Pages:
Author

Topic: electroneum rudarenje - page 11. (Read 12676 times)

member
Activity: 176
Merit: 17
March 16, 2018, 08:49:40 AM
#12
Ako rudarenje nije stvarno, nije korisno za novčić a izgubljeno je vrijeme i resursi na izradu aplikacije.
Koja je svrha takvog mobilnog rudarenja? Reklamiranje novčića?
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
March 16, 2018, 05:58:12 AM
#11
Evo, ja sam isto krenuo s ovim mobilnim kvazi rudarenjem i baš sam nekako razočaran. Imam mob sa Snapdragon 625 procesorom i u 12 sati sam "izrudario" 2 ETN  Sad Znam da to ne troši bateriju niti mobitel stvarno rudari, ali ipak... Znači da svakih 6 sati zaradim 3 centa (18 lipa). Nije baš neka sreća...
full member
Activity: 294
Merit: 103
March 15, 2018, 11:41:29 AM
#10
Ja sam ga rudario s CPU i narudario cca. 600 komada. I sad svaki put kad pogledam u wallet vrijedi sve manje i manje. Sad
Srećom prati BTC pa će možda jednog dana opet vrijediti.

Sve zivo vrijedi sve manje i manje. bolje ne otvarat coinmarketcap i slicne stranice neko vrijeme, samo covjek moze zaplakat.  Huh
Ogromna rasprodaja i nikad joj kraja
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
March 15, 2018, 09:41:58 AM
#9
Ja sam ga rudario s CPU i narudario cca. 600 komada. I sad svaki put kad pogledam u wallet vrijedi sve manje i manje. Sad
Srećom prati BTC pa će možda jednog dana opet vrijediti.
newbie
Activity: 48
Merit: 0
March 14, 2018, 07:14:17 PM
#8
Jos jednom da ti potvrdim nije scam.
I sam rudarim s mobitelom, naravno, to je samo simulacija rudarenja kako bi se taj pojam vise priblizio ljudima. Resursa se trosi skoro isto, mozda i manje nego Viber/Whatsapp koji ti je otvoren u pozadini.

Osobno imam vec narudareno kojih 10k ETN-a vecina toga je s grafickima, ali sada sam pustio i mobitele neka rade.
full member
Activity: 294
Merit: 103
March 14, 2018, 06:55:07 PM
#7
Kao prvo ne rudariš sa mobitelom l jer se mob ne grije nego samo ti je aplikacija radi u pozadini i dobiješ več izrudarene coine,  meni radi app od subote i kao izrudario je 7,66ETN a rudari brzinom od 20H/s.
Pustit ču ga da radi do subote da vidim koliko ču dobiti ETN.
pozdrav naisao sam na rudarenje electroneuma preko mobitela. Sad me zanima jel to neki scam ili vrijedi to raditi, iskreno ne vjerujem da je neka velika zarada samo me zanima jel scam ili nije. hvala unaprijed
U biti nikakav mining ti ne radis sa svojim telefonom jer bi se telefon brzo zagrijao i nakon nekog vremena mozda crkao.
Kada pokrenes aplikaciju ona provjeri kakav ti je CPU i kakav hardware imas i onda na osnovu toga ti odredi koliko bi MOGAO zaradit da zaista rudaris svojim telefonom koristeci svoj CPU. Aplikacija ti dodjeluje hash rate i na osnovu tog hash rate i kolicine vremena u kojem je aplikacija aktivna ti zaradujes electroneum tokene koji ti se salju na tvoj racun.

Nije nikakav Scam u pitanju!

ahha ahha shvacam, hvala  vam na cinjenici da sam pogrijesio. i ja sam tako mislio pa cu vidjeti isplati li mi se ili ne. jos jednom hvala
Nikakav problem, samo pitaj ako sta nije jasno zbog toga smo tu da pomazemo jedni drugima. I ja sam mislio da ce to biti pravi mobile mining kad sam prvi put cuo za electroneum. Ako se ne varam zvanicno saopstenje o tome na koji ce nacin aplikacija funkcionisati je izaslo tek par dana prije nego sto je izasla aplikacija.
jr. member
Activity: 60
Merit: 3
March 14, 2018, 05:51:03 PM
#6
Kao prvo ne rudariš sa mobitelom l jer se mob ne grije nego samo ti je aplikacija radi u pozadini i dobiješ več izrudarene coine,  meni radi app od subote i kao izrudario je 7,66ETN a rudari brzinom od 20H/s.
Pustit ču ga da radi do subote da vidim koliko ču dobiti ETN.
pozdrav naisao sam na rudarenje electroneuma preko mobitela. Sad me zanima jel to neki scam ili vrijedi to raditi, iskreno ne vjerujem da je neka velika zarada samo me zanima jel scam ili nije. hvala unaprijed
U biti nikakav mining ti ne radis sa svojim telefonom jer bi se telefon brzo zagrijao i nakon nekog vremena mozda crkao.
Kada pokrenes aplikaciju ona provjeri kakav ti je CPU i kakav hardware imas i onda na osnovu toga ti odredi koliko bi MOGAO zaradit da zaista rudaris svojim telefonom koristeci svoj CPU. Aplikacija ti dodjeluje hash rate i na osnovu tog hash rate i kolicine vremena u kojem je aplikacija aktivna ti zaradujes electroneum tokene koji ti se salju na tvoj racun.

Nije nikakav Scam u pitanju!

ahha ahha shvacam, hvala  vam na cinjenici da sam pogrijesio. i ja sam tako mislio pa cu vidjeti isplati li mi se ili ne. jos jednom hvala
full member
Activity: 294
Merit: 103
March 14, 2018, 04:56:03 PM
#5
pozdrav naisao sam na rudarenje electroneuma preko mobitela. Sad me zanima jel to neki scam ili vrijedi to raditi, iskreno ne vjerujem da je neka velika zarada samo me zanima jel scam ili nije. hvala unaprijed
U biti nikakav mining ti ne radis sa svojim telefonom jer bi se telefon brzo zagrijao i nakon nekog vremena mozda crkao.
Kada pokrenes aplikaciju ona provjeri kakav ti je CPU i kakav hardware imas i onda na osnovu toga ti odredi koliko bi MOGAO zaradit da zaista rudaris svojim telefonom koristeci svoj CPU. Aplikacija ti dodjeluje hash rate i na osnovu tog hash rate i kolicine vremena u kojem je aplikacija aktivna ti zaradujes electroneum tokene koji ti se salju na tvoj racun.

Nije nikakav Scam u pitanju!
hero member
Activity: 728
Merit: 506
March 14, 2018, 04:33:31 PM
#4
Kao prvo ne rudariš sa mobitelom l jer se mob ne grije nego samo ti je aplikacija radi u pozadini i dobiješ več izrudarene coine,  meni radi app od subote i kao izrudario je 7,66ETN a rudari brzinom od 20H/s.
Pustit ču ga da radi do subote da vidim koliko ču dobiti ETN.
jr. member
Activity: 60
Merit: 3
March 14, 2018, 03:54:53 PM
#3
nije scam i ne vrijedi to raditi Cheesy

zasto mislis da ne vrijedi raditi?? si ti probao ili si cuo oe nekoga?? i koliko dugo si radio pa si vidio da se ne isplati?
newbie
Activity: 23
Merit: 0
March 14, 2018, 03:52:15 PM
#2
nije scam i ne vrijedi to raditi Cheesy
jr. member
Activity: 60
Merit: 3
March 14, 2018, 02:56:44 PM
#1
pozdrav naisao sam na rudarenje electroneuma preko mobitela. Sad me zanima jel to neki scam ili vrijedi to raditi, iskreno ne vjerujem da je neka velika zarada samo me zanima jel scam ili nije. hvala unaprijed
Pages:
Jump to: