Pages:
Author

Topic: Hellenic Coin (HNC) - page 4. (Read 50128 times)

legendary
Activity: 910
Merit: 1000
September 23, 2015, 04:21:55 AM
Το helleniccoin, έχει δικό του forum. Από σήμερα όσοι πραγματικά ενδιαφέρεστε για το νόμισμα μπορείτε να ενημερώνεστε από εκεί.

link?
legendary
Activity: 910
Merit: 1000
September 22, 2015, 10:37:07 AM
Το helleniccoin, έχει δικό του forum. Από σήμερα όσοι πραγματικά ενδιαφέρεστε για το νόμισμα μπορείτε να ενημερώνεστε από εκεί.
Παρακαλώ να διαγραφεί το topic.

Τσογλανάκο, τι έγινε? άρχισε να σε κυνηγάει η αστυνομία και άρχισες να σβήνεις τα posts σου και να ζητάς να διαγραφούν ακόμη και ολόκληρα threads? ή έτσι "προληπτικά" τα σβήνεις?

Γιατί έμεινες μόνο με 7 posts γατάκι?

Για δες εδώ τι υπάρχει....
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=438061;sa=showPosts

Για να μην αναφέρω και τα ίδια τα backup του φόρουμ...
ΤΣΟΓΛΑΝΑΚΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΣΕ ΓΑΜΑΕΙ ΠΙΣΩΓΛΕΝΤΗ...... ΤΟ CHRYSPANO ΑΠΟ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙHuh? ΜΗΠΩΣ ΑΠΟ ΤΟ MOUNOPANO??? XAXAXAXAXA...


12χρονα!!!  Cheesy
newbie
Activity: 12
Merit: 0
September 22, 2015, 05:39:07 AM
#99
Το helleniccoin, έχει δικό του forum. Από σήμερα όσοι πραγματικά ενδιαφέρεστε για το νόμισμα μπορείτε να ενημερώνεστε από εκεί.
Παρακαλώ να διαγραφεί το topic.

Τσογλανάκο, τι έγινε? άρχισε να σε κυνηγάει η αστυνομία και άρχισες να σβήνεις τα posts σου και να ζητάς να διαγραφούν ακόμη και ολόκληρα threads? ή έτσι "προληπτικά" τα σβήνεις?

Γιατί έμεινες μόνο με 7 posts γατάκι?

Για δες εδώ τι υπάρχει....
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=438061;sa=showPosts

Για να μην αναφέρω και τα ίδια τα backup του φόρουμ...
ΤΣΟΓΛΑΝΑΚΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΣΕ ΓΑΜΑΕΙ ΠΙΣΩΓΛΕΝΤΗ...... ΤΟ CHRYSPANO ΑΠΟ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙHuh? ΜΗΠΩΣ ΑΠΟ ΤΟ MOUNOPANO??? XAXAXAXAXA...
legendary
Activity: 910
Merit: 1000
September 21, 2015, 12:08:51 PM
#98
Το helleniccoin, έχει δικό του forum. Από σήμερα όσοι πραγματικά ενδιαφέρεστε για το νόμισμα μπορείτε να ενημερώνεστε από εκεί.
Παρακαλώ να διαγραφεί το topic.

Τσογλανάκο, τι έγινε? άρχισε να σε κυνηγάει η αστυνομία και άρχισες να σβήνεις τα posts σου και να ζητάς να διαγραφούν ακόμη και ολόκληρα threads? ή έτσι "προληπτικά" τα σβήνεις?

Γιατί έμεινες μόνο με 7 posts γατάκι?

Για δες εδώ τι υπάρχει....
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=438061;sa=showPosts

Για να μην αναφέρω και τα ίδια τα backup του φόρουμ...
legendary
Activity: 975
Merit: 1003
September 21, 2015, 04:57:15 AM
#97
Παρακαλώ να διαγραφεί το topic.

Δεν διαγράφονται topic. Αν θες μπορείς να το κλειδώσεις
newbie
Activity: 12
Merit: 0
September 21, 2015, 04:31:03 AM
#96
Το helleniccoin, έχει δικό του forum. Από σήμερα όσοι πραγματικά ενδιαφέρεστε για το νόμισμα μπορείτε να ενημερώνεστε από εκεί.
Παρακαλώ να διαγραφεί το topic.
newbie
Activity: 11
Merit: 0
September 19, 2015, 10:47:36 AM
#95
Μαλιστα.
Και κατι αλλο που ηθελα να ρωτησω. Τι εκριβως εννοειται νομιμο? Εχει γινει καποιοι ειδους εναρξη σαν εταιρια απο πισω  Cheesy
sr. member
Activity: 484
Merit: 250
September 19, 2015, 10:24:44 AM
#94
Τυπικός Σκοπιανός scam!Είμαι σίγουρος ότι η προηγούμενη ενασχόλησή του ήταν να πουλάει χρυσά πουλημένα παιχνίδια στο facebook με απόδοση 900 για 100 ευρώ!Του έκανα κάποιες ερωτήσεις στο facebook και απλά διέγραψε τα σχόλια!Επίσης,αυτό με τα μέλη και το κλειστό club,ίσως να ενδιέφερε και τη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος γιατί είναι ενάντια στις οδηγίες ορθής εμπορικής πρακτικής εμπορίου του κανονισμού Europa!Αυτά από έναν newbie!
member
Activity: 96
Merit: 10
September 17, 2015, 11:44:48 AM
#93
Δεν προσπαθω να σε  πεισω για κατι δεν με ενδιαφερει αλωστε ενας απλος διαλογος ηταν με οπως παντα μπολικο αρνητισμο απο ημιμαθη

Φιλια εγω ο ψευταρακος χεχε
legendary
Activity: 910
Merit: 1000
September 17, 2015, 10:50:19 AM
#92
Ok ασε με να ζω το παραμυθι μου με 27Τ

Και εμένα ο γείτονας μου έχει 63Z! O τύπος ασχολείται με το Btc απο το 2006, μεγάλη μορφή σου λέω, σαν και εσένα ένα πράγμα!



.... απλα να του εξηγησω ποσο αδαης ειναι το 2010 με ενα απλο πισι της πλακας δεν εκοβες ουτε 10 μπιτισι το μηνα .... 

Για αυτές σου τις δηλώσεις έχεις τίποτα να προσθέσεις για να υποστηρίξεις τους "ισχυρισμούς" σου?  Cheesy Cheesy
ή απλά δηλώνεις ψευτράκος?

Μόνο μη μου πεις να σου στείλω e-mail για να μου απαντήσεις Cheesy Cheesy Cheesy



Επίσης αν προσπαθείς να κάνεις "επίκληση στην αυθεντία" ξανασκέψου το...
http://www.skepdic.gr/Entries/Epsilon/appealauthority.htm
member
Activity: 96
Merit: 10
September 17, 2015, 08:40:47 AM
#91
Ok ασε με να ζω το παραμυθι μου με 27Τ
legendary
Activity: 1459
Merit: 1025
i love Emerald (EMD)
September 17, 2015, 05:26:56 AM
#90
το mining pool του helleniccoin κλειδώθηκε;
γιατί δεν μου επιτρέπετε η πρόσβαση;
γιατί κλειδώθηκε ο λογαριασμός μου;

δείχνει 
Unable to login: Account locked. Please Check your Email for instructions to unlock.

και δεν υπάρχουν οδηγίες στο email μου για τυχών ξεκλείδωμα.



Συνήθως ένας λογαριασμός κλειδώνει αν ο miner (worker) έχει πολύ χαμηλή ισχύ (κάτω από 1,2 Mhs). Το κλείδωμα είναι αυτοματοποιημένο και μπορείς να στείλεις email στο [email protected] για ξεκλείδωμα.

γιατί δεν αναφέρετε αυτός ο περιορισμός στο Getting Started Guide ;
δηλαδή παρακρατάτε δεδουλεμένα HNC από miner τους οποίους αφαιρείτε τη πρόσβαση στο mining pool του Helleniccoin ;

legendary
Activity: 910
Merit: 1000
September 17, 2015, 05:07:53 AM
#89
Στον φιλο chryspano που βιαστηκε να απαντηση λεγοντας κουκλιτσα  απλα να του εξηγησω ποσο αδαης ειναι το 2010 με ενα απλο πισι της πλακας δεν εκοβες ουτε 10 μπιτισι το μηνα   και δεν χρειαζετε να σου ανακοινωνω δημοσια ποσα ειχα η εχω η παραγω το 100 ηταν τελειως ενδικτικο  το μονο που μπωρω να σου πω ειναι οτι τωρα παραγω 7 μπιτισι το μηνα (οποτε μην αρχισεις περι ισχυης γιατι ξερω καλα ποση χρειαζετε ειναι αρκετα μεγαλη η φαρμα μου ) ειμαι ο πρωτος Ελληνας που πηρα VISA debit μετατροπης ψηφιακων σε ευρω ψωνιζω οπου θελω οσα θελω με τα μπιτισι μου ουτε στις αναληψεις μου δεν εχω καπιταλ κοντρολ
Απλα καθαρα σαν Ελληνας υποστηριζω και εμπρακτα μια πρωτοπορειακη Ελληνικη κινηση και απο μενα μπραβο σε αυτους που εχουν τα κοτσια και το εκαναν αψηφοντας το οποιο κοστος (οχι οικονομικο)

Τι μας λες? αλήθεια?

Για δες εδώ...

Ξέρεις τι είναι αυτό?

Αν ήξερες δεν θα έλεγες βλακείες.

Για ψάξτο λίγο καλύτερα καμάρι μου.... και άσε τα παπατζιλίκια τα ψέματα και τις υπερβολές.


[EDIT] ==> link http://www.coindesk.com/data/bitcoin-mining-difficulty-time/









H φωτογραφία είναι απο ένα thread sto reddit με θέμα το κέρδος των miner το 2010, βασικά αυτή η φωτογραφία δεν χρειάζεται καν, η δυσκολία και μόνο τα λέει όλα. Επειδή όμως υπάρχουν και κάποιοι στους οποίους πρέπει να τους το ζωγραφίσεις.... πάρε και τη φωτογραφία σου.... ψευταράκο!


.
legendary
Activity: 910
Merit: 1000
September 17, 2015, 04:16:59 AM
#88
Έχω στην κατοχή μου 100 Hellenic Coins

Θέλω να τα πουλήσω. Μπορώ να τα πουλήσω? Τα αγοράζει κανείς?  Ποια είναι η ισοτιμία?
member
Activity: 96
Merit: 10
September 17, 2015, 02:38:40 AM
#87
<<Δεν υπάρχει "Διεθνής Αριθμός Πρωτοκόλλου".  Δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα που να αποκαλείται "Διεθνές Πρωτόκολλο".  Δεν ξέρω ποιος σου το μετέφερε, αλλά πολύ φοβάμαι, σε δουλέψαν ψιλό γαζί (συγχώρεσέ μου την έκφραση), οπότε δεν υπάρχει λόγος να το διαδίδεις καθώς συμμετέχεις στη διάδοση ενός οικτρού και τραγελαφικού ψέματος.

Αντιλαμβάνομαι τη συμπαθητική σου προσπάθεια να περισώσεις την κατάσταση, αλλά θα προτιμούσα να έβλεπα τα στοιχεία δημοσιότητας της εταιρείας.  Αν αναζητείς μαινάδες, μάλλον ο φίλαθλος hellascoin με το εξαιρετικά ελληνικό και πλούσιο λεξιλόγιο θα έπρεπε να είναι ο αποδέκτης των παροτρύνσεών σου για διεθνή ειρήνη και διάλογο.

Προσωπικά, σε συγχαίρω για τα πολλά έτη ενασχόλησης με το BTC, αν και ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τί σχέση έχει η αναφορά σου με το θέμα μας, την οποία πάρ'αυτα σημειώνω σαν ένα ευχάριστο σημείο της συζήτησής μας.>>

<< μάλλον ο φίλαθλος hellascoin >>  Ειναι helleniccoin και οχι hellascoin.
Δικη μου λαθος διατυπωση το Διεθνης ΑΠ λογο απηριας δικη μου
 Η αναφορα μου  στο BTC ειναι για να δειξω πως και αυτο στο ξεκινημα του εφαγε τεραστια επιθεση αναφεροντας μαλιστα σε πολλα φορουμ της τοτε περιοδου οτι ηταν η απατη του αιωνα  γιατι δεν ηξερε κανεις τιποτα  ηταν με εδρα τα νησια κευμαν και απο καμια τραπεζα αναγνωριση μετα απο εξι χρονια πορειας ομως και τραπεζα το εχει αναγνωρισει και βαρβατη τιμη εχει (ειχε και καλυτερη βεβαια )

Στον φιλο chryspano που βιαστηκε να απαντηση λεγοντας κουκλιτσα  απλα να του εξηγησω ποσο αδαης ειναι το 2010 με ενα απλο πισι της πλακας δεν εκοβες ουτε 10 μπιτισι το μηνα   και δεν χρειαζετε να σου ανακοινωνω δημοσια ποσα ειχα η εχω η παραγω το 100 ηταν τελειως ενδικτικο  το μονο που μπωρω να σου πω ειναι οτι τωρα παραγω 7 μπιτισι το μηνα (οποτε μην αρχισεις περι ισχυης γιατι ξερω καλα ποση χρειαζετε ειναι αρκετα μεγαλη η φαρμα μου ) ειμαι ο πρωτος Ελληνας που πηρα VISA debit μετατροπης ψηφιακων σε ευρω ψωνιζω οπου θελω οσα θελω με τα μπιτισι μου ουτε στις αναληψεις μου δεν εχω καπιταλ κοντρολ
Απλα καθαρα σαν Ελληνας υποστηριζω και εμπρακτα μια πρωτοπορειακη Ελληνικη κινηση και απο μενα μπραβο σε αυτους που εχουν τα κοτσια και το εκαναν αψηφοντας το οποιο κοστος (οχι οικονομικο)
newbie
Activity: 10
Merit: 0
September 16, 2015, 06:05:13 PM
#86
Αγαπητε κρυπτο_αναλυτικς πιστευω οτι αν στειλεις  ενα πιεμ με ολα σου τα στοιχεια και να ζητας ομορφα καποια στοιχεια της εταιρειας αυτης δεν βρισκω το λογο να μην σου τα δωσουν (γνωμη μου παντα), ολοι οι επενδυτες τα ξερουμε τα στοιχεια αυτα. Δεν βρισκω λογο καποιας παρανομοιας ειναι μια νομιμη υπερακτια εταιρεια με μια 6αμηνη αναμονη νομιμοποιησης (λογο ερευνας στοιχειων). Τωρα εσυ θες να πολεμησεις μια ελληνικη πρωτοβουλια? Η την παγκοσμια νομισματικη ενωση??   γιατι νομιμοτατα ανηκει σε ενα παγκοσμιο οικονομικο συστημα και ανηκει στο αγγλικο δικαιο. so γιατι τοσο μενος στο να σου τα πουν ολα εδω Huh??

Ονομα επωνυμο ενομο συμφερον και τα μαθαινεις ολα. Τοσο απλο ειναι. Λογικα οπως εχεις εσυ συμβουλατορες εχει και η εταιρεια δεν ειναι τυχαιο οτι πηρε παγκοσμιο αριθμο πρωτοκολου

Ετσι για την Ιστορια ασχολουμε με το Μπιτκοην απο το 2010 με πρωτη επαφη το καλοκαιρι του 2009 στο πανεπιστημιο της πατρας εκει να δειτε γλεντια και πανυγηρια τα περισοτερα φορουμ τοτε ελεγαν οτι ειναι η μεγαλυτερη ιντερνετικη απατη που εχει γινει ποτε και ολες αυτες τις χαζοαερολογιες που πολυ ευκολα λεγονται απο ατομα με τελειως επιφανιακες γνωσεις τα οποια τωρα τα ποιο πολλα εχουν εξαφανιστει τελικα 6 χρονια μετα ποσο απατη ηταν το μπιτκοηνHuhHuhHuh  εγω που το πιστεψα τοτε και ειδα το μελον στα ψηφιακα εχω κερδισει μεχρι σημερα πανω απο 100 μπι τι σι εχω μια καλη φαρμα και πιστωτικη βιζα που ψωνιζω απο οπου θελω με μπιτισι οποτε υποστηριζω helleniccoin   γιατι βλεπω παλι μελον
Αγαπητέ fourokavas,
επειδή προφανώς δεν γνωρίζετε από εταιρείες, onshore ή offshore, μην αποπειράσθε να εξηγήσετε πράγματα που πιθανόν δεν καταλαβαίνετε καν.

Για την ιστορία του πράγματος:
1.  δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα όπως μυστική εταιρεία - πέραν βεβαίως της Φιλικής εταιρείας, κάποιες οργανώσεις μεσαιωνικές και αυτές που βλέπουμε στις ταινίες.

2.  όλες οι εταιρείες στο γνωστό κόσμο υπόκεινται σε δημοσιότητα, ακόμη και για τις offshore εκδίδονται πιστοποιητικά incorporation/ registration.  Μεταξύ αυτών είναι ο αριθμός εγγραφής της εταιρείας, η έδρα της, ο αριθμός φορολογικής της ταυτότητας (αν έχει) και φυσικά ο Δντής/ Δντές της, των οποίων οι αποφάσεις/ υπογραφές τη δεσμεύουν.  Θα μπορούσες να φανταστείς αν σου έλεγα ότι είμαι ο CEO της heineken αν αυτό δεν ήταν δημοσιευμένο κάπου, ώστε να το επιβεβαιώσεις?

3.  όταν πας σε 1 τράπεζα, πριν κάνεις οποιαδήποτε εργασία ή αιτηθείς κάποια εργασία, είσαι υποχρεωμένος ως νομικό πρόσωπο να αποδείξεις ποιος είσαι, ποιοι είναι οι μέτοχοί σου μέχρι φυσικού προσώπου αποκαλύπτοντας και αυτούς που βρίσκονται under trust, ποιοι είναι οι Διευθυντές σου, την προέλευση των κεφαλαίων σου, να παρουσιάσεις Articles of Association & bylaws ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ συστάσεις από ανθρώπους ή εταιρείες που η τράπεζα ή ο introducer σου γνωρίζει.  Σου ακούγονται κάπως, αλλά τί να κάνουμε, έτσι λειτουργεί ο μοντέρνος κόσμος.  Όταν όμως αναζητάς δημόσια αυτοδιαφημιζόμενος μέσα από 1 ηλεκτρονικό φόρουμ ή κάποια ιστοσελίδα πελάτες και επενδυτές, το ελάχιστο που οφείλεις είναι να κοινοποιείς τα ελάχιστα στοιχεία δημοσιότητας της εταιρείας σου, όπως ο νόμος της χώρας στην οποία απευθύνεσαι οριζει.  Κακό? τί να κάνουμε- έτσι είναι: λέγεται προστασία των καταναλωτών και επενδυτών.  Μπορεί κάποιοι να μην χαμπαριάζουν από κυβερνήσεις και τραπεζίτες, για μας τους υπόλοιπους υπάρχουν νόμοι για να μας προστατεύουν.

4.  Δεν υπάρχει "Διεθνής Αριθμός Πρωτοκόλλου".  Δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα που να αποκαλείται "Διεθνές Πρωτόκολλο".  Δεν ξέρω ποιος σου το μετέφερε, αλλά πολύ φοβάμαι, σε δουλέψαν ψιλό γαζί (συγχώρεσέ μου την έκφραση), οπότε δεν υπάρχει λόγος να το διαδίδεις καθώς συμμετέχεις στη διάδοση ενός οικτρού και τραγελαφικού ψέματος.

Αντιλαμβάνομαι τη συμπαθητική σου προσπάθεια να περισώσεις την κατάσταση, αλλά θα προτιμούσα να έβλεπα τα στοιχεία δημοσιότητας της εταιρείας.  Αν αναζητείς μαινάδες, μάλλον ο φίλαθλος hellascoin με το εξαιρετικά ελληνικό και πλούσιο λεξιλόγιο θα έπρεπε να είναι ο αποδέκτης των παροτρύνσεών σου για διεθνή ειρήνη και διάλογο.

Προσωπικά, σε συγχαίρω για τα πολλά έτη ενασχόλησης με το BTC, αν και ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τί σχέση έχει η αναφορά σου με το θέμα μας, την οποία πάρ'αυτα σημειώνω σαν ένα ευχάριστο σημείο της συζήτησής μας.
legendary
Activity: 910
Merit: 1000
September 16, 2015, 11:52:51 AM
#85
Αν εχεις λεφτα περνεις bmw αν δεν εχεις την βγαζεις με zastava μεχρι να μπωρεσεις να παρεις το bmw  Tongue

Εαν δεν μπορείς ούτε το quote να κάνεις edit, άστο καλύτερα, μην απαντάς καθόλου.

Αυτό που δεν κατάλαβες πάντως είναι πως σου πλασάρουν το zastava σαν ανερχόμενο BMW χωρίς να σου λένε το γιατί (τεχνικά χαρακτηριστικά, δυνατότητες κλπ)

Το δικό μας "γουρούνι στο σακί" είναι το καλυτερότερο!

Επειδή το λέμε εμείς!

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το γουρούνι μας στείλτε μας e-mail!

Θα χαρούμε πολύ να σας απαντήσουμε με γενικόλογες αοριστολογίες και όποιος τις χάψει!

Πάντως δεν έχω δει ούτε ένα ποστ που να προσπαθεί να εξηγήσει τις δυνατότητες του "νομίσματος" τα πως και τα γιατί, ίσως πολύ απλά επειδή το νόμισμα δεν έχει καν λόγο ύπαρξης, πόσο δε μάλλον "δυνατότητες".



Τώρα που το σκέφτομαι.....

Τι το θέλανε το debate οι οπισθοδρομικοί πολιτικοί μας? χάλασε ο κόσμος να τους στέλνουνε τις ερωτήσεις/απορίες τους πολίτες και δημοσιογράφοι με e-mail? Σωστά και υπεύθυνα!


Άλλο παράδειγμα... απο τη βουλή...

Πολιτικός Α  -Το κόμμα σας πήρε ΜΙΖΕΣ για τα υποβρύχια για το ένα και για το άλλο...
Πολιτικός Β  -Στείλτε μας e-mail  για να σας απαντήσουμε!!!!
legendary
Activity: 1274
Merit: 1006
Trainman
September 16, 2015, 07:01:39 AM
#84
Αγαπητε κρυπτο_αναλυτικς πιστευω οτι αν στειλεις  ενα πιεμ με ολα σου τα στοιχεια και να ζητας ομορφα καποια στοιχεια της εταιρειας αυτης δεν βρισκω το λογο να μην σου τα δωσουν (γνωμη μου παντα), ολοι οι επενδυτες τα ξερουμε τα στοιχεια αυτα. Δεν βρισκω λογο καποιας παρανομοιας ειναι μια νομιμη υπερακτια εταιρεια με μια 6αμηνη αναμονη νομιμοποιησης (λογο ερευνας στοιχειων). Τωρα εσυ θες να πολεμησεις μια ελληνικη πρωτοβουλια? Η την παγκοσμια νομισματικη ενωση??   γιατι νομιμοτατα ανηκει σε ενα παγκοσμιο οικονομικο συστημα και ανηκει στο αγγλικο δικαιο. so γιατι τοσο μενος στο να σου τα πουν ολα εδω Huh??

Ονομα επωνυμο ενομο συμφερον και τα μαθαινεις ολα. Τοσο απλο ειναι. Λογικα οπως εχεις εσυ συμβουλατορες εχει και η εταιρεια δεν ειναι τυχαιο οτι πηρε παγκοσμιο αριθμο πρωτοκολου

Ετσι για την Ιστορια ασχολουμε με το Μπιτκοην απο το 2010 με πρωτη επαφη το καλοκαιρι του 2009 στο πανεπιστημιο της πατρας εκει να δειτε γλεντια και πανυγηρια τα περισοτερα φορουμ τοτε ελεγαν οτι ειναι η μεγαλυτερη ιντερνετικη απατη που εχει γινει ποτε και ολες αυτες τις χαζοαερολογιες που πολυ ευκολα λεγονται απο ατομα με τελειως επιφανιακες γνωσεις τα οποια τωρα τα ποιο πολλα εχουν εξαφανιστει τελικα 6 χρονια μετα ποσο απατη ηταν το μπιτκοηνHuhHuhHuh  εγω που το πιστεψα τοτε και ειδα το μελον στα ψηφιακα εχω κερδισει μεχρι σημερα πανω απο 100 μπι τι σι εχω μια καλη φαρμα και πιστωτικη βιζα που ψωνιζω απο οπου θελω με μπιτισι οποτε υποστηριζω helleniccoin   γιατι βλεπω παλι μελον

Άσε μας κουκλίτσα μου, που ασχολείσαι με το btc απο το 2009-2010, αν είχες μάθει για το btc απο τότε δεν θα καθόσουν εδώ τώρα να μας λες μ@λ@κ!ες!

Και τα 100 btc που λες, θα μπορούσες να τα έχεις βγάλει με μια απλή GPU σε λιγότερο απο ένα χρόνο το 2012, εσύ μας λες οτι ασχολείσαι απο το 2009-2010 που κάθε cpu miner τότε κέρδιζε της παγανιάς τα μάτια σε btc και κατάφερες να έχεις μόνο 100 btc αντι για κάμποσες δεκάδες χιλιάδες? Tι έκανες 3 ολόκληρα χρόνια? κοιμόσουν?


Όσο για τα υπόλοιπα, τσιμπάει κανένα κορόιδο μέχρι στιγμής?

Και κάτι άλλο, άλλη μια ερώτηση... όχι ότι απαντήσατε στις άλλες... ή ότι σας παίρνει και κανείς στα σοβαρά με αυτά που αραδιάζετε σαν "απαντήσεις" μέχρι στιγμής αλλά λέμε τώρα....η ώρα να περνάει χαβαλέ να κάνουμε...

Γιατί κάποιος να προτιμήσει το δικό σου/σας "νόμισμα" και όχι το bitcoin το litecoin ή κάποιο άλλο απο τα εκατοντάδες που κυκλοφορούν, τι είναι αυτό που κάνει το δικό σας "νόμισμα" ξεχωριστό?
Τι προβλήματα λύνει? τι βελτιώνει σε σχέση με τον ανταγωνισμό? Γιατί να πάρω zastava και όχι BMW? ένα δυο τρια, απλα και κατανοητά, εξηγήστε μας, ή μήπως θέλετε να σας στείλουμε και για αυτό e-mail?  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

   

 
Γιατί να πάρω zastava και όχι BMW? ένα δυο τρια, απλα και κατανοητά, εξηγήστε μας, ή μήπως θέλετε να σας στείλουμε και για αυτό e-mail?
Αν εχεις λεφτα περνεις bmw αν δεν εχεις την βγαζεις με zastava μεχρι να μπωρεσεις να παρεις το bmw  Tongue
legendary
Activity: 910
Merit: 1000
September 16, 2015, 06:33:13 AM
#83
Αγαπητε κρυπτο_αναλυτικς πιστευω οτι αν στειλεις  ενα πιεμ με ολα σου τα στοιχεια και να ζητας ομορφα καποια στοιχεια της εταιρειας αυτης δεν βρισκω το λογο να μην σου τα δωσουν (γνωμη μου παντα), ολοι οι επενδυτες τα ξερουμε τα στοιχεια αυτα. Δεν βρισκω λογο καποιας παρανομοιας ειναι μια νομιμη υπερακτια εταιρεια με μια 6αμηνη αναμονη νομιμοποιησης (λογο ερευνας στοιχειων). Τωρα εσυ θες να πολεμησεις μια ελληνικη πρωτοβουλια? Η την παγκοσμια νομισματικη ενωση??   γιατι νομιμοτατα ανηκει σε ενα παγκοσμιο οικονομικο συστημα και ανηκει στο αγγλικο δικαιο. so γιατι τοσο μενος στο να σου τα πουν ολα εδω Huh??

Ονομα επωνυμο ενομο συμφερον και τα μαθαινεις ολα. Τοσο απλο ειναι. Λογικα οπως εχεις εσυ συμβουλατορες εχει και η εταιρεια δεν ειναι τυχαιο οτι πηρε παγκοσμιο αριθμο πρωτοκολου

Ετσι για την Ιστορια ασχολουμε με το Μπιτκοην απο το 2010 με πρωτη επαφη το καλοκαιρι του 2009 στο πανεπιστημιο της πατρας εκει να δειτε γλεντια και πανυγηρια τα περισοτερα φορουμ τοτε ελεγαν οτι ειναι η μεγαλυτερη ιντερνετικη απατη που εχει γινει ποτε και ολες αυτες τις χαζοαερολογιες που πολυ ευκολα λεγονται απο ατομα με τελειως επιφανιακες γνωσεις τα οποια τωρα τα ποιο πολλα εχουν εξαφανιστει τελικα 6 χρονια μετα ποσο απατη ηταν το μπιτκοηνHuhHuhHuh  εγω που το πιστεψα τοτε και ειδα το μελον στα ψηφιακα εχω κερδισει μεχρι σημερα πανω απο 100 μπι τι σι εχω μια καλη φαρμα και πιστωτικη βιζα που ψωνιζω απο οπου θελω με μπιτισι οποτε υποστηριζω helleniccoin   γιατι βλεπω παλι μελον

Άσε μας κουκλίτσα μου, που ασχολείσαι με το btc απο το 2009-2010, αν είχες μάθει για το btc απο τότε δεν θα καθόσουν εδώ τώρα να μας λες μ@λ@κ!ες!

Και τα 100 btc που λες, θα μπορούσες να τα έχεις βγάλει με μια απλή GPU σε λιγότερο απο ένα χρόνο το 2012, εσύ μας λες οτι ασχολείσαι απο το 2009-2010 που κάθε cpu miner τότε κέρδιζε της παγανιάς τα μάτια σε btc και κατάφερες να έχεις μόνο 100 btc αντι για κάμποσες δεκάδες χιλιάδες? Tι έκανες 3 ολόκληρα χρόνια? κοιμόσουν?


Όσο για τα υπόλοιπα, τσιμπάει κανένα κορόιδο μέχρι στιγμής?

Και κάτι άλλο, άλλη μια ερώτηση... όχι ότι απαντήσατε στις άλλες... ή ότι σας παίρνει και κανείς στα σοβαρά με αυτά που αραδιάζετε σαν "απαντήσεις" μέχρι στιγμής αλλά λέμε τώρα....η ώρα να περνάει χαβαλέ να κάνουμε...

Γιατί κάποιος να προτιμήσει το δικό σου/σας "νόμισμα" και όχι το bitcoin το litecoin ή κάποιο άλλο απο τα εκατοντάδες που κυκλοφορούν, τι είναι αυτό που κάνει το δικό σας "νόμισμα" ξεχωριστό?
Τι προβλήματα λύνει? τι βελτιώνει σε σχέση με τον ανταγωνισμό? Γιατί να πάρω zastava και όχι BMW? ένα δυο τρια, απλα και κατανοητά, εξηγήστε μας, ή μήπως θέλετε να σας στείλουμε και για αυτό e-mail?  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

   

 
member
Activity: 96
Merit: 10
September 16, 2015, 03:52:10 AM
#82
Αγαπητε κρυπτο_αναλυτικς πιστευω οτι αν στειλεις  ενα πιεμ με ολα σου τα στοιχεια και να ζητας ομορφα καποια στοιχεια της εταιρειας αυτης δεν βρισκω το λογο να μην σου τα δωσουν (γνωμη μου παντα), ολοι οι επενδυτες τα ξερουμε τα στοιχεια αυτα. Δεν βρισκω λογο καποιας παρανομοιας ειναι μια νομιμη υπερακτια εταιρεια με μια 6αμηνη αναμονη νομιμοποιησης (λογο ερευνας στοιχειων). Τωρα εσυ θες να πολεμησεις μια ελληνικη πρωτοβουλια? Η την παγκοσμια νομισματικη ενωση??   γιατι νομιμοτατα ανηκει σε ενα παγκοσμιο οικονομικο συστημα και ανηκει στο αγγλικο δικαιο. so γιατι τοσο μενος στο να σου τα πουν ολα εδω Huh??

Ονομα επωνυμο ενομο συμφερον και τα μαθαινεις ολα. Τοσο απλο ειναι. Λογικα οπως εχεις εσυ συμβουλατορες εχει και η εταιρεια δεν ειναι τυχαιο οτι πηρε παγκοσμιο αριθμο πρωτοκολου

Ετσι για την Ιστορια ασχολουμε με το Μπιτκοην απο το 2010 με πρωτη επαφη το καλοκαιρι του 2009 στο πανεπιστημιο της πατρας εκει να δειτε γλεντια και πανυγηρια τα περισοτερα φορουμ τοτε ελεγαν οτι ειναι η μεγαλυτερη ιντερνετικη απατη που εχει γινει ποτε και ολες αυτες τις χαζοαερολογιες που πολυ ευκολα λεγονται απο ατομα με τελειως επιφανιακες γνωσεις τα οποια τωρα τα ποιο πολλα εχουν εξαφανιστει τελικα 6 χρονια μετα ποσο απατη ηταν το μπιτκοηνHuhHuhHuh  εγω που το πιστεψα τοτε και ειδα το μελον στα ψηφιακα εχω κερδισει μεχρι σημερα πανω απο 100 μπι τι σι εχω μια καλη φαρμα και πιστωτικη βιζα που ψωνιζω απο οπου θελω με μπιτισι οποτε υποστηριζω helleniccoin   γιατι βλεπω παλι μελον
Pages:
Jump to: