Pages:
Author

Topic: [ Güncel ] ** En çok kazandıran Mining coini ! - page 8. (Read 31936 times)

legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
biraz daha pump yapmaya niyetim var ama site dünkünden daha kötü sanki. Dua edin dün kriz geçirip vazgeçtim yoksa son çıkıştan önce 50 ye kadar dump edicektim ama site emirleri almıyordu. tabi 10 dk da bir giden emirler dump etmeye yaramıyo doğal olarak.

valla felaket ağır, hakkaten kriz geçirtiyor. crypts de işlem görecek diye buradan okuyup aldım 5 LTC kadar şimdi nerdeyse aldığmızın yarısına düştü. Bi de çıkmazsa yandık.
Pump falan yapacak olursanız bari haber verin de sakata gelmeyelim:)
full member
Activity: 224
Merit: 100
biraz daha pump yapmaya niyetim var ama site dünkünden daha kötü sanki. Dua edin dün kriz geçirip vazgeçtim yoksa son çıkıştan önce 50 ye kadar dump edicektim ama site emirleri almıyordu. tabi 10 dk da bir giden emirler dump etmeye yaramıyo doğal olarak.
newbie
Activity: 16
Merit: 0
borsadan bi farki yok, hep psikolojik hep Smiley
legendary
dünyanin en sanssiz adamiyim ben. 155'ten aldim. alir almaz dibe vurdu. nereye yatirim yapsam aynisi arkadas. bundan sonra yatirim yaptigim yeri buraya yazicam, düstügü gibi alin diye. bari siz kazanin :S

kaybetmezsin, cryptsy'e girince uçar, senin aldığın fiyattan sonra en az x3 merak etme Wink

dualarimiz o yönde Smiley))

al benden de o kadar. Ama millet bilmiyor mu da henüz cryptsy'e gireceğini fiyat ha bire düşüyor:)
newbie
dünyanin en sanssiz adamiyim ben. 155'ten aldim. alir almaz dibe vurdu. nereye yatirim yapsam aynisi arkadas. bundan sonra yatirim yaptigim yeri buraya yazicam, düstügü gibi alin diye. bari siz kazanin :S

kaybetmezsin, cryptsy'e girince uçar, senin aldığın fiyattan sonra en az x3 merak etme Wink

dualarimiz o yönde Smiley))
legendary
yav böyle bir şey yok.
Bir sitenin bu kadar ağır olması için özellikle uğraşılması lazım .
coinedupda sayfayı yeniliyorum. Diğer siteleri gezip emir veriyorum falan. dönüyorum daha yüklenmemiş bile.
newbie
Activity: 26
bu arada kittehcoin (MEOW) var, diff hala düşük, mining için geç sayılmaz, kenara atmakta fayda var gibi, coinedup da şu an 33 satoshi.
newbie
Activity: 26

newbie
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
satış 150de şu an:)))
newbie
al diyorum, 10 dk sonra site yüklenince bir de bakiyorum 93'ten 105'e cikmis. e dolayisiyla da almamis. döngü bu. gülsem mi aglasam mi?
sr. member
Activity: 336
Merit: 250
CoinedUP Fee kesmiyor tabi yavaş olacak adamlar neyden kazanıyorki.. Beğenmeyen Cryptsy midir ne zıkkımdır oraya go..
sr. member
Activity: 294
bende alamdım o nedir öyle yaa nasıl bir site o öyle. ltc gönderecektim gönderdigim ltc ler gitmez diye ltc atmaya cekindim.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Alacaktım coinedup sayesinde alamadım.Başka trade sitesinde de yok bildiğim kadarıyla.Şu anda kazıyorum sadece.Yarın coinedup denen mal siteden bir daha deniycem.
newbie
10 ltc'lik yatirim yapacak arkadaslar yaptilar mi? yapacaklar mi? tavsiye ediyorlar mi? ltc'den son 1 ayda 300 dolar kaybettim bir sekilde geri almam lazim, o yüzden ben de bi 12 ltc hazirladim su an, beklemelerdeyim Smiley her türlü tavsiyeye de acigim ayrica.
full member
Activity: 210
merak ediyorum bir siteyi hızlandırmak bu kadar mı zor coinedup !
sr. member
Activity: 532
Bu coinedup adamı kanser eder
Ben alıştım. Saç baş yola yola saatlerce siteyi yenilemeye çalışa çalışa alışıyor insan. Grin
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Bu coinedup adamı kanser eder
full member
Activity: 224
sabır Smiley o ağırlıkta bir de onlarca emir girip iptal ttiğini düşün Smiley
hero member
Activity: 625
Merit: 500
evet.