Pages:
Author

Topic: Faydalı ve Önemi Bilgiler (Mutlaka İnceleyin) - page 3. (Read 617 times)

full member
Activity: 252
Merit: 103
dostum tam aradığım şey bir kaçını inceleyerek kendim bulmuştum ama sen baya güzel bir derleme yapmışsın açıkçası sayende zamandan baya tasaruf yapıcaz keşke meritim olsaydıda verseydim ama malesef meritim yok
member
Activity: 98
Merit: 21
Örnek olarak ?
full member
Activity: 672
Merit: 100
En önemli kısmı bu forumdaki üstadları unutmuşsun. birçoğunu tavsiyesi bana güzel paralar kazandırdı geçen sene ama şimdi onları pek göremez oldum. Forumda aktif değiller çok fazla.
member
Activity: 140
Merit: 10
Güzel bilgiler ellerinize sağlık.
member
Activity: 350
CAT.EX Exchange
Ellerinize sağlık böyle güzel ve faydalı paylaşımlar yapmanız çok işimize yarıyor sayenizde  siteler hakkında bilgi sahibi oluyoruz böyle paylasimlarinizin devamını diliyorum meritim olsa mutlaka verirdim meriti hak eden bir paylaşım
full member
Activity: 308
Önemli Haber Siteleri    ve Coin analiz siteleri oldukça iyi hocam bunları inceleyeceğim tek tek, içlerinde oldukça başarılı bulduklarım var, ama dedim ya incelemem lazım önce, yani ayrıntılı bir eleştiriyi hak ediyor hepsi...
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
Tüm projeleri takip etmek imkansız ama önemlilerine bu forumdan, icobench'ten ve icodropstan ulaşıyorum ben. Ama önemli bilgiler için çok teşekkür ederim yeni giren adamın kesinlikle bakması gereken bir konu
full member
Activity: 378
Merit: 103
elinzie sağlık ögüzel bir başlık olmuş merit sistemine başta karşı çıksam da bu tarz bilgiler içinb ne kadar yerinde bir karar olduğu ortada teşekkürler üstadım.
full member
Activity: 364
bu baslik yeni acilmis ama icerik olarak daha once de rastlamistim forumda sanirim. aslinda google ile zaten bu tarz sitelere ulasmak gayet kolay. ama bilmeyenler icin iyi bir paylasim olmus.  daha da zenginlestirilebilir.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
güzel başlık ve içerik olmuş kardeşim, sayende bilmediğim bir sürü site öğrendim.meritim olsaydı kesinlikle verirdim, güzel başlıkların devamını dilerim..
full member
Activity: 476
Eline sağlık çok iyi konu olmuş gönderebileceğim meritim olsaydı bir iki tane ateşlemiştim, insanlar bişeyler bulsa da paylaşmıyor burda, baya şey paylaşmışsınız hepsini not alıyorum teşekkürler.
full member
Activity: 336
Merit: 154
Bir arkadaş daha yapmıştı böyle bir şey. Onunla beraber birleştirip favorilerime ekledim. Çok daha kapsamlı olmuş sizin yaptığınız tebrik ediyorum emeğinize sağlık.
newbie
Activity: 154
Çok güzel bir konu başlığı olmuş. Ellerine sağlık. güzel bir kaynak olmuş. Her zaman güncel olursa daha da güzel olur. Merit için ise, olsa dükkan senin. Jr. olanlar ancak merit gelmesini umud ediyor, verecek Meritimiz yok Smiley.
member
Activity: 266
bu siteleri böyle altalta yazmak sadece bir kafa karışıklığı oluşturmuş. sunumun önemli olduğunu düşünenlerdenim. biraz daha açıklamalı ve düzenli yazılsa daha kaliteli bir başlığa dönüşebilir
member
Activity: 490
Merit: 16
Birçok siteyi ilk kez görüyorum faydalı bir başlık olduğu aşikar umarım diğer arkadaşlara da yarayan bir konu olmuştur emek etmişsin eline emeğine sağlık böyle konuların açılması yeni başlayanlara güzel bir bilgilendirici unsur oluyor
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
Güzel ve faydalı bir konu olmuş herşey elinin altında yeni başlıyanlar için yararlı bir konu olmuş teşekkürler bu şekilde konular artmaya başladı merit sisteminden sonra Smiley
newbie
Activity: 99
elinize sağlık. değerli bir konu olmuş..
member
Activity: 196
Birden çok şeyi bir araya toplayan bu tarz başlıklara bayılıyorum. Zamandan tasarruf için birebir
member
Activity: 434
Merit: 14
Başlıklarına bir göz attım. Çok kapsamlı ve güzel siteler. hepsini inceleme fırsatı bulamadım. Zaman buldukça incelemeye çalışacağım. Merite gelince malesef ondan yok. Olsa çam sakızı çoban armağanı bir tane verirdim. teşekkürler.
full member
Activity: 224
En son ben ıco sitelerini arıyordum burda bir çok siteyi bi arada buldum paylaşımın için teşekkür ederim maalesef merit olmadığı yollayamıyorum kusura bakma
Pages:
Jump to: