Pages:
Author

Topic: hashprofit ile cloud mining ve PROFITCOIN (ücretsiz üyelik bonusu:200 kh/s) - page 4. (Read 10369 times)

twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
bende minimum alım olan 0.02 karşılığında 25 kz aldım bu sayede 2 gundur kazancımda olan tutarlada 5hz daha aldım 230 hz ile kazıyorum.Maksat içini rahat ettirmekse yatırdığın kadarını ilk fırsatta çekip kalanla kazmak en risksizi. 200 hz duruoken 250civarına cıkarabilirsem 50hz ile önce yatırdığımı geri alıcam sonra kendi kendine hz alıp dursun(o şekilde otomatik alımda yapabiliyor) site hala duruyo olursada 200hz civarına cıktıktan sonra otomatik olarak kendime ger gönderirim. Zaten burdan kimse zengin olmaz maksat deişik bi yatırım olsun.
Patara bu arada senin linkten tıklayıp girmiştim ama kapatıp geri açtım sonradan ref olarak hala sen geçerlimisin bilmiyorum. eğer geçerli olarak görünoysan benden ref bonus gelmiş olması lazım
full member
Activity: 211
Merit: 100
internet kazançlarının adresi
full member
şuan günlük kazançlar nasıl tavsiye ediyormusunuz yatırıma

KH/ başına günlük getiri belli.Sürekli tavsiye ediyorum.Üye olun 7 gün süreli 200 kh  Bonusu alın.Daha sonraki günlerde gelecek(bana sürekli geliyor)  indirim kodunu kullanarak 2000 kh alım yapın.O anki  btc-usd.  fiyatına göre, aylık %35-45  arasında  kazancınız olacak.Çok tatminkar ve yüksek bir kazançtır.Süre 24 ay. Yatırımın geri dönüşü(roı) 75 gün civarında oluşuyor. 
sr. member
Activity: 328
Merit: 250
şuan günlük kazançlar nasıl tavsiye ediyormusunuz yatırıma
full member
full member
18.12.2014tarih ALINAN ÖDEME

full member
Evet.Var.

İngiliz bi üyem var. 490 kh./s. alımı var.
Geri kalan 15 adet türk üyem hesaplarını henüz aktif etmiş değiller.Şu an da devam eden indirim kampanyası kupununu kullanarak; 2000 kh./s. almak çok karlı.

aylık karlılık % 45 lere ulaşıyor.

Yaklaşık, 345 usd. dollar- ı ile 2000 kh/s almak mümkün.24 ay boyunca getirisi  ayda 150 usd. yaklaşık.Alım çok cazip.Benim şu an 711 kh/s var.İlk fırsatta tek alımda 2000 kh/s. alacağım.
newbie
Activity: 57
Merit: 0
Balance da ki miktarla alım yapılamıyor yaklaşık 25$ lık ksh den aşağıda alım yapılmıyor oda indirim kuponuyla tabiki.Düşük miktarlarla giriş yapmak zaten getiri sağlamayacak bu sistemi tercih eden başka kimse varmı yorumunu alalım en azından.
full member
Hashprofitten yeni bir indirim kodu geldi.Muhtemelen bütün üyelerin mail adreslerine gitmiştir.Daha önce üye olup 7 gün süreli 200 kh. bonusu almış ve refimle üye olanlar,  indirim kodunu kullanarak;  hp. balance  da birikmiş btc. leri ile kh/s  alma fırsatını kullansınlar.

Yeni üye olmayı düşünen, ve avantajlı başlamak isteyenler de linkimden üye olup; indirim kodunu benden alabilirler.
full member
16.12.2014tarih YENİ ALINAN ÖDEME
full member
Aşağıdaki resimdeki ıd.- ye sahip hashprofit üyelerimin dikkatine!

Bonus 200 kh./s süresi bugün itibarı ile sona erecek.
Biriken btc.lerinizle HP. BALANCE -kullanarak;az miktarda da olsa kh/s. alabilirsiniz.İhmal etmemenizi öneririm.

full member
12.12.2014tarih YENİ ALINAN ÖDEME
full member

10.12.2014tarih YENİ ALINAN ÖDEME

full member

12.13.2014 tarihine kadar devam eden İNDİRİM KAMPANYASI(%60indirim)

Yukardaki resimlerde kampanya detaylarını ve indirimli fiyat üzerinden hesaplanan 100 kh/s. fiyatını görmektesiniz.

NOT:100 kh/s. + alımlarda 100kh/s. başına 1 PFC. hediye.

PROMOSYON KODU

Promo-code: HPE091214
Discount: total discount of 60%
Expires: 13.12.2014 22:59 (EET)

Üye olan herkes yukardaki kodu kullanarak; %60 indirimden yararlanabilir.

Promosyon kodunu kullanarak; 100kh/s daha aldım.Resimde de gördüğünüz gibi 1 PFC. de bonus geldi.

full member
ben kimseye terbiyesizlik ettiğimi düşünmüyorum. haklısınız kimse kimseye okuma yazma öğretmek zorunda değil. ama bir başlık açtığınızda bonusu almakta acele edin, ücretsiz bonus gibi ilgi çekici cümlelerin yanında tanıttığınız sitenin negatif yönlerinide belirtmeniz gerekir diye düşünüyorum sadece.
sizin kaç usd kazandığınız sizi ilgilendirir.günde bilmem kaç dolar geliriniz olması dedikleriniz doğru olduğu anlamına gelmez . allah daha çok versin ben işin parasında değilim sadece başlığı görüp üye olmak  isteyen insanları uyarmak için yazdım.
neden böyle agresif tepki verdiğinizide anlamış değilim.
polemik peşinde değilim tekrar ediyorum buda bu başlığa son mesajım olacak

Bu yaklaşımın bence daha şık oldu.Bu konu başlığı altında paylaştığım sayfalar dolusu aktarım.Çoğu da hem yoğun bilgi hem de çaba gerektirmekte.Elimden geldiğince,konunun bilinmeyenlerini;  bilgim  ve bu siteyle ilgili birebir yaşanmış tecrüelerimi aktarmaya çalışıyorum.Konuyu dikkatli okur ve analiz ederseniz, yanlış yada yanıltıcı olarak aktarılmış bir şey yok.Konunun detaylarında bilginin kendisi mevcut.

Buraya geldiğimde başka bir aktarımda bulunacaktım.Gereksiz bir tartışma ile vakit kaybetmiş oldum.

Öncelikle ücretsiz olarak kayıt olup 200 kh/s. yi almanın ne sakıncası var.7 gün sonra onun kazancı ile yanılmıyorsam 6 kh/ s. alınabiliyor. onu alın.Azar azar orada artsın.İstemiyen 1 cent dahi yatırmasın sorun değil.

Birazdan aşağıda hashprofitin indirimli kampanyasının detaylarını paylaşacağım.Bu konuyu okuyan çok saygı değer ziyaretcilerin  ufka bakmalarını ve kar fırsatını  iyi  görmelerini rica ediyorum.

Diğer hangi sistemlerle ilginiz var ise;emin olun o derece  yüksek ve uzun sürecek bir kar fırsatı var burada. AYLIK=% 30-45 
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
ben kimseye terbiyesizlik ettiğimi düşünmüyorum. haklısınız kimse kimseye okuma yazma öğretmek zorunda değil. ama bir başlık açtığınızda bonusu almakta acele edin, ücretsiz bonus gibi ilgi çekici cümlelerin yanında tanıttığınız sitenin negatif yönlerinide belirtmeniz gerekir diye düşünüyorum sadece.
sizin kaç usd kazandığınız sizi ilgilendirir.günde bilmem kaç dolar geliriniz olması dedikleriniz doğru olduğu anlamına gelmez . allah daha çok versin ben işin parasında değilim sadece başlığı görüp üye olmak  isteyen insanları uyarmak için yazdım.
neden böyle agresif tepki verdiğinizide anlamış değilim.
polemik peşinde değilim tekrar ediyorum buda bu başlığa son mesajım olacak
full member
Burada, biz ilkokul çocuklarına okuma yazma öğretmiyoruz.Bu sayfaları okuyanların onu bildiğini varsayıyorum.Sanırım seninöncelikle okuma yazmayı ve okuduğunu anlamayı öğrenmen gerekiyor.Benim, burada aktardıklarım senin gibilerine değil.Konuya ilgi duyacak olanlara.REF. toplama olayına gelince, terbiyesizlik ettiğin kişiyi önce tanı.Karşındaki kişinin günlük   getirisi 85  usd.  dir.Buradan gelecek 3-5 cente mi ihtiyacı olur.
legendary
ben üye olmuştum bedava 200 kh/s için ancak ödeme almak için kh/s satın alma şartı var sanırım çekim yapılmıyor

Alın siz de 10 kh/s.  Ne olmuş. 3-5 usd. ile batar mısınız? Ufka bakıp da kar fırsatını, göremiyorsanız;size daha hiç bir sözüm yok.Olamaz da. Bonusun kazancı ile  1-3  kh/s. alabilirsiniz.Azar azar da olsa orada artsın.

sana mı sorucam ne alıp almayacağımı.  mesele 3-5 usd olayı değil sen insanları yanlış bilgilendiriyorsun  ref toplamak için, tüm ayrıntıları ile açıklarsın herkes kendi kararını verir isteyen yatırımını yapar isteyen yapmaz.olay bu kadar basit.
ayrıca şimdi kontrol ettim tekrar minumum yatırım oranı 0.02 btc bugünkü kurla 7 usd ediyor. herkes bilsinde yatırımını ona göre yapsın

full member
ben üye olmuştum bedava 200 kh/s için ancak ödeme almak için kh/s satın alma şartı var sanırım çekim yapılmıyor

Alın siz de 10 kh/s.  Ne olmuş. 3-5 usd. ile batar mısınız? Ufka bakıp da kar fırsatını, göremiyorsanız;size daha hiç bir sözüm yok.Olamaz da. Bonusun kazancı ile  1-3  kh/s. alabilirsiniz.Azar azar da olsa orada artsın.
legendary
Pages:
Jump to: