Pages:
Author

Topic: Her Rütbeye Göre İmza Kampanyası Kazançları-- Sürekli Güncellenecektir. - page 3. (Read 798 times)

full member
Activity: 168
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Hocam sürekli güncel tutsan bile bounty yöneticileri bountyler devam ederken kurallarda değişkenlik yapabiliyor ve bu genelde kazanç düşürme yollarından bir tanesi. Başlık yararlı ama güncel tutması zahmetli kolay gelsin.
member
Activity: 378
Merit: 11
kim ne derse desin güzel bir çalışma rakamlar tam olarak doğru olamaya bilir ama, bonuslar var mesela restart sanıyorum %50 bonusluydu ilk satış esnasında sonra düşüyor birde tabi gün geçtikce falan
newbie
Activity: 153
Merit: 0
kardeş bence çok güzel bir çalışma olmuş bende senin gibi 10 tane meritim olsa rütbe atlayacağım. şuan için kıdemli başçavuş gibiyim 7 merit kaldı. bu forumu kullanan tanıdığın varsa onlardan merit almaya bak. yoksa paylaşımlardan çok bişey çıkmıyor. bende geçenlerde airdrop için neler yapmak lazım diye bir başlık açtım ve uzun uzun anlattım yeni başlayanlar faydalansın diye. tabi bounty olayına çok girmedim sadece yüzeysel yazdım. eleşitireceğim diye yazı yazanlar bile var. yeni başlayan bir kişinin bounty için imza kampanyası için rütbesi yetmez zaten. merit gelmeseydi şuan full member olacaktık nasip değilmiş. umarım yeterli meriti kısa sürede bulursun . emeğine sağlık...
gel bir sarılayım sana Smiley

hangi konuya girsem bizim gibi meritzedeler dolu. Kızmıyorum aslında forumun yönetiminede  hak vermek lazım.
full member
Activity: 350
Merit: 106
Aslında boş uğraştan başka bişey değil başkasının kazançlarını görünce elimize ne geçecek ki? bide o kadar değişken varki yazdıklarınız kampanyaya ilk girenlerin hesabımı son girenler mi belli değil.belki baz aldığınız adam full stake bile almadı vs. vs. uzar gider.evet emek var ama gereksiz bi çaba olmuş.diğer arkadaşlar gibi aktif imza listesi yaparsanız bence daha iyi olur.belki orda gözümüzden kaçanı sizde buluruz
member
Activity: 532
Merit: 12
kardeş bence çok güzel bir çalışma olmuş bende senin gibi 10 tane meritim olsa rütbe atlayacağım. şuan için kıdemli başçavuş gibiyim 7 merit kaldı. bu forumu kullanan tanıdığın varsa onlardan merit almaya bak. yoksa paylaşımlardan çok bişey çıkmıyor. bende geçenlerde airdrop için neler yapmak lazım diye bir başlık açtım ve uzun uzun anlattım yeni başlayanlar faydalansın diye. tabi bounty olayına çok girmedim sadece yüzeysel yazdım. eleşitireceğim diye yazı yazanlar bile var. yeni başlayan bir kişinin bounty için imza kampanyası için rütbesi yetmez zaten. merit gelmeseydi şuan full member olacaktık nasip değilmiş. umarım yeterli meriti kısa sürede bulursun . emeğine sağlık...
member
Activity: 532
Merit: 12
Güzel konu olmuş bu gelirler biraz yüksek gibi neyi baz alarak hesapladınız.Kazananlardan mı örnek aldınız.Gerçi iyi kazandıranlar oluyor.Bende birtnae paylaşayım kendi twitter kampanyamdan.

Koin adı PRL (Oyster)
tweeter ödülü :6240 prl
Çıktığı en yüksek rakam : 4.24 $

Eğer sabredip tepeden çıksam 25.000 dolar yapabilirdi.Ama sabırsız insanlarız Smiley

vayyyyy iyi para ben hocam. bırak 4.24 ü 2 dolardan bile satsan çok iyi. sonuçta taş atıp kolun yorulmadı. bereketli olsun
member
Activity: 476
Merit: 31
Ben böyle bir konu açılmasını doğru bulamadım. Tamam bize faydalı olsun elimizde kaynak olsun ama ne kadar mezarcı varsa şu tarz konuları görünce toplanıp gelecektir.
Zaten takip eden kişiler spreadsheetlerden kim ne kadar kazanmış görebilir

Hocam merhabalar endiselerinizde haklisiniz onceden bende boyle dusunuyordum ama merit sistemi ciktigi icin artik mezarcilar bu saatten sonra gelsede jr member olarak takili kalacaktir. Foruma faydali icerik paylasilmadigi surece merit verilmeyecegi icin kazanci cok ta fazla olmayacaktir. Zaten bu yuzden paylastim. Eger dusunceler bu yonde devam ederse gonderiyi kaldirabilecegimi de soyleyebilirim. Saygilar.
member
Hocam, aşağıdaki bilgilerden anladığım full member olan bir kişinin 1287 adet kazandığımı yoksa 1287 dolar mı kazandı onu anlayamadım. Bilgi verebilir misiniz?

Bounty İmza Adı   Junior Member   Member   Full Member   Senior Member   Hero/Legendary   ICO SATIŞ FİYATI (1 TANE İÇİN )   TOPLAM KATILIMCI
INS ECOSYSTEM   107   608   1.287   1.609   2.753   2,54 USD   392 KİŞİ

Hocam merhabalar belirttigim uzere full member olan bir uyenin en fazla kazandigi miktar olarak var  her full member 1287 token almis degil yanlis anlasilmasin full member olarak spreedshette olan en yuksek kazanan full member uyeyi yazdim. yani full member olarak kampanyaya girip kampanya bitene kadar duran birisi 1287 ins token kazanmis durumda. Onuda dolar bazinda suandaki fiyatiyla carpabilirsiniz. Tesekkurler
full member
Activity: 700
Merit: 134
Ben böyle bir konu açılmasını doğru bulamadım. Tamam bize faydalı olsun elimizde kaynak olsun ama ne kadar mezarcı varsa şu tarz konuları görünce toplanıp gelecektir.
Zaten takip eden kişiler spreadsheetlerden kim ne kadar kazanmış görebilir
full member
Activity: 448
Merit: 157
Hocam, aşağıdaki bilgilerden anladığım full member olan bir kişinin 1287 adet kazandığımı yoksa 1287 dolar mı kazandı onu anlayamadım. Bilgi verebilir misiniz?

Bounty İmza Adı   Junior Member   Member   Full Member   Senior Member   Hero/Legendary   ICO SATIŞ FİYATI (1 TANE İÇİN )   TOPLAM KATILIMCI
INS ECOSYSTEM   107   608   1.287   1.609   2.753   2,54 USD   392 KİŞİ
full member
Activity: 224
Artık ICOların bountysine katılamk için member üstü alımlar yapılacaktır. Merit sistemi sayesinde. Aslında iyi mi oldu kötümü oldu bilemiyorum merit sistemi. Çoğu kişiye haksıksızlık oldu gibime geliyor. Paylaşımın için teşekkürler.
full member
Activity: 770
Merit: 103
bu icodan girenlere haksızlık olacak diye ödül düşürmeleri çok saçma. ama dediğiniz gibi maalesef denetlenemiyor. Pundix aynısını bize yaptı. 2.8 m coin dağıtacakken 300 eth ile sınırladı. aslında bu şekilde yamzışlar ama yine de çok etik bence. sonuçta o kadar reklamlarını yapıyoruz. zaten biz imza almasak icodan girenlerin yarısı konudan bi haber olacak belki de.
member
Activity: 448
Merit: 10
Emeğine sağlık , bunun gibi bir kaç konu daha var aslında hepsi bir yerde olsa daha güzel olur tek bir dokümandan yetkili kişiler editleyerek topluluğa büyük faydası olur. Son zamanlarda forumda özellikle bizim local deki arkadaşlara bir negatif trust verme çılgınlığı devam etmek te imzalardan negatif girilebilecekler de eklense buda güzel bir ayrıntı olur.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
Bounty ile kazanılan rakam genellenemez. Yani bir kampanyadan para kazanan üye, benzerinden aynı parayı kazanamayabilir. Tamamen ekibin insafına kalmış bir durumdur.

İmzaya katılım az olduğunda rakam artmaz sadece sorun artar. Çünkü size biraz yüksek bir rakam düşerse, kampanya sahibi bunu vermek istemeyecektir. Zaten bir hakkınız olmadığı için haksızlık deseniz bile durum değişmiyor. Sonuçta denetleyen ya da itiraz edebileceğiniz bir merci yok.

Bounty'den kazanç bana göre tek yolla mümkündür, doğru kampanyaya girip, gelen tokenları satmamak eğer o coin de tutarsa para kazanırsınız.

Kesinlikle dediginize katiliyorum bakin örnegin simdaq. Simdaq dan cok iyi token kazanacakti arkadaslar ekip ne dedi vay efendim icodan girenlere haksizlik olurmus falan filan. Son zamanlarda da pundi yapti bunu dusurdu odulleri falan. Yakismayan hareketler oldu ekip ve bounty manager bana gore cok onemli. Deadley ile ilk imza kampanyami geride birakirken baya iyi bir manager oldugunu gozlemledim sylon yada digerlerine gore.  Evet arkadas son zamanlarda biten icolardan yazmis hatta repuxdan cikip red e girmeyi bende dusunmustum keske gireydim bu meret bizi iyi kitledi nisana kadarda boyle olcak gibi hardcap yapsada mutlu etse bari. Gordugum kadariyla 10 kampanyadan da 1 2 aya gore ciddi ek kazanclar saglanabiliyor ne biliym bir iphone parasi birakiyor mesela 2 ayda telefon degistir Grin
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Bounty ile kazanılan rakam genellenemez. Yani bir kampanyadan para kazanan üye, benzerinden aynı parayı kazanamayabilir. Tamamen ekibin insafına kalmış bir durumdur.

İmzaya katılım az olduğunda rakam artmaz sadece sorun artar. Çünkü size biraz yüksek bir rakam düşerse, kampanya sahibi bunu vermek istemeyecektir. Zaten bir hakkınız olmadığı için haksızlık deseniz bile durum değişmiyor. Sonuçta denetleyen ya da itiraz edebileceğiniz bir merci yok.

Bounty'den kazanç bana göre tek yolla mümkündür, doğru kampanyaya girip, gelen tokenları satmamak eğer o coin de tutarsa para kazanırsınız.
full member
Activity: 179
Augmented Reality World Discovered
Güzel konu olmuş bu gelirler biraz yüksek gibi neyi baz alarak hesapladınız.Kazananlardan mı örnek aldınız.Gerçi iyi kazandıranlar oluyor.Bende birtnae paylaşayım kendi twitter kampanyamdan.

Koin adı PRL (Oyster)
tweeter ödülü :6240 prl
Çıktığı en yüksek rakam : 4.24 $

Eğer sabredip tepeden çıksam 25.000 dolar yapabilirdi.Ama sabırsız insanlarız Smiley
member
Bu biraz gereksiz olmuş bundan ne elde edebilirki geçmişte kalanın bana faydası  olmaz gibi güncel imza kampanyalarını paylaşanlar var o daha yararlı

hocam geçmiş gitmiş ama şimdi sizin aktif olarak girdiğiniz bir kampanya var ve siz ne kadar kazanacağınızı merak ediyorsunuz diyelim. Ortalama birkaç kampanya ile beraber az çok kazancınızı tahmin edebilirsiniz. Bunun insanların kafasındaki soru işaretlerini gidereceğini düşündüğüm için hazırladım  Smiley

Bu tür imkanlara ana gelir olarak bakmaktansa ek kazanç gözüyle bakmakta fayda var. Eskiden iyi kazançlar sağlamış ama artık gelirler çok düştü.

kesinlikle katılıyorum hocam insanlar buna bağlamamalı kendini. Ha translate işiyle uğraşıp bu işi meslek olarak yapan abilerimiz var. ama onun dışında bizim gibi kişiler için ek kazanç ek gelir kapısı gece taksiye çıkacağına burdan birşeyler gelsin  Smiley
full member
Activity: 336
Geçmiş geçmiştir hocam, geçmişe çok bakmamak lazım, geleceğe bakmak lazım diye düşünüyorum.
full member
Activity: 938
Merit: 115
Bu tür imkanlara ana gelir olarak bakmaktansa ek kazanç gözüyle bakmakta fayda var. Eskiden iyi kazançlar sağlamış ama artık gelirler çok düştü.
member
Activity: 392
Merit: 10
Bu biraz gereksiz olmuş bundan ne elde edebilirki geçmişte kalanın bana faydası  olmaz gibi güncel imza kampanyalarını paylaşanlar var o daha yararlı
Pages:
Jump to: