Pages:
Author

Topic: Gunluk al-sat'cilarin sonu... (daytrading) - page 3. (Read 1519 times)

full member
Activity: 420
Merit: 100
December 14, 2017, 01:17:29 PM
Günlük al sat datrading yapma için deneyim, sabır, uykusuz geceler lazım. Alt ve üst limitlere uygun gidin uzun vadede karlı çıkarsınız. Uğraşamam diyen ICO ve uzun vadeyi tercih etsin. Al Bitcoini bir yıl değer wallette tut. X2 yap bakalım.  Büyük grupların büyük sermayesi var.
sr. member
Activity: 454
Merit: 300
December 14, 2017, 12:43:34 PM
Konunun uzun süre yukarı da tutulması gerekiyor diye düşünüyorum ben açıkçası baya komik bir konu olmuş Grin Okuyup kahkaha atmamak neredeyse imkansız Grin Bir çok kişi bu piyasaya girerken bunu illa ki yaşamıştır.
member
Activity: 350
Merit: 25
December 14, 2017, 12:20:13 PM
Up'layim yeni gelen arkadaslar var pek hevesli gordum onlari.
member
Activity: 378
Merit: 20
December 12, 2017, 03:31:55 PM
Herkesin aslında bir yatırım yapma tarzı var. Ben günlük al sata uygun biri değilim. Ekran basında geçirilen dakikalar bana hata yaptırmaktan başka bir işe yaramıyor.
full member
Activity: 252
December 12, 2017, 03:24:21 PM
Ben günlük al sat yapıyorum ve şuan gayet mutluyum bu halimden. Gayet iyi kar ettiğimi düşünüyorum. Zaman ayırıp sabrederseniz her şey çok güzel gidiyor. Özellikle potansiyeli olan coinlere yönelirseniz daha faydalı oluyor sonuçlar. Ama kolay değil tabi zor bir iş bunu kabul ediyorum.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
December 12, 2017, 02:44:43 PM
Başımdan aynı geçti hemde çok geçti.o yüzden al-unutçu oldum artık.daytrade işini bıraktım sayılır
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
December 12, 2017, 02:43:28 PM
Günlük trade yapılabilir tabi sabırlı ve strese dayanıklıysanız.Yeni çıkan coinler ve binance bu konuda şu an iyi bir alan.Sermayenizin bir bölümünü buna ayırıp günlük kovalamak güzel.Tabi terste kalırsanız o gün bir haftayı bile bulabilir.Telaş yapıp satarsanız zarar eder belli bir süre sonra sermayeyi sıfırlamış olursunuz.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
December 12, 2017, 01:57:47 PM
önceden cok daha iyi oluyordu bu günlük trade işleri de şimdi boku cıktı sanki. ilk zamanlar cok trade yapardim fakat daytrading olayini cok nadir yapmişimdir.telegram gruplarından uzak durmak lazim gerçekten cok güvendiğiniz bir arkadaşiniz vardir bu işlerle uğraşan gelir böyle kanka der bir telegram grubu var cok iyi felan girersin patlarsin hiç gerek yok o işlere.. haberleri iyi takip etmek lazim. iyi bir değere tırmanacak coin kendini belli ediyor eğer gerçekten piyasaya hakimseniz bir şekilde haberleride yakaliyorsunuz..günlük trade olayından ziyade zamanınız kısıtlı ve bütçe dar ise bu şekilde bir taktik izlenebilir diye düşünüyorum. yakalayacaksin haberi bekleyeceksin sonra dumpla bak yoluna. yada yatırım geri alınıp kar ile de beklenebilir.
full member
Activity: 602
Merit: 120
December 12, 2017, 01:26:43 PM
Küçük bir tebessümle okudum yazdıklarınızı ama aslında okurken üzülmesi gereken bir durum olduğunu farkettim çünkü bu şekilde çok insan zarar ediyor. Günlük al sat bilmeyen adam için kumardan başka bir şey değildir. Bizim insanımız kolay yoldan para kazanma olayını gerçekten çok seviyor ve bu şekilde para kazanınca kendini mutlu diğer insanları enayi sanıyor. Ama bir şeyi tamamen öğrenmek ve bu işe girmek gerçekten akıl karı bir iş değil bundan dolayı dikkatli olmakta fayda var arkadaşlar.
member
Activity: 336
Merit: 11
December 12, 2017, 01:15:02 PM
Ben basindan beri her yorumumda bunu soyluyorum. Dijital para dunyasinda once yatirim yapilacak coin iyi arastirilmali, projeye guvenilmeli. Yatirim sonrasi minimum 6 ay tabiri caizse o coini unutmali. Kisa vadede al sat cok riskli bana gore.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
December 12, 2017, 01:08:30 PM
paylaşım için teşekkürler harika Smiley insan işte hep fazlasını istiyor ve dibi görüyor. BTC günlük al sat riskli iş . girmemek lazım giriyorsanda uzatmicaksın 2  sefer vur çık.
member
Activity: 266
Merit: 12
December 12, 2017, 01:02:33 PM
Bu iş için herşeyden önce sabır gerekiyor eğer benim gibi sabırsızlardansanız uzak durmak lazım.

Balon etkisi pump yemiş coinlere dikkat etmek lazım özellikle onlar zarar ettiriyor.

İş her yerde sabır meselesine dönüyor günlük olacak diye bir şey yok eğer daha güzel bir fırsat yoksa mutlaka zarara rağmen bekletilmeli.
member
Activity: 266
Merit: 10
December 12, 2017, 12:54:46 PM
Peki şunun  hakkında ne diyorsunuz ? Elinizde bir tokenden 100k kadar var.Elinizdeki sayıyı arttırmak istiyorsunuz.Nasıl hareket ediyorsunuz genel olarak sadece tutmaya devam mı daha iyi.Sert dalgalanmalarda satıp geri almanın riski çok mudur ? İneceğini bilmiyorsun sonuçta ama çok yükselince genellikle de düşüyor.
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
December 12, 2017, 12:43:05 PM
Günlük al sat yapmak yerine durup beklemek en iyisi. Hatalı işlem yapma olasılığı ve panik yapma olasılığı yüksek. Anlık takip yapmaktan ve diğerlerinin daha fazla yükseldiğini de görürseniz sürekli geçiş yapmak kaçınılmaz oluyor. Bir kaç çeşit alıp bir hedef belirleyip, o fiyata gelmesini sabırla beklemek daha sağlıklı. Diğeri zor zanaat.
full member
Activity: 336
Merit: 111
December 12, 2017, 12:21:15 PM
çok riskli bir iş ama pozisyon almadan önce şuna karar vermek gerek ne kadar kaybetsem pozisyondan çıkarım veya ne kadar kazansam devam ederim. hedef belirlemeden bir altcoin alınıyorsa bu kadar dalgalanmaların olduğu bir piyasada sadece kaybedilir.
mesela aldın eth 0.045ten dedin ki 0.04in aşağısına sarkarsa satarım. oraya stop loss koyarsın zararlı çıkarsın ama büyük bi yıkımdan kurtulursun mesela. eth 0.025e kadar düşmüştü geçen hafta. 0.045ten aldığın eth nin 0.055e kadar gideceğini düşünüyosun baktın kırmıyor geçemiyor bi türlü sonra 0.053-0.054 arasına sat gitsin. ya uçarsa diye bekleyebilirsin ama sonra btc yükselirse terse düşebilirsin.
ama çok riskli gerçekten dikkat edilmeli sadece grafik okumayla ki crypto dünyasında grafik okuma bence şu anlık geçerli değil veya çok az etkili. ondan ziyade haberleri , updateleri ne bilim  yenilikleri takip etmeli. coin yakma mesela %100 bilirsin ki coin artar Smiley

kolay gele.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
December 12, 2017, 11:42:05 AM
Günlük al sat çok riskli degilmi ya. Bu iş zaten tereddütlü bı işlem. En güzeli alım yapıp beklemek.
member
Activity: 238
Merit: 30
December 12, 2017, 10:29:00 AM
okurken kendimi gördüm be Cheesy:D hahahha helal arkadasım ya çok güzel özetlemişsin bir çogumuzun basından geçmiştir bunlar ve hala geçmeye devam ediyor Smiley satarsın pumplarlar kalırsın dumplanır
sr. member
Activity: 1834
Merit: 331
December 12, 2017, 10:04:41 AM
 zaten belli başlı bir iki coin alıp uzun vadeli bekleyenlerle al sat yapanlara göre daha çok kar elde etmiştir bu zaman içinde.  Ben de uzun vadede bekleme taraftarıyım. Ama son zamanlarda birkaç gün boyunca al sat işiyle uğraştım ve iyi kar elde ettim
member
Activity: 152
Merit: 10
ImmVRse | Disrupting the VR industry
December 12, 2017, 09:37:06 AM
Foruma üye olmadan önce baya zaman geçirip tecrübeleri yorumları okudum ve vardığım kanı şu oldu.sabredenlerin çoğu gülük al sat yapanlardan daha iyi kazanmışlar.al-satçılar küçük karlara tamah edip günü kurtarırken adamlar bi coini 10a 100e katlamış nerdeyse uzun vadede.o yüzden sağlam projelere girip beklemek en iyisi
full member
Activity: 182
DIW - Decentralized Security
December 12, 2017, 09:15:31 AM
günlük al sat yapan kişiler kazandıkları kar ile al sat yapmaya devma etse en azından karı kaybedecekler fakat bu piyasadaki hırs yüzünden kazandığı ve sermayesi olan tüm parayla yapmaya devam ediyorlar ve eninde sonunda kayıp oluyor.
Pages:
Jump to: