Pages:
Author

Topic: Helbiz ICO ile araç kiralayın - page 6. (Read 2798 times)

member
Activity: 560
Merit: 12
July 01, 2018, 12:11:20 PM
Dedikleri hiç bir şeyi yapmadılar. Girdikleri borsalar zaten kendi tanıdıkları borsalardı. Ben fazla bir şey beklememenizi öneririm
hero member
Activity: 756
Merit: 505
July 01, 2018, 11:36:37 AM
Helbiz iyice umutları tüketti yanlış anlaşılmasın ancak artık bu projeden hayır gelmez diye düşünüyorum adamlar buy back falan dedi top5 Exchange dedi ancak hiçbirini yapmadı. YTD
member
Activity: 490
Merit: 10
July 01, 2018, 11:22:01 AM
O kadar çok adını duydum ve o kadar az baktım ki ikisi arası uçurum olur. En ufak fikrim bile yoktu konu hakkında Smiley Konu için eyvallah yalnız treni kaçan ya da yarıda kalan coinlerden bir tanesi benim için. Umarım yatırımcılarına kazandırır.
member
Activity: 336
Merit: 11
July 01, 2018, 09:26:20 AM
Umudum çok fazlaydı takıma güveniyordum. Hayalkırıklığı oldu diyemem, ama beklediğim gibi de çıkmadı. Ölen piyasayla daha da battı.
member
Activity: 476
Merit: 31
July 01, 2018, 06:18:05 AM
Olmayacak bu projeden bir şey. Artık ilk 5 borsadan birine girmekte bir halta yaramıyor coinler ixin pundixten gördük

Hocam Pundi de durum biraz farklıydı Pundi zaten binance girmeden önce fiyatlanmıştı 65 milyar tane olan bir coinden çok fazla fiyatlamasını beklememek lazımdı bence 120 satlardan ben çıkardım elimden helbiz fiyatlanabilir ama
full member
Activity: 784
Merit: 120
July 01, 2018, 06:14:36 AM
Elde duruyor bakalım bekliyorum Smiley
member
Merit: 12
June 28, 2018, 01:42:08 PM
Olmayacak bu projeden bir şey. Artık ilk 5 borsadan birine girmekte bir halta yaramıyor coinler ixin pundixten gördük
jr. member
Activity: 280
Merit: 4
June 28, 2018, 01:15:13 PM
araç kiralama projeleri her zaman tutar bunu bilir bunu söylerim, ama bu koinin fiyatının artması için hiç değilse 1-2 boğa daha gelmesi lazım
newbie
Activity: 7
Merit: 0
June 28, 2018, 12:41:54 PM
Araç paylaşım projeleri artarken Helbiz ciddi ilerleme kaydetti. Geleceği olan bir proje olacağı belliydi. Maalesef kaçırdık fırsatı bir kez daha.

Üzülme bence şanslısın zira yatırımcınısını mağdur etti hbz. İconun 10 kat altı derken magmaya indi sözler vaatler hep fos çıktı
newbie
Activity: 1
Merit: 0
June 28, 2018, 10:31:15 AM
doğruğu yazınca ya fud diyorlar ya shill olsun bakalım  .   Grin

Sen skrill ofisinden reklam ile gireceksin piyasa ya ve sonrası onlar da dahil tüm yatırımcıları ico dan bu yana dolandırıp hala gelecek vadeceksin hemi yaw Cheesy

1 doların altında satan aptaldır dedi , ilk önce güzelce bir kıvama getirdi .

bırak 1 doları görmeyi , ico fiyatının 10 kat altına düştü  ilk etap , şimdi bile bilmem kaç kat altta ico yatırımcısı zaten öldü bu 1. , kendi kendine gene ucuza topladı coinleri bu düşüşte  .

sonra mayısın başında güya top5 top10 borsalara giriyoruz dedi , bir güzelde bittrex ve binance takibine aldı twitter da  gene yemledi .

yükselince bir umutla girenler sayesinde , sattı eldekileri .  bu sefer mayısın başı oldu mayıs ortası fiyat gene düştü .

gene topladı ucuza , mayısın ortası geldi gene bir tık video reklam yakında borsadayız , gene yükseldi fiyat gene sattı .

Bu sefer oldu mayıs ortası mayıs sonu , gene fiyat düştü gene topladı , bu sefer kesin mayıs sonu dedi tmm artık .

fiyat bu sefer baya yükseldi yandan yemiş moon diyelim ufaktan Cheesy eldekileri bu sefer dibine kadar sattı ve final . Bunları da gizli yapmıyor ulu orta yapıyor görülebilir şekil de aymazlıgı orda zaten satışı alışı vs.

ne top 5 ne top 10 borsaya girmedi giremedi , fiyat oldugu gibi çakıldı . Bundan sonra da borsa morsa yok biz projeye odaklanacaz diyiverdi cekti gitti , bildigin dün ne dedigini bilmeyen sarhoş cocuklar gibi .

bu arada beyzadem her bu rant dalgalanmaları sonrası tatillere gidiyor karılı kızlı uçaklı havuzlu foto atıyor yok su kuledeyiz yok bu ahırdayız yok bu denizdeyiz orası da zaten apayrı traji komik hikayeler .

neyse ilerleyelim ...  millet in gırtlagına geldi iyice be hey adam sen neler neler dedin ne cıktın ayıp senin yaptıgın .

tmm tmm dedi üzülmeyin buyback programı yapacagız , millette sandıki ico dan girenler veyahut terste kalanlar belirli bir fiyattan takıma geri satacağız coinleri .

gene fiyat bir kıpırdadı az nabız atmaya başladı , gene sattı elindekini beyzade yüksekten az biraz  .

sordular beyzademe nasıl olacak bu buyback ?  Cheesy  1 milyon dolarlık normal bir alıcı gibi girip marketlerden duvar koyarak kendi coinlerini uygun piyasa şartlarından alacakmış geri , buna da buyback demiş ahahaha Cheesy

fiyat gene dip .

hazır olunda dedi sonra 24 saate başlıyoruz uçuşa hazır olun felan diyor kafa güzel abi bunların ek olarak her daim Cheesy , geçen haftalar da ne duvar gördük ne alış milyon dolarlık , gene kekledi bindi uçağa tatile gitti manitasını almış kollarına fotograf attı oralar dan Cheesy

Twitter dada 5*10 tane fake adamları var aslanım kaplanım moon sizle onur gurur duyuyoruz yazdırıyor ara ara , iki plastik kutu vida gösteriyor proje başladı her hafta başlıyor başlıyor başlıyor .

devir daim para makinası özetle anlayana scam diyecegim üzülecek millet  . şu şekil diyeyim o zaman proje içeriği olarak güzel ancak bu takım ve beyzade dolandırıcı olduktan sonra isterse proje altın olsun ne çare .

Adamı skrille şikayet ettiler scam diye .
Fiyasada ki marketler deki gözle görülür komik botlarla manipulasyonlarını wallet larını vs. sec e şikayet ettiler USA da cogu yatırımcı .

Sen bak bu bu bu emirlerle manipüle ediyorsun bak bu cüzdanlar sana ait diye kanıtlı senetli sepetli yazanları banladılar heryerden felan filan fıstık .

durumun çok kaba hali bu .  trade yapanlara iyi takip etti ise ico dan girmedi ise güzel kazançlar verdi vur kaç ama o dönemi de çoktan bitti .

Elbetteki proje ilerde birkaç yıla iyi yerlere gelebilir mi gelebilir neden olmasın çok çok iyi de olabilir , para lazım olursa bu adam gene şişirecektir orası kesin yeni birşeyler yaparak .
Benim dedem de 90 yaşın da , arada takılır bir 90 daha görürüm diye , bu da olabilir neden olmasın bilim tıp ilerler .  İhtimaller çok mucizevi olsa da her zaman olma potansiyelini korurlar  .

Ha ne olur projeyi devreder birine yeter bu kadar düdükledigim der , profesyonel bir takım alır vs. de o zaman düze çıkar ehhh işte gibi gibi . . .

Grin Grin Çok mu ağır yazdık bilemedim . . .

member
Activity: 713
Merit: 31
June 24, 2018, 01:49:18 PM
Araç paylaşım projeleri artarken Helbiz ciddi ilerleme kaydetti. Geleceği olan bir proje olacağı belliydi. Maalesef kaçırdık fırsatı bir kez daha.
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
June 24, 2018, 01:04:21 PM
Ne yaptı bunlar ben anlamadım artık takip de edemiyorum. Bir gazla geldiler o arkalarına aldıkları rüzgarı biraz piyasadan genel olarak kendi beceriksizliklerinden kullanamadılar. Belini doğrultur umarım.
member
Activity: 462
Merit: 10
June 23, 2018, 10:03:29 AM
Helbiz'de tersten sapladı Smiley neye el atsam 2 aydır elimde patlıyor dün 700'den tron'a girdim bakalım coin burn var oda yemezse ölümüne hodl'a devam...
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
June 23, 2018, 09:04:53 AM
Ben de yavaş yavaş umudu kesmeye başladım. Bahsi geçen fiyatları düşününce elimde hatırı sayılır miktarda token vardı fakat uzun bir süre iş yapamayacak gibi görünüyor. Ürün ortaya koymak için çabalıyorlar ama piyasada güven kırdıktan sonra ürün koysalar da bir işe yaramayacak Smiley
legendary
Activity: 950
Merit: 1000
June 23, 2018, 08:25:11 AM
Güzel bir proje. Ico döneminde ve bitişinden hemen sonra çok büyük bir ilgi yakaladı. Ama bu ilgiyi güzel kullanamadılar.  Şu anda hala beklenen ürün çıkmadı, onlarda farkında ürünü oluşturmak için çalışmalarına hızla devam ediyorlar. Ben eğer ürünü çıkarırlar ve iyi bir şekilde ağı kurarlarsa iyi bir iş çıkacağını düşünüyorum.
member
Activity: 448
Merit: 14
June 23, 2018, 08:09:45 AM
bazı arkadaşlar baya güveniyordu helbize o kadar düşüşün normal olmadığını söylemiştim.Bir proje fiyatını bu kadar ayaklar altına alıyorsa korkmak lazım.Yahu azıcık şerefiniz varsa tutarsınız biraz destekte.
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
June 23, 2018, 08:06:18 AM
Herkes scam dediği için proje scam olmaz. Fakat söylediklerini yapmayan, sözlerini tutmayan bir ekip insanların güvenini sarsar. Projenin yavaş yavaş ölmesine sebep olur.
Helbiz'in de başına gelen tam olarak bu.
sr. member
Merit: 251
June 23, 2018, 06:34:54 AM
Bu saatten sonra helbiz den hayır gelmez arkadaşlar, yanlış yönlendirmek istemiyorum ama bel bağlamayın yavaş yavaş yok oluyor benden söylemesi, bunun gibi bir çok proje gördüm ama ilk defa yaşayarak şahit oldum.
hero member
Activity: 756
Merit: 505
June 23, 2018, 05:55:37 AM
takip ettiğim bir proje ama beni düşündürüyor.
güzel reklam, pr çalışması yapılıyor. ama artık sadece reklam ve iyi haber pompalamak maksadıyla yapılmaya çalışıldığını düşünüyorum. çünkü sözlerini pek tutamıyorlar. mayısta uygulama? haziran sonundayız hala yok. top 5 borsa mayıs sonu? haziran bitiyor hala yok. piyasada alım yapacaklarını açıkladılar? yanlış hatırlamıyorsam sadece 200k kadar alım yapıldı. milyondan bahsedilirken binlere düşmek?
bu denli güçlü ortakları arkasına almış bir ekip bir proje nasıl olurda böyle ağır ilerler anlamış değilim(!)

projenin ağır ilerlemesini anlarım; gayet normal; ama kesin kesin sanki olmuş bitmiş de haberi veriliyormuş gibi ceo tarafından  paylaşılan yazıları yapılan açıklamaları anlamak zor.
bazı twitlerinde yıl sonu 10 dolarız diyordu; daha 10 cent yapamadınız tokenlerınızı, ıco satış fiyatlarıyla alakası yok...

bazıları şimdi onlar borsaya değil projeye oynuyor diyecektir, o zaman ben de şunu söylerim; o zaman projeyi bitirsinler de görelim.

member
Activity: 392
Merit: 11
June 22, 2018, 04:29:39 PM
Artık çoğu kişi beklemiyor bile. Ben burada başlığını görmesem böyle bir coinim olduğunu hatırlamayacağım bile. Tamam piyasa kötü falan da giden de gidiyor ama. Bu gitmeyi bırak sürekli geriliyor.
Pages:
Jump to: