Pages:
Author

Topic: Faydalı ve Önemi Bilgiler (Mutlaka İnceleyin) - page 2. (Read 620 times)

full member
Activity: 700
Merit: 134
İlk başından beri açtığınız post çok hoşuma gitmişti, çok da bilgilendirici bir post fakat yeni eklemeler yapmışsınız galiba, en son bountyhive imza kampanyaları için 3000 dolar kazanın demişsiniz, burada bir eleştiri getirmek istiyorum, ben uzun dönemdir imza kampanyalarına katılıyorum, rütbem de full member, ama daha hiç bir kampanya da 3000 usd kazanamadım, bountyhive den daha kaliteli olarak girdiklerim var ama öyle bir rakam yok yani, öyle bir kampanya yılda bir iki defa denk gelir onunda size denk gelmesi önemli, yoksa normal zamanlarda hero member kazanamıyor 3000 usd yi.

hocam bunların alayı yalan dolan,  milleti gaza getirip forumu çöplük haline getiyorlar, al işte 20 dolar kazanıyorum ben. 3000 nere 20 nere

Hocam ortalama bir member hesap şu anda full member hesabın bile yarısını anca kazanıyor. Bir de gerçekten kampanyanın tutması çok önemli, hardcap yapamadıktan sonra 100 bin dolar denilen ödül havuzu 20-30 bin dolara düşüyor sonra da dağıtılacak bir para kalmıyor. Biraz şans işi yani
member
Activity: 280
Merit: 10
İlk başından beri açtığınız post çok hoşuma gitmişti, çok da bilgilendirici bir post fakat yeni eklemeler yapmışsınız galiba, en son bountyhive imza kampanyaları için 3000 dolar kazanın demişsiniz, burada bir eleştiri getirmek istiyorum, ben uzun dönemdir imza kampanyalarına katılıyorum, rütbem de full member, ama daha hiç bir kampanya da 3000 usd kazanamadım, bountyhive den daha kaliteli olarak girdiklerim var ama öyle bir rakam yok yani, öyle bir kampanya yılda bir iki defa denk gelir onunda size denk gelmesi önemli, yoksa normal zamanlarda hero member kazanamıyor 3000 usd yi.

hocam bunların alayı yalan dolan,  milleti gaza getirip forumu çöplük haline getiyorlar, al işte 20 dolar kazanıyorum ben. 3000 nere 20 nere
full member
Activity: 280
Merit: 102
faydalı bilgiler hocam, özellikler internet siteleri olarak oldukça işe yarar siteler paylaşmışsınız, bunların hali hazırda bir kısmını biliyordum ve kullanıyordum,  bazılarını ise duymuştum kullanmamıştım, bazılarının ise ismini dahi bilmiyordum, bu açıdan güzel oldu
member
Activity: 462
Merit: 42
Gerçekten emek verrilmiş çalışılmış güze bir paylaaşım olmuş elinize sağlık teşekkürler uzun uzun ince detaylarına kadar okuyup notlarımı aldım kayıtlarımı yaptım bilgi paylaşınca çoğalır diyip tekrar teşekkür ediyotuz.
full member
Activity: 910
Merit: 105
Elinize sağlık güzel içerik ama ilk aklıma gelene baktım yoktu. Genelde icobench ve icodrops'tan bakıyorum icolar için. Listede göremedim. Eklerseniz daha iyi olur. En önemli sitedir nasıl olduysa gözünüzden kaçmış.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Güzel başlık olmuş bilgilendirme için teşekkür ederim yeni arkadaşlara yararlı oalcaktır.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Bu piyasa ile haşır neşir olanlar için güzel bir konu olmuş. Ama bunları okumak ve takip etmek için çok vakit ayırmak gerekiyor, hiç bana göre değil buna zamanım yok.
full member
Activity: 602
Merit: 100
Hocam eline sağlık uzun süreli çalışmalarından elde ettiğin güzel bir çalışma olmuş. Benim kullandıklarımın yanında yeni gördüklerim de var, paylaşımlarıyla kripto piyasasına destek ve emek veren herkese teşekkürler.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
member
Activity: 532
Merit: 29
Faydalı bir veritabanı oluşturmuşsunuz hocam, elinize sağlık.

Bunun yanında bir hatırlatma yapalım. ICO analiz sitelerinde para karşılığı yüksek puan verme tarzı işler dönebiliyor. Bu yüzden o sitelere göre adım atmak sağlıklı değil, ICO katılımı yapılacaksa çok daha derinlemesine ve bir çok kaynaktan araştırılma yapılmalı.
newbie
Activity: 210
Merit: 0
çok güzel paylaşım.bu vermiş olduğun sitelere hakim olan birisi her şeyi çözer Smiley bu sektörde gerçekten bilgi her şey demek..
jr. member
Activity: 112
Merit: 1
Elinize emeğinize sağlık faydalı olmuş maalesef merit hakkım yok böyle uğraşıp emek verenlere hakkını teslim etmek gerekiyor.
full member
Activity: 268
Merit: 109
guzel toplamışsın bir araya getirmiş uğraşmışsın yeni traderlar için uygun bir başlık olmuş tahmin ettiğimden daha az merit gelmiş daha fazla bekelrdim
newbie
Activity: 212
Hiç birini artık takip etmiyorum edince sinirlerim bozuluyo devamlı bir düşüş bir düşüş moral kalmadı gidin gezin tozun manitayı alın sinemaya gidin. teşekkürler siteler içinde
member
Activity: 140
Hocam ellerinize sağlık güze bit çalışma olmuş
Bi sorum olacak
Bountyhive sitesi gibi başka site varmı çünkü çoğu zaman araştırma yapamıyoruz pek vakit olmuyor
Bu site gibi icoları toplu verip bounty vercek başka siteler var mı acaba
full member
Activity: 350
Merit: 100
Böyle konuları açınca seviniyorum özellikle de taze yatırımcılar adına, araştırmadan buraya gelip sonra bi iki kişinin lafıyla yanlış yatırımlar yapmazlar artık en azından
member
Activity: 112
Emeğin için teşekkür ederim ellerine saglık dostum umarım yeni başlayan arkadaşlara duzgunce okuyup anlarlar . Kimsenin yanlış yönlenmesini istemeyiz yararlı bir konu olmuş . Konuyu güncel tutarak ekstra bilgiler eklersen sevinirim.
newbie
Activity: 87
Elinize sağlık hocam çok güzel derleme olmuş merit hakkım olsa sırf bu emeğiniz için verirdim ama hakkım yok o yüzden bir teşekkürü borç bilirim elimden fazlası gelmiyor
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
Elinize sağlık hocam, 3 merit kadar toplamışsınız gözüküyor fakat ileride daha da çok toplarsınız, sebebi konunuz oldukça emek harcanmış ve faydalı bir konu, en azından bana faydası çok oldu
full member
Activity: 630
Merit: 102
Gerçekten güzel bir derleme olmuş. Sık kullanılan sitelere ekledim. Müsait bir zamanda baştan sona inceleyeceğim özellikle analiz sitelerini
Pages:
Jump to: