Pages:
Author

Topic: [ Güncel ] ** En çok kazandıran Mining coini ! - page 9. (Read 31936 times)

sr. member
Activity: 518
Merit: 254
evet.
hero member
Activity: 625
Merit: 500
cryptsy.com a ekleneceğini nerden biliyorsunuz? makedeposit/106 girince TIPS hazır durumda ondan mı anlıyorsunuz?
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Alalım mı şimdi 10ltc lik düşünüyorum crypsty e kesin girecek mi?
full member
Activity: 224
Merit: 100
crptsye giriyor tips şimdi 100 den aldınız aldınız crptsye girince kaça katlar bilinmez.

Roketin önünü alamadık Smiley
sr. member
cryptsy'e ekleniyor test asamasında. hayırlı olsun ahahaha. valla biz 90a kadar pumpladık labtek ile birlikte ama sonra öyle bi dalga yarattık ki tutamadık uçtu gitti. coinedup a girilemiyor su an.

sr. member
Activity: 532
Merit: 250
TIPS alımlar zayıfladı gireyim mi girmeyeyim mi kararsız kaldım.
legendary
Tıps 98 i gördü  Grin
legendary
Tıps kazıyorum şu anda zorluk artana kadar kazmaya devam edicem.
sr. member
aynen iyi çıkmışsın biz site takıldığından çıkamadık ama sıkıntı değil artacak gibi. tek bir exchangede olduğundan alamıyor kimse doğru dürüst.
sr. member
TIPS düşüyor ben zamanında çıkmışım. Grin
sr. member
google open id ile otomatik giriyor.
legendary
Bu coinedup a nasıl üye oluyoruz?Login var sadece ?
sr. member
TIPS Patladı gidiyor ben 86 dan çıktım. Ama 10LTC lik almayı düşünüyorum.
sr. member
valla benim kişisel hedefim kısa vadede 150 falan ama bakalım. sonra bi dump yapar 80 90 dan tekrar toparlarız gibime geliyor.
sr. member
Ne zaman duracak merak ediyorum.
sr. member
beyler nası gidiyo? 70i gördük ahahaha. üstelik sadece coinedup da su an.
sr. member
şu an lafı baya dolanıyor ben sadece kazıyorum da eğer bi dalga yakalarsam alırım. sadece coinedup da işlem görüyor.
sr. member
Bu TIPS ya batacak ya çıkacak. Grin Adamlar 39 ve 42 çok pis duvarlar koydular. Ama arkadan da alım emirleri yükselmeye başlıyor.
sr. member
evet beni de düşündüren o satışlar, ama birileri pumplamak isteyip satışları çekerse ucar gider. hacim grafiğine bakarmısın arkada inanılmaz bir yıgılma var coinedup ta.

edit: geceden kalma grafiği görmüşüm:) şu anki değerleri düşükmüş. diffi çok yükselmiş yau. dün gece 14le kazdık biz hep.
sr. member
fedoraya bi pump gelecek gibi duruyor. zaten biraz gelmiş, coinwarz a eklenirse dikkat çeker gerisi gelir. pump yapılmasa bile fiyatı gayet güzel şu an.
Ben biraz alım yaptım 37 den bilmiyoum bakalım ne olacak. coinedup da işlem hacmi çok yüksek ama çok yüksek satışlar var.
74m TIPS aldım bakalım sonumuz ne olacak
Pages:
Jump to: