Pages:
Author

Topic: E-spor bilgi,tartışma ve tahmin konusu - page 10. (Read 2957 times)

sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
September 28, 2021, 04:37:30 PM

Bugünkü Entropiqle maçı izlemeden önce bu turnuvada en kötü 2. oluruz hem maddi hemde manevi olarak takım olarak güzel bir motivasyon olur diye düşünüyordum, taaa ki bugünki rezilliklerini izleyene kadar. Enteropiq- Eternal Fire 2-0 yendi. Eternal Fire seçimi olan dust 2 de 16-4 kaybedildi, ardından overpass haritasında oynandı bu maçta hızlıca bitti 16-7 maç sonucu. Eternal Fire takımına gelirsek öncelikle nereden eleştirmeye başlasam bilemedim ama şu varki Calyx tam bir çöp, w0xicinde az kalır bir yanı yok bunu daha öncede söyledim. Bireyselliği geçeyim takım olarak hiç bir kordinasyon yok IGL olmayı Xantares beceremiyor bariz belli bu. Takım halinde o kadar kopuk oynuyorlar ki kanser oldum bugün maçı izlerken yemin ederim Sangal daha iyi bunlardan takım olarak en azından hırslılar,istekliler.

~snip~

Eternal Fire'ın bugünkü Entropiq maçını görmez olaydım diyorum ben de. Hadi önceden yenildiler anladım. Bu seferki karşılaşmada neden bu kadar berbat oynadıklarını gerçekten çözemedim. Kendin picklediğin dust2 haritasında 16-4 yenilmek nedir yahu? ISSAA'yı en çok da tebrik ediyorum çünkü adam her iki maçta da elinden geleni yaptı ve skorlara kıyasla güzel frag topladı. Hala takımın oturmamasından kaynaklı da problemler sürüyor tabi ancak ilk maçlarını oynamıyorlar sonuçta. Ve rakip Natus Vincere falan da değildi yani.  Grin  Bu kadar yıldız oyuncuların bulunduğu bir takım bu duruma düşmemeli. Calyx çok dengesiz oynuyor ve woxic de eski günlerinden uzak. Bence bir süre sonra XANTARES, ISSAA ve imoRR'un yanına büyük oyuncular transfer edilmeli ve woxic ile Calyx'ten biri yedek oyuncu olarak kalıp diğeri gönderilmeli. Yedek oyuncu için ben olsam woxic'i tercih ederim. Calyx'e kıyasla en azından daha istikrarlı oynuyor.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
September 28, 2021, 03:39:22 PM
Bugünkü Entropiqle maçı izlemeden önce bu turnuvada en kötü 2. oluruz hem maddi hemde manevi olarak takım olarak güzel bir motivasyon olur diye düşünüyordum, taaa ki bugünki rezilliklerini izleyene kadar. Enteropiq- Eternal Fire 2-0 yendi. Eternal Fire seçimi olan dust 2 de 16-4 kaybedildi, ardından overpass haritasında oynandı bu maçta hızlıca bitti 16-7 maç sonucu. Eternal Fire takımına gelirsek öncelikle nereden eleştirmeye başlasam bilemedim ama şu varki Calyx tam bir çöp, w0xicinde az kalır bir yanı yok bunu daha öncede söyledim. Bireyselliği geçeyim takım olarak hiç bir kordinasyon yok IGL olmayı Xantares beceremiyor bariz belli bu. Takım halinde o kadar kopuk oynuyorlar ki kanser oldum bugün maçı izlerken yemin ederim Sangal daha iyi bunlardan takım olarak en azından hırslılar,istekliler.

Sangalında bugün maçı var hatta başladı rakibi Apeks ilk harita Ancientte oynanıyor rakibimizin seçimi. Maça iyi başladılar muhtelemeln Ancient haritasını veririz, Sangalın hiç tercih etmediği bir map. Bizim seçimimiz dust 2 bu haritada kazanırız, Inferno haritasıda kazananı belirler. İnfernoya kalırsak, Sangalın İnferno oyununu beğeniyorum kazanma şansımız yüksek.

Eternal Fire takımının zamana ihtiyacı var sadece.Woxic harici takım farklı rollerde oynuyor diyebiliriz yani ana rolleri değil.Biraz zaman geçtikten sonra takım yavaş yavaş oturacaktır.Kopuk kopuk oynamalarının tek sıkıntısı bu.Henüz takım birbirine alışma sürecinde ve kimin ne yapıp yapabileceğini kestiremiyor.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
September 28, 2021, 01:33:58 PM

Eğer başarabilirsek 1. olmanın değeri gerçekten çok büyük olacak. 71 bin $'lık bir ödül ve aynı zamanda da prestij kazanımı açısından önem taşıyor.

Sangalında bugün maçı var hatta başladı rakibi Apeks ilk harita Ancientte oynanıyor rakibimizin seçimi. Maça iyi başladılar muhtelemeln Ancient haritasını veririz, Sangalın hiç tercih etmediği bir map. Bizim seçimimiz dust 2 bu haritada kazanırız, Inferno haritasıda kazananı belirler. İnfernoya kalırsak, Sangalın İnferno oyununu beğeniyorum kazanma şansımız yüksek.
sr. member
September 27, 2021, 06:11:36 PM
REPUBLEAGUE TIPOS turnuvasında Eternal Fire çok sağlam bir başlangıç gerçekleştirdi. İlk maçımız DREAM UA'ya karşıydı ve maçın açık ara favorisiydik. Eternal Fire tam da beklenildiği gibi rakibini eze eze 2-0'lık bir skorla mağlup etmeyi başardı. İlk harita olan Vertigo'da rakibimizi 16-4 ile geçtik. Calyx bu mapte yıldızlaştı ve 28 frag aldı. İkinci map olan Inferno'da da ağır bir şekilde baskındık ve 16-3'lük rahat bir sonuç aldık.

Öte yandan grubumuzun zorlu takımı Entropiq, Sampi'yi 2-0'lık skor ile rahat yendi.

Fiend benim de bu turnuvada oldukça dikkatimi çeken bir takım. bubble, v1c7oR ve REDSTAR benim de FPL'den tanıdığım oyuncular. Takım, dünya sıralamasında 31. sırada yer alıyor. Turnuva grubu ve son durum ise şu şekilde:

İlk 2 maçlarını Dignitas ve eSuba takımlarına karşı kazanmayı başardılar. Fakat iki maçta da haritaları rahat bir skorla kazanamadılar. Dignitas tam dişlerine göre bir takımdı ve eSuba ise bize göre de çok zayıf kalan bir takım. Fiend bu kadar güçlü bir kadro ile bu turnuvanın en iddialı takımlarından birisi. Ayrıca Fiend, bu turnuva harici aynı zamanda 4 turnuvada daha mücadele veriyor:

REPUBLEAGUE turnuvasında 1. ve 2.'ye verilen ödüller de böyle:

Eğer başarabilirsek 1. olmanın değeri gerçekten çok büyük olacak. 71 bin $'lık bir ödül ve aynı zamanda da prestij kazanımı açısından önem taşıyor.
legendary
September 27, 2021, 07:14:07 AM

İlk mapi Natus Vincere 16-10 kazanmayı başardı. 2. map olan Mirage seçimi Natus Vincere'den geldiği için favori onlar gibi görünse de FaZe çabuk pes etmeyebilir. Natus Vincere işini 3. mape bırakmak istemez bence. FaZe'in Complexity'e karşı Ancient'taki performansını gördükten sonra ben de olsam istemezdim.  Grin  Bakalım C grubunun kazananı kim olacak.

Navi 2-0 Faze yenerek galibiyet serisine devam ediyor, alıştılar artık bütün takımları 2-0 yenmeye güzelde bir seri yaptı Navi takımı. Mirage haritasında Faze maça güzel başlamıştı ilk yarıyı 11-4 önde bitirdiler hatta. Navi ikinci devre ct tarafında oynamaya başlayınca mükemmel bir geri dönüş yaptılar maçı 16-13 kazandılar.

Bugün REPUBLEAGUE TIPOS Season 2 grup maçlarında bizim grubumuzun maçları oynanıcak, rakibimiz kolay bir rakip o yüzden sorunsuz bir galibiyet bekliyorum. Gruptaki asıl rakibimiz Entropiqte-Sampi takımıyla karşılaşacak, sampiyi daha önce duymamıştım slovenlerden oluşan bir takımmış umarım Entropiqten puan alırlar. Diğer gruplardaki takımlara baktığım zaman en çok dikkatimi çeken takım Fiend takımı oldu yeni kurulmuş olması lazım, tamamıyla bulgaristan vatandaşı oyunculardan oluşturmuşlar takımı. Oyuncularında nerdeyse hepsi FPL oyuncusu bubble,V1c7or,REDSTAR ve h4rn. Bu turnuvanın kesinlikle favorisi bu takım umarım finalde karşılaşır ve yeneriz Fiend takımını.
sr. member
September 26, 2021, 03:49:24 PM
Hocam konuya değerli katkılarınız için öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Republeague turnuvasına gelecek olursak, Eternal Fire artık yeterince maç yaptı ilk maçtadaki rakibimiz kolay bir rakip onları yenerek güzel bir başlangıç yaparız ardındanda. Şu Entropiq karşısında yarım kalan işimizi bitiririz diye tahmin ediyorum. Turnuvanın ödül havuzu 120.000 dolar eğer başarı sağlarsak oyuncular için iyi bir motive olacaktır bu turnuva. Bu takımın ilerliyen dönemlerde Tier 1 takımları arasında yer alacağına eminim.

Bugün Blast sonbahar etkinliklerinde Grup C maçlarıyla devam ediyoruz. Complexity-Faze maçı oynanıyor Dust 2 haritaısını Faze 16-14 kazanmış maçı izliyemedim, Fraglere baktığım zaman Coldzera bu haritada pek katkı sağlayamamış. Şuanda Complexity takımının seçimi olan Nuke haritasında maç devam ediyor, Complexity şuanada kadar maçı iyi götürüyor eğer bu haritayı Complexity kaybederse üçüncü harita Ancient'e gidilecek ardından kazanan takım Finalde Navi ile karşılaşacak.

Ne demek.  Smiley  E-Spor'u takip etmeyi özlemişim gerçekten. Şu sıralarda takip etmeye en çok vakit bulabildiğim turnuvalar CS: GO turnuvaları oluyor. Artık düzenli olarak burada paylaşımlarımı yapmak istiyorum. Ayrıca sizin gibi E-Spor ile yakından ilgilenen birisinin de benimle fikir alışverişinde bulunmasından çok memnunum. Değerli bilgilerimizi burada paylaşmaya devam ederek başka arkadaşlarımıza da aynı şekilde faydalı olmaya da devam etmemizi umuyorum.

Complexity kendisinin picklediği 2. map olan Nuke'te 16-7 gibi bir skorla kazandı. Asıl büyük sürpriz ise decider map olan Ancient'ta gerçekleşti. FaZe herkesi şoke eden bir performansla Complexity'i 16-0 gibi inanılmaz bir skorla yendi ve 2-1'lik skorla grup finaline çıkarak Complexity'i aynı skorla geçen Natus Vincere'nin rakibi oldu.

Natus Vincere vs FaZe maçının map pickleri ve decider map ise şu şekilde:

İlk mapi Natus Vincere 16-10 kazanmayı başardı. 2. map olan Mirage seçimi Natus Vincere'den geldiği için favori onlar gibi görünse de FaZe çabuk pes etmeyebilir. Natus Vincere işini 3. mape bırakmak istemez bence. FaZe'in Complexity'e karşı Ancient'taki performansını gördükten sonra ben de olsam istemezdim.  Grin  Bakalım C grubunun kazananı kim olacak.
legendary
September 26, 2021, 12:14:53 PM

Entropiq yine karşımıza çıktı ve grubun en dişli rakibi. Sampi dünya sıralamasında 285. sırada ve DREAM UA'nın henüz bir sıralaması yok. Bu takımları kolayca geçebileceğimizi düşünüyorum. İlk maçımız bu pazartesi saat 20.00'da DREAM UA'ya karşı oynanacak ve oranlara da bakıldığında eze eze kazanmamız bekleniyor. Turnuvaya şöyle güzel bir başlangıç yapmamızı umuyorum.

Hocam konuya değerli katkılarınız için öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Republeague turnuvasına gelecek olursak, Eternal Fire artık yeterince maç yaptı ilk maçtadaki rakibimiz kolay bir rakip onları yenerek güzel bir başlangıç yaparız ardındanda. Şu Entropiq karşısında yarım kalan işimizi bitiririz diye tahmin ediyorum. Turnuvanın ödül havuzu 120.000 dolar eğer başarı sağlarsak oyuncular için iyi bir motive olacaktır bu turnuva. Bu takımın ilerliyen dönemlerde Tier 1 takımları arasında yer alacağına eminim.

Bugün Blast sonbahar etkinliklerinde Grup C maçlarıyla devam ediyoruz. Complexity-Faze maçı oynanıyor Dust 2 haritaısını Faze 16-14 kazanmış maçı izliyemedim, Fraglere baktığım zaman Coldzera bu haritada pek katkı sağlayamamış. Şuanda Complexity takımının seçimi olan Nuke haritasında maç devam ediyor, Complexity şuanada kadar maçı iyi götürüyor eğer bu haritayı Complexity kaybederse üçüncü harita Ancient'e gidilecek ardından kazanan takım Finalde Navi ile karşılaşacak.
sr. member
September 25, 2021, 02:01:04 PM
Şöyle bir takımı incelediğimizde; XANTARES, woxic, Calyx, ISSAA ve imoRR gibi çok yetenekli oyunculardan kurulu olduğunu görüyoruz. Space Soldiers'tan beri ilk defa bu kadar iddialı bir takım görüyorum. ISSAA'yı herkes tanımıyor olabilir ancak OG takımındaki inanılmaz performansıyla en iyi oyuncular sıralamasında oldukça yüksek bir konuma çıkmıştı. Ben bu takımın oturduktan sonra büyük başarılara imza atabileceğine inanıyorum.

Eternal Fıre ekibinden benimde beklentim bir hayli yüksek, takım tam adapta olmuş değil  Malta vibes turnuvasında, çeyrek finalde Entropiq kaybetti bu gibi turnuvalarda sorunsuz bir şekilde finale kadar gitmesi gerekir bu takımın baktığın zaman. Takım olarak performansları şuan için hiç yeterli gelmiyor bana. Özellikle o maçta W0xic ve Calyx hem frag olarak hemde genel olarak çok fazla katkı veremediler. ISSAA tam aksine en çok katkıyı vermişti.

Navi-Complexity maçı başladı. İlk harita Complexitynin seçimi olan overpass haritasında oynanıyor. Blast sonbahar etkinliği öncesi Complexity takıma Coldzera'yı katmıştı bu değişiklikle beraber Complexity çok daha iyi bir hale geldi diyebilirim, Navi şuan için 6 maçlık galibiyet serisi yaptı bugün Complexityide yenerse galibiyet serisine devam edecek. Bugünün diğer maçı OG-Faze arasında oynanacak, OG son turnuvalarda cok formda iyi işler cıkarıyorlar. Bu maç içinse 1.50 civarında bir oran verilmiş değerlendirebilir bir oran.

Eternal Fire şu an dünya takımlar sıralamasında 67. sırada yer alıyor. Malta Vibes turnuvasındaki rakibi Entropiq ise en iyi 19. takım olarak görülüyor. Açıkçası daha oturmamış bir takım için oldukça zor bir maçtı bence. Overpass'te 16-14 ile iyi başladık ve ISSAA 33 frag ile haritanın top fraggerı olmuştu. İkinci harita olan Vertigo'da 16-6 yenildik ve decider'da Nuke'te 16-14 ile yenilince 2-1 elendik malesef. woxic 2. haritadaki kötü performansını son haritada toparladı ama yetmedi.

Bir yandan 14-18 Eylül arasında gerçekleştirilen IEM Fall 2021 Europe Closed Qualifier'da Opening Round'da Movistar Riders'a 2-0 kaybettik. Lower Bracket'ta fnatic'e de 2-0 yenildik. 13.'lük decider bracket'ında anca SAW ve OPAA'yı yenerek 13. tamamlayabildik.

Önümüzdeki turnuva 20 Eylül - 20 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen REPUBLEAGUE TIPOS Season 2.

Grubumuz ise şu şekilde:

Entropiq yine karşımıza çıktı ve grubun en dişli rakibi. Sampi dünya sıralamasında 285. sırada ve DREAM UA'nın henüz bir sıralaması yok. Bu takımları kolayca geçebileceğimizi düşünüyorum. İlk maçımız bu pazartesi saat 20.00'da DREAM UA'ya karşı oynanacak ve oranlara da bakıldığında eze eze kazanmamız bekleniyor. Turnuvaya şöyle güzel bir başlangıç yapmamızı umuyorum.

legendary
September 25, 2021, 12:02:14 PM
Eternal Fire'ın başlıca kurulma sebeplerinden biri artık güzel bir başarı istenilmesi.

Space soldiersla zamanında denenilen turnuva 1.ciliği gelmemişti o zaman kadro da pek iyi değildi calyx ve xantares harici paz da bir oynuyordu bir oynamıyordu ngin desen oyuncu ama eh işte majer de kötü igl değildi ama aimi kötüydü bana göre.

Şimdi gerçekten süper bir takım kurdular ve hedeflerini bence çok geniş tutuyorlar.Yani bu takım bu kadroyla major 1.liği bile alması lazım normalde dersin.Bakalım nasip kısmet işleri umarım kendilerini iyice bir takım haline getirirler çok çalışıp da bir major şampiyonluğu görürüz bu ekipten çok istiyorum açıkcası.Yoksa Xantarese yine yazık olacak gibi görünüyor çok üst seviyede bir oyuncu onun gibi peek atan ben çok nadir gördüm bu arenada.
legendary
September 25, 2021, 11:08:43 AM
Şöyle bir takımı incelediğimizde; XANTARES, woxic, Calyx, ISSAA ve imoRR gibi çok yetenekli oyunculardan kurulu olduğunu görüyoruz. Space Soldiers'tan beri ilk defa bu kadar iddialı bir takım görüyorum. ISSAA'yı herkes tanımıyor olabilir ancak OG takımındaki inanılmaz performansıyla en iyi oyuncular sıralamasında oldukça yüksek bir konuma çıkmıştı. Ben bu takımın oturduktan sonra büyük başarılara imza atabileceğine inanıyorum.

Eternal Fıre ekibinden benimde beklentim bir hayli yüksek, takım tam adapta olmuş değil  Malta vibes turnuvasında, çeyrek finalde Entropiq kaybetti bu gibi turnuvalarda sorunsuz bir şekilde finale kadar gitmesi gerekir bu takımın baktığın zaman. Takım olarak performansları şuan için hiç yeterli gelmiyor bana. Özellikle o maçta W0xic ve Calyx hem frag olarak hemde genel olarak çok fazla katkı veremediler. ISSAA tam aksine en çok katkıyı vermişti.

Navi-Complexity maçı başladı. İlk harita Complexitynin seçimi olan overpass haritasında oynanıyor. Blast sonbahar etkinliği öncesi Complexity takıma Coldzera'yı katmıştı bu değişiklikle beraber Complexity çok daha iyi bir hale geldi diyebilirim, Navi şuan için 6 maçlık galibiyet serisi yaptı bugün Complexityide yenerse galibiyet serisine devam edecek. Bugünün diğer maçı OG-Faze arasında oynanacak, OG son turnuvalarda cok formda iyi işler cıkarıyorlar. Bu maç içinse 1.50 civarında bir oran verilmiş değerlendirebilir bir oran.
sr. member
September 24, 2021, 03:38:14 PM
Bir zamanlar CS GO turnuvalarının hiçbirini kaçırmadan takip ederdim ve büyük bir zevk de alırdım. Bir süre izlemeye ara vermiştim. Son zamanlarda yeniden takibe başladım ve takımlarda önemli oyuncu değişikliklerine şahit oldum. Mesela Xantares'i BIG'de görmekten oldukça sıkılmıştım. Takımına göre çok daha yetenekli bir oyuncuydu. Bir süre sonra global turnuvalarda rekabet edebilecek kalitede "Eternal Fire" adında bir Türk takımı kuruldu.

Blast premier sonbahar gruplarında beklediğim grubun maçları bugün başlıyor. C grubunda ilk maç Navi-OG arasında geçecek her iki takımda son maçlarında ciddi galibiyetler aldılar, zaten Naviyi anlatmama bile gerek yok, bu kadro bozulmadığı sürece Navi bütün turnuvaları alır götürür. OG takımıda baya formda bir ekip, map seçimlerinde overpassı tercih etmiş OG takımı eğer bu haritada bir galibiyetle başlayabilirler, geriye kalan haritalarda kaybederler diye düşünüyorum bu maça 2.5 üst gitmek mantıklı görünüyor.

Gruptadaki ikinci maç FaZe- Complexity arasında oynanıcak. Faze takımı son maçlarda galibiyet bakımından çokta istikrarlı olmasada bu takıma güveniyorum, verilen oranda 1.70 hiç fena değil. Ez4faZe ^^

Faze vs Complexity maçı çoktan başladı bile. Maç için çeşitli bet sitelerinin oranları bu şekildeydi:

Oranlardan görülene göre, Complexity favori olarak gösteriliyor. Fakat ben Faze'in kolay kolay bu maçı vereceğini düşünmüyorum. İlk harita Nuke idi ve Complexity 16-8 kazandı. 2. harita Ancient olarak belirlenmişti. Eğer Faze alırsa decider map Mirage olacak.
legendary
September 24, 2021, 10:31:32 AM
Blast premier sonbahar gruplarında beklediğim grubun maçları bugün başlıyor. C grubunda ilk maç Navi-OG arasında geçecek her iki takımda son maçlarında ciddi galibiyetler aldılar, zaten Naviyi anlatmama bile gerek yok, bu kadro bozulmadığı sürece Navi bütün turnuvaları alır götürür. OG takımıda baya formda bir ekip, map seçimlerinde overpassı tercih etmiş OG takımı eğer bu haritada bir galibiyetle başlayabilirler, geriye kalan haritalarda kaybederler diye düşünüyorum bu maça 2.5 üst gitmek mantıklı görünüyor.

Gruptadaki ikinci maç FaZe- Complexity arasında oynanıcak. Faze takımı son maçlarda galibiyet bakımından çokta istikrarlı olmasada bu takıma güveniyorum, verilen oranda 1.70 hiç fena değil. Ez4faZe ^^
full member
Activity: 854
Merit: 113
September 24, 2021, 09:48:11 AM
Konuyu sık sık takip ediyorum sıkı bir league of legends izleyicisiyim son zamanlarda bir güncelleme yapılmadığı için ben yapmak istedim umarım hakkını verebilirim.  Smiley Yılın en büyük organizasyonu olan Worlds2021'ye temsilcimiz Galatasaray ön eleme aşamasından başlayacak öncelikle size ön elemedeki format hakkında bilgi vermek istiyorum 10 takımın boy göstereceği ön eleme aşamasında her iki grubun birincisi adını direkt olarak gruplara yazdırmayı başaracak.Gruplarını 3. ve 4. sırada biteren takımlar çapraz eşleşme ile 5 maçlık bir seri oynayacaklar ve bu serinin kazananı gruplarını ikinci sırada bitiren takımlar ile tekrar bir seri oynayacak.Oynanacak bu serinin kazananı 2 takım da adını Worlds2021'e yazdırmayı başaracak.

A grubuna göre temsilcimizin bulunduğu B grubu biraz daha rahat bir grup ancak grubun favorisinin C9 olduğunu belirtmem gerekiyor bizim bu grupta bir süpriz yapıp ilk sırayı alma ihtimalimiz bana kalırsa hiç az değil ama en kötü ihtimal ilk 2 dışına çıkmamak gerekiyor.
legendary
September 21, 2021, 01:07:20 PM
Kesinlikle bir alışamamazlık olduğu kesin aralarında zaman lazım sadece.
Her biri birbirinden yetenekli 5 oyuncu.Tamamen koçlarına ve yeterince alışıp taktik çalışmalarına bakar.Bugün entropiq takımını yenebilirlerdi.Kendi seçtiğin haritada yeneceksin bir kere yenemediysen maçı kazanman zor.
legendary
September 21, 2021, 12:51:48 PM
Eternal Fire ekibi malta vibes turnuvasında, çeyrek finalde Entropiq takımına karşı 2-1 kaybetti, turnuvaya çeyrek finalde veda etmiş olduk. Entropiq takımı kötü bir takım değil kesinlikle, Eternal takımında bireysel anlamdada çok daha üstün oyuncularımız var. Overpass ve vertigo haritasınında oynanan maçları izliyebildim bugün, Overpass haritasında neredeyse üç,dört el eco round kaybettiler saç baş yoldurtacak elleri kaybediyorlar, daha zor olanlarıda kazanıyorlar takımda çok ciddi kordinasyon ve iletişim sıkıntısı var. Daha önce beraber oynamış oyuncuların çok daha hızlı adapte olmalarını beklerdim. Vertigo haritasına hiç bir şey diyemiyorum kendi seçtikleri haritada ezici bir şekilde yenildiler. Çok yazık oldu, Entropiq takımını rahatlıkla elememiz gerekirken elenen biz olduk.
legendary
September 20, 2021, 11:43:40 AM
Yeni kurulan süper türk takımımızın biraz zamana ihtiyacı olduğunu zaten düşünüyordum zaten.Xantares igl(in-game leader) olmasına rağmen takımda hala top fraggerlığı bırakmıyor.Eğer bu böyle devam ederse kadroda kesinlikle değişiklikler kaçınılmaz olacaktır.Biraz daha zamana ihtiyaçları var bakalım issaa nın türkçeyi sökmesi ve takımın bolca antrenman yapması herşeyi değiştirebilir.
legendary
September 20, 2021, 10:03:38 AM
Blast premier sonbahar gruplarında A grubu maçları bitti, final maçını kazanan Vitality takımı oldu A grubunda. Bugün B grubu maçları başlıyor, iki tane maç oynanıcak.G2- MIBR'a karşı nerde o eski MIBR takımı bu maç için MIBR takımına neredeyse 10 oran verilmiş, süpriz yapıp kazanması yok mu. G2 ESL pro lig 14. sezon grupta sıfır çekmişti hatırlarsanız, bu riski genede almayacağım. Günün asıl maçı NIP-BIG arasında oynanacak her iki takımda dengeli takımlar oranlarda öyle verilmiş, ben bu maça şansımı Device'lı NIP'ten yana kullanıcam.
legendary
September 16, 2021, 09:21:07 AM
CS:GO turnuvalarına hiç ara vermeden devam ediyoruz. Bugün Blast premier Sonhabar grup maçları başlıyor.  A Grubu üst grup yarı finalinde iki karşılaşma izliyeceğiz bugün. İlk karşılaşma Astralis- Evil Geniues maçı olacak Astralis için 1.25 oran verilmiş eski Astralis yok bu maça kesin kazanır gözüyle bakamıyorum, özellikle yeni oyuncuları Bubzkji ve Lucky tam olarak istenilen performansı veremiyorlar zaten gla1ve ve device yerini kolay kolay hiç bir oyuncu dolduramaz bu maçta süpriz bir sonuç çıkabilir. Diğer maç Vitality vs Liquid arasında geçecek Vitality takımı ESL pro lig 14. sezon finalisti Naviye finalde zor anlar yaşatan bir takım olmuştu, bu maç için 1.62lik bir oran verilmiş Vitalitye. Liquid bu maçı kolay kolay bırakmaz en azından bir map alır diye düşünüyorum o yüzden bir bilet alacağım bu maç için +2.5 üst biter diyorum tamamıyla benim analizim bana bakarak bahis yapmanızı önermem Smiley
legendary
September 14, 2021, 11:43:24 AM
ESL pro lig sezon 14 kazananı beklenildiği gibi Navi oldu, s1mple EPL zaferinde art arda üçüncü kez MVP oldu. Ukraynalı oyuncu kariyerinin 16. MVP'si ile ödüllendirildi. Galibiyet anı NAVİ totalde 5 haritada oynanan finalde Vitality güçlü rakibine sonuna kadar direndi, belkide mirage haritasında uzatmaya götürebilseydi Vitality galibiyet için şansları olacaktı. Navi CS:GO tarihinde önemli başarılarına devam ediyor.

Refrezh 1v5 ESL pro lig turnuvasında aklıma en kazınan an refrezh tek başına son roundu kazanıp maçı uzatmaya götürmesi oldu mutlaka bir göz atın, muthiş bir soğukkanlılıkla ınferno haritasında B side'a adım adım girip c4'ü son saniyede kurması ardından son kalan oyuncuyada tek vuruş yaparak eli kazanıyor mükemmel bir eldi.

Blast premier Sonbahar grupları çarşamba günü başlıyor, hiç hız kesmeden devam ediyoruz turnuvalara. Toplam ödül havuzu 150k usd ve 12 takım davet edilmiş bu etkinliğe her zamanki gibi favorim gene Navi olacak bu turnuvadada. Üç gruba ayrılmış 12 takım var, eleme sistemiyle finale kadar karşılaşmalar devam ediyor olacak.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
September 13, 2021, 04:52:05 PM
Lolespor'da Türkiye Büyük Finali oynandı ben de karşılaşmayı Volkswagen Arena'da takip etmek için davet alan şanslı azınlık arasındaydım.Açıkcası Nasr Espor'u ben bir adım önde görmeme rağmen Galatasaray final serisini kelimenin tam anlamıyla domine etti.5 maç üzerinden oynanan seriyi 3-0 kazandı ve bu üç maçın hiçbir dakikasında oyunun kontrolünü rakibine teslim etmedi bundan dolayı Galatasaray'ı kutluyorum.Final Serisinin en değerli oyuncusu Galatasaray'ın orta koridor oyuncusu Bolulu oldu.Umarım Galatasaray bu performansını Worlds ön elemelerinde de sürdürüp adını gruplara yazdırmayı başarır.

Çok şanslısınız o heyecanı orada takip ettiğiniz için hocam. bende orada olmak isterdim açıkçası. eskiden ülker arena kiralanıp finaller orada yapılırken özellikle istanbul bileti alıp gitmek istemiştim, acil bir işim çıkınca plan iptal olmuştu. galatasaray e sporu tebrik ederim. harika şekilde aldılar maçı.
Pages:
Jump to: