Pages:
Author

Topic: Ethereum Constantinapole Forku ve Genel Süreç Hakkında - page 2. (Read 18079 times)

sr. member
Activity: 784
Merit: 259
Son güncellemenin adının İstanbul olduğunu bilmiyordum, bayağı güzel bir enstantane olmuş. Konstantinopolis güncellemesinde erteleme yaşantı ama önemli olan güvenlik. Güvenlik açığı olmadan başarılı bir güncelleme olur umarım. Bu tip güncellemelerin piyasayı hareketlendireğine inanıyorum
jr. member
Activity: 210
Merit: 2
Ethereum Güncellemesi belirsiz bir tarihe ertelenmiş.Sanırım halen Ethereum Forka hazır değil.POS sistemine geçiş olsa çok iyi olacaktı ama biraz daha beklemek gerekecek sanırım.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
sanırım fork ve pos muhabbetleri daha uzun süreler tamamlanmayacak. iddia edilen gelişmelerin her birisi arka arkaya olacak gibi geliyor bana.
jr. member
Activity: 238
Ethereum Forku ertelenmeseydi belkide piyasaya ufakta olsa bir para akışı girebilirdi.Ama sürekli ETF kararlarının ertelenmesi ve Forkun ertelenme haberi piyasaya gelecek yatırımcının çekimser olmasına neden oluyor.
full member
Activity: 784
Merit: 120
En azından piyasaya çıkmadan hata tespit edildi . Gelişmelerin yavas olmasının ilk sefebi hata yapmak istememeleri . POS 2020' de  olursa bile iyidir diyorum ben .

Üstadın dediğine katılıyorum hatanın en başından bulunması bence Ethereum için güzel bir şey. İleride doğabilecek büyük sorunu baştan anlamak ve bu hatayı baştan düzeltmek bence çok iyi olmuş. Tamam biraz gecikme oluyor ama bence bu gecikme mazur görülebilecek bir nedenden dolayıdır. Bu gelişme Ethereum değerinin yükselmesini sağlayacaktır diye düşünüyorum.
full member
Activity: 420
Merit: 105
Güvenlik açığı bulduklarını söylediler ama bunu ne hikmetse güncellemeye 1-2 gün kala söylediler. Bu yüzden bana pek inandırıcı gelmedi açıkçası.
jr. member
Activity: 420
Güzel düşünceler hem ether tokenleri hem etherin kendisi hem de piyasa için ama yol haritalarına bağlı kalamıyorlar ki. Bu da fayda sağlaması gereken bu gelişmelerin zarar vermesine yol açıyor.
member
Activity: 612
Merit: 10
İstanbul sürecide tamamlanıp bitince ETH' nin yine eski sağlıklı günlerine kavuşacağını düşünüyorum her iki forkta çok fazla devrimsel yenilik getirecek. Altcoinlerin kralı her zaman Eth'dir bence ve uzun düre öyle kalmaya devam edecek.
member
Activity: 532
Merit: 29
Ethereum bir şekilde eski günlerine ulaşacaktır fakat bunun için piyasanın da toparlanması gerekir.

Potansiyel olarak kripto para piyasalarının en büyük aktörlerinden biri olan Ethereum için her şey yeniden başlıyor. Umarım yatırımı olanlar güzel günler görecek ileride. Fork kısa süreli canlılık getirdi bir yandan; fakat bu sürecin dolu dolu ilerlemesi Ethereum açısından çok daha iyi olacaktır.
jr. member
Activity: 462
erteleme ne fiyatı etkiledi ne de satın almayı düşünenleri. çünkü sağlam bir şekilde ilerlemeye çalışıyorlar. açığı hayat geçmeden fark etmeleri de büyük şans.
jr. member
Activity: 238
Umarım bu erteleme fiyata olumlu yansır. Ben çok umutluyum bu forktan. Bir nebzede olsa kayıplarımız örtecek.
member
Activity: 406
Merit: 11
5 hafta sonraya ertelenmiş. Sürenin çok uzamamasına sevindim. Umarım yavaş ve istikrarlı bir şekilde yükselir.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Ethereum'un Constantinapole Forku'nun fiyata olumlu yansıyacağı baya konuşulmuştu ama beklenen etki olmadı sanırım fiyatta bir de üstüne ertelenince fork fiyat düştü tekrar.
jr. member
Activity: 266
Eth iyi çıkış yapacaktı ama yine ertelenince geldiği yere inmeye başladı.27 şubat tarihi önemli bir tarih.Umarım bu sefer başarılı şekilde güncellenir.Yoksa iyice itibarı sarsılır Eth'nin.
member
Activity: 462
Merit: 42
güzel bilgi verici bir paylaşım ve açıklama olmuş teşekkürler. özellikle yeni katılan kullanıcılar başta olmak üzere bu konuyu takip edenlere faydalı olacaktır. herkese bol kazançlar...
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Olumlu gelişme gösteriyor ertelemeler biraz fiyata olumsuz etkisi olsa da 27 Şubat tarihi çok uzun bir tarih değil.Tekrar toparlayacaktır ETH.Dalgalanmalardan yararlanmak lazım.Günlük takipte önemli fırsatlar sunuyor.Panik yapmadan hedeflenen yere gelince satıp düşünce alınabilir.
jr. member
Activity: 126
Bir yandan durumu değerlendirince son anda bir kritik hatanın tespit edilip güncellemenin ertelenmesi çok iyi oldu.Aksi durumda Ethereumun yok olmasına bile sebep olabilirdi.
full member
Activity: 980
Merit: 152
Aslında Pos ile de iş bitmiyor, işin bir de çapraz zincir aşaması var. Asıl karmaşaya neden olan durum bu cross-chain mevzusu. Bütün akıllı kontratları bu sisteme uygun olarak yeniden düzenlemek zorundalar ve bu sanıldığının aksine en zor aşama.

Aslında yapılması gereken yeni ve daha güçlü bir süreçle devam etmek ve eskiyi planlı bir şekilde aşama aşama devre dışı bırakmaktı sanki.

Yani sıfırdan POS ile çalışan bir coin oluşturup, elinde ETH olan herkese 1:1 oranında o yeni ETH'den verilip, ağa bağlı tüm tokenleri de sırayla yeni sisteme adapte olacak şekilde tasarlamak olabilirdi. Hatta bu süreçte daha kaliteli bir token yaratma süreci ile anlamsız projeler ve tokenler üretilmesini zorlaştıradabilirlerdi...

Hocam güçlü bir marka haline gelen bir isim var ortada. Bugün hiç kimse dükkanının önündeki Ethereum tabelasını indirip başka bir isimde tabela asamaz. Bu dediğinizi yaptıkları an her şeyini kaybederler. Ekip şu anda doğru şeyleri oldukça yavaş bir yöntemle yapıyor.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Aslında Pos ile de iş bitmiyor, işin bir de çapraz zincir aşaması var. Asıl karmaşaya neden olan durum bu cross-chain mevzusu. Bütün akıllı kontratları bu sisteme uygun olarak yeniden düzenlemek zorundalar ve bu sanıldığının aksine en zor aşama.

Aslında yapılması gereken yeni ve daha güçlü bir süreçle devam etmek ve eskiyi planlı bir şekilde aşama aşama devre dışı bırakmaktı sanki.

Yani sıfırdan POS ile çalışan bir coin oluşturup, elinde ETH olan herkese 1:1 oranında o yeni ETH'den verilip, ağa bağlı tüm tokenleri de sırayla yeni sisteme adapte olacak şekilde tasarlamak olabilirdi. Hatta bu süreçte daha kaliteli bir token yaratma süreci ile anlamsız projeler ve tokenler üretilmesini zorlaştıradabilirlerdi...
sr. member
Activity: 868
Merit: 250
En azından piyasaya çıkmadan hata tespit edildi . Gelişmelerin yavas olmasının ilk sefebi hata yapmak istememeleri . POS 2020' de  olursa bile iyidir diyorum ben .
Pages:
Jump to: