Pages:
Author

Topic: Ethereum’un Rus kurucusu Vitalik Buterin’i canından bezdirdiler! - page 4. (Read 557 times)

jr. member
Activity: 267
Merit: 6
Crypto Worker
Sahte profillere dikkat etmek gerekiyor. Bununla ilgili bir konu açmıştım. Bilinçlenmemiz gerek ve dikkatli olmamız gerek. Bu tür dolandırıcılar her yerde karşımıza çıkıyor ne yazıkki. Şuradaki konuyu incelemenizi istiyorum.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.30638104
full member
Activity: 350
Merit: 100
EndChain - Complete Logistical Solution
Harbiden ya insanların canını bıktırıyorlar ya ben bile pes dedim ya ne zihniyetla veya nasıl bir zihniyetle para gönderebiliyorlar aklım almıyor herkese geçmiş olsun.
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
Vitalik süper adam ya gerçekten piyasada bu kadar saygı duyulmasının tek sebebi bu herifin dobralığıdır xd bende devamlı bedava ether yorumları görüyorum, bazen icolarda çaldırabiliyor bilgileri twitter hesaplarında paylaşılan adreslere güvenmemek lazım.
sr. member
Activity: 462
Merit: 306
Bu tarz şeyleri takip eden insanlar illa bi bounty ye katılmışlardır. Sürecin bu kadar kolay olmadığını görmüş olmalılar.
Heryer yalandan airdrop gerçi.. herkeste bi umut.. belki havadan bişeyler kaparız telaşı Smiley))
full member
Activity: 411
Merit: 134
20 yaşında adamı bile hayatından bezdirdiler ya bir şey demiyorum hakikatten.

Aynı Vitalik Buterin kripto piyasanın daha çok yeni olduğunu bunun yanında çok volatil/oynak olmasını göz önünde bulundurarak kendinizi ağır meblağlar altına sokacak miktarlarda yatırım yapılmaması gerektiğini bile yazmıştır twitter'da.Yani bunları söyleyen adam daha 20 yaşında.

Evet maalesef piyasada Vitalik'i canından bezdirecek böyle bir gerizekalılar ordusu olduğu müddetçe bu tip soygunlar,dolandırıcılıklar da olacaktır.Velhasıl bu piyasanın devasa yatırımlardan ziyade orta halli bile olsa bilinçli yatırımcı ve geliştiricilere ihtiyacı var.Umuyoruz 2018 yılı da buna vesile olur.
sr. member
Activity: 308
Merit: 250
yav anlamiyorum. bedava peynir sadece fare kapaninda bulunur diyoruz ama adreslere bakinca yinede bunlara para yolladiklarini goruyoruz insanlarin.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Portföyümde ki coinleri sık sık sosyal paylaşım platformlarından taklip ederim. Son moda da paylaşılan update yada bir gönderinin altına airdrop görünümlü hype mesajları olmaya başladı. Vitalik'i de bezdirmişler. İşin garip tarafı kum gibi bu fake postların para toplaması. Kripto paralarla ilgilenip bu tuzaklara düşmek bana çok garip geliyor.
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
Resmi hesabın attığı twitin altına vitalik ismiyle teit atıp dolandırıcılık yapmakta ilginç bir kafa yapısı. Bu dolandırıcılar şu işlek zekalarını düzgün işler yapmak için kullansalar ya. Vitalşk sürekli uyarı twiti atmak durumunda kalıyor çünkü milletin Eth’lerini çalıyorlar ve çocuğun ismini kullanıyorlar.
member
Activity: 196
Merit: 10
Zaman ilerledikçe hırsızlarda nakit para yerine kripto paralara yönelmeye başladı. Kendilerini geliştiriyorlar.Ama insanlar zaman ilerledikçe daha sıkı önlemler alacağına  hala saçma sapan işlerin peşine düşüyorlar. İnanmayın artık bu tip dolandırıcılara. Biraz daha akıllanın.
member
Activity: 728
Trphy.io
Bu kadar güzel şeylerle uğraşıp insanların biraz olsun mantıklı hareket etmelerini beklerken böyle manzaralarla karşılaşmak emin olun her insan için zor olur.
Neyseki Vitalik Buterin çabuk vazgeçip pes edecek bir kişi imajı hiçbirimize vermiyor
member
Activity: 448
Merit: 12
Vitalik Buterin buna üzülmek yerine sevinmeli bence. Süzme salaklar bu şekilde birikimlerini kaybedip piyasadan çekilirlerse hiçbirimiz üzülmeyiz
full member
Activity: 322
Merit: 126
EndChain - Complete Logistical Solution
Harbi adamı delirttilerr ya ne hallere düştü adam insanların avanaklarını bu adam çekiyor resmen üzülüyorum artık her türlü oyuna geliyor ahmaklar yazık yaa.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
ilk gördüğümde hayret etmiştim adamlar sürekli geliştiriyoarlar kendilerini dolandırıcılık konusunda.
bizde uyanıklık konusunda aynı olmalıyız
newbie
Activity: 8
Merit: 0
ben bir işlem yaparken 10 kere düşünüyorum adamlar etherleri saniyede yolluyor ya çok zenginler ya da aptal bilemiyorum Grin
newbie
Activity: 182
Merit: 0
Adamdan ne isterler ki acaba. Ne diye boyle birseyden yukumlu olsun. Dolandirilan insanlarin aklindan suphe ediyorum gercekten.
member
Activity: 224
Bir nevi hayat insanlari boyle yapiyor. Hersey para oldugu icin insanlarin kolay para kazanma amaciyla bu sekilde basit seylere kanmalari daha kolay oluyor. Insanlar bir sekilde bilinclendirilmeli bence.
full member
Activity: 288
Merit: 100
İnsanlar bu tip dolandırıcılıklara nasıl itimat ediyor anlamıyorum. Ki kime bedavaya 10 Eth verir ki. Bir de kendi yatırımlarından oluyorlar. Bu işi birde internet ortamında daha cazip hale getiriyorlar. Adam ne yapsın.Böyle bir açıklama yapar tabi. Bir de çalınan Eth lerin telafisini bu adamdam talep edenler vardır. Haliyle adam da böyle bir şey yapmakta bulmuş çareyi.Herkes yatırımına sahip çıksın ve böyle düzenbazlıklara mahal vermesin. Yıl olmuş 2018 hala bunlara inanıpta eldkinden oluyorlar ya ne diyelim. Hırsıza tarif olmaz.Onlar her zaman yeni bir yolunu bulur ve bu işi yaparlar dikkatli olmak ve boş vaadlere inanmamak gerekiyor.
hero member
Activity: 756
Merit: 505
yani ben burda en çok kandırılan insanlara kızıyorum. yani bilmiyorlar mı da böyle atlıyorlar hemen. şimdi hırsızın hiç mi kabahati yok da denebilir ama zaten tehlikeli bir sistem dikkatli temkinli olunması gereken bir mecra. her şeye atlamamak lazım.
sr. member
Activity: 672
Merit: 273
-
Ahmak insanlar olunca vitalik'i de canından  bezdirmişler Cheesy anlam veremiyorum böyle şeylere neden para gönderdiklerini anlayabilen var mı ? neyse soğuk su içmişlerdir.
sr. member
Activity: 303
Merit: 250
Gerçekten ismini öyle yapmış vay be, aslıdna dolandırıcılarada kızamıyorum bu numaraya düşen parasını hertürlü kaptırır yani
Pages:
Jump to: