Pages:
Author

Topic: Electroneum Airdrop var ve Fiyatı tepe nokasına göre baya düşmüş - page 3. (Read 394 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Nasıl bir airdrop yapacaklar ? Sıradan bir form mu doldurulacak yoksa insanların elinde electroneum mu bulundurması gerekiyor ? Bir arada telefondan mining yapılacak olayı vardı hiçbir şey yapamadılar sanırım.
member
Activity: 266
Merit: 10
İlgimi çekti haber için sağol.Mesele airdrop değil çer çöp verecekler yine ama o zamana kadar artış gelir mi o önemli hiç belli olmuyor 2 gün kala bile hareketlenmeye başlayabilir.
full member
Activity: 392
Merit: 101
airdrobu olan tokenler ne olursa olsun çökmeye mahkum oluyorlar, çünkü hiç bir gelecek vaat etmiyorlar, bedava dağıtılıyorsa zaten ürün sizsiniz
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Electroneum çok güven kaybetti, bir daha belki toparlayabilir ama ilk çıktığı dönem kadar popüler olabilirmi bilemiyorum, ben riskli olarak görüyorum ama airdrop yapan coinlerin durumu farklı oluyor belki de artış kaydedebilir.
member
Activity: 224
Merit: 10
electroneum da bu ay başında büyük sıkıntılar yaşamıştı. ondan kaynaklanmış olabilir bu düşüş.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
Selam arkadaşlar Electroneum airdrop var 11 mayısda coinmarketcal a bugün eklendi fiyatı da ico fiyatında çok yukarıda değiş btc olarak 1,5x de tepe noktasına görede baya düşmüş.
Tavsiyeniz ne olur girilir mi?
Pages:
Jump to: