Pages:
Author

Topic: Ethereum'un pazar payı yüzden 10'un altına gelmek üzere - page 3. (Read 1465 times)

full member
Activity: 742
Merit: 140
Ethereumun şu pazar hacminde 1000 dolar olması gerekiyordu bence.

Geçtiğimiz yaz 400 dolardaydı şuan hala o civarlarda geziyor. Biryerden sağlam bir sıçrama yapacak bana kalırsa ve o sıçramayı kaçırmamak lazım.
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Sanki bana ETH nin üstünde oyun oynuyorlarmış gibi geliyor. Vitalik ten herhangi bir açıklama olmaması çok ilginç .
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
ethereum btc karşısında çok ezildi. geçen ay %50 pump yaptı ama şimdi kedi olayı yüzünden sistemler kilitlendi. bu tabi bütün icoları kötü etkileyecek
full member
Activity: 630
Merit: 102
Piyasa aslında oyundan ibaret. Hem de strateji oyunu  Smiley

Ben de tetikteyim 350$ civarlarına düşerse acımam alım yaparım. Sonrasında en kötü şuanki seviyelerine gelir diye düşünüyorum
member
Activity: 504
Merit: 11
Bu bir oyun arkadaşlar. Bitcoini şişirecekler ve btc, herkesin deli gibi aldığını sandığı yerden küçüklerin eline verilecek. Btcden çıkanlar etere gimeye başlıyacak ve ağ sorunu çözüldü diyecekler ve bu sefer de balinelar eter den kazanmaya başlıyacaklar. yoksa hep btc nin sırtın abinerek ne kadar daha kar edebilirler ki. Düşükken al yükseltken sat. devamlı bir döngü gibi devam edecek.
member
Activity: 238
Merit: 30
bu ağla ancak bu kadar olur birde üstüne btc'nin deliler gibi yükselişi eklenince karşısında hepsi eriyor haliyle
full member
Activity: 350
Merit: 100
Şu anda tek problem şu kedi muhabbeti gözüküyor, şu kedi çiftleştirme meselesi çözüldüğü gibi fırlar fiyatı, BTC 15 k oldu.
sr. member
Activity: 378
Merit: 251
Bir şeycikler olmaz bence Ethereuma , Bitcoin %20 arttı diye tüm piyasa çökecek hali yok ya bugün bitcoin yarın ethereum öbür gün başka bir şey hepsi sırayla yolunu bulur.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
bana sorarsan kasıtlı yapılan birşey. tekrar yükselişe geçecektir. bir bomba misali içine çekilip bir anda patlayacak diye düşünüyorum
member
Activity: 364
Merit: 20
zannetmiyorum bu sorundan dolayı çöp olacağını veya toplamayacağınız.

diğer oyunlara benziyor. bi şekilde fiyatı düşür sonra toplamaya başla. 
member
Activity: 148
Merit: 10
bu hız olayının düşürülmesi kasıtlı yapıldı galiba...çünkü kediler ağın %10'nu meşgul ediyormuş...başka bir dümen var 300$ a falan indirip ordan 700$ civarlana mı fırlatacak balinalar acaba?

ama şu an btc ye geçiş başladı gibi niye böyle yapsınlar bilmiyorum kafam çok karışık...etherdelta da tokenim vardı ne bok yicem bilmiyorum gözümün önünde eriyor para..bende mi btc ye geçsem yoksa tokenları satıp ether de mi kalsam belki daha kısa sürede x2 yapar mı falan ..valla delircem
sr. member
Activity: 267
Merit: 252
Bence ether şuan ki BTC fiyatı stabil olursa en az 2K USD olması gerekir.
member
Activity: 81
Merit: 10
Bir şunu unutmayın dün ki Eth Volumu günlük 2 Milyar USD ulaştı. Tabi ki bir Bitcoin olamaz ama ether de ben burdayım diyor Yani bu rakamlarla 500-600 USD fırlaması beklenebilir. Hatta Bitcoin 20K ulaştığında Ether kesinlikle  1K USD olacaktır.
newbie
Activity: 48

Zaten bir kazanç bırakmayan ether 4 gündür süren transfer sorunları ile iyice düşmeye, ona bağlı olan tokenlarıda düşürmeye başladı. Sadece bir güncelleme ile çözülecek bir sorun için neden ne açıklama ne de bir adım gelmez?

Total Marketcap : $414.636.470.607
Bitcoin Marketcap : $263.821.454.205

Zaten Bitcoin kendi başına bir kripto pazarı haline geldi. Altcoin pazar payı 150 milyar USD ...
member
Activity: 336
Arkadaslar tabii ki yatirim tavsiyesi yapmıyorum ama bemce sabredin sabredelim. Birkac aylik grafiklere bakip uzulmeyelim karamsar olmayalim. Orta ve uzun vadede umutluyum ben etcden.
full member
Activity: 364
Merit: 102
bukadar karamsar olmayın 2 hafta öncesine kadar 300 dolar seviyelerindeydi. şu transfer işindne kaynaklı düşüyo düzeltirlerse inş kendine gelir
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Yaa sen kendini btc gibi ialn edermisin vitalik efendi, topluca mıçtın ağzımıza, bugun çok buyuk bır kayıp yaşadım ama ders oldu bana kale kale dıye guvendıgımız ethereum balon çıktı simdi satamıyoruz da, btc karşısında çöpmüş gerçekten de
member
Activity: 378
full eth tutuyordum elimde 30 eth vardı hedefım 500 dolarda oldugunda bozdurmaktı hayal oldu çok pis girdi şu an zor çıkar bu giren
newbie
Activity: 26
https://i.hizliresim.com/9DPzbN.png

Zaten bir kazanç bırakmayan ether 4 gündür süren transfer sorunları ile iyice düşmeye, ona bağlı olan tokenlarıda düşürmeye başladı. Sadece bir güncelleme ile çözülecek bir sorun için neden ne açıklama ne de bir adım gelmez?

Sepetimde %90 BTC %10 altcoinler var Eth, XRP,IOTA,Waves,BCC gibi ne olur ne olmaz kesinlikle bitcoin kalmak lazım yoksa pişman olabiliriz 15300 $ bugün ulaştı.
full member
Activity: 266
Merit: 242
boyle bır dusus olamaz arkadaşlar bu kadar düşmesi anormal boyle gıderse çöp olacak gıbı, tamda para lazımken bu yaşanırmı var arkadaş çok pis terste kaldık.
Pages:
Jump to: