Pages:
Author

Topic: Hellas Coin ΜΟΝΟ για ΛΙΓΟΥΣ...Απίστευτο και όμως ΕΛΛΗΝΙΚΟ... - page 2. (Read 9932 times)

legendary
Activity: 975
Merit: 1003
Καλημέρες,

Ο OP μπορεί πάντα να κλειδώσει/ξεκλειδώσει ένα topic

Edit: Και btw μόνο ο theymos (administrator) μπορεί να δει IP
newbie
Activity: 3
Merit: 0
dimafiore  εσυ που εισαι παλιος εδω μεσα και εχεις και γνωσεις γιατι αγορι μου καθεσε και κανεις την κατινα γιατι ζαρωνεις την φατσουλα σου ελα αγορι μου να μιλησουμε με ονοματα και καταστασεις γιατι αγορακι μου το παιζεις κατι που δεν εισαι ελα να μας πεις τη ξερεις να σου πουμε και εμεις γιατι μας λες αντε γεια αφου εισαι τοσο τρομερος γιατι αγορακι μου καθεσε και λες οτι οριστικε τιμη 8.5 ευρω σε μια μερα που δεν ειχε καλα καλα τελειωσει η μερικη μεταφραση στο pool και το βαζεις σαν ορισμο τιμης γιατι αγορι μου δεν λες οτι εδω στην ελλαδα δεν ξερουν να κανουν unzip ενα αρχειο που θες και ανταλακτηρια γιατι αγορι μου γλυκο εχεις κολησει με 2 ατομα και λες λες λες λες γιατι δεν πας να βρεις το sudo απο κοντα να του τα πεις γιατι καθεσε πισω απο ενα pc και κανεις τον ηρωα ανεκαθεν εδω μεσα ποτε κανεις δεν δεχτηκε κανενα νομισμα με της καλυτερες ευχες τωρα γιατι να αλαξει γιατι το hellascoin ειναι scam ok ειναι scam εσυ αγορι μου αφου ειναι scam γιατι μουνταρες με 100mh/s απο την πρωτη μερα γιατι ηρωα μου αλλαζεις 100 ονοματα για να λες οτι λες και γιατι ασχολησε για να το παιξεις τι αν εισαι σωστος και θες να λαμψει η αληθεια να βγεις ονομαστικα να τα πεις να βρεις και το φιλο σου το sudo και το stranger να τους τα πεις απο κοντα αυτα που λες εδω δεν υπαρχει λογος να ασχολουμαστε μαζι σας γενικοτερα να το ξερεις περασαν και θα περασουν πολλοι αλλα λιγοι θα μεινουν σας εκλεισαν τις πορτες τα παιδια απο παντου και δεν μπορειτε να κανετε κατι και ανοιγουν και btc pool τωρα και ετοιμαζουν και ελληνικο ανταλακτηριο παπαπαπα αντε ρε ποιος τη χαρη σου θα εχεις να βριζεις καιρο τωρα αντε ελα και στα νεα που ανοιγουν και ακομα καλυτερο και 8 e shops με miners και που σε ακομα ερχονται και καλυτερα αλλα να σε σιγουρος πως οποιος ειναι πισω απο ολα αυτα εχει τοσο μεγαλη δυναμη στο net που δεν την εχεις δει ουτε σε ταινια παρεμεινε λοιπον στην μιζερια σου συνεχιζε να ασχολησε με τους αλλους και ολα καλα συνεχιζε σου παει ο ρολος που εχεις κλασικος μιζερος αααα!!!!!!! και μην ξεχασεις βρε κανε και τους 40 να φυγουν ρε συ και σβησε το hellascoin θα κανουν αλλο ρε τα παιδια και παλι θα τα παιρνουν 20 λεπτα δουλεια ειναι για αυτους εχουν και την δυναμη και τα site τους και το χρημα να προωθησουν τα παντα και παντου αντε καλο ξεκινημα στην νεα σου μιζερια !!!!! και που εισαι βρισε πες κατι απειλησε λιγο πες οτι θα τους κατεβασεις γινε λιγο αντρας ακομα δεν θα το αντεξω να μην σε δω να λες κατι εδω η σε αλλα φορουμ πραγματικα δεν θα μπορω να φαω ρε φιλε αν θες να αφησεις ενα ατομο νυστικο μην γραψεις αλλα τετοια ωραια σε παρακαλω εεε και μαζψε και αλλους να πειτε ολοι μαζι μην εισαι μονο σου μιζερος αντε δεν λεω αλλα βαριεμε χαλιεμε ενεργειακα να σε παρακαλαω παω να κανω διαλογισμο στην πισινα μου τωρα γιατι με χαλασες σημερα ουτε γκομενα να ησουν !!!!!! Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
newbie
Activity: 3
Merit: 0
Ωραια τα λες εισαι τρομερος και σκιαχτερος  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
newbie
Activity: 39
Merit: 0
ΑΣ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.
Ο ενας που έχει σχεδόν την ηλικία του γιού μου δεν δείχνει κανένα σεβασμό σε μεγαλύτερο του και ο άλλος προσπαθεί να μας προσηλυτίσει
με λόγια ανάλαφρα με λόγια αέρινα με αυτά που ρίχνει τα πρόβατα και τον πιστέυουν ...Αυτό ειναι το grcoin κύριες και κύριοι.

Ο ένας βρίζοντας κάποιον που έχει σχεδόν τα διπλά του χρόνια και παραπάνω και ο άλλος άστον τον άλλον τι να πούμε...
Εισαι ΤΕΡΜΑ ΣΤΟΚΟΣ ?
Είμαι τελικά τέρμα στόκος ή μήπως όχι; Μήπως είναι πίτσιρίκος τέρμα στόκος που "τρώει" το κουτόχορτο που το ταίζουν; Ας δούμε παρακάτω!


Αν οντως ισχυουν αυτα με τα 8.5 ευρω ΒΑΛΤΑ ΤΩΡΑ ΕΔΩ ΜΕ PRINTSCREEN , αν εχεις κατι τετοιο βαλτο εδω ρε φιλε , να μας κοροιδεψουν κιολας .Αμα ειχες δει κατι τετοιο θα το ειχες ΗΔΗ ποσταρει ΚΟΥΤΕ, αλλα ουτε ψεματα ξερεις να λες ... Σε παρακαλω , σε ικετευω ...Συνεχισε να λες αυτες τις βλακειες να συνεχισουμε και μεις να γελαμε λιγακι . Το γελιο σε τετοιους καιρους ειναι εκπληκτικο φαρμακο...και συ το προσφερεις δωρεαν !
Δεν πίστευεις μικρέ αυτα που λέω;Γέλα με την ψυχή σου τώρα. ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕΣ ΨΕΥΤΗΣ ΕΣΥ!

https://i.imgur.com/qNa3hMx.png


Ετσί μιλάει όμως η όμαδα του grcoin σε οποιον δεν τους αρέσει ,ρίχτε μια ματιά στα άλλα altcoins και δείτε τι γράφουν οι χρήστες:αυτό scam νόμισμα ,το κακολογούν, αλλά δεν απαντάνε με βρισιές και χλεβασμούς σαν και εσάς.

https://i.imgur.com/g3gJoyT.png
Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΡΩΤΑΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΑΓΕΙ HELLASCOIN ΚΑΤΑ ΤΟΝ GRCOIN "ΛΕΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ" ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ...
EINAI KAI H ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΑΩ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ,ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΖΕΤΕ ,ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΜΗΝΥΣΗ , ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ.

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΤΩΣΕΤΕ...Θα χάσετε και τους 40 που το κάνουν mining...
Ξέρω τα πάντα για όλους σας εκεί μέσα,εχω αρχεία για όλα τα λεγόμενα μου ,δεν σας πέρνει ας το σταματήσουμε ΕΔΩ.
Γέροstranger δεν σου έμαθε ακόμα η ζώη στο διαδίκτυο να είσαι προσεκτικός και οτι ποτέ δεν γνώριζεις ποιός μπορεί να βρίσκεται πίσω από έναν υπολογιστή και τι μπορεί να κάνει;
Μέγα λάθος να βγείς εδώ πέρα...και για τελευταια φορά σας λέω θα έβγαζα και εγώ κέρδος αν πήγαινε καλά το νόμισμα...
Μια συμβουλή απο εμένα προς εσένα:
Μάθε και τους άλλους να μιλάνε όμορφα στο grcoin ειδίκα σε αυτούς που το κακολογούνε μην τους χλεβάζετε,μιλήστε τους με σωστά επιχειρήματα, να μην διαγράφετε σχόλια στην σελίδα ,διώξε την πιτσιρικαρία που έχεις μαζέψει ή βάλτους μυαλό.Εσύ να σκέφτεσαι 10 φόρες και από όλες τις πλευρές πρίν κάνεις την επόμενη σου κίνηση αν θέλεις να κάνεις κάτι με το νόμισμα.Επειδή έχεις blog δεν έχεις καμία δύναμη ,μόνο στα πρόβατα που σε πιστεύουν μπορείς να επιβληθείς.Εσύ και ο πιτσιρίκος ο sudo είστε η αφορμή που εξελίχθηκε έτσι η κατάσταση να ξέρεις.Ξαναφτιαχτείτε από την αρχή και ξεχάστε τα όλα.Αν μπορείς διώξε και τον sudo. ΜΑΘΕΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΝΟΜΙΣΜΑΤΑ,ΨΑΧΤΕΙΤΕ. ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΑΣΧΕΤΟΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ HELLASCOIN.Οι προηγούμενοι χρήστες έγραψαν γιατι δεν προκειτε να πάει καλά το νόμισμα ΜΑΘΕΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ.Υπάρχουν άτομα εδώ μέσα που ξέρουν να σου κάνουν παπάδες ,ξέρουν τα διπλα και τα τριδιπλα από όσα ξέρετε όλοι σας εκει στο hellascoin. ΜΗΝ κοιτάς εμένα κοίτα τι μπορείς να κερδίσεις από εδώ μέσα!Ήρθατε να μιλήσετε και εδώ μέσα, να βρέιτε τον dimafiore,εναν νέο χρήστη του bitcointalk που μόνο νέος δεν είναι, για τον κατακρίνετε οτι λέει ψέματα για να βρείτε το δίκιο σας.ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ, ΟΤΙ ΛΕΤΕ ΣΑΣ ΓΥΡΝΑΕΙ ΜΠΟΥΜΕΡΑΝΓΚ.
Θέλατε και νόμισμα να φτιάξετε άσχετοι.
Μην τραβάς το σχοινί με κάποιον που δεν γνωρίζεις και που σε ξέρει καλά.
 
Στο επόμενο λάθος σας δεν θα υπάρχει hellas coin.

ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΕΔΩ , ΑΣ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ,ΑΡΚΕΤΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑΜΕ.  
Τελός θέλω να σας πω και κάτι τελευταίο ,
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ...
newbie
Activity: 5
Merit: 0
Dimafiore ξεκινησες ενα τοπικ θελωντας να ενημερωσεις για το ασχημο hellasCoin βεβαια σου ειναι ασχημο μετα την διαδικασια που σου ειπαμε να μην κανεις κινηση σαν λυσαμσενος να κοβεις στην αρχη ...λες και εμεις δεν εχουμε δυναμη να κοψουμε!! Προσαθησαμε να σου εξηγησουμε οτι ολοι μαζι και με σχεδιο σωστο και με σκοπο το ανοιγμα σε πολλους συνελληνες μας θα βοηθησει να πετυχουμε καλυτερα αποτελεσματα στο μελλον!

Τρεαλαθηκες , σου εστριψε που σε εγκλωβισαμε , ηρθες εδω να  βγαλεις χολη και μαζι με σενα ηρθαν και αλλοι προφητες να πουν οτι το μελλον ειναι ζοφερο και κατασκοτεινο με εμας τους αχρηστους κοκ...ολα αυτα σε ενα τοπικ ελληνικο για τα κρυπτονομισματα ...και για τους πρωτους που το εκαναν πραγματικοτητα ....πωπω αν μας βλεπουν απο εξω θα λενε πραγματικα αυτοι οι ελληνες τρωγονται μεταξυ τους!

Αν ειμαστε ελληνες ολοι εδω μεσα!...Επιασες λοιπον και αρχισες να λες οτι σου ερθε στο κεφαλι... πυραμιδες με μεταφρασεις , χρυοσυς που ειπα αγοραστε και επεσε ...απιστευτα πραγματα που τουλαχιστον εμας που γνωριζουμε σε εχουν καταταξει εκει που πρεπει να εισαι!

Τωρα θυμωνεις κιολας και μιλας με συμβουλες με λιγο κακια κοκ..γιατι ολα αυτα ρε φιλε... εσυ απλα ηθελες να προφυλαξεις αλλους να μην μπλξουν με τους κακους εμας !

Να ρωτησω αν γνωριζαμε το μελλον θα ειμαστε σημερα εδω να τσακονωματσε ; Γνωριζετε τι μπορει να υπαρχει απο πισω απο το ελληνικο νομισμα σαν ενεργητικο δυναμικο , σαν επενδυτικο δυναμικο , σαν στρατηγικη σαν σαν σαν ...τι ακριβως κρινεται εδω ολοι σας? Το αν θα πετυχει σαν μαρκετινγκ η αν ειναι ενα μονιμσμα καλο ,σωστο , ασφαλη κοκ?

Πως ξεφυγατε απο φορουμ για κρυπτονομισματα και γινατε κριτες στους αλλους , στο ονομα τους ,την δουλεια τους , τον κπο τους; Τι σας κανει εσας να γνωριζετε αληθεια; ..Να εγατε πχ δεν ειναι καλο και ασφαλη το νομιμσα να πω ναι....αλλα γιατι τοσο μενος να το βγαλετε ειτε απατεωνια ειτε λαθος μαρκετινγκ και καταδικασμενο στην αποτυχια? Ποιος επωφελειτε αν αποτυχουμε κυριοι; Ποιοι θα χαρουν αν δεν παει καλα;

Μηπως λοιπον αναρωτιεμαι εχεται τιποτα τραπεζες απο πισω ο μπαμπακας πχ...γιατι τοτε θα κατανοουσα να ακουω λογια οπως αυτα που εχετε πει....νοιωθω οτι ειμαι σε φορουμ φορολογικο και crime investigation ...αλλα οχι σε φορουμ για κρυπτονομισμα!!

Σκεφτητε οι απο εξω...ακουσαμε κατηγοριες αστηρικτες , ψεματα και αντινοηση , σε θεματα ασχετα με τον πυρηνα το κυταρο τυ θεματος ... πχ το νομισμα το ιδιο!!

Γιατι; ,,ποιος επωφελειτε ; να πιστεψεις οτι δεν ειναι η καλυτερη κινηση που εγινε ποτε;

Απλες σκεψεις , πως μπορω να κρινω απο την επιφανεια αραγε ; Πως μπορω να γνωριζω τι στην ουσια ειναι αληθεια ...οταν εχω ενα κριτη να λεει εφ οσων ακουσα ολα αυτα καταλαβαινω ποια θα ειναι η εξελιξη..οχι φιλε δεν καταλαβαινεις αν καταλαβαινεις θα ειχες απο καιρο βγει απο την μπριζα... εν πασει μαλλον επιδη δεν αντεχω και εγω αλλο το οξυμορω να ειμαι σε φορουμ με κρυπτονομισμτα να με κατηγορουν για τις ιδεες μου και μολις απαντω να με κατηγορουν που ασχοληθηκα ..λεω να σας πω μια καληνυχτα....Ποιος επωφελητε οταν αφηνουμε το δασος και μας πιεζουν να δουμε ενα δεντρο που το εφτιαξε ο κατηγορος στην φαντασια του;
newbie
Activity: 21
Merit: 0
Quote

ΥΓ. Το ότι λές ψέματα με τα 8.5 ευρώ είναι ακόμα δείγμα το πόσο μικρός είσαι. Το έγραφε πάνω στο official pool του grcoin ναι ή όχι ;
Έγραφε την αναλογία hellascoin σε ευρώ στο pool εκεί που έλεγε τα mh/s και πόσα coins παράγεις την ημέρα?
Επείδη χθές το σβήσατε απο το pool γιατί σας είχαν παρει όλοι στο ψίλο ,έρχεσαι να μου την πείς σήμερα; Ακόμα ένα λάθος!
Άντε ρε τι κάθομαι και ασχολούμαι; κάθησα και σου απάντησα κιόλας! Σαν πατέρας σου ,σου μιλαω ,άντε μάθε τα μαθήματα σου να προκόψεις με σκλήρη δουλειά και άσε τα φύκια για μεταξωτές κορδέλες...
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ ΚΑΙ ΕΣΥ...  ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΡΑΜΜΗ
Τελος οι γραμμές για σήμερα;
ΚΛΕΙΔΩΣΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΕΚΠΟΜΠΗ
ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΟΥ ΖΑΛΙΣΑΜΕ.ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΤΡΩΓΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΟΙ 37 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΝΑ ΛΕΝΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΨΕΜΑΤΑ!
Κοιτα να δεις . Νομιζεις πως πας να ξεκινησεις ενα πολεμο . Χαρακτηριζεις εμενα μικρο και δεν με ξερεις καν . Το αν ειμαι μικρος το ξερω εγω και καποια ατομα που σεβομαι και με σεβονται . Αν οντως ισχυουν αυτα με τα 8.5 ευρω ΒΑΛΤΑ ΤΩΡΑ ΕΔΩ ΜΕ PRINTSCREEN , αν εχεις κατι τετοιο βαλτο εδω ρε φιλε , να μας κοροιδεψουν κιολας .Αμα ειχες δει κατι τετοιο θα το ειχες ΗΔΗ ποσταρει ΚΟΥΤΕ, αλλα ουτε ψεματα ξερεις να λες ...Και οι γονεις μου που κολανε ? Εισαι ΤΕΡΜΑ ΣΤΟΚΟΣ ? Αν ημουν γιος σου πιθανον να ειχα μετακομισει οποτε ασε τα ηθικα κηρυγματα οταν με βρωμικους τροπους πας να γκρεμισεις κατι με ψεματα πριν καν καλα καλα παρουσιασουμε το τι κανουμε.... Βεβαια το παραλογο θα ηταν να μην υπαρχουν παραφωνιες , οταν καποια στιγμη καταφερεις κατι στην ζωη σου ελα και πες το μου να σου πω μπραβο .Μεχρι τοτε κατσε να προσβαλεις εμας μπας και νιωσεις καθολου αντρας ... Και επειδη μιλας παρα πολυ προσεχε τα σχολια σου σε κατι αλλα forum ...Αυτα ντε που λες πως σε καποιους θα χακαρουν τους κωλους τους στην φυλακη . Που παλι μιλας για αλλους δηλαδη , γνωστο σου συνηθειο , και μαλιστα παρεμβαινεις σε σημειο που αναφερεσαι σε ποινικο μητρωο χωρις να εχει ολοκληρωθει/εκδικαστει καποια υποθεση . Δεν ξερω , εσυ δεν ησουν που μιλαγες πριν για νομικες παραμετρους ? Ε τοτε ψαξου μην σε ψαχνουν εσενα στο τελος στο κελι 33....
Υ.Γ : Επειδη οι μερες ειναι βαρετες και περναω ωρες μπροστα στον υπολογιστη . Σε παρακαλω , σε ικετευω ...Συνεχισε να λες αυτες τις βλακειες να συνεχισουμε και μεις να γελαμε λιγακι . Το γελιο σε τετοιους καιρους ειναι εκπληκτικο φαρμακο...και συ το προσφερεις δωρεαν !
newbie
Activity: 39
Merit: 0
Μεγάλο δίκιο έχει ο φίλος chek2fire σε ΟΛΑ όσα είπε...
Για να τελειώνουμε με αυτά γιατί τσάμπα ζαλιστήκαμε με τις βλακείες και να απαντήσω στο παλικάρι από πάνω τον FawkesChrysis.
Οι κινήσεις που κάνετε είναι λανθασμένες και πολλοί το έχουν καταλάβει, κάτι που δεν μπορείς να καταλάβεις όμως εσύ.
Δεν είχα καμία αντίρρηση για το νόμισμα και ίσα ίσα εμένα προσωπικα με οφελεί να πάει καλά αφού έχω στην κατοχή μου μερικές χιλιάδες νομίσματα.
Άλλα η συμπεριφορά σας και η τακτική που ακολούθησατε ήταν τελείως λάθος και συνεχίζει να είναι,αυτό φαίνεται και απο τα 40 άτομα μόνο που κάνουν mining στο pool σας τώρα.Μάλλον έιστε όλοι φίλοι και γνωστοί και βγαίνετε και μιλάτε όλοι έδω μέσα.
Εσύ που λές οτι μιλάς ευγενικά, στην σελίδα σας στο fecebook όταν κάποιος σας φέρνει αντίρρηση γιατί τον κοροιδεύτε και σβήνετε μετά όλα τα σχόλια πού έγιναν για να μπούνε οι χρήστες να βλέπουν μόνο τα θετικά;
Μην κάνεις τον κόπο να μου απαντήσεις τα έχω σε print screen και δεν θα ασχολήθω άλλο με αποκαλύψεις. Κάντε οτι γουστάρετε εσύ ο stranger ,o αλεπού , ο sudo με τα 202,000 νομίσματα ,ο unknown με τα 32,000 νομίσματα και οι άλλοι 36 που είστε μαζεμένοι έχω και άλλες δουλειές παρά να ασχολούμε με
εσάς συνέχεια.Mining δεν θα ξανακάνω τσάμπα έκαψα το ρεύμα μου!
Αν καταφέρετε και το νόμισμα πάει καλά,πράγμα δύσκολο με την όλη τακτική σας και την μηδαμινή εμπειρία σας στα cryptocoins, θα κρατήσω τον λόγο μου και το 50% απο αυτά που έχω θα δωθούν σε αυτούς που έχουν πραγματική ανάγκη.


Υ.Γ : Για την ιστορια , μπορεις dimafiore να μας στειλεις καποιο σημειο που λεμε οτι κοστολογουμε το νομισμα 8.5(!!!) € ενω καλα καλα δεν το εχουμε κανει release ?
...Και επισης σου ξαναλεω γιατι ισως δεν το καταλαβες οτι τα χρηματα παραχθηκαν πριν ξεκινησουμε επισημα γιατι γνωριζαμε τι θα συμβει και ειχαμε προσχεδιασει την δωρεα νομισματων . Το οτι ηταν 2 ή 3 οι blockfinders δεν εχει απολυτως καμια σημασια γιατι ολα εκει πηγαν , και οποιος θελει μπορει να μπει στο επισημο φορουμ του νομισματος να δει ποτε ανακοινωσαμε την δωρεα και αν ισχυει .

ΥΓ. Το ότι λές ψέματα με τα 8.5 ευρώ είναι ακόμα δείγμα το πόσο "μικρός" είσαι. Το έγραφε πάνω στο official pool του grcoin ναι ή όχι ;
Έγραφε την αναλογία hellascoin σε ευρώ στο pool εκεί που έλεγε τα mh/s και πόσα coins παράγεις την ημέρα?
Επείδη χθές το σβήσατε απο το pool γιατί σας είχαν παρει όλοι στο ψίλο ,έρχεσαι να μου την πείς σήμερα; Ακόμα ένα λάθος!
Άντε ρε τι κάθομαι και ασχολούμαι; κάθησα και σου απάντησα κιόλας! Σαν πατέρας σου ,σου μιλαω ,άντε μάθε τα μαθήματα σου να προκόψεις με σκλήρη δουλειά να μην σε χαρτζιλικόνουν οι γονείς σου και άσε τα φύκια για μεταξωτές κορδέλες...
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ ΚΑΙ ΕΣΥ...  ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΡΑΜΜΗ
Τελος οι γραμμές για σήμερα;
ΚΛΕΙΔΩΣΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΕΚΠΟΜΠΗ
ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΟΥ ΖΑΛΙΣΑΜΕ.ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΤΡΩΓΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΟΙ 37 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΝΑ ΛΕΝΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΨΕΜΑΤΑ!
newbie
Activity: 21
Merit: 0
Καλησπερα ελληνικη κοινοτητα του bitcoin...Δεν θελω να μακρολογω αλλα αν τα πω συντομα θα χαθει το νοημα . Καταρχας ... ο ιδιος - οι ιδιοι οι mods γνωριζουν σιγουρα απο ιντερνετικο πολεμο και ειμαι σιγουρος για αυτο . Τι θελω να πω ? Πως διαβασα ολα τα σχολια , Ολα ηταν πανω κατω διαφορετικα . ΕΝΑΣ ΟΜΩΣ σε ολα τα σχολια ειχε κατι κοινο φιλοι μου . Το μισος ...και μιλαω για τον/την dimafiore και θα αναλυσω τι εννοω σε λιγο ....
Ξεκαθαριζω πως ειμαι μεσα στην ομαδα που ειναι πισω απο το Hellas Coin και δεν κρυβομαι με ψευτικες ιδιοτητες κλπ . Δεν ειμαι ιδρυτης , δεν ειμαι εκεινος που ανεπτυξε ή τροποποιησε κωδικα . Ειμαι αρκετα κοντα στον ανθρωπο που σκεφτηκε να ξεκινησει ολο αυτο πραγμα και μπορω να πω το εξης . Οτι γινεται δεν γινεται ουτε για την προσωπικη μας κονομα οπως γραφουν ορισμενοι , ουτε γιατι ενα πρωινο ειδαμε οραμα απο τον Θεο ( προς αποφυγη καθε απιθανης παρεξηγησης - δεν χλευαζω τα Θεια απλα παραδειγμα φερνω ) αλλα γιατι θεωρησαμε πως εφωσον εγινε μια αντιστοιχη κινηση στο εξωτερικο και πετυχε μπορει να πετυχει και στην Ελλαδα με τοσο μεγαλο μαλιστα , κοινο . Και δεν μιλαω για το bitcoin αποκλειστικα . Ας δουμε το Auroracoin το οποιο με βαση οσα εχω διαβασει λειτουργει οχι απλα σαν επανασταση οπως γραφουν ορισμενοι για το Hellas Coin αλλα μαλιστα οι δημιουργοι θα δωρισουν σε ολους τους πολιτες καποιο ποσο του auroracoin ωστε να ερθουν σε ριξη ετσι με την κυβερνηση εναντιων ενος νομου σε σχεση με τα χρηματα της Ισλανδιας . Το συγκεκριμενο νομισμα οχι μονο ειναι αρκετα αξιολογο αλλα η τελευταια του αξια ηταν 65 $ ανα auroracoin .
Τελος παντων ας φυγουμε απο αυτο το θεμα περι νομισματος και ας προχωρησουμε σε κατι πιο προσωπικο . Βλεπω τον dimafiora να γραφει για ..... κονομα , ξεπλυμα , απατη , μασωνους , πυραμιδες , εξωγηινους , διδυμους πυργους κλπ κλπ . Νομιζετε οτι απευθυνεστε σε ποιους ? Μπορειτε να πατε στο αρμοδιο υπουργειο (αναπτυξης ) και να ζητησετε τα στοιχεια του κατοχου του Hellas Coin . Δεν εχουμε σκοπο να πλουτισουμε απο αυτη την κινηση , φυσικα μπορει στο τελος να καταφερουμε να εχουμε κερδος μεσω των νομισματων (ΟΛΟΙ) αλλα αυτο θα γινει μακροχρονια μετα απο πολυ κοπο . Καθημερινα εγω προσωπικα βοηθαω παρα πολυ κοσμο ειτε μεσω email ειτε μεσω teamviewer ακομα , και οποιος εχει λαβει email μου ή βοηθεια μπορει να γραψει εδω για την συμπεριφορα μας και την βοηθεια που δινουμε καθημερινα σε αγνωστους για εμας , ανθρωπους . ΣΗΜΕΙΩΣΤΕ πως σε περιπτωση που επιθυμειτε , οι διευθυνσεις IP ειναι στην κατοχη του moderator , και αν δει καποια απο τις IP που υποστηριζουν την κινηση ή απο αυτους που υποτιθεται ειναι διαφορετικα προσωπα εδω μεσα να ειναι ιδια μεταξυ των διαφορετικων "υποτιθεται" χρηστων να μας ξεφωνησει απο εδω μεχρι την Αμερικη . Πραγματικα ειναι στεναχωρο να βλεπεις τοσο μισος για μια κινηση που δεν προσεβαλε κανεναν και δεν ζητησε απο κανεναν τιποτα ως ανταλλαγμα .. Εγω προσωπικα ειμαι φοιτητης ασφαλειας δικτυων και με το ζορι βγαζω τα εξοδα για να πηγαινοερχομαι με το κτελ σχεδον καθημερινως . Ζω αξιοπρεπως ομως και δεν χρειαζομαι να κλεψω ποτε και απο κανεναν τιποτα για να φερω εις περας κατι στην ζωη μου . Εμαθα απο μικρο παιδι να σεβομαι οτιδηποτε και οποιονδηποτε ειτε αυτος ειναι εχθρος ειτε φιλος ...ειτε αυτο με συμφερει ειτε οχι .Ζουμε σε δημοκρατια ακομα και αν καποιοι το εχουν ξεχασει αυτο .
Το οτι ο ιδιος ο "ιδρυτης" του νομισματος εχει 200.000 νομισματα το λετε , το οτι πριν απο λιγες μερες δωρισαμε σε καθε χρηστη , που μας εστελνε αιτηση , απο 600 νομισματα ομως δεν ειδα να το γραφετε πουθενα . ΣΑΣ ΕΞΗΓΗΣΑΜΕ τον λογο που ειχαν προπαραχθει αυτα τα νομισματα . Ας πουμε οτι ο sudo ηθελε να κρατησει λεφτα για παρτυ του . Απο την στιγμη που το pool ειναι public θα ηταν τοσο χαζος που θα βαλει 3 και 4 ατομα να φαρμαρουν μονο για να κονομησουν ? Αφου ολοι θα βλεπανε αυτους τους 4 δεν θα ηξερε οτι θα πουνε καποια πραγματα περι κονομας ? Το θεμα ειναι πως κανεις δεν κονομησε με ενα νομισμα που δεν εχει ουτε μηνα με μονο 500 και 2000 και 5000 νομισματα . Αυτα περι μασονων να τα πειτε εκει που πρεπει . Εμεις ειμαστε μακρια απο ολα αυτα τα σκατα ( συγνωμη κιολας ) ... Οτιδηποτε εχει να κανει με θετικο ακτιβισμο για παραδειγμα το δεχομαστε . Σεβομαστε τους ανθρωπους , τα δικαιωματα τους , τα ζωα , την φυση ... ΟΛΑ , και δεν δεχομαστε απο ΚΑΝΕΝΑΝ που ακομα χειροτερα δεν μας γνωριζει προσωπικως , να μιλαει για μασωνους και κλεπταποδοχους και απατεωνες . Αν πραγματικα ειχατε θιχτει ή πιστευατε πως ειμαστε απατεωνες θα ειχατε προχωρησει σε μηνυση αφου οπως λετε εξαπαταμε τον κοσμο . Ειμαστε ηδη σε επαφη με αρκετα μαγαζια τα οποια θεωρουν αξιολογη την κινηση . Ηδη σε συναυλια στην Κρητη παρουσιαστηκαν αφισες με το νομισμα και προσπαθουμε για ακομα μεγαλυτερη επεκταση πανΕλλαδικως . Κανουμε μια προσπαθεια που πιστεψτε με το λιγοτερο απο ολα ειναι ο κωδικας και τα προγραμματιστικα κλπ . Τα βαζουμε με Θεους και δαιμονες . Ενα παραδειγμα το ειδατε πιο πανω . Προσωπικα εχω απαντησει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΑ στον κυριο/κυρια dimafiore μεσω email απο το επισημο email μας [email protected] .  Ο ιδιος κυριος/κυρια με ονομα dimafiore ομως αποκαλεσε εμενα που σπουδαζω , με την βοηθεια των δικων μου ανθρωπων ( οικονομικως ) και μεσα απο την δουλεια , ΑΠΑΤΕΩΝΑ . Γιατι ? Γιατι τολμησα , εγω και αλλοι 5-6-10-20 να κανουμε πραξη αυτο που κι αλλοι προσπαθησανε αλλα εμειναν μονο με τα site . Εχουμε πολυ δρομο ακομα και γνωριζουμε πως υπαρχει και ενδεχομενο αποτυχιας . Κανεις δεν γεννηθηκε ετοιμος τελειος , κανεις δεν γενηθηκε ολοκληρωμενος ως ανθρωπος και ποτε δεν ξεκινησε κατι χωρις πιθανοτητα αποτυχιας ακομα και σε ποσοστα του 0.00001 % . Οπως ξαναλεω ομως οι ανθρωποι που ειμαστε πισω απο την ιδεα , ειμαστε ανθρωποι που κινουμαστε με παπακια και με αυτοκινητα των 1200 κυβικων γιατι μεχρι στιγμης αυτα εχουμε αυτα μπορουμε . Μακαρι να εχουμε περισσοτερη οικονομικη ανεση κυριοι , αλλα αν καποτε γινει αυτο δεν προκειται να γινει ποτε με κλεψια , ή με το να πατησουμε πανω σε πτωματα συνανθρωπων μας για να το καταφερουμε .
Αυτα τα ολιγα .... Ευχαριστω ολη την ομαδα που ειναι πισω απο την κινηση γιατι με εμαθε πολλα οσον αφορα τον τομεα της πληροφορικης και πανω απο ολα με εμαθε να προσπαθω ακομα περισσοτερο για να καταφερω κατι ... και πανω απο ολα τιμια . Συγνωμη για το μεγεθος του κειμενου αλλα δεν μπορουσα με λιγοτερα λογια...
Υ.Γ : Για την ιστορια , μπορεις dimafiore να μας στειλεις καποιο σημειο που λεμε οτι κοστολογουμε το νομισμα 8.5(!!!) € ενω καλα καλα δεν το εχουμε κανει release ?
...Και επισης σου ξαναλεω γιατι ισως δεν το καταλαβες οτι τα χρηματα παραχθηκαν πριν ξεκινησουμε επισημα γιατι γνωριζαμε τι θα συμβει και ειχαμε προσχεδιασει την δωρεα νομισματων . Το οτι ηταν 2 ή 3 οι blockfinders δεν εχει απολυτως καμια σημασια γιατι ολα εκει πηγαν , και οποιος θελει μπορει να μπει στο επισημο φορουμ του νομισματος να δει ποτε ανακοινωσαμε την δωρεα και αν ισχυει .
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Νομίζω πλέον ένα κλείδωμα του συγκεκριμένου νήματος είναι ότι καλύτερο αυτή την στιγμή... Διαβάζουμε για περήφανους χριστιανούς ορθόδοξους, μασόνους, για Έλληνες που αντιστέκονται σε ανεμόμυλους, για ufo για τους el και οτιδήποτε άλλο και μου θυμίζετε καθαρά για ποιο λόγο αυτή η χώρα έχει χρεοκοπήσει όχι μόνο οικονομικά αλλά και ηθικά και πολιτισμικά.
Κύριοι οι ανοιχτή κοινωνία του διαδικτύου σας έχει ξεπεράσει εδώ και δεκαετίες αν το έχετε πάρει χαμπάρι.
Νομίζω ότι πρέπει να πάτε σε άλλο forum για να βγάλετε ο καθένας τα συμπλέγματα και την ιδεοληψία σας
Οσό για την τύχη του συγκεκριμένου νομίσματος με αυτά που διάβασα από αυτόν που υποτίθεται το έχει δημιουργήσει μου έχουν δώσει να καταλάβω που θα καταλήξει. Ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του.
newbie
Activity: 5
Merit: 0
Θα ειμαι απλος στην πολυπλοκοτητα των υποθεσεων σου ...Ειμαι επωνυμος και οχι ενα ονομα κρυμενο πισω απο ενα μπλοκ η πισω απο ενα φορουμ , θα μπορουσα να σου δημιουργησω σε 24 ωρες το πιο απιστευτο προφιλ αλλα τι να το κανω εισαι ανωνυμος , χειριζεσαι μια χαρα βλεπω την επιφανεια πληροφοριας , χρησιμοποιεις αρθρα απο μπλοκ που λενε ,λενε ,λενε ... Ακου σε με λιγο προσωπικα δεν με ενοχλεις καθολου γιατι καταλαβα και ποιος εισαι και απο που εισαι ...αρα για μενα ολα οκ!!

Απο εκει και περα θα καψεις μερικους και καποιους αλλους θα τους κανεις να ψαξουν βαθια και τοτε θα τους χασεις! ΔΕν περιμεναμε η προσπαθεια μας να ειναι στρωμενη με λουλουδια ..κανε την δουλεια σου και θα κανω την δικη μου οπως μπορω καλυτερα!

Ο πολιτισμος της χεστρας που υπηρετεις μονο ετσι γνωριζει να πολεμα , κρυμενος πισω απο κουκουλες στην αφανεια και στην ανωνυμια , ο δικος μου πολιτισμος που γενιεται ακολουθει αλλα μοτιβα...αλλες αξιες ...και το σιγουρο ειναι οτι καποια στιγμη εγω και εσυ θα βρεθουμε αντιμετωποι...δεν ειναι προσωπικο ειναι επιτακτικη αναγκη της ζωης .

Να μιλησω λοιπον στους φιλους που θα δουν και εσενα και εμενα σε αυτο το ομορφο ποστ , μονο η καρδια εχει τροπο να δει ...ο στοχος μας ειναι πολυ μεγαλυτερος απο διαφωνιες η κοκορισμους... ετσι και αλλιως ο χρονος ειναι παντα μαρτυρας σε καθε εργο μας ... ελατε να μας γννωρισετε και να μας κοιταξετε στα ματια ....Ο δικος μας σκοπος ειναι πολυ ανωτερος και μονο με την καρδια του Ελληνα θα μπορεσετε να ξεφυγετε απο τις παγιδες ..ακομα και αυτων που μεχρι χτες πιστευατε σαν δικους σας!

Μασονικους χαιρετισμους δεν μπορω να σου στειλω αδερφε γιατι οι μασωνοι ειναι εχθροι μου .... θα ειμαι εδω να σε αντιμετωπισω σε αυτο το χαμηλο πεδιο που εχεις επιλεξει να μαχεσαι οχι γιατι θελω να σε πολεμησω η εχω κατι μαζι σου ...απλα για να προστατεψω οσο μπορω μερικους αδελφους ελληνες που ειναι η ωρα τους να δουν τι πραγματικα παιζει και ποια ειναι η αποστολη τους!

legendary
Activity: 975
Merit: 1003
περιμενω να απαντηση ο διαχειριστης εδω για να δω πως θα προχωρησω...

Δεν υπάρχει 'διαχειρηστής', moderator στο Ελληνικό board είμαι, τίποτα παραπάνω. Υπάρχει κοινότητα..
newbie
Activity: 39
Merit: 0
Είναι ψέματα αυτά ;; Μην μου πείς οτι και αυτα είναι ψέματα stranger ή axilea11 ή Νίκο όπως αλλιώς σε λένε...
Αν εσύ είσαι μπλεγμένος με τους μασώνους εμείς εδω είμαστε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ...
ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ.
ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΜΕΝΟ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΣΑΙ ...

Διαβάστε και παθετε πλάκα...
http://mhnpetaslefta.blogspot.gr/2013/10/stranger-katoxika-nea.html
Διαβάστε και τα σχόλια στο τελος από αυτους που την παθανε από τον strange και του μασώνου φίλου του...

ΑΥΤΟΣ ΕΔΩ ΠΡΟΜΟΤΑΡΕΙ ΤΟ HELLASCOIN ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΜΑΣΩΝΙΚΟ!!!

Ο χρυσός τι έγινε Νικολάκη ;;; Είναι ψέματα και αυτό;
απλή αναζήτηση στο διαδικτύο...
https://www.google.gr/search?q=stranger+team+%CF%87%CF%81%CF%85%CF%83%CE%BF%CF%82&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:el:official&client=firefox-a&channel=nts&gfe_rd=cr&ei=TMDSU-bNAsHc8geq6YD4Dg

Αυτός που λέει την αλήθεια με αποδείξεις το ονομάζουμε οτι πετάει λάσπες;;; Δεν νομίζω...
Οι μεταφράσεις βίντεο επί πληρωμή είναι ψέμα και αυτό;
Το σχέδιο Αχιλλέας πώς πάει μαζεύουμε καμιά συνδρομή;Βγάζεις μεροκάματο;
ΜΗΝ ΥΠΟΤΙΜΑΣ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΤΩΝ ΧΡΗΣΤΩΝ ΤΟΥ BITCOINTALK.
Μπήκες με το φιλαράκι σου τον Αλεπού εδώ να μας πείς τί;;;;


ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΤΑΚΗΣ...


newbie
Activity: 5
Merit: 0
Murdof για δες το παραπανω ποστ και πες μου αν αναφερει το ονομα μου και αν οσα λεει ο κυριος στημενος ειναι λασπη ... Μαλλον απο το ποστ θα γνωριζεις οτι εχω καθε δικαιωμα πια να κανω πολλα σε θεμα νομου μονο και μονο που ναφερεται το ονομα μου ...περιμενω να απαντηση ο διαχειριστης εδω για να δω πως θα προχωρησω...

Τωρα για το ποσο ευκολο ειναι να γινει ενα νομισμα αλλα τι νομισμα και γιατι αλλος ελληνας δεν το εκανε ...ας μην μενουμε στα λογια εε ..ιδου η ροδος ιδου και το πηδημα ..ολα τα αλλα εδω μεσα ειναι μια ομορφη τακτικη σβησιματος και επιφανειας της προσπαθειας που δεν ειναι καθολου κολακευτικη για την παρεα σας !!

Αν εχετε το οτιδηποτε για να κατηγορησετε καντε το επωνυμα και με στοιχεια...αν απλα θελετε να δημιουργησετε εντυπωσεις απο ..δεν ξερω τι μπορει να ειναι το συναισθημα ... δεν νομιζω οτι θα καταφερετε πολλα ...το λιγοτερα σε λιγο καιρο ειναι να σβησετε το τοπικ αυτο μιας και θα εχετε ερθει και εσεις στην παρεα μας και ολοι μαζι να στηριζουμε και να κανουμε το ελληνικο ψηφιακο νομισμα το καλυτερο!

Να σε καλα \\
full member
Activity: 196
Merit: 100
Πωπω τι έγινε ρε παιδιά για ένα νόμισμα...

Θα πέσουν εξώδικα λέει. Θα κάνει ο stranger ανώνυμο εξώδικο; Δεν ξέρεις stranger ότι πρέπει να δώσεις τα στοιχεία σου;
Άρα τέλος η ανωνυμία σου.

Όσο αφορά το νόμισμα σας δεν θα το κάνω mine γιατί δεν βλέπω μέλλον σε αυτό.
Ο λόγος που δεν βλέπω μέλλον δεν είναι επειδή έχετε ιδέες επαναστατικές και ότι θα αλλάξετε τον κόσμο.

Είναι επειδή στον κόσμο των altcoins έχετε ξεκινήσει λάθος.
Για να πετύχει ένα νόμισμα πρέπει να υπάρχει ο κώδικας του ώστε να αναπτυχθούν pools από γνωστά sites και όχι ένα "official pool".
Πρέπει να υπάρχει πολύ μεγάλο hashrate=αποδοχή για να μπεί ένα νόμισμα σε exchange.

Εδώ δεν υπάρχει κάν open source ο κώδικας - δεν υπάρχει linux source για να φτιαχτούν άλλα pools. Άσε που στο windows wallet υπάρχει conf αρχείο με username/password για rpc commands.

Όσο αφορά Alepou πως να φτιάξεις δικό σου νόμισμα θεωρώ ότι μεγάλη μερίδα των μελών μπορεί να το κάνει.
Όλα είναι open source, υπάρχουν οδηγίες πολλές. Αλλάζεις παραμέτρους, όνομα και είσαι έτοιμος.
newbie
Activity: 7
Merit: 0
Απιστευτο να υπαρχουν Ελληνες Που να θελουν να θαψουν Ελληνες  αντι να πειτε ενα μπραβο που υπαρχει μοναδικος Ελληνας να μπορει να κατασκευασει ψηφιακο νομισμα καθεστε και κανετε ελεινα σχολια μονο και μονο απο ζηλεια και μονο ζηλεια  τι να  πω φτου να μην σας ματιασω απο το να σχολιαζετε ετσι ψαχτειτε λιγο να δειτε ποσο κοιμαστε
Προκαλω ανοιχτα να μου πειτε αν υπαρχει καποιος αλλος να μπωρει να δουλεψει αυτον τον κωδικα στην Ελλαδα
Και εσεις που κατηγορειτε τον sudo  ειμαι σιγουρος οτι ξερετε ποιος ειναι, χιλιομετρα μπροστα απο ολους χωρις να καθετε να κατινιαζει 
newbie
Activity: 5
Merit: 0
Μολις επεσε στην αντιληψη μου το συγκεκριμενο ποστ , πρωτα απο ολα θελω να δηλωσω οτι για τα ψευδη και την λασπολογια του συγκεκριμενου μελους επιφυλασομαι παντος νομικου δικιαωματος μου και θα ενημερωσω γενικα και το φορουμ με συγκεκριμενο εξωδικο εκτος και αν ο συγκεκριμενος κυριος παρουστιαστει επωνυμος να μιλησει ανοικτα μαζι μου !!!!!

Τωρα για τις προσπαθειες αυτες που ακολουθουν συγκεκριμενοι τυποι με συγκεκριμενη εργασια ,κοινος μεροκαματακι να σβηνουν πληροφορια και να εξυπηρετουν τον πολιτισμο της χεστρας εχω δημιουργησει πριν ξεκινησω ενα βιντεο που εξηγω   σε ολους οσους θα θελησουν να συμμετεχουν στην ελληνικη αντισταση το οποιο θα παραθεσω εδω για ολους....

http://www.youtube.com/watch?v=QA4AEIXOBG8

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΝΙΚΗ ΜΟΥ ΔΗΛΩΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΝΟΜΙΣΜΑ ...Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΤΗΣ ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΤΟΥ ΦΟΒΟΥ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΘΕΛΕΙ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΑΣ !

Η δημιουργία του ελληνικού ψηφιακού νομίσματος δεν έγινε με στόχο μόνο το κέρδος άλλα με στόχο την ένωση των ανθρώπων και την αντίσταση στον εχθρό όλων μας!



Ο τρόπος που θα κινηθεί το ελληνικό νόμισμα είναι ο τρόπος της ισότητας και όχι της συνήθειας μερικών να εκμεταλλεύονται τους πολλούς .



Δεν υπηρετούμε αυτό τον πολιτισμό είμαστε εδώ για να δημιουργήσουμε τις βάσεις και τους μηχανισμούς ώστε η ανθρωπότητα να περάσει στον νεο πολιτισμό που είναι αναγκαίος.



Όλοι οι παλαιοί κανόνες και τρόποι εμάς δεν μας συγκινούν, μας συγκινεί η σύμπνοια , η ένωση , ο κοινός στόχος , το εμείς και όχι το εγώ !



Και ακριβώς για τον λόγο του ότι δεν διαπραγματευόμαστε την αντίσταση μας η κίνηση μας θα πετύχει παγκόσμια γιατί σήμερα στην ουσία η ανθρωπότητα δεν ψάχνει τρόπους να δημιουργήσει νέο πλουτισμό άλλα τρόπους και αξιες να δημιουργείσει νέο πολιτισμό και ουσιαστική Ελευθερία !

STRANGER...
full member
Activity: 210
Merit: 100
Crypto Currency Supporter
newbie
Activity: 39
Merit: 0
Το bitcoin ειναι άλλη φάση . Ειναι νόμισμα ειναι κάτι σαν χρηματιστήριο οπως ειναι και τα κανονικά νομίσματα το δολάριο το ευρω κτλ. Ανεβαίνει η τιμη τους με κάποιους παράγοντες ! Απο εκεί και πέρα τωρα θα έρθει κάποιος και θα μου πει : το bitcoin όμως ειναι αέρας δεν εχει υλική υπόσταση . Το θέμα ειναι στην σημερινή κοινωνία και το κανονικό χρήμα ειναι αέρας . Παλιότερα στο δολάριο αναγραφόταν οτι το ενα δολάριο αντιστοιχεί με μια ποσότητα χρυσού και όλες οι χώρες έκοβαν νομίσματα ανάλογα με τον χρυσό που είχαν . Για ρίξε μια ματιά στο σημερινό χαρτονόμισμα του δολαρίου και δες τι γράφει . Το ενα δολάριο αντιστοιχεί σε ενα δολάριο δηλαδή με απλα λόγια το χαρτί αντιστοιχεί με χαρτί . Οι χώρες πλέον και τα νομισματοκοπία των τραπεζών κόβουν χρήματα με βάση όχι πλέον το χρυσό της κάθε χώρας αλλα με βάση των δανείων που παίρνουν απο τις τράπεζες οι πολίτες της κάθε χώρας. Με λίγα λόγια όλο το τραπεζικό σύστημα ειναι αέρας κοπανιστός.
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Και εγώ αυτή την άποψη έχω για όλα τα alt coin και γιαυτούς που τα δημιουργούν ότι στην πλειοψηφία τους έχουμε να κάνουμε απλά με ένα scam. Πάντως αυτό με την νομοθεσία που αναφέρεις μας πιάνει όλους ακόμα και αυτούς που διακινούν δημόσια νέα για τον χώρο του bitcoin καθώς και το bitcoin μπορεί άνετα να το θεωρήσει κάποιος σαν scam πυραμίδα και την δημοσιοποίηση ειδήσεων γύρω από αυτό σαν απόπειρα προώθησης του προς τους ανυποψίαστους καταναλωτές.. Tongue
Θα μου πει κάποιος βέβαια ότι με την ίδια λογική και νομοθεσία όλες οι ελληνικές τράπεζες και οι τραπεζίτες που τις διοικούσαν θα μπορούσαν να πάνε όλοι τους φυλακή καθώς προ κρίσης προωθούσαν τοξικά προϊόντα δλδ δάνεια ομόλογα χωρίς καμία εξασφαλισμένη εγγύηση σε καταναλωτές με τα γνωστά αποτελέσματα που έχουμε σήμερα.
Όσο δλδ κάτι δεν είναι νομιμοποιημένο και δεν υπάρχουν κάν κανόνες ουσιαστικά κινητέ στην γκρίζα ζώνη.
legendary
Activity: 1428
Merit: 1001
getmonero.org
Pages:
Jump to: