Pages:
Author

Topic: Google Bazı Kripto Para Reklamlarını Engellemekten Vazgeçiyor - page 4. (Read 946 times)

member
Activity: 350
Merit: 14
Sürekli bir ban mevzusu twitter birara banladı sonra facebook sonra google kripto piyasasının önüne nasıl geçeceklerini şaşırdılar .
jr. member
Activity: 308
Merit: 2
Aslında Facebook ve Google'da kripto para reklamlarının engellenmesi iyiydi; site adında küçük bir harf ya da karakter değiştirerek borsa sitesiymiş ya da mew cüzdanıymış gibi davranıp milyonlarca dolar para hacklendi.
jr. member
Merit: 4
Bu kadar büyük paraların döndüğü bir piyasadan çıkmak yasaklamak zaten yahoo, google facebook gibi firmaların haddine değil bence. Sektörde para oldukça bu işten uzak kalamayacaklardır.
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
Şunların yaptığının yarısı ülkemizde yapılsa feryat figan ederiz, ülkemizde durumların iyi olduğunu söylemeye getirmiyorum yabancıların bizden farkı olmadığını söylüyorum. Neden yasak geldi ve daha önemlisi neden dolayı bu karardan geri dönüldü. Google gibi devler bile birilerinin emri ile iş yapıyor hiçbirine güvenim yoktur ama mecburen kullanıyoruz.

Saçma sapan dolandırıcılık reklamlarının yayınlanmasının önüne geçmek için yasak geldi. Kontrol edilebilir şekilde kabul edilmeye başlandı. Eskiden dolandırıcılık kontrollerine yeterli işgücü sağlanmıyordu. Şimdi elde edilecek getiri ayrılan kaynaktan çok olduğu için bu yasaklar kaldırılıyor.
member
Activity: 392
Merit: 13
Bu ilerleyen dönemlerde daha güzel haberler alacağımızın habercisi diye düşünüyorum. Bütün kripto paralara karşı yasağın olması zaten çok büyük bir saçmalıktı. Bu şekilde tedbir alınması daha doğru diye düşünüyorum.
jr. member
Activity: 448
Merit: 2
adamların ellerini atmadıkları yer yok denilecek kadar az. ha yasak olayına gelince de saçma sapan dolandırıcıların dahi reklamını alıp bunları almamak ne derece tutarlıydı orası ayrı.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Reklamlar herkesin işine gelir.Facebook,google,youtube bunlar neden para kazanacakları noktaları kaybetmek istesinler ki.
Kripto para  dediğimiz olayın altı üstü sağı solu  gelir demek kazanç demek.Bu potansiyeli kaybetmek istemezler.
member
Activity: 448
Merit: 15
Bu gibi hareketlerin piyasaya olumlu katkılar sağlayacağı aşikar.

Ayrıca Bounty ile ilgilenenlere olumsuz yansımasından biraz çekiniyorum. Bildiğiniz gibi , yeni çıkan projeler Bounty'lerde google reklamlardaki yasaklardan sebep kısmen fazla pay veriyorlar. Ancak şu da var, Bounty'lerde dağıtılan gerçek para değil, projenin oluşturduğu hisse mantığında kripto paralar. Ico'lar iptal ya da soft & hardcap yapamazsa google a verecekleri paralar bir nevi zarar olacaktır. Bounty'lerde böyle bir risk de yok, o yüzden Bounty'lere olumsuz yansıma durumunda direk korku değil, çekimserlik hissindeyim.

Sonuçta ne olursa olsun yasaklar olumsuz, yasakların kalkması da olumlu hava estirir kanısındayım.

Son olarak, konu ile ilgili başlık açıklamasına referans vermenizi rica ederim.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Google'ın asıl amacı bu Facebook gibi bu piyasaya giriş yapmak olabilir. Blockchain üzerine bir takım çalışmaları zaten var bildiğim kadarıyla Yakında bir google coin duyarsak şaşırmayalım.
member
Activity: 291
Merit: 11
Altın yumurtlayan tavuğu keserseniz gelirlerinizdeki düşüşü kabullenmeniz gerekir. Şimdi zararın neresinden dönersek kardır diyip kaldıkları yerden devam diyecekler.
jr. member
Activity: 560
Merit: 1
sonuçta adsense ile kendi reklam pastalarını da küçültüyorlar, olay sadece sec ve regulasyon değil, kar marjlarını düşünür bu şirketler, ancak ben gene de kripto çöplüğü olmaması açısından daha seçici olmaları iyiolur.
member
Activity: 249
Yasaklamaların uzun süre devam ettirilebilir bir politika olmadığını düşünüyorum. Eninde sonunda piyasa rayına oturacak ve yasaklar kalkacak.
jr. member
Activity: 322
Yapsınlar piyasaya can gelir.Ama halihazırda zaten bir dünya reklamı olan Kripto para ve borsa reklamları var.Adamlar baktılar yasaklamayla bir yere varamıyolar önünü açtılar para musluğundan mahrum kalmamak için
member
Activity: 522
Merit: 13
ya boğa öncesi hazırlık olabilir bu haber ya da google'da pastadan pay kapma derdine düştü ondan olabilir. farketmiyor gerçi bizim için kripto piyasasını olumlu anlamda hareketlendirsin de nasıl biliyorlarsa öyle yapsınlar.
jr. member
Activity: 532
Merit: 5
bence güzel bir haber ama çok fazla reklam olunca gerçekten sıkıcı olabiliyor ,projelerin çoğunun ne işe yaradığını bilen kimse yok
member
Activity: 276
Merit: 10
parayı veren düdüğü öter her zaman öne geçer arkadaş. politika tabiki bunlar ama ekonomiye yani paraya politika işlemez.!
member
Reklam lazım yeni insanların duyup gelmesi lazım ki piyasaya para girişi olsun. Yıl sonu yaklaşıyor umarım etkisi olur piyasaya.
jr. member
Activity: 316
yıl sonu yaklaşmakta daralan piyasaya taze kan taze para girişi sağlamak için her türlü reklama ihtiyaç var tabi ki, ve bunu sağlamanın en kolay yolu google, artık piyasayı yükselttikten boğada doyduktan sonra bir iki fud reklam yasakları hoşgeldin ayı piyasası deriz.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Şunların yaptığının yarısı ülkemizde yapılsa feryat figan ederiz, ülkemizde durumların iyi olduğunu söylemeye getirmiyorum yabancıların bizden farkı olmadığını söylüyorum. Neden yasak geldi ve daha önemlisi neden dolayı bu karardan geri dönüldü. Google gibi devler bile birilerinin emri ile iş yapıyor hiçbirine güvenim yoktur ama mecburen kullanıyoruz.
jr. member
Activity: 98
Valla işlerine nasıl geliyorsa onu yapıyorlar bildiğimiz balina adamlar bizde hamsi nereye suruklenirsek oraya gidiyoruz adamlar yolumuzu seciyorlar sadece....
Pages:
Jump to: