Pages:
Author

Topic: Ethereum tabanlı token oluşturmanın maliyeti - page 3. (Read 1824 times)

member
Activity: 110
Merit: 11
Benimde aklimda var aslinda hersey hazir gibi ama dedikleri gibi bir balina yakalamak lazim. Yoksa cöp coin diye adiniz bile duyulmaz. Hatta iyi bir rejklan ile belli bir eth gonderenlere ayri bir kampanya yapip gas maaliyetini dusurebiliriz
full member
Activity: 175
Merit: 100
Why not!
Waves de oluşturmak maliyet açısından düşük ama yeşil tik alamadık tan sonra dex de yer alamıyorsunuz buda alım satım yapamayacağınız anlamına geliyor en iyisi erc20 altyapısında nasıl oluşturulur onu araştırmak.
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
Bir maliyeti falan yok. Token oluşturmak sadece işlem ücreti ödeyerek mümkün. Sitesinde 3 değişik örnek var ethereum'un.
https://ethereum.org/token adresine göz atabilirsiniz.
sr. member
Activity: 415
Merit: 250
çok çok az bir maliyeti olmalı, maliyet diyemeyecek kadar.
zaten maliyet sözleşmede kullandığın kodlarla ilgili artıyor veya azalıyor.

deploy masrafı

https://hackernoon.com/costs-of-a-real-world-ethereum-contract-2033511b3214
sr. member
Activity: 359
Merit: 250
Bu işleri ben de araştırıyorum , kafamda bazı projeler var ama bakalım hayata geçirebilecek miyiz : ) Ama şunu gördüm ki projeye yatırım çekmek için blockchain teknolojisi bulunmaz bir nimet. Tabi bu teknolojiyi her zaman olduğu gibi kötü niyetli kullananlar da çıkıyor ve bundan sonra da çıkmaya devam edecektir. Saygılar.
newbie
Activity: 33
Merit: 0
bazıları böyle ucuza basıyo sonra milleti kandırıp kendileri kazanıyo.
member
Activity: 81
Merit: 10
Waves ortamında ICO oluşturmak çok basit ve daha uygun maliyetli 1 waves yani 3-4 USD bir maliyeti var. Transfer ücretleri çok düşük 0.003 fiyatlarda fakat artı eksileri var...
full member
Activity: 135
Merit: 101
bilgisayar,yazılm bilen 3-5 kişi yeter bu işi yapmaya. fakat asıl bombası işin reklamı ve bir kaç tane sağlam adam çekmen lazım yanına. sonra gelsin milyon eurolar, sonra silin git
sr. member
Activity: 560
Merit: 255
O abartılan ethereum tabanlı paraların hiçbir fiziksel değeri bulunmuyor hatta birbirinin kopyası olduklarını söyleyebilirim.. Eğer biraz grafik bilginiz varsa ve bunu pazarlayabilecek bir takıma sahipseniz herkes kitle fonlama süreci oluşturabilir. Şu anki projelerin nasıl milyon dolarları topladığına ben bir anlam veremiyorum ve bu işin herhangi bir maliyeti olduğunu sanmıyorum.
member
Activity: 910
Merit: 10
O zaman bir token oluşturmak çok masraflı bir iş değil demek?
newbie
Activity: 77
hocam ana bir tutar varmı bilmiyorum ancak gönderme masraflarının olduğunu biliyorum geçenlerde sadece 2000-3000 dolar arası bir konuda görmüştüm görderme ödedikleri gas masrafından bahsediyorlardı ancak mesele o token yapmak değil az çok bir miktar da balina yakalayıp onunla anlaşmalı ki belli bir rakama ulaşıp szin tokenın değerlenmesini sağlamalı şu ana kadar çıkan airdropların en fazla 5 tanesi para etti diğerleri tamamen çöp seviyesi ki bir çoğu masraflarını karşılamış bile değildir.

teşekkürler hocam cevap için, proje sağlam değilse masrafını çıkarmaz anladığım kadarı ile...  Smiley
full member
Activity: 616
Merit: 118
hocam ana bir tutar varmı bilmiyorum ancak gönderme masraflarının olduğunu biliyorum geçenlerde sadece 2000-3000 dolar arası bir konuda görmüştüm görderme ödedikleri gas masrafından bahsediyorlardı ancak mesele o token yapmak değil az çok bir miktar da balina yakalayıp onunla anlaşmalı ki belli bir rakama ulaşıp szin tokenın değerlenmesini sağlamalı şu ana kadar çıkan airdropların en fazla 5 tanesi para etti diğerleri tamamen çöp seviyesi ki bir çoğu masraflarını karşılamış bile değildir.
newbie
Activity: 77
Biliyorsunuz bu aralar hemen hemen her gün bir iki ETH tabanlı token projesinin tanıtımı yapılıyor. Bu projelerin birçoğu aslında hiçbir şey vadetmiyor. ETH tabanlı token oluşturmanın maliyeti ne kadardır. prosedür nasıl işlemektedir.
Pages:
Jump to: