Pages:
Author

Topic: etherdelta'ya noldu ? patladı mı yoksa ? :( - page 2. (Read 646 times)

full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
bende de açtım farklı tokenler görünüyordu, bir sevindim 4.5 eth falan görünce, sayfayı yenileyince geriye sadece puff coin kalmıştı, var bir sıkıntı ya hayırlısı.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Ne oluyor bu borsalara arkadaş artık korkumuzdan nerde coin tutacaz nerde tarde yapacaz şaşırdık. Yine en iyisi merkezi borsalar iyi kötü muhattap var.
full member
Activity: 616
Merit: 100
İdex de beter be hocam. Yani etherdelta dan sadece bir tık ilerde bence. Auraro projesinde token dağıtımındaki tokatları sonrası sinirimi bozdular. Yani şöyle söyliyim neredeyse 10 da 1 oranında hatta daha fazla kayıp yaşattılar ödülde. Etherdelta olmasa bu piyasa bu kadar genişleyemezdi.
full member
Activity: 518
Şuanda ulaşılamıyor zaten bu amk sıtesıne urasmayın en guzelı idex var tidex varken etherdelta fake coınlerı acıp mılletı düdüklüyor lar
full member
Activity: 910
Merit: 105
Forkdelta yı kullanan arkadaşlar varmı ? Güvenilir mi sizce. Tecrube eden arkadaslar bilgilendirirse seviniriz

Etherdelta klonu hocam kodlarda bir sıkıntı yokmuş herkes kullanıyor onu şuanda. Şimdi girdiğimde gördüm tasarım yenilenmiş güzel olmuş. Etherdelta'ya ne zaman yansır bilmem ama kendi kendini patates etti resmen ED bu kadar zamandır kapalı kalarak.
newbie
Activity: 39
Merit: 0
Forkdelta yı kullanan arkadaşlar varmı ? Güvenilir mi sizce. Tecrube eden arkadaslar bilgilendirirse seviniriz
full member
Activity: 1358
Merit: 193
malesef merkezsiz borsaların geleceği açısından hiç iyi örnek değil etherdelta.
artık ne zaman merkezsiz borsa lafını duysam negatif ön yargı oluşuyor bende e.d. gibi olacaksa hiç olmasın deyip geçiyorum.
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
bu kadar büyük bir siteyi bu şekilde saçma bir şekilde yürütülüyorsa gelceği pek parlak olacağını sanmıyorum bence
member
Activity: 429
Merit: 11
Çalışmalar bitsin o kırılan güven algısı ortadan kalksın yoluna girer. İçerde Kalan tokenlar için endişe verici en azından tatmin edici bir duyuru yapsalar bile kâfi.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Aslında hızlı olsa merkezsiz borsalar diğerlerine göre daha iyi. Etherdeltada bazen böyle sıkıntılar olabiliyor.
member
Activity: 276
Merit: 10

Adam gibi bir sistem kurupta milleti delirtmekten vazgeçmeyecekler. Kaç kez mouse fırlatmama sebep oldu. İşlem ücreti olarak mouse alıyorum her ay 1 tane.  Grin

hahaha ben ilk işlemimden durmadan denemiştim 100 lira vermiştim içimden dedimki bu gaz parasıyla istanbula gider gelirdim Cheesy belkide hantallıgından kurtulcaz ama bı acıklama yapmaması endişe verici
full member
Activity: 168
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Yok meraklanmayın birşey olmamıştır. Ben anlamıyorum cidden bir borsa hack yedikten sonra hala kullanılmaya nasıl devam edebilir ben zorunda bile olsam kullanmıyorum. Tekrar hack yemiş olabilir (danışıklı dövüş gibi düşünün siz bizi hackleyin şu kadar tokeni çalalım yarı yarıya Wink
member
Activity: 1260
Merit: 43
Bu etherdeltanin ben taaa aq.
Ne bok yiyolarsa, iki gündür airdrop tan gelen EQL tokenleri satmaya çalışıyorum. Bı güzel komisyonları kesiyor. Ama bir halt yemiyor. Adamı verem eder verem.

Hocam equal tokenleri depozit etmekte sorun yaşıyorsanız 300-500 adet daha az depozit etmeyi deneyin. Bundan önce de https://ethgasstation.info/ buradan o anki gwei miktarını öğrenip yapın ki fazladan fee ödemeyin.
full member
Activity: 938
Merit: 115
Bu etherdeltanin ben taaa aq.
Ne bok yiyolarsa, iki gündür airdrop tan gelen EQL tokenleri satmaya çalışıyorum. Bı güzel komisyonları kesiyor. Ama bir halt yemiyor. Adamı verem eder verem.
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
Resmi twitter hesaplarından eski twitlerin silinmesi çok manasız. Etherdeltanın çözmesi gereken sıkıntıları uzun zamandır var. Endişelenecek bir durum olduğunu sanmam.
copper member
Activity: 476
Merit: 110

Adam gibi bir sistem kurupta milleti delirtmekten vazgeçmeyecekler. Kaç kez mouse fırlatmama sebep oldu. İşlem ücreti olarak mouse alıyorum her ay 1 tane.  Grin
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Bende 2-3 defa denedikten sonra girebildim etherdeltaya.Bir sıkıntı var ama çözemedim ne olduğunu. Acil değilse işlem yapmayın bir müddet.
full member
Activity: 840
Merit: 103
https://forkdelta.github.io kullanarak coinleri cekebilirsiniz veya alim satim yapabilirsiniz spectre grubunda da onerilen biryer github adresi var koda bakabilirsiniz. zaten etherdelta klonu
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Büyük borsalara bile güvenemiyorum siz halen etherdelta diyorsunuz gerçekten şaşırıyorum. Alternatiflere yöneldi çoğu kullanıcı veya borsalarda işlem yapıyorlar bu yüzden hacim olmayabilir sıkıntı olup olmadığını ise bilmiyorum ama kullanmamaya çalışın. Gerekirse elinizde bulunan token'in borsalara girmesini bekleyin acele etmeyin.
member
Activity: 596
Merit: 14
daha önce hacklendiğinden ico yapacam dedi bizde dedik son wurgun olacak ama coinleri çekmeye üşendik kötü ettik bekliyoruz açılmasını umarım importlu hesaplara bişey olmaz
Pages:
Jump to: