Pages:
Author

Topic: Helbiz ICO ile araç kiralayın - page 9. (Read 2798 times)

legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
June 03, 2018, 11:24:55 AM
Araç kiralama sektöründen giriş yapan ilk proje sanırım daha önce hiç rastlamadım. Umarım bu sektöre yenilikler getirip sektörün gelişimine yardımcı olur.

Daha önce kiralık araç tokeni yapıldı sanırım, şimdi adını hatırlamadığıma göre büyük ihtimalle başarısız oldu veya çok sınırlı kaldı. Büyük firmalara rakip olacak güçlü bir proje lazım. Tüm ülkelerde hizmet verecek, kaliteli bir iş yapılması lazım. Helbiz bunları yaparsa fiyatı yükselir. Yoksa o da kaybolur gider.
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
June 03, 2018, 11:23:20 AM
Düzgün bi borsaya girmezse fiyatı bi yukarı bi aşağıya gider. Kolay kolay yükselmeyecek gibi duruyor. Bakalım ne olacak
newbie
Activity: 51
Merit: 0
June 03, 2018, 11:11:06 AM
Araç kiralama sektöründen giriş yapan ilk proje sanırım daha önce hiç rastlamadım. Umarım bu sektöre yenilikler getirip sektörün gelişimine yardımcı olur.
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
June 03, 2018, 11:06:40 AM
o değilde fiyat ethereumun yükselişiyle daha fazla düştü Sad

idex te destek sağlıyorum 11 ethlik alım benim  Undecided

salva şu yaptıklarımı görse gözlerinden yaş gelir  Grin biz burda birbirimizi yiyoruz ama o tatil yapıyor şuan
full member
Activity: 784
Merit: 120
June 03, 2018, 10:29:18 AM
Ben coinlerle ilgili sürekli bilgileri takip ediyorum. Bu arada okuduğum bir haberi paylaşayım tabi ne zaman okuduğumu hatırlamıyorum.

https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-42395979

https://koinbulteni.com/unlu-yatirimci-simdi-bitcoin-almanin-tam-zamani-19612.html

konuyla alakasız haberler

Coinlerin artışı bitcoine bağlı olduğuna göre bence alakalı.
sr. member
June 03, 2018, 06:41:48 AM
Ben coinlerle ilgili sürekli bilgileri takip ediyorum. Bu arada okuduğum bir haberi paylaşayım tabi ne zaman okuduğumu hatırlamıyorum.

https://koinbulteni.com/unlu-yatirimci-simdi-bitcoin-almanin-tam-zamani-19612.html

konuyla alakasız haberler
full member
June 03, 2018, 06:13:12 AM
Ne alaka bi yerlere geleceği ile dolandırıcılığın başlaması bi yerlere gelicek tokenin dolandırılcığı mı oluyor saçma sapan şeyler üretiyosunuz gelebilirde burdan yükselmesi zor unutuldu artık bu token  top 5 de listelenmediği sürecede bi yerlere gelmez

Şu demek değeri etmeyen token için hackerlar uğraşmaz demek oluyor. Sen hiç gördün mü para etmeyen tokenı çalmaya çalışanı demek ki bu token gözlerine çarpmış. Her neyse üslubunda hiç hoş değil burada düşünceni paylaşabilirsin ama saçma sapan şeyler üretiyorsun diye yazman hoş değil.
jr. member
Activity: 224
Merit: 4
June 03, 2018, 05:17:11 AM
önümüzde güzel fırsat var inş bu sefer olur da helbizciler sevinir.  Cheesy etherin son birkaç günkü hareketi gayet güzel. Haziranın pump ayı olduğunu söyleyenler çok. bitcoin yeşillenirse altlarda yeşillleniyor. ama kısa sürecek yükselir olursa karlı yerlerden satıp çıkmak bunu düşünün derim.
member
Activity: 392
Merit: 10
June 03, 2018, 02:56:22 AM
Ne alaka bi yerlere geleceği ile dolandırıcılığın başlaması bi yerlere gelicek tokenin dolandırılcığı mı oluyor saçma sapan şeyler üretiyosunuz gelebilirde burdan yükselmesi zor unutuldu artık bu token  top 5 de listelenmediği sürecede bi yerlere gelmez
full member
June 02, 2018, 06:35:10 PM
Ayrıca Helbiz'in bir yerlere geleceğinin bir kanıtı olarak düşünüyorum. Dolandırıcılığa başlamışlar. Bu konuyla ilgili aşağıdaki linki okuyabilirsiniz. Arkadaşımız güzelce anlatmış.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4409272.new#new
full member
June 02, 2018, 06:30:07 PM

sr. member
Activity: 630
Merit: 252
June 02, 2018, 11:30:39 AM
Simdıye kadar exchangelere yuklendıler, bundan sonra reklam ıslerıne daha fazla yonelıcekler admınlerle konustugum kadarıyla, sıkıntı yok en dıpte aldık burdan da ınebılır fakat 3-5e katlamasını daha olası buluyorum uzak olmayan zamanda.
newbie
Activity: 168
June 02, 2018, 10:32:29 AM
hacimi azalarak devam ederse bunun işi artık çok zor. günde 100k lık işlem hacmini bile aramaya başlarlar. ico fiyatından alanlar resmen kan ağlıyor. adam akıllı hamleler ile fiyata yansıyacak adımları takım almalı.
newbie
Activity: 70
June 02, 2018, 09:33:30 AM
buda monetha gibi oldu ha beklenti çok büyük ama Cheesy milleti süründürüyo bundan sonra ben çok fazla ilgi gören projelere katılmıcam
legendary
Activity: 1050
Merit: 1000
June 02, 2018, 09:20:03 AM
Çok fazla ilgi gördü bu proje ve beklentiler çok büyük. Proje gerçek anlamda gerçekleşebilir olduğundan çoğu insan olumlu yaklaştı. Hatta Reklamlarında Ünlü futbolcuyu da oynatınca baya bir beğeni topladı. Ama şu ana kadar çıktıkları borsalarda çokta patlama yapamadılar. Sanırım uzun vadede etkili olmayı hedefliyorlar ya da piyasa onları da etkiledi. Biraz daha zaman vermek lazım. Ama Kiralama işi bence çok iyi bir temel olmuş. Uygulamayı indirip nerede araba varsa bulup oraya gidebiliyorsun. Kolay kullanım.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
June 02, 2018, 08:33:53 AM
Neden düştüğünü size söyliyim Smiley

ne piyasanın durumu nede başka birşey sadece hacim yapmak istiyorlar yatırımcıya ucuz ucuz verip sonra fiyatı yükseltiyorlar

nerden bildiğimi söyliyim

cüzdanlarını takip ediyorum geçen gün yine 25 milyon çıkış oldu ve ardından fiyat 0.00003000 lerden 0.00002000 lere kadar geriledi

25 milyonu piyasaya sattılar şuan 1-2 milyon falan kaldı idax ve hitbtc de

daha öncede aynısını yaptılar ve ellerindekileri sattıktan sonra hangi borsada ne kadar sattılarsa ellerine geçen ethereumlar ile tüm borsalarda eş zamanlı pump yaptılar Smiley

1-2 gün içerisinde bu fiyatlardan almayan üzülecek.

En çok güvenenlerden biri de benim Smiley

hayatımı kurtardı desem yeridir.

ne olursa olsun ister yok olsun ister 1000 dolar olsun 100k HBZ ölümüne HOLD

şuan 750k var bekliyorum Smiley

tamı tamına 1 aydır her gün en az 5 kez bakarım neler olduğuna resmen hbz yi yakın takibe aldım sadece bu coini takip ediyorum bitcoin şu bu inanın hiçbirine bakmıyorum Smiley

neler yapmaya çalıştıklarını gayet iyi anlıyorum    şuan aklı olan alır benden söylemesi Smiley YTD     Grin

yukarıdaki yazıyı yazdıktan sonra 2x falan yapmıştı Smiley

yukarda ister 0.000001 dolar olsun ister 1000 dolar olsun 100k hbz ölümüne hold demiştim.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.38500675 - Unutmalık Sepet.

Yukarıdaki bana ait konuda görebilirsiniz.

250k HBZ aldım ölümüne HOLD.

aynen öyle bende bunu takip edip yapıyorum sonra diyorlarki vay düşüyor vay tepeden aldık takip edin arkadaş. Bence 25m bitti bile exmo bugunlerde 24 eth den döndü tekrar 30 eth yakındır. 30 eth üstüne birde top5 yaparlarsa tamamdır bu iş.
member
Activity: 392
Merit: 11
June 02, 2018, 08:24:26 AM
Bu helbıze bakdımda neden türkler buna bu kadar ılgı sarmış ya ne hacım var ne bısey market degerıde yerlerde kaç aydır bır coının aynı unify havası seziyorum bundada

Aylardır derken hocam? Piyasaya çıkalı ne kadar olmuş ki aylardır yerde diyorsunuz? Türklerin bu kadar sarma sebebi önce 1000 airdrop alıp hayal kurmaları sonra da o hayal üzerine fiyatını düşük bulup artacağına inanarak almaları.
full member
Activity: 700
Merit: 134
June 02, 2018, 08:15:10 AM
Şu anki fiyatı yatırım için harika. En kötü ihtimalle iki gün içerisinde %50 kar cebinizde, coin için yaptıkları şeyler ortada (: 13 centten topla, ilk pumpta 17 centten elden çıkar. Gayet temiz ve kolay para. Boşta etheri olan varsa girsin bence
full member
Activity: 518
Merit: 100
June 02, 2018, 08:03:39 AM
Bu helbıze bakdımda neden türkler buna bu kadar ılgı sarmış ya ne hacım var ne bısey market degerıde yerlerde kaç aydır bır coının aynı unify havası seziyorum bundada
sr. member
June 02, 2018, 07:04:24 AM
Neden düştüğünü size söyliyim Smiley

ne piyasanın durumu nede başka birşey sadece hacim yapmak istiyorlar yatırımcıya ucuz ucuz verip sonra fiyatı yükseltiyorlar

nerden bildiğimi söyliyim

cüzdanlarını takip ediyorum geçen gün yine 25 milyon çıkış oldu ve ardından fiyat 0.00003000 lerden 0.00002000 lere kadar geriledi

25 milyonu piyasaya sattılar şuan 1-2 milyon falan kaldı idax ve hitbtc de

daha öncede aynısını yaptılar ve ellerindekileri sattıktan sonra hangi borsada ne kadar sattılarsa ellerine geçen ethereumlar ile tüm borsalarda eş zamanlı pump yaptılar Smiley

1-2 gün içerisinde bu fiyatlardan almayan üzülecek.

En çok güvenenlerden biri de benim Smiley

hayatımı kurtardı desem yeridir.

ne olursa olsun ister yok olsun ister 1000 dolar olsun 100k HBZ ölümüne HOLD

şuan 750k var bekliyorum Smiley

tamı tamına 1 aydır her gün en az 5 kez bakarım neler olduğuna resmen hbz yi yakın takibe aldım sadece bu coini takip ediyorum bitcoin şu bu inanın hiçbirine bakmıyorum Smiley

neler yapmaya çalıştıklarını gayet iyi anlıyorum    şuan aklı olan alır benden söylemesi Smiley YTD     Grin

yukarıdaki yazıyı yazdıktan sonra 2x falan yapmıştı Smiley

yukarda ister 0.000001 dolar olsun ister 1000 dolar olsun 100k hbz ölümüne hold demiştim.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.38500675 - Unutmalık Sepet.

Yukarıdaki bana ait konuda görebilirsiniz.

250k HBZ aldım ölümüne HOLD.
Pages:
Jump to: