Pages:
Author

Topic: 🔥🔥🔥🔥🔥[GUNBOT] Otomatik Kâr Jeneratörü🔥🔥🔥🔥🔥 - page 10. (Read 20121 times)

member
Activity: 122
Merit: 10
Küçük bir güncelleme yapayım. Geçen ayın 16sında başlamıştım. Bir çok karlı satışın yanında zararla yaptığı satışlarda oldu. İlk bir ayı denemek için kullandığım için içeride çok bir parayla işlem yaptırtmama rağmen şu anda 0,02474212 BTC karım oldu. Fakat 6 tane açık işlemim var. Umarım böyle devam eder Smiley
full member
Activity: 154
Merit: 100
Arkadaşlar bedava kullanabileceğimiz bot var mı teşekkürler.
hero member
Activity: 2016
Merit: 575

Fiyatlar toparlayınca, bi de bu 3.3 çıkınca bot yine coşmaya başladı, bugün sadece şuana kadar %3 kar bırakmış. Sadece toparlanan bagler bile mutlu etti beni valla. Var mı son 2-3 günde başka coşan?
hero member

Poloneix sanırım başka bir ülkede de kullanılmaya başlanmış, onun ve ayrıca bu ethereum smart contractlerin ICO ile kullanmaya başlanması sonucu eth satışları ve volume açısından uçuşuda bu etkileyenler arasında. CAT dediğimiz bot zaten 2013 yılından beri var, gunbot deseniz hepsi aynı anda çalışsa etkileyecek kadar kişi kullanmıyor (en son 900 civarıydı) o yüzden bu botların sebep olduğunu sanmıyorum ama etkileri vardır tabii.

Son bir haftaya gelecek olursak, aldıklarını bekleyip manuel satmadığım için şuan aşağı yukarı sıfıra yakın bir kazanç zarar tablosu gözüküyor, 1 haftada ne kazandı ne kaybetti, bir ara 0.15 btc zarara kadar geldim şu son 2-3 gün önce hem btc hem altcoinler kırmızı olunca tabii botta terste kaldı, allahtan bugün kurtardı bir kısmını. Dediğim gibi kafa kafaya civarı şuan ama tabii botu para kazanmak için aldığımızı düşünürsek şu son 1 haftada sıfır civarı olması yetmez, kazanması gerekirdi diyenler olabilir onları haklı buluyorum. En azından telaşla satmayarak mantıklı bir hareket yaptığımı düşünüyorum, sabırlı ve uzun vadeli düşünürsek iyi şeyler olacak gibi, kısa vadeli 1 hafta 2 hafta gibi sürelerde zayıf kaldığı olabiliyormuş onuda görmüş olduk.
member
Activity: 244
sanirim poloniex'in bu siralar hata vermesinin sebebi bu tur botlarin sunucuyu mesgul etmesi, ne kadar dogru ne kadar yanlis bilemem herkes bir pastadan parca koparma gayretinde.
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
aynen hocam son durum nedir yani sürekli oynak coinlerde bot al sat yapabiliyordur illa ki forumda başka bitane daha konu vardi traderinfo ondan kullandim bende bot baya kazançliydi ama en son 2 gün önce terste kalmiş gece diğer coinler düstükce almiş düştükçe almiş  satamamiş tabi haliyle. bu gunbot'un öyle bir özelligi varmi hocam peki yani şu coinden maks bu kadar alsin gibi.

Arkadaşlar yurtdışı merkezli işletmelere danışmanlık yaptığım iki alan var. Yazılım ve Sistem. Bu konularda faaliyet gösteren bir işletme yöneticisi ile diyaloğumuzda bu tarz botların aşırı volatil günlerde kullanılmaması gerektiğini söylemişti. Gunbot'un kendi konusunda da bu konuda bir uyarı mevcut. Fakat bu sert düşüşleri önceden ön görmek gerçekten zor. Dolayısıyla düşüş anında botu aktif olan bir kullanıcı varsa, o ana kadar yaptığı kara kıyasla zarar nedir onu sormak istedim aslında.

Dedikleriniz tamamen doğru, ben de kesinlikle önermiyorum. Biliyorsunuzdur ama ben yine de bilmeyenler için açıklayayım bu tarz alım satım yazılımları 15, 30dk'lık 1 saatlik vs veriler üzerinden belirli parametreler doğrultusunda hesaplama yaparak alım-satım emri verir yani spekülasyona açık bir durum ya da kripto camiası için önlenemeyecek bir hareket gücüne sahip biri ya da birilerinin piyasaya yapacağı etkiyi ön görmesi tabi ki mümkün değildir.

Sorunuza gelince: Şahsen ben çalıştırmadım ama çalıştırsaydım bile düşüş anındaki zarar oranını, açtığınız işlem büyüklüğünün belli bir yüzdesi kadar (stoploss-stop limit) değeri atayıp (örn.%5-10-60) çalıştırdığınız taktirde olası zarar anında hesabı korumak mümkündü. @PrintMule'unda bahsettiği konuyla alakalı "ardışık kayıp sonrası yeni işlem açma" gibi bir komut eklenirse daha da güvenli olabilir. Alım miktarını ayarlayabiliyorsunuz evet.

sr. member
Activity: 476
Merit: 250
aynen hocam son durum nedir yani sürekli oynak coinlerde bot al sat yapabiliyordur illa ki forumda başka bitane daha konu vardi traderinfo ondan kullandim bende bot baya kazançliydi ama en son 2 gün önce terste kalmiş gece diğer coinler düstükce almiş düştükçe almiş  satamamiş tabi haliyle. bu gunbot'un öyle bir özelligi varmi hocam peki yani şu coinden maks bu kadar alsin gibi.

Arkadaşlar yurtdışı merkezli işletmelere danışmanlık yaptığım iki alan var. Yazılım ve Sistem. Bu konularda faaliyet gösteren bir işletme yöneticisi ile diyaloğumuzda bu tarz botların aşırı volatil günlerde kullanılmaması gerektiğini söylemişti. Gunbot'un kendi konusunda da bu konuda bir uyarı mevcut. Fakat bu sert düşüşleri önceden ön görmek gerçekten zor. Dolayısıyla düşüş anında botu aktif olan bir kullanıcı varsa, o ana kadar yaptığı kara kıyasla zarar nedir onu sormak istedim aslında.
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
sr. member
Activity: 476
Merit: 250

Bu kadar coşabileceğimizi ben tahmin edememiştim. Bitcoin artıyor, altcoinler artıyor, herşeyin fiyatı aldı gitti.

Son durum : %201

Dün ve bugün yaşanan sert düşüşlerden sonra şu an durum nedir?
hero member

Bu kadar coşabileceğimizi ben tahmin edememiştim. Bitcoin artıyor, altcoinler artıyor, herşeyin fiyatı aldı gitti.

Son durum : %201
hero member

Burayada bayadır yazmamışım. Benim şu tarihten itibaren falan gibi bir hesaplama metodum olmadığından ilk günden başlayarak hesaplayabiliyorum sadece.

Bitcoinin coşması, her coinin coşması, gunbotun beklenildiği gibi çalışması sonucu ;

7 nisan 2017 tarihinden 22 mayıs 2017 tarihine kadar elde edilen kazanç : %176
hero member

Yaklaşık 0.17 hesapladım ama tabii benim matematiğime ne kadar güvenilir bilmiyorum assdfasdf
member

İşin kötü tarafı benim gibi tradingten hiç anlamayan noob birisi bile kazanıyor şunla, yahu resme baktım anlamadım, çok hesap gerekiyor, bir daha net X kadar kazandırdı diyebilir misin Cheesy yoksa benim matematik yetmedi ne kadar kazandırdığına da ahahahha.

Sondan bir önceki sütunda yazan ..... BTC kısma bak. Sell yazanlardan, Buy yazanları çıkar. BTC olarak o günkü kazanç belli oluyor. Hesaplamaya üşendim. Excell'e aktardığımda tekrar paylaşırım gerekirse Smiley
hero member

İşin kötü tarafı benim gibi tradingten hiç anlamayan noob birisi bile kazanıyor şunla, yahu resme baktım anlamadım, çok hesap gerekiyor, bir daha net X kadar kazandırdı diyebilir misin Cheesy yoksa benim matematik yetmedi ne kadar kazandırdığına da ahahahha.
member
Hani çöp diyen arkadaşlara bendeki botun dün yaptığı tüm işlemlere aşağıdaki resimden bakabilirsiniz:

https://gyazo.com/243549e97f97f3d20bbe28a5b14beec3

Tabi bu bot garanti demek değil. Örneğin 3 gün önce aldığı ltc nin fiyatı bayağı düştü. Hala elinde tutuyor, ne kadar kaybedeceğim ya da geçte olsa yine kazandıracak mı bilmiyorum. Ama aldığımdan beri gözlemlediğim bir şey varsa o da bana, şu ana kadar yaptığı tüm işlemlerden bana para kazandırdığıdır Smiley
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Arkadaş o kadar boş adamlarsınız ki . Neymiş bot 12 ay sonra ana parayı % 25 yaparmış o zaman imkansızmış bot çöpmüş . Bunu diyen adamlar bitcoinin zamanında 0.50 dolar oldugunu bilen adamlar . Gercekten uzanamadıgınız cigere mundar diyorsunuz . Botun sizden ne farkı var ? . 0.01 den al diceksin 0.012 den sat diyeceksin . Nesi zararlı bunun . Neresi yanlış ? Allah size beyin vermiş kullanın . Yazık etmeyin . En kısa zamanda botu alıp 1BTC İle başlayacağım
hero member

Öncelikle, bot %30 GARANTI etmiyor tabii, fakat ben geçen ay kendim %76 kazandığımı biliyorum (gerçi bot için çok mükemmel bir dönemdi, her ay böyle olamaz, mesela mayıs ayı btc arttı ama btc değeri düştü son bi kaç günde o yüzden dolar değeri düştü)

Şuana kadar denileni yapan, ıspatlanmış, kazandıran bir bot var ortada , yapamayacağını söyleyenler tamamen iddaa ediyor, gram kanıt yok ortada, halbuki yapabileceğini söyleyenlerin kanıtları sayfa sayfa mevcut ana konuda bakarsanız.

İlk başta dediğim gibi kullanan 700+ kişi var, bunların hepsi kullanmaya devam ediyorsa bir bildiği vardır. Benim paramı çıkarmam 4 gün sürmüştü öyle belirtiim. Bu yapamayacağını söyleyenlerin bir şekilde ıspatlayabilmesini çok isterim, teorik olarak konuşmaktansa ıspatlarla konuşulursa bizim gibi çok daha iyi olur.

Onun dışında, poloniex crypsty gibi kapatırsa, bot bug olur bişi olur çalışmazsa vs tabii kazandıramaz, bu mümkün kesinlikle, fakat şuan için denileni yapıyor bot ve bunu yapan 700+ kişi olarak kesinlikle tavsiye ederiz. Sadece burada kullanan türk arkadaşlar bile yazsa yeterli olur sanırım.
U20
full member
Activity: 546
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Bot çalışır çalışmaz çok anlamam ama her ay %30 para katlayan bir sistem 12 ay sonunda ana parayı 25 katına çıkarır. Böyle bir şeyin de mümkün olmadığını bildiğimize göre konu kapanabilir.

Teorik Olarak Aylık %30 Kazanç ve fazlası mümkün.
Ancak bunun için bilgili olmak şart.Ve Bence butarz botlara okadarda güvenilmemeli.Bireysel olarak yapılsa daha iyi olur.En azından botta oluşucak problemlerde para kaybınız olmaz.
full member
Activity: 217
Merit: 100
Bot çalışır çalışmaz çok anlamam ama her ay %30 para katlayan bir sistem 12 ay sonunda ana parayı 25 katına çıkarır. Böyle bir şeyin de mümkün olmadığını bildiğimize göre konu kapanabilir.
hero member
Botu alıp kickass modunda kullanmak istiyorum . Tavsiye edermisiniz ?

Kickass biraz daha riskli ama geliri daha fazla oluyor tutunca. İki tane ana kullanım var bu aralar zaten, biri BB20 biri Kickass, ben kickass kullanıyorum, tutunca deli kazandırıyor, tutmayınca elinde bekliyosun coinlerle. BB20 biraz daha garantici ama getirisi daha az, damlaya damlaya tarzı. Yenilere BB20 daha öneriliyor.

Hala botlara falan inanan var mı be peeh. Bırakın arkadaşlar bu işleri ya. Böyle bir şey olsa yapan adam zengin olur neden 3 kuruşa bunu satmakla uğraşıyor?

Bot'un ne olduğu ve naptığını bildiğinize emin misiniz? Bot ayda %30 civarı paranızı katlıyor genelde, en azından beklenen. Bu arkadaş bundan 800 adet sattı, yaklaşık 100k$ civarı bir para kazanmıştır tahminimce, tam hesaplamadım ama bayaaa para kazandığı kesin. Ayda %30 değil %50 bile olsa ne kadar para gerekiyordu bu kadar para kazanmak için farkında mısınız? Bi de zaten yapan adamda kullanıyor ama satmak bir zarar ettirmiyor, sattığı için daha az kazanmıyor, aksine 3 ayda 100 bin dolar (benim tahminim) para kazandı satarak, hem satıp hem kullanarak kazanmasında bir zarar göremiyorum ben?

700+ kişi kullanıyor şuan, eğer dolandırıcılık veya işe yaramayan bir bot olsaydı, şuan ana konusunda bin tane sıkıntılı mesaj olurdu, konusunun yarısından fazlası almak isteyenler, diğer yarısıda almak isteyenlere yardım edenler dolu şuan. İşe yaramadığına dair tek bir kanıt bile yokken, bu kadar çok kullanıcısı memnun memnun kullanırken "inanan var mı be peeh" demek biraz cahillik oluyor kusura bakmayın.

Sizide botu almaya ve denemeye davet ediyorum, sadece 0.09 btc, kullandıktan sonra dua ederseniz o da benim ücretim olur artık.
Pages:
Jump to: