Pages:
Author

Topic: ✅ ELROND - ERD token Fiyat Tartışma (ANA Konu) - page 2. (Read 1210 times)

member
Activity: 602
Merit: 12
Ne yapacağı kestirilemeyen coin 38 den çıkmak zorunda kaldım 64 e gitti deli oldum zaten hem zarar ettirdi hem karı kaçırdım.
member
Activity: 504
Merit: 12
piyasanın gelişmeside etkili olacak bir coin şartlar uygun olmaya devam ederse gelişimi için ihtiyaç duyduğu ortama sahip olacaktır.
jr. member
Activity: 308
Merit: 2
Airdrop yapması fiyatı baya yükseltmiş ama bu fiyatlarda pek tutunacağını zannetmiyorum.Çok dikkat etmek lazım terste bırakacak bir fiyata çıktı erd.Stopsuz girilmez bu seviyelere.
hero member
Activity: 736
Merit: 504
Bugün iyi atak yapti, saçma sapan bir airdropla bu kadar fiyatlanmasi normal degil alt tarafi 100.000 dolarlik erd dagitiliyordu ustelik 1.5m erd trade yapilmasi istendi
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
Güzel yükselmiş hala yükselme olasılığı var.Dün 30 sat civarı alım için güzel seviyelerdi.Aldık mı alamadık.Piyasanın belirsizliğinden dolayı.Artık nasip.Bu yükselişler genele yayılırsa güzel olur.
full member
Activity: 266
Merit: 214
Analist - Trader - Yazar
Dünden beri +%80 yaptı şuana kadar.
member
Activity: 138
Merit: 19
Zaten belliydi böyle bir şey olacağı hiç bir reklam yapılmamıştı, fiyat düştükce düşüyordu. Şimdi çok büyük ödül veriyorlar bakalım fiyatlar nereye kadar tırmanacak.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
dün 30 dan alıp bugün 45 den satabilirdik, nereden girdiğin önemli  Shocked

Sabah 8 gibi 32 satken gördüm işyerine gidince alım emri gireyim iyi duştu dedim ancak işlerimden dolayı saat 11 civarında binance e login olabildim. oldugumda 40sattaydı. yaklasık 200 bnb lik alacaktım. 3 saatte 40 bnb kactı gitti.

1 haftadır aralıksız takip ediyorum bende hocam. Bir yerlerden dönüp katlayacağı kesindi zaten. Ufak al satlar yapıp çıktım sürekli ama dün dışardaydım yakalayamadım

Güzel, 40 BNB olmasa bile gecen hafta 16xxx lardan aldiklarimi bugün 179xx lardan verdim. Allah bereket versin, 5-6 BNB arti...
Arasira da olsa denemek icin al-sat yapmaya calisiyorum ama bazen bezdiriyor; Insan sabirsiz da olunca daha zor oluyor...

Hadi gelsin yeni IEO artik.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope

Sabah 8 gibi 32 satken gördüm işyerine gidince alım emri gireyim iyi duştu dedim ancak işlerimden dolayı saat 11 civarında binance e login olabildim. oldugumda 40sattaydı. yaklasık 200 bnb lik alacaktım. 3 saatte 40 bnb kactı gitti.

1 haftadır aralıksız takip ediyorum bende hocam. Bir yerlerden dönüp katlayacağı kesindi zaten. Ufak al satlar yapıp çıktım sürekli ama dün dışardaydım yakalayamadım
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150

full member
Activity: 284
Merit: 100
hero member
Activity: 931
Merit: 500
Elrond IEOdan satıştan sonra yüksek fiyattan yatırım yapanların elinde kaldı maalesef, Bitcoinin tersine denk geldi, zamanlama bazen her şeydir. Görünen o ki ne kadar ayrıntılı inceleme yaparak ve tam isabetle yatırım yapılacak bir altcoin dahi seçsek, bir gözümüz Bitcoin hareketinde olmadıkça ne yapılsa boştur.
jr. member
Activity: 47
Merit: 1
Fiyat olarak 33 satlarda dolaşıyor şu an.Tekrar çıkar mı çıkmaz mı zor tahmin etmek.Beklenti oluşursa çıkma ihtimali var gibi ama btc ne yapacak.Gözler btc de.Kötü bir döönemde borsaya girdi.Yoksa 3-5 kez inip çıkması lazımdı.Hacim olarak da şu an zayıf duruyor.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
Bnb can çekişiyor, erd hiç beklediğimiz gibi olmadı. Bakalım cz nasıl bir ayar vericek. Ustamız 53ten ayarı vermeli Cheesy
member
Activity: 363
Merit: 17
Ben de düşüşün süreceğini düşünüyorum. Alım riski hep var. BTC serseri mayın gibi ne yöne gideceğine dair bir işaret de yok. Herşey olabilir.
hero member
Activity: 1876
Merit: 524
Arkadaşlar şuanda erd çok riskli hala iconun 8 katı seviyelerinde 64 lerden 36 lara geriledi ve 20 küsürlere kadar gerileyebilir. Tahminimce 20 civarı almakta fayda var. Bu fiyat üstünden alınmamalı.
full member
Activity: 728
Merit: 151
uzun bir süre yatay seyirde devam eder gibime geliyor bu aralar yine btc atakta olduğu için lotodan girenler satıp satıp kaçtı çoktan gibi görünüyor. yeni ieoları beklemek ile meşgul o tayfa şimdi.bu adamların elinden 14x fiyata satın alanlara allah akıl fikir verisn Grin Grin binance ekibi destek amaçlı bu fiyatlardan aldı ancak durum ortada sen niye gaza geliyon Tongue
jr. member
Activity: 308
Merit: 2
Holo ile partnerlik açıklamasını bende okudum twitter dan ama bu düşüş btc kaynaklı.Tüm altlar düşüşe geçti.Btc 12k'yı tekrar kırınca yine bir beklenti oluştu btc'de.Bu gece ve yarın yönünü iyice belli eder btc.
full member
Activity: 284
Merit: 100
Holo ile ortaklık açıklaması sonrasında elrond fiyatı 50 satoshiden yaklaşık 42 satoshilere kadar geriledi ve bu durum 30 dakikada gerçekleşti. Hala güvenilir bir değere sahip değil uzak durulmalı arkadaşlar.

nerede o açıklama, bence düşüş btc'nin hareketinden kaynaklı...
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Holo ile ortaklık açıklaması sonrasında elrond fiyatı 50 satoshiden yaklaşık 42 satoshilere kadar geriledi ve bu durum 30 dakikada gerçekleşti. Hala güvenilir bir değere sahip değil uzak durulmalı arkadaşlar.
Pages:
Jump to: