Pages:
Author

Topic: etherdelta'ya noldu ? patladı mı yoksa ? :( - page 3. (Read 646 times)

legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Etherdelta kullanışı olsun hızı olsun sıkıntılı bir borsa. Elimden geldiğince kullanmamaya çalışsam dahi bazen kullanmak durumunda kalıyorum maalesef. Son yaşadığı hack olayından sonra dahada soğdum zaten kendisinden.
member
Activity: 532
Merit: 12
Siteye ara sıra erişilmemesi patladığını göstermez. Şu da bir gerçek ki etherdelta çok güven veren bı borsa değil. Her an bişey olabilir ki daha önce hacklendi. Yine olabilir. Yatırım yaparken dikkatli olmakta fayda var. Burda sadece airdroplardan gelen tokenler i değerlendir mekte fayda var
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Etherdelta hacklenme mevzusu olduktan sonra güveni kaybettı zaten baya, hitbtc etherdelta yavas yavas hacımler azalır baska yerlere yonelır ınsanlar bu tarz sorunları yasamaktansa.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Aklı olan etherdelta da yatırım yapmaz zaten. Pimi çekilmiş bomba gibi bir yer. Orada sadece bounty ve airdroplar gelen tokenler satılır. Zaten sattiginiz tokenler ederi 0.5 eth ise cüzdana çekip daha kaliteli borsalara transfer yapıp orada yatırım yapmak. Etherdelta da her an her şey olabilir. Dikkatli olmak lazim
member
Activity: 546
Merit: 10
Kaç gündür bir sıkıntı olduğunu görüyordum bazı coinlerin en son satışı 4-5 gün önce olmuş bende şaşırıyordum. 4-5 gündür çaresini bulamıyorlarsa cidden artık yenilenme zamanı gelmiştir. Idex konusunda da katılıyorum arkadaşlara. Şu durumda level atlayamıyorsan yerinde saymaya mahkumsun arkadaş. Böyle fırsat geçmiş eline güzelce değerlendirsene.
full member
Activity: 448
Merit: 107
Aman dns falan hacklenmesin yinede varsın bakıma alınsın. 4 saat önce paylaşım yapmışlar.
EtherDelta users, we have received your emails, and are aware of the ongoing issues with the API and are working on a solution. We apologize for the inconvenience and will be back online soon. We appreciate your patience and support.

Güzel bir gelişme hala yaşıyorlarsa.
full member
Activity: 333
Merit: 101
etherdeltada teknik sorun vardı tek kimse takip etmemiş sanırım. Burdan da borsaya erişebilirsiniz . https://forkdelta.github.io/

Twitter adresine baktım şimdi API de sorun olduğunu belirtmişler. Birde arkadaş eski twitler silinmiş yazmış etherdelta nın onaylı twitter hesabı vardı o hesap askıya alındı yeni bir hesap açtılar.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Idex hala yükseliş yapamıyorsa bu onların başarısızlığı olur. Rakipleri bu kadar güçsüzken neden hala hacim yok anlamıyorum. Düzgün bi reklam yapsalar liderlik koltuğuna hiç zorlanmadan otururlardı
full member
Activity: 770
Merit: 103
1-2 güne toparlarlar diye düşünüyorum. Aslında çok da karmaşık bir yapısı yok. tamamen eth yapısının sorunlarıyla paralel sorunla ryaşanıyor. kedi zımbırtısı zamanında eth ağı ne kadar meşgulse ed de o kadar yavaş oluyordu. Bence güzel bir borsa. bütün erc20 ler listelendiği için airdroptan gelen coinleri okutmanın en kolay yeri buradası.
member
Activity: 336
Metahash
Birkaçgündür sorunluydu hacim felan yok. Api sorunu var yazmışlar bekliyorum ama hazır el atmışken şu arayüze de bi çeki düzen verseler fena olmaz. Yada patlamasın en büyük isteğim bu  Shocked

Aynen arayüz çok büyük sıkıntı, ama patlarsa daha büyük sıkıntılar doğar, inşallah bırakmazlar daha iyi şekilde toparlarlar, baya işe yarıyordu
member
Activity: 700
Merit: 56
Birkaçgündür sorunluydu hacim felan yok. Api sorunu var yazmışlar bekliyorum ama hazır el atmışken şu arayüze de bi çeki düzen verseler fena olmaz. Yada patlamasın en büyük isteğim bu  Shocked
member
Activity: 365
Şu piyasada etherdeltaya girdiğim zaman tüm enerjimi alıyor. Patlasa da şöyle güzel bir ara yüz ile yeniden piyasaya hizmet sunsa ne iyi olur. Hem karmaşık hem hantal hem de sıkıcı. Airdrop nedeiyle mecbur kullanıyoruz.
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
Zaten ağdaki yavaşlıkdan uzun süredir işlem yapamıyordum . Hiç güvenim kalmadı uzun süredir.
full member
Activity: 616
Merit: 118
idex de de hacim sorunu var ama hala hacmi çok düşük
sr. member
Activity: 630
Merit: 253
February 14, 2018, 02:30:16 AM
idex aynıı mantıkla çalışıyor ve çok daha stabil ve hızlı, daha güzel geliyor göze ben artık etherdeltada işlem yapmıyorum ve idex kullanıyorum sizlerde etherdeltadan uzak durun bence
full member
Activity: 366
Merit: 101
February 14, 2018, 02:19:28 AM
İyice şımardılar adamlar parayı buldukça ya, idex tüm tokenleri eklese her türlü daha kullanışlı bi borsa aslında. Başka borsa önerileri var mı erc20 tokenlerinin çok olduğu ve hacmi yüksek kullanabileceğimiz ?
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
February 14, 2018, 02:11:23 AM
Ne olduğunu bilmiyorum ama etherdelta sıkıntılı bir site bence büyük miktarlarla işlem yapılmaz, bir de çok yavaş bazen cidden hiç güvenilir değil.
sr. member
Merit: 261
February 14, 2018, 02:04:19 AM
Merkezsiz borsa ve eth tokenlarının satıldığı yer diye bayağı bir popülerdi. Saçma sapan bugların dan dolayı hem bir sürü insan mağdur oldu hem de inanılmaz feler ödedik ama buna rağmen ne donanımsal olarak ne de yazılımsal olarak 5 para etmez.
sr. member
Merit: 259
February 14, 2018, 12:23:17 AM
Aman dns falan hacklenmesin yinede varsın bakıma alınsın. 4 saat önce paylaşım yapmışlar.
EtherDelta users, we have received your emails, and are aware of the ongoing issues with the API and are working on a solution. We apologize for the inconvenience and will be back online soon. We appreciate your patience and support.
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
February 13, 2018, 08:49:03 PM
Adam gibi bi siteyi yönetemiyolar lan işiniz bu sizin amk yapsanıza dogru düzgün para kazanın her gün sıkıntı sıkıntı yetti artık
Pages:
Jump to: