Pages:
Author

Topic: Electroneum Airdrop var ve Fiyatı tepe nokasına göre baya düşmüş - page 2. (Read 394 times)

newbie
Activity: 99
Merit: 0
Sonunda bi yerde türkçe konu buldum.
Airdrop yok Hard fork var arkadaşlar 11mayista test yaptılar 29mayisda hard fork gerçeklesek ve cuzdanlarinda etn bulunduranlara 1e1 oranında yeni çıkacak etnx coini dağıtılacak
Sıkı takip ediyorum bu coini kademeli olarak 346 sthden beri alim yapiyorum 280 satoshiye kadar düştü . Fork zamanı yaklaştıkça coşacağını düşünüyorum.
Kendi cüzdanımı olacak yoksa destekleyen borsalar varmı. bilginiz varmı
full member
Activity: 1050
Merit: 152
Bu coin tam anlamıyla bir fiyasko oldu. Önce çıktı dediler ki cep telefonundan madencilik yapılabilecek. Günümüzde şu kadar kişi cep telefonu kullanıyor herkes cep telefonu ile para kazanabilecek dediler. Sonra çıktı dediler ki cep telefonuyla madencilik yapılamaz, teknoloji buna uygun değil. Bunu yeni mi öğrendiler. Sırf toplumun dikkatini çekmek için sallamasyon açıklama yaptılar. Ardından söylediklerinide yutamadılar saçma sapan cep telefonu uygulamasında simülasyon yapıp, milleti madencilik yaptıklarına inandırdılar. Hala bir grup insan telefondan madencilik yaptığını zannediyor ve kazıp biriktireyim diyor. 2 dolar verip 1 ayda kazacağınız coini satın alabilirsiniz boşuna telefonunuzu bunun için çalıştırmayın.
member
Activity: 210
Merit: 10
Electroneum denilen coin en başında yaşadığı sıkıntılar bir türlü aşamamış vaziyette bu tarz hareket ettikleri takdir de bir şeyler kazandırabileceğini kendi adıma düşünmüyorum
member
Activity: 210
Elimde hold etmekten yorulduğum ama hiç vazgeçmediğim etn çevirisini yapmıştım ve bounty dağıtıldığı günden beride elimde tutyorum ilk ödül dağıtıldığında 0,09 cent fiyatı vardı şimdi ise 0,024 e düşmüş durumda eski fiyatına gelse satacağım artık çünkü beklediğimi vermedi hiç.inşallah bu fork vasıtasıyla biraz pump yerde elden çıkartırız iyi bir fiyatla artık
Ben şahsen yiyeceğini düşünüyorum. Bazen elden çıkarmadan bekletilen bu tarz hareketler insana sıkıntı çıkarabiliyor. Böyle şeyler gerçekten üzücü bence.
full member
Activity: 742
Merit: 140
bu coinin cep telefonunda madenciliğini yapan var mı aramızda

Ben yapıyorum.Ama mining falan değil bir cüzdan uygulaması öyle açıyorsun telefonun modeline göre hashrate veriyor simülasyon şeklinde. Kapatmaz home tuşu ile çıkarsan arka planda çalışıyor. Antika Note 3 ile günde 15-20 arası geliyor. 1000 tane falan oldu şimdiye kadar.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Electroneum'un acilen somut bir şeyler ortaya koyması lazım. Yoksa dibe doğru gitmeye başlayacak.
full member
Activity: 490
Merit: 193
Elimde hold etmekten yorulduğum ama hiç vazgeçmediğim etn çevirisini yapmıştım ve bounty dağıtıldığı günden beride elimde tutyorum ilk ödül dağıtıldığında 0,09 cent fiyatı vardı şimdi ise 0,024 e düşmüş durumda eski fiyatına gelse satacağım artık çünkü beklediğimi vermedi hiç.inşallah bu fork vasıtasıyla biraz pump yerde elden çıkartırız iyi bir fiyatla artık
full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
bedava dağıtıp duruyorlar coinleri, herhalde düşecek, kafayı yemişler, arkasında nasıl bir beceriksiz ekip var anlamadım gitti. bir de bakmışsın 20x yapmış nasıl yutarım lafımı nasıl pişman olurum habire dağıtırlarken almadığıma, üstelik arkadaşlar da habire söylüyor, al gerekirse başka coine çevir, bedavaya verip duruyorlar diye, aklıma beyin bedava diyen adam geldi, neyse.
newbie
Activity: 78
Sonunda bi yerde türkçe konu buldum.
Airdrop yok Hard fork var arkadaşlar 11mayista test yaptılar 29mayisda hard fork gerçeklesek ve cuzdanlarinda etn bulunduranlara 1e1 oranında yeni çıkacak etnx coini dağıtılacak
Sıkı takip ediyorum bu coini kademeli olarak 346 sthden beri alim yapiyorum 280 satoshiye kadar düştü . Fork zamanı yaklaştıkça coşacağını düşünüyorum.
full member
Activity: 546
Merit: 100
airdrobu olan tokenler ne olursa olsun çökmeye mahkum oluyorlar, çünkü hiç bir gelecek vaat etmiyorlar, bedava dağıtılıyorsa zaten ürün sizsiniz

"Bedava dağıtılıyorsa zaten ürün sizsiniz" bu cümleye kesinlikle katılıyorum. Kıymeti olan coinler genelde airdrop olayına girmiyor. Kampanya yapanların hepsini fos deyip damgalamak doğru değil ama çoğu için bu durum geçerli
newbie
Activity: 163
eski popülerliğini yakalayamayabilir ben biraz riskli buluyorum tercih sıralamam da bir hayli arkada bana da güven vermiyor diyebilirim
member
Activity: 448
Electroneum'a bir türlü güvenemedim gitti. Çevremde de sık sık konuşuluyor, alan hatta hodl için alan tanıdıklarım da var. Forumda da sürekli konuşuluyor ama nedendir bilmiyorum hiç güven vermiyor bana.

Aynı şeyleri  ben de düşünüyorum. Çok fazla hype vardı ilk günden beri takip ediyorum. Ancak bahsettikleri şeylerin bazıları bana verimsiz olarak geliyor ve bu sebeple bu kadar beklentinin olması beni düşündürüyor hele ki coin sayısı endişe ettirecek kadar fazla iken.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Electroneum'a bir türlü güvenemedim gitti. Çevremde de sık sık konuşuluyor, alan hatta hodl için alan tanıdıklarım da var. Forumda da sürekli konuşuluyor ama nedendir bilmiyorum hiç güven vermiyor bana.
sr. member
Activity: 475
Merit: 250
Presale is live!
Electroneum un yayınlanma tarihinden beridir takip ediyoru, ilk çıktığında acayip reklamı döndürülmüştü hatta bot hesap gibi hesaplarla globali istila ettiler. Daha ico phase inden beri durmadan sorun yaşayan bir coin. Önermem..
full member
Activity: 840
Merit: 103
Bunun basta reklamini saglam yapmislardi asil olayi mobil mining idi ama onuda beceremediler. Bundan artik birsey beklememek lazim ben cok umitli olmam. Ustune birde airdrop yapiyorlarmis daha kotu.
sr. member
Activity: 378
mobil mining çıktığı zaman herkes patlayacağını düşünüyordu ama kafasına kafasına vurdular ve mobil mining uygulaması da işlevsiz de tırıvırı bir şeydi ne olur bilmem ama electroneum'un gidişatı zor
sr. member
Activity: 543
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
Electroneum'un diğerlerinden farkı mobil mining olmasıydı ama mobil mining alanında çuvalladılar gibi gözüküyor. O yüzden uzak durmaya çalışıyorum ben
member
Activity: 448
Merit: 17
Airdrop yapıcak tokenler airdrop vaktine kadar artıyo sonra birden dump oluyor çıkış noktanızı iyi ayarlanmanız lazım yoksa elinize verirler
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
airdrobu olan tokenler ne olursa olsun çökmeye mahkum oluyorlar, çünkü hiç bir gelecek vaat etmiyorlar, bedava dağıtılıyorsa zaten ürün sizsiniz
Bi zahmet nedir ne değildir diye okusaydınız yazmadan önce. ASIC ler için hardfork yapılıyor. Yeni coinin adı da ETNX. Bedava coin falan dağıtılmıyor kısacası. Ama ekip desteklemiyor sanırım açıklama yapmamışlar hiçbir yerde
full member
Activity: 322
Merit: 154
bu coinin cep telefonunda madenciliğini yapan var mı aramızda
Pages:
Jump to: