Pages:
Author

Topic: Ethereum’un Rus kurucusu Vitalik Buterin’i canından bezdirdiler! - page 3. (Read 557 times)

full member
Activity: 280
Merit: 102
Ya şu aradan çıkıp, bu vitalik size ne etti diyesim var, adam sabah akşam demiyor teknoloji geliştiriyor, adamın etrafı dolandırıcı kaynıyor bir yandan da.
sr. member
Activity: 617
Merit: 250
Bizim ülkemizde daha basit yöntemlerle dahi insanların cebindeki, bankadaki paralarını dahi alıp dolsndırabiliyorlar. Kripto para konusu insanımızın yeni aşina olmaya başladığı bir konu. Airdrop vs gibi yöntemlerle bedava token dağıtıldığını duyanlar, Vitalikin Ethereum gönderebileceğine inanır tabi. Sosyal hesaplarda sürekli bedava dağıtılan token linkleri var ve çoğuda reklam amaçlı bir şeyler gönderiyor. Bu işlerin içinde olmayan çok kişi dolandırıcılara da inanabilir.
member
Activity: 266
Merit: 10
Dolandırıcılığın sınırı yok maalesef. Millet neye kafa yoruyor ve planını uygulama ya koyarak billeti mağdur ediyorlar. Özellik hiç emek harcamadan kazanmak isteyenleri çok güzel çarpıyorlar. Dikkatli olmak lazım.
full member
Activity: 168
Merit: 100
aslında her işte herkesin fikri alınsa da nihai karar kendi düşüncemizden çıkmalı bence hele ki konu kripto para dünyası olunca bu daha da kuvvetli bir düşünce oluyor
full member
Activity: 476
İnsanları en kolay dolandırmanin yolu maalesef kripto para piyasası. Bunun önünü almak şimdilik imkansız burada yatirımcılara büyük iş düşüyor uyanık olacaklar. Başka yolu yok.
newbie
Activity: 294
Merit: 0
vitalik en son twitterına bir şeyler karalamıştı bunun hakkında, yani adamın ismiyle çok fazla dolandırıcılık yapılıyor bu da sorun yaşatıyor,
newbie
Activity: 280
Bu şekilde twitter dolandırıcıları çok fazla türedi, fakat bu yaptıkları ne etik, ne de ahlaka sığar, bu tip şeyler kripto paralara zarar veriyor.
member
Activity: 350
insanların böyle mesajlara twitlere inanması inanılmaz. Bir kere adam niye versin ether i. tamam kampanyalar, ödüller ama bunun sistematiği var. Demek ki kripto para dünyasından her gördüğü şeye inanan birçok insanın varlığı dolandırıcıların yeni hedefini oluşturuyor.
member
Activity: 86
Gerçekten yazık ya.
Ayrıca bunları inanılmaması lazım.
Hem piyasa kirletiliyor hem de elindekinden oluyor insalar.
Lütfen etraflıca araştırmadan hareket etmeyin.
Bir imzaya dahi girerken 2 3 farklı yerden verileri destekleyiniz ki içiniz de işiniz de rahat olsun.
Ayrıca bu konu hakkında bu aralar asılsız iddialarda ve haberler de atılıyor.
Tekrar ediyorum araştırın, kendiniz bilinçlenin
sr. member
Activity: 1638
Merit: 273
Her borsada ticarette yanç içinde para olan her şeyde olduğu gibi bu piyasada da dolandırıcılık olacaktır tabi bu normal bir şey. Önemli olan bunların artmasını önlemek ve sonra bunların önüne geçmek erkenden.
newbie
Activity: 224
herkesin başına gelebilecek bir şey.açıklamanı yaparsın, işine bakarsın.canından bezdiği nokta neymiş ki..
sr. member
Activity: 968
Vitalik genç olduğu için fazla kafayı takmış . Yoksa zaten piyasada başkalarının ismini kullanarak dolandırıcılık yapan çok pislik var .
full member
Activity: 336
Merit: 111
Kim olsa canından bezmeski böyle ahmaklar olduğu sürece dünyada kripto paralar gelişirmi bilemiyeceğim ama zor gibi gözüküyor ya insanda  biraz düşünme mantığı oolur.
newbie
Activity: 294
vitalik zaten duygusal ve çok zeki bir adam. yani bu adamla uğraşmasınlar kendi haline bıraksınlar o zaten dünyayı değiştirir Cool
full member
Activity: 224
Kısa zaman içinde zengin olmayı delicisine hedefleyen kişiler genel olarak bu tuzaklara düşüyor. Az kazanın ama sürekli kazanın yoksa ya her şeyinizi kaybedersiniz ya da dolandırılırsınız. Bunların önüne geçmenin tek yolu bilinçli olmak.
sr. member
Activity: 532
Vitalik elinden geleni yapmış uyarmak adına,  daha da bu şekilde fazladan Ethereum alacağına inanan ve ve koin yollayan bu tweetlere kanan varsa ne yapalım artık sonuna kadar haketmiştir başına geleni. Her bedavaya atlamamak lazım, bağış isteyen airdroplara bile katılmıyorum kendi adıma.
newbie
Activity: 266
That has to attract the attention of society and necessarily attracts scammers.They are becoming more and more focused on the crypto money market:(
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Yani Vitalik yerinde ben olmuş olsaydım aşırı kızardım bu duruma gönderenlere ayrı kızardım sahtekarlara ayrıca kıgın olurdum. Neyse ki fazla bir ödeme istemiyorlar yüksek tutsalar zaten düşen daha az olur ama aslında ucuzdan sağlam bir deneyim edinmiş oluyorlar ileride daha çok para kaybetmelerini engelleyebilir. Yapılacak bir şey yoktur hiç yoksa bu şekilde düşünerek olumlu tarafından bakıyorum. Yaratıcı zekaya sahipler bence de ama boşa harcıyorlar zekalarını sanki düzgün yollarla para kazanmak için uğraşsalar olmaz.
full member
Activity: 350
Merit: 105
Ben asıl buna koptum  Smiley)

https://twitter.com/170bcn/status/959102479249149952  adam iyi yakalamış cidden.
sr. member
Activity: 812
Merit: 262
insanlar fırsatcı olduğu için dolandırılıyor.vitaliğin suçu yok keriz gibi olaya atlayanlar alalecele beleş diye hiç bir şeye dikkat etmeden giriyorlar.
nede olsa vitalikte ether çok ya bol keseden dağıtabilir düşüncesindeki insanın ether neyine .
Pages:
Jump to: