Pages:
Author

Topic: 🔥🔥🔥🔥🔥[GUNBOT] Otomatik Kâr Jeneratörü🔥🔥🔥🔥🔥 - page 6. (Read 20121 times)

hero member
Activity: 2016
Merit: 575

Ben V5 çıkana kadar v3.3.3 ve sonrasını kullanmamıştım sırf o yüzden, bi tek V5 kullanıyorum yeni çıkan.

Çok efsane olacak gibi, acaip heyecanlıyım. Kullanım kolaylığı 100 katına çıkacak artık Cheesy
sr. member
Activity: 387
Merit: 252

Yeni GUI web bazlı olacağı için telefonunuzdan kontrol edebileceksiniz, üstüne telefondan veya pc üzerinden internetten istediğiniz ayarlamaları yapabileceksiniz, chartları kontrol edebileceksiniz, son durumlarınızı monitor edebilecek ve kazançlarınızı takip edebileceksiniz.

Gerçekten çok muhteşem olacak gibi duruyor Cheesy

Sırf bu yüzden bir süredir kullanmıyordum harika haber, merakla bekliyorum.
hero member

Yeni GUI web bazlı olacağı için telefonunuzdan kontrol edebileceksiniz, üstüne telefondan veya pc üzerinden internetten istediğiniz ayarlamaları yapabileceksiniz, chartları kontrol edebileceksiniz, son durumlarınızı monitor edebilecek ve kazançlarınızı takip edebileceksiniz.

Gerçekten çok muhteşem olacak gibi duruyor Cheesy
hero member

Son zamanlarda duyduğum en güzel haberlerden biri.

Versiyon 5.05 ile beraber webgui geliyor. Artık hem en son versiyonumuz olacak hemde GUI GERI GELIYOR Cheesy
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Ben en iyi verimi Manuel-Gain modeliyle aldım. Yarı robot gibi çalışıyor, henüz evrimini tamamlayamadı benimki Smiley
hero member

Ayarlar default olarak geliyor, sen istersen değiştirebiliyorsun. Kişisel yani, öyle set bir durumu yok. Herkesin kendi ayarları mevcut. He tabii default ayarlarda gayet güzel, orası ayrı.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
İlk başlangıçta "Max latest prices for BB calculation" değerine göre o kadar market bilgisi çekip işlem yapmadan bekliyor sanırım. Bende o değer 300 olarak geldi değiştirmedim ek olarak Poloniex kullanıyorum ve 120 sn lik delay seçili. Ayarlar optimum mudur acaba? Delay seçeneğini kaça kadar düşürebilirim poloniex için?
hero member

Biz genelde en yüksek hacimli coinlerde çalıştırıyoruz. En sağlıklı sonuçları oradan alıyoruz. Bütçenize göre en yüksek hacimli 25 coin ile 50 coin arasında çalıştırabilirsiniz.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
Merhaba, aranıza bugün katıldım.
Hangi coinlerle başlamamı önerirsiniz? ETH, ETC, XRP, XMR, LTC ile başladım sakınmam gereken veya eklememi önerdiğiniz coin varmı?
hero member

Ne zaman isterseniz hazırız biz Cheesy
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent

Piyasanın dip yapması sırasında gördüğüm bir güzel farklılıkta Double Up'ın çalıştığından emin olunması. Double Up geldiğinden beri dip görmemiştik o yüzden nasıl çalışacağından emin değildim, hatta bizzat ben kullanmadım bile emin olmadığım için ama sonuçları görünce hemen açtım, çok başarılı duruyor.

Double Up nedir diye soranlar için kısa bir açıklama.

Eskiden bir coini 10 liradan aldığınızda, %10 koyup satmak istediğinizde 11 liraya satmanız gerekiyordu, ama coin diyelim 5'e düştü, 5ten 11e kadar çıkmasını beklemek zorundaydınız. Artık Double Up sayesinde 10dan aldığınız bir coin eğer 5e düşerse tekrar alıyor bot, bu sayede ortalama 7.5 ediyor, 8.25e satıyor, böylece 10dan alıp 11i beklemek yerine 8.25i bekler hale geliyorsunuz, isterseniz tekrar tekrar alıp bu ortalamayı daha bile aşağı indirebiliyor.

Artık piyasa düştü, coinler değer kaybetti, bag tutuyorum, beklede çıksın, artsada satsak gibi dertler kalmadı bot ile, alıyorsunuz, düşerse bir daha alıyorsunuz, düşerse bir daha alıyorsunuz ve çıkarken hiç beklemeden fırsatları değerlendirip alım satıma hızlıca kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Çok başarılı olmuş. Guntharı tebrik etmek lazım.
bak bu güzel yenilik. dalgalanma biter bitmez giriyorum ben bu işe artık.
hero member

Piyasanın dip yapması sırasında gördüğüm bir güzel farklılıkta Double Up'ın çalıştığından emin olunması. Double Up geldiğinden beri dip görmemiştik o yüzden nasıl çalışacağından emin değildim, hatta bizzat ben kullanmadım bile emin olmadığım için ama sonuçları görünce hemen açtım, çok başarılı duruyor.

Double Up nedir diye soranlar için kısa bir açıklama.

Eskiden bir coini 10 liradan aldığınızda, %10 koyup satmak istediğinizde 11 liraya satmanız gerekiyordu, ama coin diyelim 5'e düştü, 5ten 11e kadar çıkmasını beklemek zorundaydınız. Artık Double Up sayesinde 10dan aldığınız bir coin eğer 5e düşerse tekrar alıyor bot, bu sayede ortalama 7.5 ediyor, 8.25e satıyor, böylece 10dan alıp 11i beklemek yerine 8.25i bekler hale geliyorsunuz, isterseniz tekrar tekrar alıp bu ortalamayı daha bile aşağı indirebiliyor.

Artık piyasa düştü, coinler değer kaybetti, bag tutuyorum, beklede çıksın, artsada satsak gibi dertler kalmadı bot ile, alıyorsunuz, düşerse bir daha alıyorsunuz, düşerse bir daha alıyorsunuz ve çıkarken hiç beklemeden fırsatları değerlendirip alım satıma hızlıca kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Çok başarılı olmuş. Guntharı tebrik etmek lazım.
hero member

Security margin var, %60 ayarlı normalde, onu %100 yaparsan, coinin değeri %100 düşmeden satma demek, %100 düşemeyeceğine göre, satmaz. Yani kısmen var Cheesy
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
800₺ pahalı diyip ucuzunu kovaladığım bot şu an 1500₺

ne olacak bu BTC hali.

bir sorum var. ayarlarda "kesinlikle zararına satma, gerekirse koini elde tut" gibi bir seçenek var mı?
hero member

Api ne zaman isterseniz değişebiliyor, api değiştirmekte sıkıntı yok.

En son V5 çıktı, onda arzu edersen tradingview ile partnerlik var 0.05 btc karşılığında alabiliyorsun, bir nevi GUI ediyor.

Eğer base GUI istiyorsan bedava, onu black edition için saklıyor, önce botun düzgün ve güzel çalıştığından emin olup onun üzerine GUI koymayı düşünüyor. Olacak yani GUI ama biraz bekletecek maalesef.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Bende almayı düşünüyorum. Mantıklı yatırım olabilir düşük bütçe ile fakat tabi 0.1 bitcoinde oldukça yüksek bi miktar, eğer kar edersembotu almayı düşünüyorum. Bol kazançlar  Wink
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
Ping pong yaptığım bir kaç coin var. Eskiden CAT kullanıyordum, Sampey kaybettiğim key'in yerine yenisini tanımlamak için tekrar ücret istediği için bir lisans satın aldım. Umarım Gunthar da ilerleyen günlerde bu tür gafletlere düşmez.

Aldıktan birkaç gün sonra yeni key açıp Gunthar'a mesaj attım hemen değiştirmişti, öyle bir sorun olmadı ben de umarım olmamayada devam eder tabi.

@Captain bu son versiyon için gui hazırlığı var mı? yoksan hepten bırakıldı mı gui bir bilgin var mı? github'ta bayaadır bununla alakalı versiyon çıkmamış.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Ping pong yaptığım bir kaç coin var. Eskiden CAT kullanıyordum, Sampey kaybettiğim key'in yerine yenisini tanımlamak için tekrar ücret istediği için bir lisans satın aldım. Umarım Gunthar da ilerleyen günlerde bu tür gafletlere düşmez.
hero member

Ahhahaha, nasıl siliniyor söyleyin sileyim, dikkat çeksin diye Gunthar kendi başlığında yapmış, orjinali bozmak olmaz diye bende koymuştum Cheesy
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
Başlığındaki alev işaretlerinden dolayı bana çok itici geldiğinden çok araştırmamıştım Gunbot'u.Ama hata etmişim araştırdıktan sonra,neden almadım diye pişman oldum.Bir fırsatını yakalayabilirsem almayı düşünüyorum.
Pages:
Jump to: