Pages:
Author

Topic: Gunluk al-sat'cilarin sonu... (daytrading) - page 5. (Read 1498 times)

sr. member
Activity: 686
Merit: 250
December 11, 2017, 07:30:45 PM
Gece gece iyi güldüm eline sağlık 😂 düşünüyorumda birçoğunu yapmışım dumplayanlara amma sövmüştüm şuan sövdüğüm bir coin var 🙈 malum  btc forkları yüzünde para hiç oldu ama yinede akmasada damlıyor ayağına kendimi avutuyorum
newbie
Activity: 140
Merit: 0
December 11, 2017, 07:28:35 PM
Günlük al-sat değil de belirli ve takip ettiğin, coinler de çok karlı al-sat fırsatları oluyor. Ama kalkıp ben 100 tane takip ederim hepsinden de kazanırım diyen babayiğit var ise Smiley bize de ara sıra birşeyler paslasın.

Bu işte en önemli olgu sabır ve sukut. Aceleci olan muhakkak kaybediyor. korkan yada borç ile bu işe giren muhakkak stresine yeniliyor haklı olarak kaybediyor.
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
December 11, 2017, 07:07:26 PM
Bana göre en güzeli parayı bölüm hem uzun vadede hem kısa vadede tutmak. Kısa vadede de iyi kar elde ediliyor evet riskli ama güzel kazandırıyor. Ben yoğun olmadığım dönemlerde yapıyorum bunu. Sürekli değil de arada bir yapmak daha iyi bence sürekli olunca kafa kalmıyo çünkü.
full member
Activity: 476
Merit: 100
CAT.EX Exchange
December 11, 2017, 07:05:57 PM
Sürekli kazanacam diye bir şey yok, Günlük al satçılar fazla açgözlülük yapıyor bazen ve para kaybediyorlar.
Ben güzel inceleyen ve analiz çıkaran bir adamın günlük al satlarla güzel paralar kazanacağına inanıyorum.
hero member
Activity: 840
Merit: 532
December 11, 2017, 06:59:59 PM
Bilmeyenler günlük al-sat yapmasın şu an Binance dışında hiçbir yerde günlük al-sat yapılmaz ayrıyetten devamlı al-sat yapmak yerine uzun vade yatırımı yapmak ve değerlenene kadar beklemek çok daha kazançlı ve stressiz bir yatırımdır.
member
Activity: 350
Merit: 25
December 11, 2017, 06:24:40 PM
Bende bir zamanlar günlük al sat yapardım sadece bitcoin al-satı fakat güzel karlar yaptım en son hesapladığımda ise başta bitcoin alıp hiç satmasaydım 2 kat fazla param olacaktı Sad

Iste bende bu durumdayim kardesim, o kadar harcadigin zamana, strese, adrenaline yazik.

Hergun disari cikip halisaha oynasan, yada steam'de sabah aksam oyun oynasan daha cok paran olucakti, aci tarafi o anlatabiliyormuyum?

Ama insanoglunun gotunde kurt var iste, elin ayagin gidiyo. Tutmak gerek kendini.
sr. member
Activity: 987
Merit: 254
December 11, 2017, 06:21:43 PM
Bende bir zamanlar günlük al sat yapardım sadece bitcoin al-satı fakat güzel karlar yaptım en son hesapladığımda ise başta bitcoin alıp hiç satmasaydım 2 kat fazla param olacaktı Sad
member
Activity: 1260
Merit: 43
December 11, 2017, 06:19:55 PM
Bir arkadaşım anlattığınız örneği "rakamsal zehirlenme" diye nitelendiriyor. Ufak ufak, götün kalkıp, başın oynamadan yapacaksan sıkıntı yok. Ama ilk kardan sonra kendini coinlerin efendisi zannetmeye başlayıp yüksekten uçarsan ve paniğe de kapılırsan gidişat hep zarar yazacaktır. Biraz takip, biraz mantık ve biraz sermaye ile günlük 20-50 USD arası imkansız değil, yeterki tutarlı olup, paniğe kapılmadan yoluna devam et.
member
Activity: 266
Merit: 10
December 11, 2017, 06:18:16 PM
Günlük al - sat değil de altcoinlerdeki habere dayalı pump dalgasında satmadığıma pişman oluyorum bazen uzun vade tutucu olmama rağmen.Fiyat 0.06 iken oluyor 0.15 sonra eski yerine yada 0.1 konumuna dönüyor.Satabilsek eldeki sayı 2 katına çıkacak ama riske giremiyorum nedense.Ne olacağı hiç belli olmuyor diye koşmuyorum ben satsam düşmemekte ısrar eder kesin.  Cheesy
member
Activity: 182
Merit: 10
December 11, 2017, 06:06:59 PM
Günlük al sat hem riskli hemde zor bir iş. Bekleyen kazanıyor. Bir de işin stresi var. Kısa vadeli alsat insana hata yaptırır.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
December 11, 2017, 06:00:35 PM
İlk başlarda biraz kar edince kendini bitcoinin efendisi falan sanıyorlar. Yarın hepsi ağlamaya başlayacak buraya yazıyorum. Para var diye duyan geldi. Piyasanın %80-90 ın bi halttan çaktığı yok.
member
Activity: 350
Merit: 25
December 11, 2017, 05:55:48 PM
Daytrading (Kisa vadeli al satcilar) soyle sonuclanir:

Gun 1: way aq +0.01 BTC yaptim, hergun boyle yapsam ay sonu 0.30 amina skiim
Gun 2: karim +0.02 BTC oldu, neden ben bunu daha once yapmadim ki.
Gun 3: gece uyurken order birakmistim tam dipten almisim simdide satiyorum +0.10 BTC yaptim helal bana
Gun 4: gene dibi yakaladim ve toplam karim +0.15 BTC oldu, artik ben bir traderim, kart falan bastirsammi acaba BTC tuccari diye?
Gun 5: bu ne lan o.c. nin birisi dumplamis anasini skim ne oluyo lan -0.20 BTC oldu daha fazla zarar yapmadan cikmam gerek
Gun 6: Allah belami versin ne diye bulastim daytrading'e (gunluk al-sat), hic ellemesem hicbirsey olmucakti.
Gun 7: Zararimi cikarmam lazim, gene bir iki alip satis yapayim da yavasca zararim karsilansin. Oh be +0.05 BTC yaptim boyle boyle zararimi kapaticam.
Gun 8: Orospu cocuklari neden dumpliyorsunuz, neden? Bana mi inat? Dunya bana karsimi birlesti ananizi bacinizi... Zararim -0.30'a ulasti.
Gun 9: Allah belami versin ne diye bulastim daytrading'e (gunluk al-sat), hic ellemesem hicbirsey olmucakti.

Boyle gider...
Pages:
Jump to: