Pages:
Author

Topic: Fenerbahçe'nin Kripto Parası 'FenerCoin' İçin İlk Sinyaller Geldi - page 4. (Read 1511 times)

full member
Activity: 462
Merit: 102
Sizce paribu fan token işine girer mi fenerden sonra daha büyük kulüpler görür müyüz?
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Saçmalığın daniskası neden son dakika açıklarsın tokenemicsi anlam veremiyorum buna, metrikler çok iyi ama alabilen çok az kişi olmuştur diye tahmin ediyorum.
Ben tokenemicsin bu şekilde olduğunu bilseydim kesin girerdim.
Neyse alabilene hayırlı olsun güzel para kazandırır.

Tokenmetrikleri açıklamadıkları için vaziyet almamıştım. Token metrikler fena değilmiş son dakika whitepaper mi açıklanır yahu? Her saniye bilgisayar başında değiliz takip edelim.

Token metrikleri görseydim 5 multi hesapla girerdim. Girenler muhtemelen en az 1.5x kazancı görür diye düşünüyorum.

1,5x çok az demişsiniz hocam bana kalırsa daha fazla verecektir x olarak benim beklentim en az 5x diye düşünüyorum çünkü ilk dolaşımda olacak token miktarı ilk başla 500.000 bin olacak diye biliyorum bu şekilde ise çok rahat bu x leri verir.
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
Saçmalığın daniskası neden son dakika açıklarsın tokenemicsi anlam veremiyorum buna, metrikler çok iyi ama alabilen çok az kişi olmuştur diye tahmin ediyorum.

Tokenmetrikleri açıklamadıkları için vaziyet almamıştım. Token metrikler fena değilmiş son dakika whitepaper mi açıklanır yahu? Her saniye bilgisayar başında değiliz takip edelim.

Token metrikleri görseydim 5 multi hesapla girerdim. Girenler muhtemelen en az 1.5x kazancı görür diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Bitci güvenilir görünmüyor ali koç sezmiştir. Paribu ile anlaşması iyi olmuş. Socios'ada para kaptırmıyor böylece.

Fakat bu para neyin parası. Birde haber sitesinin teki yıllık 400 milyon yerine paribu ile yıllık 200'e anlaştı demiş.

Paribu tokenlerin tamamını 200 milyona alıp icosunu ve ico sonrası tahtacılığını mı yapacak acaba?

Token adet sayısı fln belli olursa icodan girebilirim. düşük limit bir kota koyarlarsa kişi başı katılım için 2-3x çeker diye düşünüyorum.

Yapabilir çok kolay biliyorsunuz İMKB de böyle şeyler gayri resmî olarak ta olsa yapılıyor üstat biri alıyor tahtayı kafasına göre 10 kat çıkartıyor oralardan birileri alınca malı boşaltıyor korkarım böyle olursa Fenercoin de birilerinin elinde para çalmaya yarayan bir kripto para olabilir
legendary
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
socios u boklayanlar olmus. çalışmadıgını falana ima edenler olmus. socios suan dunyada bu işi en iyi en profesyonel yapan şirket. Şahsen socios harici fan token satışlarını hic umursamıyorum. nasıl takip ediyorsunuz bilmiyorum ama her ay 3-4 yeni tokenın satısı oluyor. suan sırada bekleyen nba takımları ingiltere ligi takımları var. ha sahibi olan keli bende hic sevmiyorum ama adam işi muthiş geliştirdi. iş kısmı cok iyi
fenerle gs yi kıyaslayanlar olmus biri 90 tl oburu 15tl diye dusunup hayal kurmayın toplam coin sayısı belli. suan fener gs den daha degerli durumda. sahsen anlık alıp dumplıcaksanız o risk alınabılır ama ben uzun sure paribu fener icin ne gıbı gelismeler yapabilir bilmiyorum. bence bitci bile paribudan daha iyi bir secenek olacaktı.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Seçenek 2 'den alma fırsatına eriştim umarım hayırlısı olur satış 30 saniye falan bitti Seçenek 2 için.

whitepaperda yayınlandı

https://www.paribu.com/files/Fenerbahce_Token_Whitepaper.pdf
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
...

...

GAL tokenin chilliz ve paribu dışında listelendiği bir yer var mı?

Token satışı global oldu evet ama chilliz'in dışında bir yerde satılıyorsa da haberim yok. Paribu da sonradan listeleme yaptı.

Okex
chilliz
Paribu
bkex
full member
Activity: 462
Merit: 102
...

GAL Token global bir dağıtıcı (CHZ, SOCIOS) tarafından tüm camiaya satıldı
FB? Token Yerel bir borsa tarafından sadece Türklere satılıyor.

GAL Token Global bir dağıtıcı tarafından satıldığı için doğrudan büyük borsalarda yer bulabildi.
FB? Token bu listelenme işlemlerini kısa sürede yapabilecek mi, yoksa sadece paribu da mı kalacak?

Globalde ve bir çok borsada listeli GAL token i referans alacaksak kabaca onun market hacmi üzerinden hesap yapmak daha doğru olur sanırım.

...

Token satışı global oldu evet ama chilliz'in dışında bir yerde satılıyorsa da haberim yok. Paribu da sonradan listeleme yaptı.

Yok globalde satılan bir yer olmayacak gibi de paribuda kalacak büyük ihtimalle bu yüzden bana mantıklı geliyor paribuyla anlaşmaları chzdeki şam şeytanı kel çok para kazanıyor gs ye çok az para veriyor benim anlamadığım neden bitci 400m tl verirken yıllık paribuyla 200m tlye anlaşmışlar acaba koçun hissesi falan mı var paribuda
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
...

GAL Token Global bir dağıtıcı tarafından satıldığı için doğrudan büyük borsalarda yer bulabildi.
FB? Token bu listelenme işlemlerini kısa sürede yapabilecek mi, yoksa sadece paribu da mı kalacak?

Globalde ve bir çok borsada listeli GAL token i referans alacaksak kabaca onun market hacmi üzerinden hesap yapmak daha doğru olur sanırım.

...

hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Böyle birşey dolaşıyor. Gayet iyi rakamlar. Şüphe edenler etmesin. GAL 90TL olduğu yerde 15 yada 30 TL'ye FB token büyük bir fırsat bence.

GAL token 90tl demişsiniz ama elma ile armutu karşılaştırmışsınız.

GAL token Toplam arzı 10,000,000 adet
FB? token  190.7 Milyon adet

birim fiyatı 10.75 dolar
toplam arz 10000000
10.75x10000000=107500000 USD

kabaca 100 milyon doları fb token arzına bölersek en iyi ihtimalle yarım dolar fiyatı olmalı.

ikisini de elma kabul edersek
hero member
Paribudan bir tweet geldi.

Fenerbahçe Token basın toplantısı saat 11.00'de başlayacak ve Fenerbahçe TV'de canlı yayınlanacaktır. Ön satış başlangıcı ise basın toplantısında duyurulacaktır.

https://twitter.com/ParibuCom/status/1424623399071059969?s=20

Ben pek inanmıyorum 11'de başlayabileceğine! Paribu normal zamanda trade yaparken tıkanıyor, bunu nasıl aşacaklar ki?
legendary
Paribudan bir tweet geldi.

Fenerbahçe Token basın toplantısı saat 11.00'de başlayacak ve Fenerbahçe TV'de canlı yayınlanacaktır. Ön satış başlangıcı ise basın toplantısında duyurulacaktır.

https://twitter.com/ParibuCom/status/1424623399071059969?s=20
hero member
Böyle birşey dolaşıyor. Gayet iyi rakamlar. Şüphe edenler etmesin. GAL 90TL olduğu yerde 15 yada 30 TL'ye FB token büyük bir fırsat bence.

Güzel ilüzyon ve av...
Fiyatı ne olur bilemem ama supply olayına iyi bakmak lazım öncelikle. Başlangıçta FB token az supply ile çıkacak ama sonra artışı çok hızlı olacak. Private satışı falan oldumu, takım tokeni var mı gibi konulara dikkat etmek lazım! Bunlarla ilgili bilgi göremedim.
legendary
Tokeneconomics iyi ben açıkcası böyle beklemiyordum.Niye bu kadar geç açıkladılar sadece o anlamsız.

Saat 9'da başlamayacak mıydı ön talep hala herhangi bir işiem yapamıyoruz sanırsam?
member
Activity: 349
Merit: 52

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Satıştan önce tokeneconomics'in açıklanmaması yanlış bir strateji ama çoğu kişi bunu umursamadan "FB" diye girecek muhtemelen. Bu yüzden kazandırma ihtimali var. Saat 09:00 yani yarım saat sonra başlayacak wp yok tokeneconomics yok ama binlerce katılımcı alacak isimden dolayı.
Ben bunları bilerek riske girip alacağım. Ne getirir ne götürür göreceğiz.
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
Her iki satisa da katilacagim.
member
Activity: 454
Merit: 37
yabancı ıcolar gıbı borsaya gırdı mı duser mı acaba.sonucta tl olarak satılcak.geri çekilme olamaması gerekıyor ama ınsanoglu ne yapaccagı bellı olmaz Grin
legendary
Henüz açıklama yok ve yarın saat 9'da satışı başlayacak.

Paribu tarafından tokeneconomicsin açıklanmasını bekliyoruz bakalım herkes şuanki bilgilerle yatırım yapmaya çekiniyordur üstelik başlangıç fiyatı da bir tık yüksek.

Büyük ihtimalle token metrikleri açıklanmayacak açıklanacak olsaydı bu kadar süre beklemezlerdi satış zamanıda açıklayacaklarını hiç sanmıyorum, çok basit bir şeyi açıklamamalarıda gerçekten çok saçma, bu işi bilen tayfa bu işlerden şüphe duyar her zaman, buradan anladığım Fener taraftarını ve deneyimsiz yatırımcıları hedef aldıkları.
Pages:
Jump to: