Pages:
Author

Topic: Euro 2024 şampiyonası ve elemeleri - page 9. (Read 1889 times)

sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
September 13, 2023, 03:20:23 PM
Almanya U-21 takımının başında beş yıl boyunca görev almış ve Almanya milli takımı için bugünlerde ismi geçiyor. Kariyeri boyunca çalıştırdığı takımlar eleştiri konusu da olabilir ama bence yeni bir sistem tercihi için Kuntz doğru isimdi.

Stefan Kuntz'un kariyerinin eleştiri konusu olması çok doğru değil mi? Almanya U-21 dışında bir takım çalıştırmamış ve 60 yaşında. A milli takımdan kovulduktan sonra başka bir takımı çalıştırma ihtimali çok düşük. Ben de dünyanın en iyi altyapı sisteminin Almanlara ait olduğunu kabul ediyorum. Oradaki birkaç milyonluk gurbetçiler de bunu ispatlıyor. Fakat unutmamak gerekir ki o sistemi Kuntz tek başına imar etmedi. Hazır sistemin içinde görev aldı. Gerçi ben de kararsızım Kuntz hakkında. Bir yandan kariyeri gereği milli takımı hak etmediğini düşünüyorum. Bir yandan milli takıma bir sistem oturtmak istiyorsak en iyi alternatifin o olduğunu düşünüyorum çünkü bu işi Almanya'da yapmış.

Euro 2008’de bizim takımı Fatih Terim’in gazlaması gibi. Taktik olmasa da ateşleme gücü olacak bir teknik direktörde.

Fatih terim gibi, ha hu, diye bağırarak futbolculara motivasyon sağlayan teknik direktör kalmadı dünyada. Bilimsel çalışmalardan uzak bir düşünce tarzı ile hareket eden futbol takımı da yok. Kulüpler düzeyinde veya ulusal çapta herkes bilimsel verileri ve güncel taktikleri kullanarak hareket ediyor. Fatih Terim bir daha teknik direktör olacağına Aykut Kocaman teknik direktör olsun ve maçları 7 tane stoper ile izlerken kanser olalım daha iyi. 😅
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
September 13, 2023, 02:23:40 PM
Elemelerde favori takımlar şu ana kadar çok iyi iş çıkardılar. İtalya beni şaşırtıyor tabi bir yandan çünkü İngiltere kadar sağlam gidemiyorlar. Hala Kuzey Makedonya laneti devam ediyor. Geçtiğimiz Dünya Kupası elemelerinde bu takıma elenmişlerdi. Şimdi de Euro 2024 elemelerinde puan kaybettiler.

Ukrayna galibiyeti ile telafi etseler de şu an İtalya, Ukrayna ve Kuzey Makedonya grupta aynı puana sahipler. İtalya eğer 2. olup Euro 2024'e gidemezse Spalletti de göreve geldikten kısa süre sonra eleştiri yağmuruna tutulmaya başlar.
hero member
Activity: 1974
Merit: 575
September 13, 2023, 11:32:01 AM
Kuntz gibi bir hocanın Almanya ile adı anılıyorsa bu Almanyaya yazar, bence asla o kalibrede bir adam değil, Almanya dediğimiz takımda dünya kupasında gruplardan çıkamadığını ve daha yeni Japonyaya yenildiğini düşünürsek onlarında çok harika yönetilmediğini anlayabiliyoruz. Kuntz evet tamam kötü diyebiliriz, sistem getirmeye çalışırken illa kaybetmek mi gerekiyor? Bu sistemi kazanarak getiremiyor muyuz? Sürekli bir sistem muhabbeti var, takımlar içinde böyle, gider salak saçma Torrent falan gelir "sistem oturana kadar" denilir, yok Mancini gelir "sistem getirecek" denir, şimdi Kuntz için deniliyor. Bu sistemin oturması için illa hırvatistandan 5 mi yememiz lazım, kaybetmeden olmuyor mu bu sistem? Ermenistanla berabere kalmanın lamı cimi yok, bizim oyuncuların gözlerini bağlasan yenmeleri lazım, Hırvatistan 1-0 bile olsa yenmiş, 3 puanı almış, biz alamadık, demek ki kötü. He bu arada sadece hocaya konuşmuyorum, milyon dolar alan, hazırlık maçı için bile özel uçakla gidip gelen milli takımın milyonluk kazmalarıda elbette en az hatta daha fazla suçlu bu durumda. Bir taraflarını kaldırmaya üşenen topçulardan ne bekliyoruz. Takımda böyle oynasalar yıllık 500 bin dolar kazanamayacaklarını bildiklerinden canlarını dişlerine takıyorlar, konu ülkeleri olunca ucunda para yok diye topa bile düzgün vuramıyorlar.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
September 13, 2023, 05:46:09 AM

Teknik direktör seçimleri Ermenistan maçında kaybetmemize sebep oldu. Bunu görmeyecek kadar kötü bir teknik direktör mü Kuntz? Almanya için başarılı olması mantıklı aynı lisanı konuşması bile oyuncular üzerindeki etkisini arttırabilir. Euro 2008’de bizim takımı Fatih Terim’in gazlaması gibi. Taktik olmasa da ateşleme gücü olacak bir teknik direktörde.

Ben aynı dili kullanma konusunda pek bi aynı görüşte diiilim sizinle. Futbolun dili bi tane dünyada. O da teknik, taktik dil. Alman, Ermeni bi teknik direktör de olsa aynı taktiği verecek futbolculara. Futbolcuların bu taktiği doğru anlaması, uygulaması önemli bana göre. Fatih Terim'in gelmesini ben de çok isterim tabiki. Ama geçmişi nedeniyle medyanın daha bi baskısı altında olacak Fatih Terim. Bunu da değerlendirmeye almalıyız. Kuntz takımdan gönderilecekse yeni isimler teknik direktör olmalı bana kalırsa. Fatih Terim, Şenol Güneş gibi isimlere saygım var. Ama artık bi değişimden bahsedeceksek eskilerden de vazgeçmeliyiz. Yeni taktik anlayışlara sahip modern futbol oynatan teknik direktörler daha bi iyi olabilir.
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
September 13, 2023, 12:05:04 AM
Milli takımda sistem oluşturmak için getirildi Kuntz. Başarı sağlamak için getirilmedi. Zaten Türk milli takımının dünya kupasındaki üçüncülüğü dışında kayda değer bir başarısı yok. Dünya kupasındaki üçüncülüğün kadrosu da Galatasaray'ın kadrosuydu. O başarının büyük bir kısmı Galatasaray'a yazar.

Stefan Kuntz'un performansını ben de çok beğenmiyorum ama sistem oturtmak istiyorsak biraz sabretmek zorundayız. Almanya U-21 takımının başında beş yıl boyunca görev almış ve Almanya milli takımı için bugünlerde ismi geçiyor. Kariyeri boyunca çalıştırdığı takımlar eleştiri konusu da olabilir ama bence yeni bir sistem tercihi için Kuntz doğru isimdi.

Bu arada hafife aldığımız Ermenistan grubun favori takımı Hırvatistan'a 1-0'lık skor ile kaybetti dün. 5 veya 6 tane gol yemediler. Bugün 4 gol yediğimiz Japonya üç gün önce Almanya'ya aynı tarifeyi uyguladı. Yükselen biz değiliz asansör.
Teknik direktör seçimleri Ermenistan maçında kaybetmemize sebep oldu. Bunu görmeyecek kadar kötü bir teknik direktör mü Kuntz? Almanya için başarılı olması mantıklı aynı lisanı konuşması bile oyuncular üzerindeki etkisini arttırabilir. Euro 2008’de bizim takımı Fatih Terim’in gazlaması gibi. Taktik olmasa da ateşleme gücü olacak bir teknik direktörde.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
September 12, 2023, 06:58:06 PM
Milli takımda sistem oluşturmak için getirildi Kuntz. Başarı sağlamak için getirilmedi. Zaten Türk milli takımının dünya kupasındaki üçüncülüğü dışında kayda değer bir başarısı yok. Dünya kupasındaki üçüncülüğün kadrosu da Galatasaray'ın kadrosuydu. O başarının büyük bir kısmı Galatasaray'a yazar.

Stefan Kuntz'un performansını ben de çok beğenmiyorum ama sistem oturtmak istiyorsak biraz sabretmek zorundayız. Almanya U-21 takımının başında beş yıl boyunca görev almış ve Almanya milli takımı için bugünlerde ismi geçiyor. Kariyeri boyunca çalıştırdığı takımlar eleştiri konusu da olabilir ama bence yeni bir sistem tercihi için Kuntz doğru isimdi.

Bu arada hafife aldığımız Ermenistan grubun favori takımı Hırvatistan'a 1-0'lık skor ile kaybetti dün. 5 veya 6 tane gol yemediler. Bugün 4 gol yediğimiz Japonya üç gün önce Almanya'ya aynı tarifeyi uyguladı. Yükselen biz değiliz asansör.
hero member
Activity: 882
Merit: 879
September 12, 2023, 02:07:19 PM
Aslında "bu kadar" kötü olmayan oyuncular, olduğundan çok daha kötü oynuyor, sanki motivasyonla falan alakalı bir sorun var gibi. Yani kimsenin çok çabalıyası gelmiyor gibi bir halleri var. Top 20 metre ortaya mı düştü, rakip alır ya koşsamda yetişemem boşver gibi kafaları var. Tope Cengiz bir vuruyor, dağlara taşlara, Irfana geliyor ayağında bile tutamıyor. Harbiden herkes böyle bir salmış, bir koyvermiş gibi. Bu adamlar cidden o kadar kötü adamlar değil, tamam kimisi beğenmez ama "bu kadar" kötü değili o yüzden diyorum. Kötülerse bile bu kadar değiller sonuçta, normalde bundan daha iyi oynarlar, tamam bi prime Ronaldo beklemiyoruz ama bu kadarıda çok kötü. Umarım olay TD ile alakalı falandırda gider yerine başkası gelince toparlar, ama böyle oynadıkları sürece Pep gelse yine toparlamaz, sıfır hevesle sahadalar.

Hakan Çalhanoğlu ve bazı diğer futbolcular bu konuda ufak ufak dokundurmalar yaptılar. Milli takımda bazı sorunlar var bunların kaynağını tff bulmalı. Teknik direktörler ile uzun süreli ve çok pahalı anlaşmalar yaptıkları için de rahat rahat hoca gönderemiyorlar takımdan. Türk milli takımını Türk bir hoca yönetmeli bence. Oyuncuların lisanından anlamayan, Cenk Özkaçar’ı son hafta berbat oynadığı maçtan sonra as takıma yazan ve daha önündeki topa vurmaya mecali olmayan bir performansla bize gol yediren oyuncuyu oynatıp, Ozan Kabak’ı performansı yüksek olduğu halde oynatmıyorsan bu hocaya yazar.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Rollbit.com Crypto Futures
September 12, 2023, 02:04:36 PM
Ben de konu var diye hatırlıyordum ama çok gerilere düşmüş. İlk maç günü kimse yazmayınca burada hiç konuşulmadı. Bizim grubumuzda Hırvatistan ve Türkiye ilk iki sırada çıkar ve Euro 2024 biletini alır. 5. maçlar sonunda artık bu iyice belirginleşti. Ermenistan ve Galler sürpriz puanlar almış olsa da 8 maçlık bir maratonda bizi geçmeleri zordu. Ekim ayındaki maçlarda Hırvatistan'a yenilsek bile daha sonra Letonya'yı yenip turnuvaya katılmayı garantileriz. 24 takımlı bir turnuvada katılımın konuşulması bile abes. Asıl önemli olan Euro 2024'te ne yapacağımız. Şu anki oyun fazla umut vermiyor.
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
September 12, 2023, 01:56:55 PM
Stefan Kuntz adı bi Almanya ile anıldı diye hemen demek ki kötü bir teknik direktör değilmişim falan diye laf çakmaya çalıştı.  Grin  Türkiye milli takımı ile uyumu olan bir teknik direktör değilsin orası kesin. Ermenistan maçında resmen şok oldum yani oldukça kötü bir performanstı. Neredeyse yenilecekleri bir maçtan 1 puanı zor kurtardılar.

Bunun üzerine hem TFF başkanı hem de Kuntz abuk sabuk açıklamalarda bulundular. Kuntz'un en başta takımdan gönderilmesi lazım zaten ama Türk futbolunun da artık çok daha iyi yönetilmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
hero member
Activity: 1974
Merit: 575
September 12, 2023, 01:42:17 PM
Aslında "bu kadar" kötü olmayan oyuncular, olduğundan çok daha kötü oynuyor, sanki motivasyonla falan alakalı bir sorun var gibi. Yani kimsenin çok çabalıyası gelmiyor gibi bir halleri var. Top 20 metre ortaya mı düştü, rakip alır ya koşsamda yetişemem boşver gibi kafaları var. Tope Cengiz bir vuruyor, dağlara taşlara, Irfana geliyor ayağında bile tutamıyor. Harbiden herkes böyle bir salmış, bir koyvermiş gibi. Bu adamlar cidden o kadar kötü adamlar değil, tamam kimisi beğenmez ama "bu kadar" kötü değili o yüzden diyorum. Kötülerse bile bu kadar değiller sonuçta, normalde bundan daha iyi oynarlar, tamam bi prime Ronaldo beklemiyoruz ama bu kadarıda çok kötü. Umarım olay TD ile alakalı falandırda gider yerine başkası gelince toparlar, ama böyle oynadıkları sürece Pep gelse yine toparlamaz, sıfır hevesle sahadalar.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
September 12, 2023, 12:50:08 PM
Konuyu bulamıyordum az kalsın. Yeni bi tane açacaktım. Konu var diye hatırladığım için açmadım. Aramaya inandım buldum sonunda. Cheesy

Milli takımımız çok kötü gidiyo bu sene. Ermenistan beraberliği ve önceki maçlardaki kötü sonuçlar bana kalırsa Stefan Kuntz'un eseri. Milli takımımız Cebelitarık düzeyindeki takımları yendiği için sevinecek bi takım diildi hiçbir zaman. Stefan Kuntz Ermenistan maçını kötü oynamadık. Bi gol daha atabilirdik dedi. 1-1 sonucuna sevinmemizi beklediğini anladım bu cevabından. Türkiye bi Brezilya diil tabiki. Ama Ermenistan, Galler, Litvanya gibi takımları yenebilen bi takımdık her zaman. Türkiye Milli takımının seviyesini bile bilmiyor bana kalırsa. Stefan Kuntz'un hedefleri ülke hedefinin altında. Bana kalırsa beklentilerimizin bile farkında diiil.
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
June 23, 2023, 06:25:34 PM
Ermenistan'ın da üst üste aldığı galibiyetler ile birlikte grubumuz oldukça ilginç bir hale geldi. Galler'in performansındaki ciddi düşüş Ermenistan için de bir fırsat kapısı oldu. Yine de gruptan ilk 2 sırada çıkma konusunda bize rakip olabileceklerini düşünmüyorum. Zaten onları daha önce deplasmanda 2-1 yenmiştik. Bizim şu an grupta doğrudan rakibimiz Hırvatistan ve grup liderliğini almak için savaş vermeliyiz. Bunu başarabilir miyiz orası şimdilik şüpheli. Çünkü daha önce sahamızda onlara kaybettiğimiz için bu kolay olmayacaktır.
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
June 20, 2023, 05:47:03 AM
Galler'in ilk yarının sonlarına doğru gördüğü kırmızı kart işimizi biraz daha kolay hale getirdi. Bu sefer de tabi Galler defansa iyice çekilince bu savunmayı kırıp maçın kilidini açacacak golü bulmamız lazımdı. Önce Hakan'ın kaçırdığı penaltı sonrasında elle oynamadan iptal edilen gol işleri can sıkıcı hale getirdi. Neyse ki Umut Nayır tekrar güzel bir kafa golüne imza atarak kilidi açmasını bildi. Zaten çok geçmeden 2. golü de bulduk ve Galler'in umutları da tükendi. Bu galibiyet gruptaki yerimizi sağlamlaştırma açısından önemliydi.

Ayrıca evet Arda'nın golü çok klastı ve umarım gittiği takımda da böyle izleyebiliriz.

Yüzde 90’dan fazla ihtimalle Fenerbahçe’den ayrılacak Arda. Bunu hem annesinin attığı “Her seçim bir vazgeçiştir.” Sözünden anlıyoruz hem de Galler maçı sonrasında sorulan soruya herkesin hakkında hayırlısı olsun ile cümleye başlamasıyla. Arda son yıllarda Türkiye futbol tarihine gelmiş en parlak oyunculardan birisidir. Bir de Ömer Faruk Beyaz vardı abarttıkları, sahi ona ne oldu? Bir ara Almanya 3. Liginde bile forma şansı bulamıyordu. Biz Türk oyuncuları çok abartmayı seviyoruz ama Arda’yı sadece biz değil, herkes inanılmaz seviyor.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
June 20, 2023, 04:36:27 AM
Galler'in ilk yarının sonlarına doğru gördüğü kırmızı kart işimizi biraz daha kolay hale getirdi. Bu sefer de tabi Galler defansa iyice çekilince bu savunmayı kırıp maçın kilidini açacacak golü bulmamız lazımdı. Önce Hakan'ın kaçırdığı penaltı sonrasında elle oynamadan iptal edilen gol işleri can sıkıcı hale getirdi. Neyse ki Umut Nayır tekrar güzel bir kafa golüne imza atarak kilidi açmasını bildi. Zaten çok geçmeden 2. golü de bulduk ve Galler'in umutları da tükendi. Bu galibiyet gruptaki yerimizi sağlamlaştırma açısından önemliydi.

Ayrıca evet Arda'nın golü çok klastı ve umarım gittiği takımda da böyle izleyebiliriz.
hero member
June 20, 2023, 02:54:51 AM
Arda ne gol attı öyle. İnşallah kendini bozmaz. Teknik olarak çok kabiliyetli bir futbolcu. Fiziksel olarak üstüne koyabilir ve fiziğini güçlendirebilirse dünyanın her takımında rahatlıkla forma şansı bulur. Şu an için en büyük eksiklikleri bunlar görülüyor ama bunlar sıkı bir çalışma ile halledilebilir. Ardada olan şey saf yetenek ve bunu hiç bir şekilde elde edemezsiniz. Tebrikler milli takım.

Kesinlikle doğru, saf yeteneği sıkı çalışmayla elde edemezsiniz. Her şeyden önce Arda'nın özgüveni gelişiyor. Önceden oralardan çok fazla vurmazdı. Vursa bile top farklı gidiyordu, o da ya tutmazsa bir şeyler denir mi korkusu yüzünden. Her futbolcuda bu bakış açısı vardır. Bazen gol olacağını bilirsin ama vurmazsın çünkü kendine yeteri kadar güvenin yoktur. Bu durumu yavaş yavaş aşıyor Arda. O da oynadıkça olacak olan bir durum. Bu sezon başında bir türlü forma şansı bulamadı ve çok az sürelerde sahada kaldı. O sürelerde de şut çektiğinde ve dışarı attığında büyük bir baskı oluyordu. Bu da yüzünden belli oluyordu. Şimdi bu durumu artık aşıyoruz. Daha güçlü bir Arda milli takımı çok iyi yerlere getirebilir.

Maçta ofsayt çizgisinin çekilememesi, Hakan'ın penaltıyı kaçırması gibi pozisyonlar vardı. Maç böyle bitmese çok farklı şeyler konuşacaktık ama neyseki puanı almayı başardık.

Hakanın penaltı vuruşu çok kötüydü. Acemice kalecinin üstüne nişanladı topu. Bu yüzden puan kaybetseydik maçın kötüsü seçilebilirdi, neyse ki iki farkla kazandık. Bu arada Barış Alper ilk golün asistini yaptı yanlış görmediysem. Ortaları çok iyi açıyor Barış. Kanat olarak başarılı bir hat oluşturduk diyebiliriz. Bir de stoper tandemini oturtabilirsek bize gol de atamazlar. Hırvatistan’ı orada yenersek ne büyük sükse yapmış oluruz. Hayali bile muhteşem.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
June 20, 2023, 02:35:06 AM
Arda ne gol attı öyle. İnşallah kendini bozmaz. Teknik olarak çok kabiliyetli bir futbolcu. Fiziksel olarak üstüne koyabilir ve fiziğini güçlendirebilirse dünyanın her takımında rahatlıkla forma şansı bulur. Şu an için en büyük eksiklikleri bunlar görülüyor ama bunlar sıkı bir çalışma ile halledilebilir. Ardada olan şey saf yetenek ve bunu hiç bir şekilde elde edemezsiniz. Tebrikler milli takım.

Kesinlikle doğru, saf yeteneği sıkı çalışmayla elde edemezsiniz. Her şeyden önce Arda'nın özgüveni gelişiyor. Önceden oralardan çok fazla vurmazdı. Vursa bile top farklı gidiyordu, o da ya tutmazsa bir şeyler denir mi korkusu yüzünden. Her futbolcuda bu bakış açısı vardır. Bazen gol olacağını bilirsin ama vurmazsın çünkü kendine yeteri kadar güvenin yoktur. Bu durumu yavaş yavaş aşıyor Arda. O da oynadıkça olacak olan bir durum. Bu sezon başında bir türlü forma şansı bulamadı ve çok az sürelerde sahada kaldı. O sürelerde de şut çektiğinde ve dışarı attığında büyük bir baskı oluyordu. Bu da yüzünden belli oluyordu. Şimdi bu durumu artık aşıyoruz. Daha güçlü bir Arda milli takımı çok iyi yerlere getirebilir.

Maçta ofsayt çizgisinin çekilememesi, Hakan'ın penaltıyı kaçırması gibi pozisyonlar vardı. Maç böyle bitmese çok farklı şeyler konuşacaktık ama neyseki puanı almayı başardık.
hero member
June 20, 2023, 01:56:15 AM
hero member
Activity: 882
Merit: 879
June 20, 2023, 01:34:12 AM
Arda Güler, Letonya maçında biraz etkisiz kalmıştı çünkü milli takım formasının heyecanını üzerinden atamadı demiştim. Bu maçta daha rahattı. Oynadığı oyunla da attığı golle de bunu herkese gösterdi. Gerçi göstermeseydi daha iyiydi peşinde bir sürü Avrupa takımı var. Bu golden sonra Arda'yı transfer etmek isteyecek olan takımların sayısı da artmıştır. Belki Fenerbahçe forması altında bir daha izleyemeyebiliriz Arda'yı.😅

Galler bizim seviyemizde bir takım değildi. Barış Alper Yılmaz'ın yerine başka bir forvet olsaydı maçı daha erken de bitirebilirdik. Barış Alper Yılmaz da maçın iyi isimlerindendi ama bizim daha net forvet özelliklerine sahip futbolculara ihtiyacımız var. Keşke Arda ayarında bir tane de forvetimiz olsaydı şu takımda.

Enes Ünal çok formdaydı ama çocuğa nazar değdi. Son haftalarda ciddi bir sakatlık geçirdi ve hala bu sakatlıktan kurtulup iyileşmeye çalışıyor. Umut Nayir iyi bir yerli forvet olabilir ama Türkiye milli takımının uluslararası mücadelesinde biraz hantal kalıyor. Cenk Tosun olsaydı bu maç çok farklı bitebilirdi. 2 gol VAR ile iptal edildi, Hakan penaltı kaçırdı. 10 kişi oynayan 2 takıma da son 2 maçta zorlandık diyebiliriz. Biz 10 kişi kalsaydık onlar kadar dirençli olamayabilirdik.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
June 19, 2023, 06:01:48 PM
Arda Güler, Letonya maçında biraz etkisiz kalmıştı çünkü milli takım formasının heyecanını üzerinden atamadı demiştim. Bu maçta daha rahattı. Oynadığı oyunla da attığı golle de bunu herkese gösterdi. Gerçi göstermeseydi daha iyiydi peşinde bir sürü Avrupa takımı var. Bu golden sonra Arda'yı transfer etmek isteyecek olan takımların sayısı da artmıştır. Belki Fenerbahçe forması altında bir daha izleyemeyebiliriz Arda'yı.😅

Galler bizim seviyemizde bir takım değildi. Barış Alper Yılmaz'ın yerine başka bir forvet olsaydı maçı daha erken de bitirebilirdik. Barış Alper Yılmaz da maçın iyi isimlerindendi ama bizim daha net forvet özelliklerine sahip futbolculara ihtiyacımız var. Keşke Arda ayarında bir tane de forvetimiz olsaydı şu takımda.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
June 19, 2023, 02:35:02 PM
Ben bu takımı beğenmiyorum hiç güven vermiyorlar. Dandik dandik takımlara karşı bile rahat galibiyet alamıyoruz. Sorsanız dünya yıldızı oyuncularımız var, en iyi takımlarda oynuyorlar. Ama iş milli maça gelince hiçbir artılarını göremiyoruz.
Neyse şu elemeleri bir geçelim de düzgün bir şampiyona görelim. Galibiyet sayısı arttıkça takımın toparlanma süreci hızlanacak Smiley
Pages:
Jump to: