiyatlanan Curio.Cards gibi tarihsel NFT'lerde de düşüş olursa bu tarz eski koleksiyonları da toplamak istiyorum.

sr. member
Activity: 959
Merit: 292
Sepetimde BTC, eth, bnb kesinlikle olur. Biraz one, matic, imx, sol ekleyebilirim. O anki duruma göre durum değişebilir.
Yeni çıkan web3, metaverse odaklı projeleri de takibe alırım.
member
Activity: 854
Merit: 50
Başka bir konu başlığında yazmıştım ama ilk toplanması gereken coinler bence bu şekil olmalıdır; BTC,ETH,BNB
İkinci olarak toplanması gereken coinler; Borsa tokenleri (FTX,KCS vs)
Üçüncü olarak toğlanması gereknen; gözünü kapatıp bol sıfırlı iki tane token almak
legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Ekosistemin gelişimini gözlemeden şimdiden bir karar vermek için çok erken. Fiyatı çok düştü diyerek bir şeyi satın almayı çok makul bulmuyorum. Düşüşün sebepleri de oldukça önemli. Proje gelişimini nasıl sürdürüyor ? Projenin işlevi ekosistem için uzun vade fayda sağlar mı ? Bu tip temel sorulara cevap aramak daha doğru. Bir şeylerin çok hızlı geliştiği yeni çözümlerin sürekli ortaya çıktığı bir alanda 1-2 sene öncesinden geleceği kestirmek pek mümkün değil.

Önceki dönemlerle benzerlik gösterecekse Layer 2 projeleri şu anda o çağrışımı yapıyor fakat hem aralarından doğru seçimi yapmak için hem de Layer 2'lerin ekosistemdeki işlevini ortadan kaldıracak yeni çözümlerin ortaya çıkıp çıkmayacağını gözlemlemek için zamana ihtiyaç var. Layer 2 - Layer 1 köprü projeleri için de aynı şey geçerli. Kaderleri ortak olabilir. İnsanların transfer ücretlerinden en çok boğa dönemlerinde şikayetçi olduğu düşünüldüğünde ekosisteme giriş zamanları bile önemli.

Layer 1 projeler arasında gelişimini devam ettiren ve ortaya yeni çıkan projeler de yakın takibe alınmalı. Örneğin Layer 2 gelişimi tek vaadi ethereum'dan daha ucuz transfer olan Layer 1 projeleri ciddi eleyebilir. Ekosistemin gelişim yönüne göre ihtiyaçlar belirlenmeli ve buna göre seçim yapılmalı.
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
Bitcoin ve Ethereum. Buna ek olarak çok düşerse joker olarak Flow toplayabilirim.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Nereye kadar düşeceğine bağlı olarak; avax, xrp, cake, flow, mana... fiyatların önceki hallerini bilince her şeyi almak insanın içinden geliyor. Ben de piyasanın nereye hareket edeceğini bilmediğim için şuan bekliyorum. Eğer yine bir sert düşüş yaşanırsa, o zamanki düşüşlerine göre ortaya karışık bir şeyler yapılır.
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
Ben ikinci büyük düşüş dalgası bekliyorum bu yüzden eylüle kadar herhangi bir coin almayı düşünmüyorum. Eylül sonrası için ise aklımda daha çok Bitcoin BNB Kucoin alımı mevcut, canlanma en çok exchange coinlerine yarıyor geri kalan altcoinlerdeki ralli genelde nispeten geç başlıyor. Cake de aklımda olan bir defi coini belki alırım.
member
Activity: 349
Merit: 52
Selam arkadaşlar...

Sonraki boğa için hazırlıklara başlamak için aşağı yukarı iyi bir dönemdeyiz kanımca. Son bir düşüş dalgası daha beklenebilir ancak onun gelmeme ihtimaline karşı kademeli alımlara da başlanabilir.
FED kanadında en azından Ağustos'a kadar faiz arttırımlarının süreceğini düşünüyorum. O sebeple yaz sezonunun da kriptoda sıkıntılı geçeceğini, eylül sonrası mini bir düzelme yaşayabileceğimizi düşünüyorum. Seneye bu zamanlar da yeni boğa rallisinin başlangıcı gelebilir.

Sözün özü, fikir alışverişinde bulunmak istedim. Bu dönemde yapılacak yatırımlar en karlı yatırımlar olacaktır. Sizler hangi projeler için fırsat kolluyorsunuz, alım için beklediğiniz yerler neresi?

Ben $MINA ve $EFI için, zaten icodan elimde tuttuğum ürünler, ekleme yapmayı düşünüyorum.

$MINA için 0,5-0,75 aralığı
$EFI için 0,05-0,1 aralığı potansiyel alım yerlerim.
Pages:
Jump to: