Pages:
Author

Topic: ✅ ELROND - ERD token Fiyat Tartışma (ANA Konu) - page 3. (Read 1210 times)

jr. member
Activity: 266
Merit: 1
Dün çıkacak gibi yaptı yine verdiler hafif artınca.Şu an ortam riskli gözler Btc de.Btc yürürse Erd intihar eder gibi duruyor.Dipte olanlar fazla etkilenmezde yüksek kar olanlar düzeltme yer.
full member
Merit: 214
Analist - Trader - Yazar
pek ummuyorum, benim öyle al-sat ile isim olmuyor, sansim da olmuyor ama bakalim...

Hocam o zaman boşverin elinizdekileri tutun bence. Genelde kayıp oluyor o şekilde.

Ben tüm gün ekran başındayım. BNB'yi satıyorum ama ufacık bir düşüş görünce hemen alıyorum. Cheesy Elimdeki azalacak diye korkuyorum
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
ne oldu şimdi en son ne durumda.

ayni tas ayni hamam, degisiklik yok. al-sat seviyelerini güzel tutturanlar kazaniyor, tutturamayanlar kaybediyor. ben hic girmiyorum ama simdi 17bin altinda bi alim emri verdim, diplerden... verirse - aksama, geceye, sabaha dogru 18binlerde de satabilirsem 2-3 BNB kar ederim. pek ummuyorum, benim öyle al-sat ile isim olmuyor, sansim da olmuyor ama bakalim...
member
Activity: 462
Merit: 14
ne oldu şimdi en son ne durumda.
member
Activity: 812
FRX: Ferocious Alpha
Dünden bu yana yukarı yönlü bir hareketi var. Bakalım nereye kadar gidecek 45 ten alanlar bile şuan iyi kar elde etti. 191 i hormus bir token acaba yine aynı fiyatlari görecek mi acaba?
legendary
Activity: 1974
Merit: 1320
icoya göre iyide şuanki halide karlı değil mi?

millet boşuna mı giriyor ieo ya amaç kar etmek.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Elron 46 sonrasında daha fazla düşüş yaşayabilir biraz daha sabırlı olmak lazım alım için diğer ieo coinleri yaklaşık 1 ay kadar düşüş yaşadı.
jr. member
Activity: 350
Merit: 2
bu ieolarda durum hep böyle mi olacak acaba. yapıldıktan sonra ruhuna el fatiha okunuyor konu başlığının.
member
Activity: 929
Merit: 10
Bir çok insanın canını yaktılar maşesef kedinlikle binsncenin bu sistemini doğru bulmuyorum inşanları saniyeler içinde 10 binlerce dolar zarara sokmak trade olamaz
jr. member
Activity: 280
Napalım girelim mi girmeyelim mi.Hacim artıyor fiyatta.İkinci bir dalga gelebilir.Yüksekten girdi borsaya ama daha devam edecek gibi görünüyor.Bu hacimle gider heralde.
jr. member
Activity: 47
Şu dönemde altlar düşerken X12 yapması güzel olmuş.Bu böyle bir hafta devam eder gibi görünüyor.İner çıkar belli bir süre sonra gerçek fiyatına oturur.Binance ieoları kazandırmaya devam ediyor.Bnb elinde tutanlara güzel kazanç fırsatları sunuyor.
member
Activity: 462
12xden falan satan olmuş çok iiyi rakamlar bunlar bizde şans yok zaten.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
cıkacak mı  yoksa bu sevıyelerde kalacak mı ? herhangı bır bısey olmadı ılk 1 saatın sonunda devamlı dusus trendınde 60ında altına dustu.satımlarda baya hacımlı. el atarlar mı pump ıcın suphelıyım sımdılık

btc den dolayı biraz sarkacak gibi

Şuan binancenin çin balinalar tam dalmadi galiba. Sen an en karlı olan grup ieo dan bilet çıkıpta alan kişiler onun dışında şuan için ciddi kar eden yoktur zannimca.

Ben her zaman kâr cebe yakışır felsefesiyle hareket ediyorum, size de tavsiye ederim. Bu yüzden tekrar Elrond satın almadım ama bu projenin çok iyi olduğunu değiştirmez. Şu an fiyatın düşük olması hiçbir şey ifade etmiyor, fiyat yeterince düştükten sonra tekrar dip dalgadan bir parça satın alabilirim. Önümüzdeki dönem Elrond BEP2 token olmaktan çıkarak kendi Mainnet'ine swap yapacak hem BEP2 hem de Elrond Chain'de aktif olacak. Asıl Elrond'un fiyatını yükseltecek olan şey bu çünkü platformun rakibi olan Zilliqa'nın TPS değeri en fazla 2488'i görmüş, Elrond TPS 34K olarak kendi alanında rekor kırdı. Yani terste kalanlar biraz sabredip Mainnet'e oynarsa zarar çıkarabilir ya da güzel kârlar elde edebilirler.
member
Activity: 532
Merit: 22
Şuan binancenin çin balinalar tam dalmadi galiba. Sen an en karlı olan grup ieo dan bilet çıkıpta alan kişiler onun dışında şuan için ciddi kar eden yoktur zannimca.
full member
Merit: 214
Analist - Trader - Yazar
btc den dolayı biraz sarkacak gibi
member
Activity: 454
Merit: 37
cıkacak mı  yoksa bu sevıyelerde kalacak mı ? herhangı bır bısey olmadı ılk 1 saatın sonunda devamlı dusus trendınde 60ında altına dustu.satımlarda baya hacımlı. el atarlar mı pump ıcın suphelıyım sımdılık
jr. member
Activity: 378
Merit: 3
bunun için özel bir ilgi var zaten borsa da bildiğim kadarıyla destekliyordu projeyi. muhtemelen epey yüksek seviyelere çıkabilecekler.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
Şuanda 62 63 satoshilerden işlem görüyor bakalım nerelere gelecek ya salacak yada yükselecek 64 den aldım 200 k bakalım umarım zarar ettirmez.

Bende çok ufak bir miktar aldım 20k kadar hemen hemen aynı fiyattan. Bakalım neler olacak eğer üzerse bir daha bulaşmam ama olurda çok sevindirirse işte o zaman binance boğanın kapısını aralamış demektir çünkü bir daha ki kampanyaya çok çok büyük ilgi olur.

alici da var, satici da var... ufak ufak, yavas yavas birseyler oluyor - ama saticilar daha cok gibi duruyor... son birkac saatte 75lerden 60lara kadar yavas yavas ve sindire sindire indi... öyle ha diye de firlayacaga benzemiyor; ben cok sanmiyorum 100leri tekrar görecegini yakin zamanda ama bakalim. belli de olmuyor yine bazen.
member
Activity: 138
Merit: 19
Şuanda 62 63 satoshilerden işlem görüyor bakalım nerelere gelecek ya salacak yada yükselecek 64 den aldım 200 k bakalım umarım zarar ettirmez.

Bende çok ufak bir miktar aldım 20k kadar hemen hemen aynı fiyattan. Bakalım neler olacak eğer üzerse bir daha bulaşmam ama olurda çok sevindirirse işte o zaman binance boğanın kapısını aralamış demektir çünkü bir daha ki kampanyaya çok çok büyük ilgi olur.
member
Activity: 683
Merit: 16

hayırlı olsun, burada kalacak gibi durmuyor umarım iyi kazanırsınız
Pages:
Jump to: