Pages:
Author

Topic: Ethereum hangi seviyede patlar ? [ 2018 beyin fırtınası ] - page 2. (Read 358 times)

full member
Activity: 322
Merit: 102
boğa sezonuyla birlikte yükselişe geçeceği muhtemel fakat patlar kelimesi ne kadar doğru olur bilemem. yani sürekli yükselecek diye birşey yok. illa ki bir düşüş olacaktır. sonrasında iyi bir çıkış yakalayıp iyi yerleri görebilir.
full member
Activity: 350
Merit: 100
Ethereumu uzun yıllardır ben de takip ediyorum süşük seviyede çok uzun süre kalmadı yükseliş trenine hemen girdi ki o zamanlar hem bu kadar cok fazla ragbet görmeyen kripto dönemiydi bence şimdi de 2 k seviyelerine kadar test edecektir
full member
Activity: 630
ATH olarak kastediyorsak BTC 35-40k seviyelerini görünce ETH 1.5-2k Seviyelerini görecektir. Bu seviyelere gelindiği an yine haberlere çıkmaya başlar ve anlamak lazım ki satış vakti gelmiştir  Smiley
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Sürekli yükseliş olmayacak önce bunu kabul etmek lazım, zaten yükselişin sağlıklı olması için geri çekilmeler ve tutunmalar olmalı ki düşüş için destek noktaları oluşsun. Genel kanıya bende katılıyorum fibonocci çizgilerinden birisinden geri dönecektir. 750 de duraklar 880-900 dolar arası şu anki yükselişin son noktası olabilir. 
full member
Activity: 504
Merit: 103
Artış daha da devam edecektir 800 dolar civarlarındayken dump gelmesi olası gibi gözüküyor sonrasında gene eski seviyelerine çıkar ama önceki düştüğü yerin üstüne çıkacaktır (1500 doların üstüne)
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Aslında başlıkta "patlar" demek yanlış olmuş. Biraz korkutucu bir ifade:)
ETH elbette ki eski tarihi zirvesini yeniden zorlayacaktır. Fakat bunu inişli-çıkışlı bir grafikle de yapabilir, soluksuz bir pump da görebilir. Hatırlarsanız geçen yaz aylarında uzun bir süre 300-400 USD arasında gezindi ve sonrasında soluksuz bir yükseliş yaptı. Ben yine aynından olacağını düşünüyorum. Şu anda bir geri çekilme olsa da boğaya geçtiğimiz an 2000 USD'yi görebiliriz.
Edit: Soruya ilişkin benim düşüncem; 900 USD'de düşmeye başlar. 500-600'ü gördükten sonra tekrar yükselişe geçer.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Tamamen BTC ye bağlı bir durum eğer ki btc yükselmeye devam ederse yavaş yavaş eth nin tekrar ATH yapabileceğine inanıyorum. Hele ki pos gelirse gider de gider.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Ethereumun bende 1000 dolar üzerine çok rahat bir şekilde çıkacağını düşünüyorum ve bu piyasada işi bitmeyecek coinlerden biri benim düşünceme göre, ayı piyasasından önce çok aşağıya salacağını düşünmüyorum ben, uzun vadede de yoluna sıkı devam edecektir.
hero member
Activity: 868
Merit: 500
2000 dolar seviyesinde zirve olacaktır . POS ile güçlenir ise 3000 dolar seviyesi standart olabilir .
member
Activity: 406
Merit: 11
Dolar bazında fiyatlanması bitcoin fiyatı ile paralellik gösteriyor. Bitcoin artışı sürdüğü sürece ethereum da artacaktır. Bitcoinde 9200 direnci kırıldığı için yeni hedef 11500 civarı. %25 civarı bir artış demek. Bitcoin o fiyata geldiğinde Ethereum da yaklaşık olarak üstte yazılan 880-900 dolar civarlarına geliyor. Dolar grafikleri bitcoin ile uyumlu yani.   
member
Activity: 252
Merit: 13
800 $ gördükten sonra biraz durulacaktır ama düşüş yaşayacağını sanmıyorum ben. Daha sonrada hedefi 2000 $ olarak görüyorum. Ve kolay kolay kırılacağını da düşünmüyorum artık
member
Activity: 406
Merit: 12
880$ seviyeleri kritik, daha önce de direnç görevi yapmış (Şubat - Mart). Bu nokta kırılamayınca 370$ a kadar geri çekilmiş. Aynı nokta yine dönüş noktası olabilir.
newbie
Activity: 145
Merit: 0
Hocam ben psikolojik destek noktası olarak gördüğüm 1.000$ sınırını aşmadan 800-900$ gibi seviyelerde bir miktar düşüş gözlemleyebileceğimizi düşünüyorum

Benim görüşüm de 1000 dolar civarında seyredeceği yönünde.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Borsada para grafiği bozar diye bir söz vardır. Taban ve tavan fiyatı kestirmek imkansızdır. Takipte kalıp hangi fiyat sizi memnun edecek yada üzmeyecekse o fiyattan işleminizi gerçekleştirip işinize bakmalısınız. Satmasaydım şöyle olurdu yada satsaydım alttan şu kadar toplardım bunların hepsi hayalden öte.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Pos sistemi nasıl olacak bir de ona bakmak lazım. Vitalik didiniyor ama eth patlayacak gibi duruyor. Özellikle madencilikte çok büyük yara aldılar bitmainden
full member
Activity: 616
Merit: 100
Hocam ben psikolojik destek noktası olarak gördüğüm 1.000$ sınırını aşmadan 800-900$ gibi seviyelerde bir miktar düşüş gözlemleyebileceğimizi düşünüyorum
full member
Activity: 476
CAT.EX Exchange
Eth Usd olarak baktığımızda ilk durak 755 sonraki durak, 880 gibi görünüyor. Bunlar fibo 0.382 ve 0.5 noktaları.

copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Btc bencil yükseltilişinden çoğu altcoin yara aldı, yine de akıma ayak uydurarak yükseliş trendine katıldılar. Şimdiki gibi grafikler olsaydi eğer btc 20k gordugunde ether kesinlikte 2k olabilirdi.
Ether icin dip noktasi 350-400$ ( altina inmez )
Ether icin tepe noktasi yani ath 1400$
Sonuc olarak 350-1400$ aralıklarında risk her zaman vardır. 1.5k seviyelerini geçtiği zaman korkmaya başlayabiliriz balona iğneyle koşan balina p•çleri hedefe cok yaklasmış olabilir..
full member
Activity: 448
Merit: 157
Pos sistemine geçerse fiyatlar pozitif yönlü yükselişe geçecek ve bir süre durmadan yükselecektir. Bu durumda 3K sınırına ulaşması çok güç olmayacaktır. Geçtğimiz yıl başlayan artışın ve bu yıl başında dipleyen piyasanın tutunan en önemli coini ETH olmuştur bana göre. Kendisini en hızlı toparlayanda ETH olacak ve hızlı yükseliş 800-1000 arası bir süre beklemeye alacaktır.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
İlk dinlenme noktası 800$ olarak görülüyor. Sezon bu denli ılımlı giderse yeni ATH'si 2000$ olacaktır ilk etapta. Tabi bunlar şahsi görüşlerim ve çoğu yatırımcıların ön gördüğü analizler. 2000$ çok uçuk bir rakam değil ama evvelde pos sistemine geçmesi lazım daha olumlu fiyata yansıması için.
Pages:
Jump to: