Pages:
Author

Topic: ELIXIR (ELIX) - page 2. (Read 18584 times)

member
Activity: 336
Merit: 11
January 14, 2018, 03:09:53 PM
9 Ocaktaki peak sonrası neredeyse yarıya düştü fiyatı dolar bazında. Ben güveniyorum bu coine, yatırım yapmayı da düşünüyorum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
January 13, 2018, 12:10:23 PM
bence burda herkes @Lydian'a teşekkür etmeli...(elixir almış olun ya da olmayın fark etmez) bu kadar beleşçinin bedavacının, ölücü forumlarından imza için kasmaya gelen veletlerin çöp ettiği bi ortamda fikirlerini paylaştığı ve kafanızda bir ampül çakmasını sağladığı için...

(adam istese paylaşmaz...ki normalde forum böyle araştıran adamları hak etmiyor da neyse )

(üstad @pitipawn ı bile çileden çıkarmadılar mı aha işte adam artık vermiyor tüyo  Grin  (ee herkesin sabrı bir değil tabi) )

bu foruma ilk geldiğimde çok okudum başlıkları çok araştırmaya çalıştım..eylül sonları falandı galiba...Lydian' nın dediği elixir i telefonuma kaydetmiiştim alacağım diye...bi türlü olmadı..acemilikte var tabi..gittim salak gibi stratis aldım..eğer o stratise yatırdığım parayı elixire yatırıp bugün bozsaydım

bi ufak hesap yapalım

0.04 $ mış o zaman eylül sonlarına doğru elixir in fiyatı

120 $ ım vardı... 0.04/120 =3000 adet alabiliyordum..

3000 adet elixir i bugün 2$ civarından bozdursaydım 6000$ para ...fena mı ?

ama ben naptım forumdaki şakşakçılara uyup aptal stratisi aldım  Tongue

yaptığım kar ne kadar ?  5 X

oysa elixir alsaydım  yapacağım kar 50X

(dolar bazında değerlendirdim satına matına bakmadım )

özetle arkadaşlar

bu forumda hakkıyla yazan çizen çok nadir adamlar var...forumun çoğunluğu üç kuruş imza parası için yalan yanlış yazıyor...50$ lık aldıkları coinler pump yesin diye aptalca ve teknik bilgi olmadan övüyor... insanları yönlendirmeye çalışıyor (aç köpek  senin burda aklını çeleceğin 5 10 gariban ile mi yükselecek o coin fındık beyinli vizyonuna sokayım ) 10X++ karlar aslında çok uzak değil yeterki iyi araştırmacı olun...daha hala airdroplara icolara bok atan mallar var ya..sırf fesatlığından..aman kimse kazanmasın hepsi benim olsun...(fındık beyin toz zerresi kadar vizyon işte)

bugün ölücü forumlardan gelip buralarda konu açıp , "omzo komponyoso vormoş nosol giroyoooz" diyen amelelerin, ağzı süt kokan ergenlerin doldurduğu bir ortamdayız...armut piş ağzıma düş diye bekleyenler her zaman sürünmeye mahkum olacak...

(neyse ico olayından sonra belki stratis coşar bundan sonra yüzümüz güler Tongue )
Dedim heralde benı anlatıyor:) aynı sekıl eylulde baslıgı gorunce, 0.04 dolarken lydıan ıle mesajlastım ustune ustelık burda pm'den, sonra alayım derken dur ya az hele waves alak da kenarda dursun bunu da alırız dedık, en son gırıs fıyatım 0.46 dolar oldu:) ulan ne cıns coın kı hala kat kat kazandırdı ama 10 kusur kat kactı sımdılık. Neyse, suaralar hazır 2-3 gundur dusmusken bu alım fırsatını degerlendırmek ısteyen varsa takıp etsın, cıkıs baslamadan alsın derim.
member
Merit: 11
January 13, 2018, 11:58:06 AM
Elixir de son 1 haftada bir anda yükselip vakit kaybetmeden hızla düşenler furyasına katıldı. Dikkate değer bir coin olduğunu düşünüyorum.
member
Activity: 742
Merit: 15
January 12, 2018, 12:34:46 PM
O kadar çok altcoin varki hangi birini öğrenelim. Ben genel olarak böyle coinlere hiç güvenmiyor ve yatırım yapmıyorum. Zaten pekte güven verecek bir coine benzemiyor
full member
Activity: 728
Merit: 151
January 12, 2018, 09:53:36 AM
bence burda herkes @Lydian'a teşekkür etmeli...(elixir almış olun ya da olmayın fark etmez) bu kadar beleşçinin bedavacının, ölücü forumlarından imza için kasmaya gelen veletlerin çöp ettiği bi ortamda fikirlerini paylaştığı ve kafanızda bir ampül çakmasını sağladığı için...

(adam istese paylaşmaz...ki normalde forum böyle araştıran adamları hak etmiyor da neyse )

(üstad @pitipawn ı bile çileden çıkarmadılar mı aha işte adam artık vermiyor tüyo  Grin  (ee herkesin sabrı bir değil tabi) )

bu foruma ilk geldiğimde çok okudum başlıkları çok araştırmaya çalıştım..eylül sonları falandı galiba...Lydian' nın dediği elixir i telefonuma kaydetmiiştim alacağım diye...bi türlü olmadı..acemilikte var tabi..gittim salak gibi stratis aldım..eğer o stratise yatırdığım parayı elixire yatırıp bugün bozsaydım

bi ufak hesap yapalım

0.04 $ mış o zaman eylül sonlarına doğru elixir in fiyatı

120 $ ım vardı... 0.04/120 =3000 adet alabiliyordum..

3000 adet elixir i bugün 2$ civarından bozdursaydım 6000$ para ...fena mı ?

ama ben naptım forumdaki şakşakçılara uyup aptal stratisi aldım  Tongue

yaptığım kar ne kadar ?  5 X

oysa elixir alsaydım  yapacağım kar 50X

(dolar bazında değerlendirdim satına matına bakmadım )

özetle arkadaşlar

bu forumda hakkıyla yazan çizen çok nadir adamlar var...forumun çoğunluğu üç kuruş imza parası için yalan yanlış yazıyor...50$ lık aldıkları coinler pump yesin diye aptalca ve teknik bilgi olmadan övüyor... insanları yönlendirmeye çalışıyor (aç köpek  senin burda aklını çeleceğin 5 10 gariban ile mi yükselecek o coin fındık beyinli vizyonuna sokayım ) 10X++ karlar aslında çok uzak değil yeterki iyi araştırmacı olun...daha hala airdroplara icolara bok atan mallar var ya..sırf fesatlığından..aman kimse kazanmasın hepsi benim olsun...(fındık beyin toz zerresi kadar vizyon işte)

bugün ölücü forumlardan gelip buralarda konu açıp , "omzo komponyoso vormoş nosol giroyoooz" diyen amelelerin, ağzı süt kokan ergenlerin doldurduğu bir ortamdayız...armut piş ağzıma düş diye bekleyenler her zaman sürünmeye mahkum olacak...

(neyse ico olayından sonra belki stratis coşar bundan sonra yüzümüz güler Tongue )
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
January 12, 2018, 08:00:22 AM
ELIX hem uygulama üzerinden coin kiralama ve kira getirisi (resmen tefecilikte diyebiliriz) elde edebileceginiz bir sistem idi...
sadece bu olsa bir halta yaramaz dedim bende, en azindan kullanmam isim olmaz diye yazdim...

Ama ELIX bunun yanisira crowdfunding sistemi olusturuyor su an. ELIX platformu üzerinden projelere destek / yatirim yapilabilecek bir sistem gelisiyor.

Takim 2 kisiden olusuyor, önümüzdeki günlerde ekibe yeni yazilimci mühendis alinacak. Takim büyüyecek, büyümesi gerekiyor da...
Ayrica ekip her pazartesi yeniliklerini duyuruyor, bilgilendiriyor... Su ana kadar hic bir konuda aksama olmadigi icin cok güven kazandi.

2 Dolari gecti... Ilk 5 centlerden almistim... 5 Dolar alti satmayi düsünmüyorum, aslinda 10-20 Dolar arasi ama ufak ufak ve hedeflerimi revize ede ede ilerlemek daha saglikli geliyor onun icin ucmuyorum:)

Patlarsa da - yapacak birsey yok...
Baslık ıcın tesekkurler hocam, sımdıden bana dahı x3 kazandırdı kı alalı 2-3 hafta olmustur en fazla, elixirin neler yapabılecegını ınsanlar yenı yenı anlamaya basladılar su fıyatlar bıle ıyı sayılır bence. Bır de baska bır borsa haberı vs cıkarırlarsa ıyıce gıder, kucoın dısında daha orta olceklı bır borsa ıyı olabılır. Elixir sayesınde kucoıne gırınce kcs'yı kesfedıp ondan da x3 kazandım herturlu kazandırıyor ne cıns bır coın bu elixir anlamadım Smiley)

Almanca forumda ELIX'i waves ile kiyaslayan bile cikti:) ELIX sadece coin borc verme uygulamasi olmaktan cikti, bilginiz olsun... Crowdfunding sistemi entegrasonu olacak, yani projesi olanlar ELIX üzerinden projelerine maddi destek alma imkani bulacak. Ekip biraz daha kaliteli bir sekilde büyür, su ana kadar zamaninda bilgilendirmeler ve zamanlama sorunlari olmazsa, yani simdiye kadar ki gibi devam ederlerse... Önü acik ve ben 20 USD'yi gayet gercekci buluyorum...
sr. member
January 12, 2018, 04:36:29 AM
ELIX hem uygulama üzerinden coin kiralama ve kira getirisi (resmen tefecilikte diyebiliriz) elde edebileceginiz bir sistem idi...
sadece bu olsa bir halta yaramaz dedim bende, en azindan kullanmam isim olmaz diye yazdim...

Ama ELIX bunun yanisira crowdfunding sistemi olusturuyor su an. ELIX platformu üzerinden projelere destek / yatirim yapilabilecek bir sistem gelisiyor.

Takim 2 kisiden olusuyor, önümüzdeki günlerde ekibe yeni yazilimci mühendis alinacak. Takim büyüyecek, büyümesi gerekiyor da...
Ayrica ekip her pazartesi yeniliklerini duyuruyor, bilgilendiriyor... Su ana kadar hic bir konuda aksama olmadigi icin cok güven kazandi.

2 Dolari gecti... Ilk 5 centlerden almistim... 5 Dolar alti satmayi düsünmüyorum, aslinda 10-20 Dolar arasi ama ufak ufak ve hedeflerimi revize ede ede ilerlemek daha saglikli geliyor onun icin ucmuyorum:)

Baslık ıcın tesekkurler hocam, sımdıden bana dahı x3 kazandırdı kı alalı 2-3 hafta olmustur en fazla, elixirin neler yapabılecegını ınsanlar yenı yenı anlamaya basladılar su fıyatlar bıle ıyı sayılır bence. Bır de baska bır borsa haberı vs cıkarırlarsa ıyıce gıder, kucoın dısında daha orta olceklı bır borsa ıyı olabılır. Elixir sayesınde kucoıne gırınce kcs'yı kesfedıp ondan da x3 kazandım herturlu kazandırıyor ne cıns bır coın bu elixir anlamadım Smiley)
sr. member
Activity: 980
Merit: 275
January 12, 2018, 04:14:27 AM
Bir süredir elixiri ve bu başlığı takip ediyordum ama nedense almaya elim gitmiyordu. dün gözümü kararttım 6100 sata alım yazıp uyudum gece almış. Başlık açıldığında fiyat 1371 satmış  Cheesy. Geç de olsa trene binmiş olduk.

Konu up olsun.
Başlığı açan arkadaşa teşekkür ediyorum. alırken 15k sata satış yazmıştım. Satışı yapmış. Kucoin bugün biraz aşağı salmış gibi 107k sattan ona geçtim. O artışını yapınca satar elixire geri dönerim  Grin

Konuyu izninizle tekrar yukarı taşıyorum. Kucoin duruldu biraz. Elixir de aşağı sarkmış. Ben bunu tekrar alım fırsatı olarak görüyorum. Elixirde güzel bir potansiyel var ve henüz bu potansiyel tam anlamıyla fiyata yansımış değil.
member
Activity: 294
Merit: 15
January 10, 2018, 05:52:36 PM
Haha da Zoe interested artik. Adamlara genc tecrubesiz diye book attilar, adamlar oturttu herkese Saha da better edicekler.
hero member
January 10, 2018, 04:58:20 PM

full member
Activity: 316
Merit: 100
January 10, 2018, 03:44:31 PM
Fiyatı piyasa değerlendiriyor. Artmaz demek mantıklı değil.
newbie
Activity: 252
Merit: 0
January 10, 2018, 10:53:47 AM
elix aldık biraz bakalım kenara atık ve unutum balkalım dedikleri gibi kazandırırmı
sr. member
January 10, 2018, 10:29:25 AM
bu coinin ne yaptigini bi anlamayna benmiyim ?

hayir degilsin babacim kimse ne yaptigini bilmiyor birbirine para verme seysiymis 2 kisi yapiyormus falan filan bildigin scam yukseliyor diye aliyor alanda. patladimi aglarlar burada.
He he kesın patlar.

Lydıan baslıgı actı konustuk ettık, 0.04 dolardı ben ılk almaya nıyetlendıgımde, sonra kaldı ha aldım ha alacam derken saf gıbı paraları waves'e koydugumuzdan, baya sure sonra 0.46 dolardan, 28 aralıkta anca aldım. 13 gunde geldıgı nokta 2.18 dolar, yaklasık x4 yaptı bana bıle. Bundan sonra bısey cok artmıs dıyıp almamazlık yapmıcam, bunu elıxırde ogrendım ben, basta %60 arttı dıye almamıstım ustune kac on kat yaptıSmiley
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
January 10, 2018, 10:24:32 AM

hayir degilsin babacim kimse ne yaptigini bilmiyor birbirine para verme seysiymis 2 kisi yapiyormus falan filan bildigin scam yukseliyor diye aliyor alanda. patladimi aglarlar burada.
full member
Merit: 100
January 10, 2018, 10:23:42 AM
full member
Activity: 350
Merit: 108
January 10, 2018, 10:12:37 AM
tren uçuyor valla. waveste bekleye bekleye paslanmışız bu iyi geldi.  Cheesy Ama emir miktarı çok düşük. biri bir kaç btclik elixir ile katliam yapabilir. Bir de konuyla alakasız olacak ama bu kucoin çok kullanışsız geldi. Dün deposit yapabilmek için 5 dakika kadar menu aradım.

Aynen öyle kaciyor tren hatta kacti gitti diyebilirim. AMa belkide kacmamistir yeni trenlerde gelebilir. bilemeyiz tren sonucta ama trene bakmak iyi degil ya bin yada in.
newbie
Activity: 21
Merit: 0
January 10, 2018, 10:07:56 AM
7500 den erteledim almadım, şimdiden pişman etti. 12 bin küsürlerden aşağı inmiyor. bakalım beklemedeyim bu gidişle bu fiyatlardan gireceğim.
sr. member
January 08, 2018, 05:13:24 PM
Bir süredir elixiri ve bu başlığı takip ediyordum ama nedense almaya elim gitmiyordu. dün gözümü kararttım 6100 sata alım yazıp uyudum gece almış. Başlık açıldığında fiyat 1371 satmış  Cheesy. Geç de olsa trene binmiş olduk.

Konu up olsun.
Başlığı açan arkadaşa teşekkür ediyorum. alırken 15k sata satış yazmıştım. Satışı yapmış. Kucoin bugün biraz aşağı salmış gibi 107k sattan ona geçtim. O artışını yapınca satar elixire geri dönerim  Grin
sr. member
January 05, 2018, 11:17:18 AM
tren uçuyor valla. waveste bekleye bekleye paslanmışız bu iyi geldi.  Cheesy Ama emir miktarı çok düşük. biri bir kaç btclik elixir ile katliam yapabilir. Bir de konuyla alakasız olacak ama bu kucoin çok kullanışsız geldi. Dün deposit yapabilmek için 5 dakika kadar menu aradım.
hero member
January 05, 2018, 07:22:50 AM
Lydian ve meşhur yatırım seçimleri Smiley

OMG, Binance benim kazandıran yatırım olarak hatırladıklarım. (Maşallah diyelim de nazar değmesin.)

Fırsat bulur bulmaz bende yatırım yapacağım Elixire.

OMG ve BNB'yi benim yazilarimdan sonra alip kazananlar varsa ne mutlu bana! Tabii ELIX'ide Smiley

ELIX ekibi 2 kisiden olusuyor, 2 genc girisimci. Ama su ana kadar tüm verdikleri sözleri zamaninda tuttular.
Su gün sunu yapip yayinlayacagiz dediler, bir saniye gecikmeden yaptilar. Bu yüzden iyi gidiyor...
2 kisi olmalari, genc ve pek taninmis olmamalari risk faktörü aslinda, o yüzden bunu bahane bilip düzeltmeyi verdiler...
Ama cabuk ve güzel toparladi, kisa zamanda yine 137ct seviyesine geldi - bundan sonra bir müddet sert inis-cikislar olabilir gün icinde, ama hedef yukarilar...
Pages:
Jump to: