Pages:
Author

Topic: Ethereum hangi seviyede patlar ? [ 2018 beyin fırtınası ] - page 3. (Read 358 times)

legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
3 bin doları geçecektir tahminim, 300 milyar dolar ethereum gibi büyük bir proje için aşılamayacak bir duvar değil, hatta 5k bile olabilir ama tabii bunun için marketcap'ın 2 trilyon doları devirmesi gerekir. Sadece son dönemdeki ath'ler ile bile 20k btc X0.12 ethereum=2400 dolar olabilirdi ama blackjack'i tutturan ripple oldu. Wink
member
Activity: 490
Merit: 16
hocam çok fazla grafik bilgim falan yok insanlara şu kadar bu kadar olur dersem de bu içgüdüden öteye gidemez ama merak ettiğim bir konu olduğu için bende ilgiyle takip ediyorum bakalım arkadaşların tahminleri neler
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
2017 de gordugumuz üzere pump döneminde ethereum hem artti hemde artarken yara verdi. Mesela 750 dolar oldu 350 düstü sonra 1.500 dolar oldu ( yakın örnekleme ). Simdi benim tahminimce emin adımlarla ilerliyor. Sadece eth icin konusmak yanlış olur ilk 10 ve çoğu coin yükseliş göstermekte. Bu yükselişlerin devam etmesi için belirli bir noktada dump gelmesi gerek. ( gerekmesede sistem bôyle )
Düşüş yaşandıktan sonra stok yapan balinalar ilk fiyatın daha da üstüne çıkaracaklardır emin olun. Maksat keriz silkeleme hareketi. Dünyada hiç bir alanda sürekli devam eden kazanç sistemi yoktur bunu unutmayin. Çok sağlam dump gelebilir, panik yapmayın, düşüşe destek vermeyin, elinizdekilerden olmayın.
Peki sizin düşüncelerinize ve grafik bilginize göre ethereum hangi fiyatta düşmeye başlayacaktır ?
Ben 700-750+ dolarları geçeceğini düşünüyorum ve 1k dolarda biraz realize olma planım var..
Pages:
Jump to: