Pages:
Author

Topic: evde yatak odasında mining yapıyorum radyasyon vs için kapının üstünene örtmeli? - page 2. (Read 662 times)

member
Activity: 210
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
yani burada, yatak odasını vs böyle öne çıkarmak doğru değil, oda denilebilir,  illa yatak odası demeyi doğru bulmuyorum
newbie
Activity: 131
Merit: 0
full member
Activity: 230
Merit: 100
Bence bir örtüyle radyasyondan kaçamazsınız arkadaşların önerileri gerçekten güzel ama sana tavsiyem bu tür işleri yaşam alanlarından uzak yerlerde yapın
newbie
bu yorumlar benı korkutuyor valla yaaaa
member
Activity: 308
bende radyasyonun etkilerinin uzun vadede hepimizden fitil fitil çıkacağını düşünenlerdenim. muazzam bir enerji ve ısı açığa çıkarken hiçbirşey yok yada şu anlık sorun yok demek sağlığımıza değer vermediğimizi gösteriyor
newbie
denim de kardeşim bu makina benetech cihazı değişik bir şey ya
full member
Activity: 252
Merit: 103
Herkes güzel fikirler söylemiş dene bakalım hocam hangisinden fayda görürsen onu kullanırsın sonuçları bizede paylaşsan çok iyi olur ne oranda düştü ne kadar düştü filan diye.
hero member
Activity: 2030
Merit: 608
Online Security & Investment Corporation
ilk kurduğum 6 kartlı R9 390X lerden oluşan rig çalışma odamda idi.
Sonuç: havayı çok kurutuyor. Franzijimi tetikledi. hala tam düzelemedim.
Elektrik konusunu bilemiyorum ama vücuda zararı var. En azından bizzat öğrenmiş oldum solunum yollarına zararı oldugunu.
newbie
Activity: 14
radyasyon bahsedildiği kadar zararlı değil. önemli olan radyasyonun dozajıdır
sr. member
Activity: 672
Merit: 273
-
Arkadaşlar abartmayın bu kadar ölmessiniz en fazla sürünürsünüz Cheesy şaka bir yana önlem alınması lazım ve bu konuda prof kişilerden yardım alsanız daha iyi olur çooğumusun bilgisi sadece küçük önlemler olur.
newbie
newbie
Activity: 210
elimizden telefon hiç düşmüyor evde sokakta wifi hiç eksik olmuyor . radyasyondan korkuyorsunuz. bunların yaydığı radyasyon daha fazla.
hero member
Activity: 868
Merit: 500
Sauna etkisi yaratıp vücudundaki zararlı toksinlerden kurtulursun . Birde ses olayını nasıl halledeceksin . Tamam insan bir süre sonra alışıyor fakat çekilecek ses değil .
sr. member
Activity: 532
Merit: 256
Kardeşim, senin yatak odanın yanındaki karşısındaki altındaki üstündeki çaprazındaki evlerde wifi kullanan yok mu ? Sen boşver radyasonu falan kazandığın parayla keyfine bak takılma böyle şeylere. Radyasyondan kaçış yok. Evde en az 3 5 tane elektronik cihaz açık değil mi mesela. Wifi aramaya girince 10 wifi çıkmıyor mu ?
Kaçmak istiyorsan en mantıklı çözüm ormana falan yerleşmen olacaktır kökten çözüm..

Haha orman yetmez kardeş dağa çıksın tam çözüm olur ya ormanda hat çekiyor o yüzden olmaz ordada gsm frekansı var o yüzden olmazz tek çözüm ilkelleşmemek çık dağa tertemi z yaşa

Yok yok bence bu uzaya çıksın Grin anca kurtulur radyasyon dan..
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
evet bu gidişle dağa gitsek bile dağbile radyasyondan kaçamayacağız, ora da da her yerde radyasyon kirliliği oluşacak
newbie
güzel çözümlerrr beylerrr son ikisiiiii  Grin Grin
member
Activity: 196
One Token to Move Anything Anywhere
Kardeşim, senin yatak odanın yanındaki karşısındaki altındaki üstündeki çaprazındaki evlerde wifi kullanan yok mu ? Sen boşver radyasonu falan kazandığın parayla keyfine bak takılma böyle şeylere. Radyasyondan kaçış yok. Evde en az 3 5 tane elektronik cihaz açık değil mi mesela. Wifi aramaya girince 10 wifi çıkmıyor mu ?
Kaçmak istiyorsan en mantıklı çözüm ormana falan yerleşmen olacaktır kökten çözüm..

Haha orman yetmez kardeş dağa çıksın tam çözüm olur ya ormanda hat çekiyor o yüzden olmaz ordada gsm frekansı var o yüzden olmazz tek çözüm ilkelleşmemek çık dağa tertemi z yaşa
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
newbie
kısa zamanlı olmaz bence olursa uzun vadede
member
Activity: 238
One Token to Move Anything Anywhere
Eskiden üniversitede ayrı eve çıkmıştık yatağımın yanında modem ve rig vardı herkes bakarda bu sesle nasıl uyuyorsun diye ama bana ninni gibi gelirdi Cheesy bir zararını görmedim açıkcası Cheesy
Pages:
Jump to: