Pages:
Author

Topic: ELIXIR (ELIX) - page 4. (Read 18584 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 252
December 30, 2017, 01:38:19 PM
işte böyle milletin pek ilgilenmediği coinler alıp başını gidiyor. bi tane denk getirseniz köşe olursunuz. elixir de bu sekilde artanlardan. tamam artıyor sürekli iyi güzel de nereye kadar. elinde tutanlar satıp çıkmalı bence. fazla aç gözlü olmamak lazım

Adamlar daha uygulamayı bıle cıkarmadı, mart sonu gozukuyor uygulama ıcın. 28 mılyoncuk coın adedı var, ınsanlar da satmıyor resmen, gıttıcke yukselıyor oyuzden. Mart sonu saglam fıyattan cıkılabılır en az ozamana kadar tutmak gerekır bence.
full member
Activity: 364
Merit: 100
December 30, 2017, 12:04:11 PM
işte böyle milletin pek ilgilenmediği coinler alıp başını gidiyor. bi tane denk getirseniz köşe olursunuz. elixir de bu sekilde artanlardan. tamam artıyor sürekli iyi güzel de nereye kadar. elinde tutanlar satıp çıkmalı bence. fazla aç gözlü olmamak lazım
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
December 30, 2017, 12:01:34 PM
bazi coinlar vardir (aslinda cogu coin öyledir), elde biraz tutmak gerekir satmayi düsünmeden.. illa uzuncu olunmasi gerekmiyor (yani illa 1-2-3 yil elde tutmak gerekmiyor)... ama 3-5 ay cüzdanda unutmak sart... günlük hareketlere bakarak yapilan yatirimlarin cogu hüsran olur...
sr. member
December 30, 2017, 10:26:25 AM
Aynen ya bakıyorum bakıyorum dusmuyor, btc 12-13k 'ya dustu bu hala %50 cıkmaya devam edıyor, ne manyak bır coın:) bıyerde duzeltme gelıcek mı nolcak bılmıyorum ama ben ımkan oldukca almaya gec de olsa karar verdım artık, bekleyınce olmadı cunku.
member
Activity: 84
Merit: 10
December 30, 2017, 10:14:25 AM
İlk açılışı lydian ile konuştuktan aylar sonra yapabildim malesef, daha önceden yapmalıydım ama arttığı için ihmal ettim, düşer alma dedim kendime. Neyse, bundan sonra elime para geçtikçe ufak ufak alıcam, 300-500 toplaya toplaya bi 1-2k en azından almaya calısıcam kısa surede.

Hemen hemen her sey düstü 0.70 e takili kaldi bu inmiyor daha asagiya. 2018 de en büyük beklenti icinde oldugum coinlerden.
sr. member
December 30, 2017, 03:38:56 AM
İlk açılışı lydian ile konuştuktan aylar sonra yapabildim malesef, daha önceden yapmalıydım ama arttığı için ihmal ettim, düşer alma dedim kendime. Neyse, bundan sonra elime para geçtikçe ufak ufak alıcam, 300-500 toplaya toplaya bi 1-2k en azından almaya calısıcam kısa surede.
member
December 27, 2017, 11:17:08 AM
2018 de cosacaktir tahminim. YTD
member
Activity: 266
December 27, 2017, 01:29:45 AM
kac gündür ek alim yapayim, ek alim yapacagim diyorum... coinexchange sitesine btc göndermeye üseniyorum... üsengecligimi bugün bozdum, saglam artmis yine ama uzuncuyuz nasil olsa:) yarim bitlik bi ek alim daha yapiyorum...
Hocam elixirin yarısı sende artık bence, toplam sayısı zaten az böyle böyle milyon tane topladın:) ben de çok az almıştım keşke daha çok alsaydım diyor insan, sağlık olsun.
hero member
December 26, 2017, 04:50:34 PM
kac gündür ek alim yapayim, ek alim yapacagim diyorum... coinexchange sitesine btc göndermeye üseniyorum... üsengecligimi bugün bozdum, saglam artmis yine ama uzuncuyuz nasil olsa:) yarim bitlik bi ek alim daha yapiyorum...
member
Activity: 285
Merit: 12
December 26, 2017, 08:15:05 AM
Şu an için sakin olmak lazım, zira btc yükselmeye başladı alım için daha fırsat olabilir. Bu yükselişte bir iki tane favorim var onlar bile kısa süreli yükselir beklentisindeyim onun dışında genel bir kazandıklarını geri verme zamanı başladı.
Elixir bitürlü alım fırsatı vermiyor, fiyatın düşmesi zor btc çok düşerse belki ozaman bir fırsat verir ama onun dışında btc çıksa da bişey olmuyor bugünkü gibi elixir de çıkmaya devam ediyor.
member
Activity: 448
December 26, 2017, 04:50:38 AM
Şu an için sakin olmak lazım, zira btc yükselmeye başladı alım için daha fırsat olabilir. Bu yükselişte bir iki tane favorim var onlar bile kısa süreli yükselir beklentisindeyim onun dışında genel bir kazandıklarını geri verme zamanı başladı.
member
Activity: 252
December 26, 2017, 04:49:11 AM
çok küçük çaplı yatırım yapılabilir suan fiyatlar belli belirsiz ne olur bilinmez ama yükselme olasılı da çok yüksek.
sr. member
December 26, 2017, 04:04:04 AM
@lydian bunu söylediğinde fiyat 10da biri mi neydi, ve hala alamadım daha doğrusu düşer diye almadım. Düşmesi için bir sebep yok ama piyasa çok dalgalı o sürede düşer illa dedim ama düşmedi, enjini de öyle bekledim düştüğü yerde almıştım, umarım elixiri de alabilirim.
member
Activity: 154
December 25, 2017, 08:41:38 PM
Coinexchange'de al sat yaparak elimdeki miktarı artırmaya çalışıyordum o arada Kucoin'e girince fiyatta fırladı daha da alamadım biraz düşerse alırım.
member
December 25, 2017, 06:03:15 PM
Gecen ay incelemistim bu coini fiyati su an 0.46 cent ve cok iyi yükselmis. Coin sayisina göre bu fiyat bile hala hicbisey. 2018 Q2 app release date olarak gözüküyor. Portfoyümde bir miktar bulunduracagim bende.
full member
Activity: 854
Merit: 113
December 05, 2017, 01:23:27 AM
Açıklamalar için çok sağolun hocam bu bilgiler yeterli oldu benim açımdan. Ekip nasıl kaç kişiler çalışmalar nasıl gidiyor biraz araştırayım, telegrama falan girip biraz ordan da bakacağım duruma, sonrasında fırsat verirse alabilirim ben de üzmeyecek bir miktar.
hero member
December 04, 2017, 06:04:25 PM
Benim de aklıma çok yatmadı, @lydian bu projeye neden bukadar güvendiğini açıklayabilir misin böyle bir şeye ihtiyaç olduğunu düşündün ki kendin de yatırımını yaptın ve insanlara da hakkında bahsettin başlık açıp. Fakat benim de kafamda tam oturmadı neye çözüm olucak bu proje diye düşündüğümde.

adamlar mobil uygulama üzerinden  bir blockchain projesi hayata gecirmeye calisiyorlar, basarili olurlar olmazlar bilemem...
coin adedi 25milyon gibi bir rakam, yani cok düsük...
su an millet kazandiracak coin arayisinda, para girisi azami süratla devam ediyor...
bu para elbet bu tip elle tutulur projelerede akacak...
25milyon adetli bir coinin 5-10 cent gibi komik rakamlarla islem görmesi de komik...
bu proje hakkinda arasira pozitif haber gelmesi bile 1 dolar yapacaktir elix fiyatini...
ekibe güven artar, community büyür, proje fikri yayilirsa yeni yeni yatirimcilar ve oyuncular buraya para yatiracaktir...
buna benzer 1-2 proje var, fiyati 4-5 usd civarinda ve ortada daha ürün bile yokken...

bu coine yatirim yaparken yukaridaki cümleler kafamdan gecenlerdir... bu cümleler aklimdan gecti, sonra kendi kendime dedim ki:

simdi x USD waves, lisk, bitcoin'a yatirsan uzun esek misali bekleyeceksin, ne heyecan var, ne de gercek bir kazanc potansiyeli var...
waves aylardir yerinde sayiyor, lisk öylesine son ay bi atak yapti x2 anca oldu, bitcoin artiyor ama heyecan yok...
ben en iyisi bir miktar elix'e basayim, eninde sonunda yükselecek... 5 cent idi, 0 olacak hali yok ya (ha dev kacar gider, o baska)...

bastim parayi aldim elixlerimi:)

ayrica: elix dev ekibi kendilerine sifir denecek miktarda coin ayirmis durumda... adamlar, bu coin gercekten is yaparsa kazanacak... kazanmak icin de bu coina is yaptiracaklar, bu kadar ugrastan sonra bosverme lüksleri yok...

ben 5ten aldim, 20-30 oldu... her an yine 5e gerileyebilir, her an 50-60a cikabilir... herkes kendi parasini nasil ve nereye harcayacagini kendisi belirler...
full member
Activity: 378
Merit: 102
December 04, 2017, 04:50:49 PM
Benim de aklıma çok yatmadı, @lydian bu projeye neden bukadar güvendiğini açıklayabilir misin böyle bir şeye ihtiyaç olduğunu düşündün ki kendin de yatırımını yaptın ve insanlara da hakkında bahsettin başlık açıp. Fakat benim de kafamda tam oturmadı neye çözüm olucak bu proje diye düşündüğümde.
full member
Activity: 266
Merit: 190
December 04, 2017, 03:01:21 PM
Bu projenin amaci nedir? anladigim kadariyla birbirine borc veren iki kisiyede token verilecek e bu bir deger yaratmak anlamina gelmiyorki? yada token almak icin yapilacak hilenin onune nasil gecmeyi dusunuyorlar? Bilen biri anlatirsa sevinirim.
full member
Activity: 476
Merit: 100
December 04, 2017, 01:00:39 PM
Artış bugün de devam etmiş bir miktar. Asıl bu göstermelik olan mıydı, yakında tekrar x2 x3 daha üstüne eklicek mi görücez daha önceki hareketi o tarz bir hareketti. Düşerse bu sefer alacağım kaçmadan.
Pages:
Jump to: