Pages:
Author

Topic: Ethereum'un pazar payı yüzden 10'un altına gelmek üzere - page 2. (Read 1465 times)

full member
Activity: 280
Merit: 106
Arkadaşlar bakmayın pazar payının düştüğüne Bitcoin'in en büyük rakibi halen Ethereum'dur yine hak ettiği seviyeye gelecektir. Belki 2018'de belki sonra bakalım şu basit hataları gidersinler de.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ether topluca yaktı bızı sımdı btc düşüyor ama ether aynı hızda yukselemıyor çok zarar ettim ben, 1 ıldır bu piyasadayım çok defa duşuş yaşadım ama ilk defa bu kadar buyuk terste kaldım her yerden zarar ettık. Düştü alalım dedık erc20 tokenlerde askıda kaldı sankı bılerek bu işleri yaptılar dıye dusunuyorum artık
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Standart gwei hala 50 lerde ama bugün fiyatı arttı ethnin. İnsallah düzeltmişlerdir.2 yeni oyun daha gelecek deniyor. Birde bu oyun ne kadar saçma birşey arkadaş çoluk çocuk işi bu.Kim oynuyor bunu anlamadım
full member
Activity: 196
Merit: 100
ben hala ethereuma güveniyorum. zamanında the dao olayını atlatıp bu seviyelere gelmiş ethereum ufak bi kedi oyunuyla yok olmaz. çözümü bulunur elbet.
full member
Activity: 420
Ethereuma güvenim var benim hala, yükseleceğini düşünüyorum.Yakında amerikan vadelide işleme başlayacak btc 10 aralık sanırım ondan böyle yükseldiği söyleniyor.fakat işleme açıldığı anda dahada yükselir mi, düşer mi onu bilemiyorum.Güven dahada artacağı için artabilir gibi duruyor.Fakat bunla birlikte diğer coinlerede güven artacaktır ve bunun başında eth geliyor uzun vadede eth hiç tahmin etmeyeceğimiz miktarlara gelebilir HODL diyorum sadece
newbie
Activity: 73
Merit: 0
Bitcoin e aşırı talep olmasından dolayı eth nin pazar payının düşmesi normal ama bitcoin fiyatı düşmeye başladımı herkez ilk olarak eth ye geçiçektir. ETH candır. Smiley
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
Alalh belasını verdi resmen ondan olabilir diye düşünüyorum. yakın zamanda başlayacak bikaç sağlam proje var takip ettigim ve şuanki durumdan gerçekten coş hoşnutsuzum. ulan bekle bekle ay geçsin neyse proje gelsin dayansin sonra bu lavukların kedili oyunundan sistem neredeyse durma noktasına gelsin.yapiyosun bişi altyapisini temelini bişeyini sağlamlaştirda artik neyi yapacaksan ondan sonra yap. dün bi token transfer ettim 24 saat olacak hala pendingte beklermi yahu. hiç açiklama da yok heralde ne zaman düzelecegine dair.
full member
Activity: 168
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Şu kedili oyun yüzünden ethereum ağı resmen çöktü diyebiliriz. Bu çöküş fiyatınada etki etti fakat bunun kasıtlı olduğu düşüncesindeyim. Ethereum artışa geçtiği anda yapılması birileri ethereumu alttan toplamak istiyor gibime geldi.
member
Activity: 448
Merit: 17
Şuanki duruma bakarsak düşüş çok yok başka bi coin olsayda yerlerdeydi ethereuma milletin güveni var ondan dolayı şuanki durumu çok takmıyo gibiler çokta sıkıntılı bi durum değil açıkcası
sr. member
Activity: 267
Merit: 252

Zaten bir kazanç bırakmayan ether 4 gündür süren transfer sorunları ile iyice düşmeye, ona bağlı olan tokenlarıda düşürmeye başladı. Sadece bir güncelleme ile çözülecek bir sorun için neden ne açıklama ne de bir adım gelmez?

Ether ne suçu var Bitcoin yükseliyor... Ether seven ve madenciliğini yapan birisi olarak görmek istediğim fiyat bitcoin fiyatının en az %5 en çok %10 olmalı. Son günlerde ki düşüşü gerçekten ciddi...
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Eth ve BTC ölmez bunlar artik kendilerini kanıtlamış koinler belli bir güven var ve icolaraın çok büyük bir bölümü hala ETH platformunda yapılıyor. Ancak ETH BTC karşısında yeteri kadar güçlü duramıyor, çünkü yeteri kadar güçlü değil. Kemik yatırımcısı fazla değil.
member
Activity: 504
Merit: 11
Bitcoinde ciddi biçimde satış yapıldı 15000 nin üzerinde malı boşaltıyorlar. Ardından etere girecekler. Ama bitcoinin geri çekilmesinde onu da biraz daha aşağıya bırakabilirler gibi ama bırakmayabilirlerde.

400 lü seyilerde oturup dökülenleri toplayabilirler. gaz price düşmeye başladı en son 61 lerdeydi 41 e kadar gelmiş düşüş devam ederse buralardan kademeli alış yapılabilir.

Bir malın dibini bulmak zor bazen belli bir seviyeden girmeye başlamak lazım.
sr. member
Activity: 686
Merit: 257
Ethereum biraz düşerse alım fırsatı olur diye düşünüyorum. Şahsen bir miktar alıp uzun vade bekletirim. Ethereumun al sat yapılacak bir coin olmadığını ve çok değerleneceğini düşünüyorum.
full member
Activity: 154
gereksiz yere artmasindan iyidir fiyati duserse bizde firsattan istifade ederiz bende bekliyorum biraz dusmesini eger umdugum gibi olursa bende alicam sonra yine artabilir diye. tabi biraz da piyasanin durumuna bagli piyasaninda bu sekilde devm etmesi gerekiyor. crypto piyasasi herseyden nem kapiyor malumunz
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Fiyatı 400 doların altına düşürmemek için çaba sarfediyorlar ama bence yetişemeyecekler. 380 USD altına çekilecek diye tahmin yürütüyorum. Bitcoin' in ani çıkışından ve son zamanda ağda bulunan sıkıntılardan ötürü biraz sorun yaşanacak gibi görünüyor. Bu tahminim gerçekleşirse diye pozisyon aldım ve bu ciddi bir kar fırsatı olacaktır.
full member
Activity: 154
ani bir sekilde cikis yapti etherin gelecegi oldugu kesin. bircok proje hala yapilmaya devam ediliyor. suan icin alternatifi yok yeni gelen benzerleri henuz yeterli seviyeye gelemediler ve ether uzerinde surekli iyilestirmeler yapiliyor. ben toplamayi dusunuyorum ama suan ki fiyati bence biraz yuksek hala ama yarin 500$ gecerse de sasirmam
sr. member
Activity: 364
Merit: 250
Şu an Ether toplamak için son çanlar çalıyor gibi, ben biraz daha almayı düşünüyorum ondan sonra diğerlerinin yanında cüzdanda bekleyecek. Aceleci olmaya gerek yok.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Kedi problemini çözdüklerinde fiyat iki katına çıkarsa hiç şaşırmayın, bence bu kedi olayı bilinli yapılmış birşey, alttan toparlayabilmek için.
hero member
Activity: 510
Merit: 500
3 Aylık grafik 4 saatlik periyotlarla açıldığında ecnebilerin cup&handle dediği grafik, düz çanak çizilme aşamasında. Şu an 8 aralık itibariyle çanağın dibinde, yani tahminler doğruysa kısa vadede alınacak en iyi fiyatta. Son günlerde yaşanan blockchain aksilikleri bir yana, Etherin ekürisi Bitcoin'den bu kadar ayrı kalmasına anlam veremiyorum  Smiley
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Benim asıl kafama takılan ETH bu düşüşü ETC yarar mı? Yani piyasada bir yer değiştirme söz konusu olabilir mi? Çok değişik zamanlardan geçiyoruz, dikkatli olalım.
Pages:
Jump to: