Pages:
Author

Topic: hashprofit ile cloud mining ve PROFITCOIN (ücretsiz üyelik bonusu:200 kh/s) - page 2. (Read 10369 times)

legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
DDOS saldırısı diyorlar yine. Çöküşün ayak sesleri yazmıştı birisi cointellect başlığına işte tam olarak o.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
arkadaslar hashprofit sitesine giris yapamiyorum, aceba wurgun mu yaptilar dersiniz Sad
legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus

Şu an c-cex.com  sitesinde 1 PFC.=0.00274    den işlem görmekte.1PFC=1BTC. olma potansiyeli  var.O yüzden bir an önce pfc. ye yatırım yapmakta fayda var diyorum.HASHPROFIT sitesinin ana hedeflerinden biri de 1pfc=1btc.  seviyesine ulaşmak.

Bir sürü coin çıktı hiç biri bu seviyeye ulaşamadı, harika bir öngörüş!
hero member
Activity: 938
Merit: 1000

Şu an c-cex.com  sitesinde 1 PFC.=0.00274    den işlem görmekte.1PFC=1BTC. olma potansiyeli  var.O yüzden bir an önce pfc. ye yatırım yapmakta fayda var diyorum.HASHPROFIT sitesinin ana hedeflerinden biri de 1pfc=1btc.  seviyesine ulaşmak.

PFC hakkındaki öngörünüz müthiş.. Tebrikler..  Grin
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
DDos saldırısı sırasında 20 BTC çalındığından bahsediliyor, 1 PFC = 0.00076999 fiyatı şu anda buna düşmüş. Batıyor sanırım bir ponzi gemisi daha..
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
kün tuğ bolgıl kök kurıkan
Elinizdeki hashrate günlük 5mbtc civarı kazandırmıyor mu hala? Grin
patara'dan günlük çekimi ile ilgili caps bugün gecikti Grin

DDos falan hikaye, adamlar vurgun yapıp kaçtı. "Hacklendik" yalanı her zaman bir numara olarak kalacak bu işlerde...
member
Activity: 84
Merit: 10
Hashrate i satsam bile 850 hashrate 61 Profitcoin ediyor.Kiraladığım gücü satsam bile sisteme girdiğimin anca %10u alıp çıkılacak ki sadece 0.005btc aldım kazanç olarak.Böyle bir vurgun hiçbir saadet zincirinde görülmedi.Piyasaya pfc akmaya başladı ve parayla beraber adamlar paraları alıp kaçıyor çok net.Yok Ddos saldırısıydı yok bilmem 66btc satış duvarlarından gizlice alındı siteye saldırı var lafları hikaye.Site hala hash kiralama yapabiliyor.
Yapabilen bence anında hashlerini geri satsın birsüre sonra yoksa elde sıfırla kalırsınız.Pfc btc karşısında toparlanamadı bile.
sr. member
Activity: 328
Merit: 250
o siteye yatırım yapılmaz kesintisi baya yüksek
member
Sanırım hashprofit battı bana verdikleri cevap ddos saldırısı bertaraf edidldiği ödemelerin hashler satıldığı için geciktiğini yazmışlar.1 kez ödeme aldığım bu site daha kazanç sağlamadan break down oldu.Şansımız yok malesef şu para kazanma işinde.Burda da uzun süredir kimse yazmamış konuya o da ilginç
member
Bugünün ödemesi

bugün siteye Ddos saldırısı olmuş emaille bilgilendirdiler.Ödemeler gecikti.
member
450 khsden 734 yaptım hashrate.son ödemede 305 khslik ödeme yapmışlar.Hash kiralandıktan 1 gün sonra aktif oluyor sanırım.benim 734 hala devreye girmemiş.
full member
Activity: 211
Merit: 100
internet kazançlarının adresi
full member
@techman,

Sitemi  ziyaret edipte; kimsenin bilmediği farketmediği  neyi keşfettiniz. Evreka evreka diye burada ilan ediyorsunuz? Cidden burada okuma anlama özürlüler var.Ekran kartları scyrpt  kazmaz diyen yok. para kazanamazsın. btc. ltc kazarsın elbet.Ama para kazanamazsın  hele hele ekran kartları ile.Geçti onların zamanı.Çöp oldu onlar.
legendary
Nasıl ya? Smiley Türkiye'de Youtube'da 1 tane Türkçe video yokken kendi çapımda ekran kartları ile ufak bir farm kurmuştum, madencilik olayını bırakmış olsam bile neredeyse tüm ayrıntıları biliyorum, elimdeki ekran kartlarının neler yapıp yapamayacağını biliyorum.

Arkadaşların dediği gibi;

"Sizin ekran kartlarınız scyrpt-N- 11  gibi algoritmaları kullanıyor mu? Kullanmıyor.O yüzden karşılaştırmanız anlamlı değil."

Bu cümleden sonra bu konuya yazmak zaman kaybı olur cidden, siteye ilk girenlerden olmayı başardıysanız devam edin, gelen parayı hırslanıp siteye geri yatırmayın, kazancınıza bakın. Yeni gelen üyelere de bu site ponzi ama yeni kuruldu risk almak isteyen alsın diyip ref kazançlarınıza bakın, sizin ekran kartları x11 falan kazamaz bu adamların sistemleri farklı falan derseniz cidden komik olur.

Edit: Arkadaşın sitesine girip bakayım dedim

http://www.fulkazanc.com

Girin bakın neden burada bu kadar çırpındığını anlayacaksınız.
full member
Ben multibit çevrimdışı cuzdanıma çekiyorum.Haftada bir de orada birikenleri btctürk- e gönderiyorum.Diğer gönderdiklerimle beraberTL. ya çevirip; Türkiye deki TL. vd.siz hesabıma çekiyorum.
member
Patara bende kazançlarımı artırmak için 730 khs e yükselttim.Günlük alım yapılacak btc cüzdanıma.Btc cüzdanı olarak koinimdeki hesabımı verdim.Çalınma hacklenmeye karşı güvenli midir koinim?
Yoksa miningdeki birikimleri btcturk,bittrex veya sanal cüzdana mı aktarmak gerekir?
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
xdeathwing  bak ne diyor eleman, ekran kartlari scrypt n ve x11 kazamiyormus Smiley  Su dakkadan sonra herhalde ciddiye almazsiniz yazdiklarini...

Sizin ekran kartlarınız scyrpt-N- 11  gibi algoritmaları kullanıyor mu? Kullanmıyor.O yüzden karşılaştırmanız anlamlı değil.

hala ignore butonuna basmadınız mı siz yahu? Grin
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
xdeathwing  bak ne diyor eleman, ekran kartlari scrypt n ve x11 kazamiyormus Smiley  Su dakkadan sonra herhalde ciddiye almazsiniz yazdiklarini...

Sizin ekran kartlarınız scyrpt-N- 11  gibi algoritmaları kullanıyor mu? Kullanmıyor.O yüzden karşılaştırmanız anlamlı değil.
full member
Son kampanyasında 200.000 kh. indirimde bulunuyor.Süresi 3 gün.Bunun yarısını bile satamayacağını düşünüyorum.Toplam  gücü 6000 mh.  civarında.Dolayısı ile kampanyada satışa sunduğu kh. miktarı mevcudunun bile %1-1,5  civarı.Yani küçük bir miktar.Ben olaya bu açıdan yaklaşıyorum.Sitenin üye sayısı çok olmasına rağmen;  üyelerin yatırım miktarları düşük.O düşük miktar yatırımlar ile ayda yada 2 ayda bir ancak ödeme alırlar.

Dolayısı ile günlük taahhütlerinin, o kadar fazla olmadığını zannediyorum.

Benim şuan 730 kh. güçüm var.Şu ana kadar aldığım toplam ödeme miktari  0.092BTC.  Bu miktar ödeme bile; beni, sııralamada bugün itibarı ile 3658. sıraya ulaştırdı.

Diğer,argumana gelince;

Sizin ekran kartlarınız scyrpt-N- 11  gibi algoritmaları kullanıyor mu? Kullanmıyor.O yüzden karşılaştırmanız anlamlı değil.
legendary
Benim merak ettiğim 2000kh/s ile karlılık ponzi değilse nasıl acayip yükseldiği? Evimde yaklaşık 4000kh/s işlem gücü sağlayabilecek ekran kartları var elektrik parasını bile çıkarmadığı için kapalı tutuyorum?
Pages:
Jump to: