Pages:
Author

Topic: Euro 2024 şampiyonası ve elemeleri - page 12. (Read 1889 times)

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
March 28, 2023, 11:29:23 AM
bakalım bu akşam bizim taraftar hırvatistan'ın milli marşını ıslıklayacak mı? ermenistan'ın bizim marşımızı ıslıklamasına bir şey demiyorum çünkü adamların tek derdi türk düşmanlığı.
neyse, geçen maç gibi oynarsak bu hırvatlar bizi ağlatır. ozan kabak konusunda ise @totti67'ye katılıyorum. bu çocuk hep böyleydi. sanırım galatasaray'ın son yıllarda yaptığı en iyi 2 transfer hareketinden birisi. bir diğeri de irfan can'ı bize itelemeleri.
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
March 28, 2023, 08:15:45 AM
Ozan kabak tüm kariyeri boyunca zaten buydu, gereksiz penaltı yaptıran, hamle zamanlaması zayıf, pozisyon bilgisi düşük, biraz daha iyi olsa zaten fiziği ve mücadelesi ile çok büyük takımlarda oynardı, orta saha için de Orkun ve hakan Ermenistan ve dengi takımlara karşı belki olur ama üst düzey rakiplere karşı işimizi zorlaştırır.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
March 28, 2023, 06:52:29 AM
Bu akşam Hırvatistan karşısında Milli takımımıza başarılar dilerim.Ermenistan maçındaki hatalardan dersler çıkarılmış ve Hırvatistan maçına tam olarak hazırlanmış olmamızı dilerim.Kendi sahamızda oynadığımız için şartları zorlayıp grubu lider bitirmek için bu maçı kazanmamız lazım.Biz Prime Fransa’ya 2 maçta galibiyet vermemiş takımız.İnşallah benzer senaryoyu görebiliriz.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
March 28, 2023, 06:04:14 AM
ermenistan maçında orkun harika bir gol attı; karakteri ve futbolu harika, kesinlikle bu sezonun sonunda iyi bir transfer yapacağını düşünüyorum çünkü bunu gerçekten de hak ediyor.

ayrıca, stefan kuntz'un mert tercihini de yerinde buldum. zaten haftalardır iyi bir performansa sahipti, lig konusunda onun hakkındaki olumlu görüşlerimi defalarca belirtmiştim. elbette, altay ve uğurcan'ı da çok beğeniyorum ama milli takımlar seviyesinde tecrübe çok önemli bir konu olduğu için (sanki bu ikisinde yokmuş gibi :d) mert'i bu konuda bir adım önde tutması da olağan kabul edilebilir...

Mert iyi bir kaleci, formdaydı ve hoca onu değerlendirerek doğru tercih yaptığını gösterdi, kritik bir kaç kurtarışı vardı, gole giden pozisyonu çıkardığı da oldu Mert’in, bu akşam yine Mert tercihinden yana olacak muhtemelen, diğer yandan bu akşam kadrosu nasıl olacak bilmiyorum ama bir kaç değişmesi gereken oyuncu var, onların muhakkak değişmesi gerekecek, zorlu bir maç bizi bekliyor,
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
March 28, 2023, 02:31:09 AM
ermenistan maçında orkun harika bir gol attı; karakteri ve futbolu harika, kesinlikle bu sezonun sonunda iyi bir transfer yapacağını düşünüyorum çünkü bunu gerçekten de hak ediyor.

ayrıca, stefan kuntz'un mert tercihini de yerinde buldum. zaten haftalardır iyi bir performansa sahipti, lig konusunda onun hakkındaki olumlu görüşlerimi defalarca belirtmiştim. elbette, altay ve uğurcan'ı da çok beğeniyorum ama milli takımlar seviyesinde tecrübe çok önemli bir konu olduğu için (sanki bu ikisinde yokmuş gibi :d) mert'i bu konuda bir adım önde tutması da olağan kabul edilebilir...
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
March 27, 2023, 06:58:55 PM
Bugünkü maçlarda tek sürpriz Çekya'nın Moldova gibi küçük bir ülke takımını yenememesi denebilir. Diğer tüm favoriler kazandı ama Çekler gol atamadığı için bir puanla yetindi.
Skora bakılıp Fransa'nın zorlandığı düşünülebilir ama iyi savunma yaptıkları için gol yemeyecekleri aşağı yukarı belliydi. Aynı grupta Hollanda'nın ise Cebelitarık'a daha çok gol atması bekleniyordu ama Cebelitarık 10 kişi kalmasına rağmen sadece 3 gol atabildiler.
En sansasyonel sonucu İsveç aldı. Azerbaycan beş gol yiyerek kaybetti ve iki maçta puan alamayarak gruptaki şansını sıfırladı. Zaten o grupta Avusturya, Belçika ve İsveç yarışıyor. Estonya ile Azerbaycan'ın pek şansı yoktu. Avusturya ikide iki yaparak lider durumda bulunuyor. Belçika bu bölümü tek maçla tamamladı. İsveç karşısındaki güçlü oyunlarını düşününce lider çıkarlar gibi geliyor.
hero member
Activity: 1974
Merit: 575
March 27, 2023, 04:54:57 PM
Bizim takımların ne yapacağı 20 yıldır tam kestirilemiyor. Şu grupta herkesi yenip çıkmakta mümkün, gidip en tırt takıma puan kaybetmeler falanda mümkün, biliyoruz abi bunu gördük. Daha çok yakın zaman önce gördük hemde, takımda bir kaç farklı insan var ama onun dışında aynı takım fransaya takıp sonra dünya 300.süne falan yeniliyodu, cidden bugün arjantini yenip sonra sri lankaya kaybedebiliriz. Bu bi de oyuncularla veya teknik direktörle falanda alakalı değil, herkes değişiyor, bütün oyuncular değişiyor, teknik heyet komple gidiyor, la federasyon bile değişiyor ama bizim bu durum sabit, garip.
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
March 27, 2023, 03:24:08 PM
Hırvatistan'ın Galler'e puan kaybetmesi bir bakıma iyi oldu bizim açımızdan. Ama tabi Galler'e karşı oynayacağımız maçlardan en az 4 puan çıkarmamız lazım ki gerçekten işimize gelen bir sonuç olmuş olsun bu.  Grin  Galler eskisi kadar iyi oynayamıyor aslında. Hırvatistan'a karşı hiçbir şey yapamadılar ve golü çok şansa son anlarda bir defans hatası nedeniyle buldular.

Hırvatistan'ı aslında yenebilecek güce sahip olduğumuzu düşünüyorum ama içimden bir ses berabere bitecek diyor.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
March 27, 2023, 11:54:28 AM
Yarınki maçta milli takıma başarılar ve şans diliyorum, buna ihtiyacımız olacak çünkü, Türkiye olarak Hırvatistan karşısında şansımız neredeyse yok, Ermenistan maçında da bunu gördük, vasat Ermenistan’ı bile zar zor yenebildik ki geriye de düştük maçta, Hırvatlar karşısında geriye düşersek maçı çeviremeyiz,
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
March 27, 2023, 11:39:58 AM
Yarın Hırvatistan ile zorlu bir maç oynayacağız. Hırvatistan ilk maçında Galler'i ağırlamıştı ve oldukça sağlam bir performans sergilediğini de söylemeliyim. Tek kale oynamalarına rağmen yine de bir şekilde Galler beraberliği kopardı ki bu da grupta bizim işimize yaradı tabi. Yine de Hırvatistan bu dominant oyunuyla ne kadar tehlikeli bir takım olduğunu ortaya koymuş oldu.

Avantajımız iç sahada oynamak olacak en başta. Bunu olabildiğince değerlendirip bu maçı kazanmamız grubun geleceği açısından da önemli bir nokta. Umuyorum ki 1 farkla bile olsa kazanacağız.

İnşallah dediğiniz gibi olur ve kazanırız. Zaten Hırvatistan o kadar iyi bir takım ki galibiyeti geçtim, beraberlik bile bizim için iyi bir sonuç olur. Oyuncularımız yeteri kadar iyi değiller. Çağlar, Merih yeteri kadar forma giyemiyorlar kendi takımlarında. Ozan Kabak geçen maçta berbattı. Fenerbahçe stoperi aday kadroda varmıydı bilmiyorum ama o değerlendirilebilir. Sevilla maçlarında çok iyi oynamıştı Samet.

Edit : Aday kadroda varmış, umarım onu stopere çeker Kuntz.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
March 27, 2023, 11:33:01 AM
Yarın Hırvatistan ile zorlu bir maç oynayacağız. Hırvatistan ilk maçında Galler'i ağırlamıştı ve oldukça sağlam bir performans sergilediğini de söylemeliyim. Tek kale oynamalarına rağmen yine de bir şekilde Galler beraberliği kopardı ki bu da grupta bizim işimize yaradı tabi. Yine de Hırvatistan bu dominant oyunuyla ne kadar tehlikeli bir takım olduğunu ortaya koymuş oldu.

Avantajımız iç sahada oynamak olacak en başta. Bunu olabildiğince değerlendirip bu maçı kazanmamız grubun geleceği açısından da önemli bir nokta. Umuyorum ki 1 farkla bile olsa kazanacağız.

Bence bu maçta şu büyük takımız havalarına girmeden sınırlarımızı bilerek oynamamız gerekiyor. Gerekiyorsa sırf kontra üzerine bir oyun kurmalıyız. Ev sahibiyiz öyle oynamamalıyız gibisinden düşüncelere aldanmamalıyız. Rakip bizden çok büyük takım. Hele ki şu an oynadığımız futbola bakarsak baya bir büyük. Kontraya yönelik hızlı oyuncularımızla rakibi terste yakalamalıyız. Duran toplardan şansımız fazla yok rakip bildiğim kadarıyla uzun. Orta sahada üstünlük almamız da söz konusu değil zaten sebebini biliyorsunuz hala futbolu üst seviyede oynayan rakip orta sahasında bir adam var. Bakalım işimiz zor ama futbolda her şey mümkün.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
March 27, 2023, 09:44:34 AM

hero member
Activity: 1078
Merit: 638
March 26, 2023, 05:45:06 PM
Milli takımımız, Ermenistan karşısında çok kötü bir oyun oynadı. Orta sahanın Hakan Çalhanoğlu ve Orkun Kökçü ile oluşturunca çok yumuşak kaldığını anlaması için kaç maç daha kaybetmemiz lazım. Sağ bek çok kötü idi, hatta takımın en kötüsüydü. Genel olarak defans hattımız çok kötü idi. Geriden bir türlü topu oyuna sokamadılar. Hırvatistan karşısında bu kadar hata yapılırsa Hırvatistan içimizden geçer. Hırvatistan'ın tek zayıf noktası ağır olmaları. O yüzden Cengiz, Kerem, Arda, Barış Alper gibi hızlı oyuncular ile hızlı bir oyun oynamamız lazım.
Hırvatistan 1-1 berabere kaldı ama skorun 1-1 olması bizi aldatmasın modric kovacic , kramaric gibi çok kaliteli oyuncuları var. Galler'i kimse küçümsemesin, premier ligi takip edenler Galler'i çok iyi bilir, oyuncuların neredeyse %80 premier ligde oynuyor. Oyun zekası çok yüksek bir takım, bizim savunma çok zorlanabilir. Ozan Kabak böyle oynamaya devam ederse bize acımazlar, söylemesi benden. Modric'e savunmamızın cok dikkatli olması lazım, atacağı bir uzun top savunmayı yerle bir edebilir. Başka bir durumda olsak Kuntz hoca bunları izlemeli derdim ama bizden ve hocadan bir cacık olmayacağı ortada.
legendary
Activity: 980
Merit: 1077
#SWGT CERTIK Audited
March 26, 2023, 05:02:30 PM
Milli takımımız, Ermenistan karşısında çok kötü bir oyun oynadı. Orta sahanın Hakan Çalhanoğlu ve Orkun Kökçü ile oluşturunca çok yumuşak kaldığını anlaması için kaç maç daha kaybetmemiz lazım. Sağ bek çok kötü idi, hatta takımın en kötüsüydü. Genel olarak defans hattımız çok kötü idi. Geriden bir türlü topu oyuna sokamadılar. Hırvatistan karşısında bu kadar hata yapılırsa Hırvatistan içimizden geçer. Hırvatistan'ın tek zayıf noktası ağır olmaları. O yüzden Cengiz, Kerem, Arda, Barış Alper gibi hızlı oyuncular ile hızlı bir oyun oynamamız lazım.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
March 26, 2023, 04:58:14 PM
Bu maçta eskaza böyle bir galibiyet alırsak hem Hırvatlar’a çelme takarız hem de liderlik yolunda kocaman bir adım atmış oluruz bizim aslında şu an hedefimiz grupta ikinci olarak çıkmak ama hırvatları yenersek neden birinci olarak çıkmayalım inşallah bir sürpriz olur da lider tamamlarız

Birinci veya ikinci olmanın bir farkı var mı? İkisi de doğrudan çıkıyor kurada da fark etmiyor diye biliyorum. Hırvatistan ile beraber bu gruptan rahat çıkarız Galler eski gücünde değil Bale yokken Letonya ve Ermenistan zaten rakibimiz olamaz. Galler ve Hırvatistan'a yenilmediğimiz sürece avantajlıyız onların kendi arasında berabere kalması iyi oldu.

Kağıt üstünde bir önemi yok haklısınız ama psikolojik olarak gruptan lider çıkmak bize iyi gelecektir ancak Ermenistan karşısında ortaya koyduğumuz oyun Hırvatistan maçı öncesi beni tedirgin etmedi desem yalan olur.Umarım Bursa seyircisinin de desteği ile iç sahada galip gelerek yolu yarılamayı başarırırz.
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
March 26, 2023, 01:23:34 PM
Bu maçta eskaza böyle bir galibiyet alırsak hem Hırvatlar’a çelme takarız hem de liderlik yolunda kocaman bir adım atmış oluruz bizim aslında şu an hedefimiz grupta ikinci olarak çıkmak ama hırvatları yenersek neden birinci olarak çıkmayalım inşallah bir sürpriz olur da lider tamamlarız

Birinci veya ikinci olmanın bir farkı var mı? İkisi de doğrudan çıkıyor kurada da fark etmiyor diye biliyorum. Hırvatistan ile beraber bu gruptan rahat çıkarız Galler eski gücünde değil Bale yokken Letonya ve Ermenistan zaten rakibimiz olamaz. Galler ve Hırvatistan'a yenilmediğimiz sürece avantajlıyız onların kendi arasında berabere kalması iyi oldu.

Kazakistan inanılmaz bir geri dönüş yapmış Danimarka karşısında 2-0 geride devreye girmişken son 20 dakikada attıkları gollerle maçı 3-2 kazandılar. Özellikle ikinci gol ceza sahası dışından müthiş bir vuruş üçüncü gol de kafa ile Kazakistan kendi evinde tam anlamıyla bayram yaşadı. Özetini izleyin derim.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
March 26, 2023, 10:03:00 AM
Potansiyelimizi gösterebildiğimizi düşünmüyorum. Bireysel bazda bakınca yetenekli oyuncularımız var ama iş gol atmaya gelince ya da takım oyununa gelince patladığımızı söylemek mümkün. Şanslıyız ki Hırvatistan Galler'e karşı puan kaybetti, bunun sayesinde belki de gruptan çıkabileceğiz. Eğer onlardan 1 puan bile olsa kapabilirsek oldukça yüksek bir şansımız olur. Ama şu anki oyunumuz ile bakınca net bir şey söylemek oldukça zor, bence hala takımda ruh yok ve bu durum seyircilere yansıyor
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
March 26, 2023, 08:46:03 AM
Türkiye Ermenistan'a karşı daha iyi oynayabilirdi ama yine de galibiyetin bir şekilde alınmış olmasından memnunum. Tabi bu performans beni Hırvatistan maçı hakkında biraz endişelendiriyor. Çünkü Hırvatistan - Galler maçını da biraz incelemiştim ve Hırvatistan resmen tek kale oynuyordu. Galler o 1 puanı alabildiği için aşırı şanslıydı diyebilirim rahatlıkla.

Türkiye Hırvatistan'a karşı Timsah Arena'da oynayacak tabi ve bu bir avantaj bizim için. Ancak bu maçı kazanabilmek için performans seviyemizin artması lazım. Burada galibiyet almak grubu lider olarak bitirme açısından büyük rol oynayacaktır şüphesiz.

sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
March 26, 2023, 08:37:59 AM
Türkiye Ermenistan'a karşı daha iyi oynayabilirdi ama yine de galibiyetin bir şekilde alınmış olmasından memnunum. Tabi bu performans beni Hırvatistan maçı hakkında biraz endişelendiriyor. Çünkü Hırvatistan - Galler maçını da biraz incelemiştim ve Hırvatistan resmen tek kale oynuyordu. Galler o 1 puanı alabildiği için aşırı şanslıydı diyebilirim rahatlıkla.

Türkiye Hırvatistan'a karşı Timsah Arena'da oynayacak tabi ve bu bir avantaj bizim için. Ancak bu maçı kazanabilmek için performans seviyemizin artması lazım. Burada galibiyet almak grubu lider olarak bitirme açısından büyük rol oynayacaktır şüphesiz.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
March 26, 2023, 07:45:22 AM
şanlı ermenistan galibiyetinden sonra artık önümüzde kimse duramaz beyler. dün sadece ilk yarıyı izleyebildim ve milli takımımız performansından hiçbir şey kaybetmemiş. valla helal olsun bu şekilde istikrarı sağlamak her takıma nasip olmaz. kadro seçiminden, diziişe kadar her şey mükemmeldi. tıpkı takımın başındaki hocamız gibi. bu hırvatlar bizim içimizden geçer amk.

Hırvatlar İstanbul’da bizi çok zorlayacak. Kuntz, maksimum verimli kadroyu kuramıyor mu acaba anlamadım. Cengiz ikinci yarıda oyunda yoktu hala almamakta diretti. Enes çok iyi maç çıkardı, Getafe’de kendini çok geliştirmiş. İkinci golde akıl dolu bir pas attı Kerem’e. Hırvatistan maçında yenilmeyelim de, Galler’den alacağımız 4 puan bizi elemelerden çıkarır.

Attığımız golde rakip takım böyle bir hatayı tekrar yapmaz. Takımın birbirine uyumu hiç iyi değil. Büyük takımlarda oynamak ilk 11 için isminizin yazılması anlamına gelmemeli. Beğenmedim milli takımı. Biraz iyi bir takım gelse yeniliriz.

Bende beğenmedim takımı vallaha ne yalan söyleyeyim cengizi çok beğenirdim cengiz bozmuş ozan felaket kötüydü Çağlar ayağında top tutamıyor ki oynamaya oynamaya normal Merih desen kötü takım kendi başına kötü Ferdi çabalıyordu onur çabalıyordu yırtınıyordu çocuklar neyse ki gereksiz puan kaybetmedik geriye düşsekte
Pages:
Jump to: