Pages:
Author

Topic: Her Rütbeye Göre İmza Kampanyası Kazançları-- Sürekli Güncellenecektir. - page 4. (Read 799 times)

full member
Activity: 266
Merit: 190
Biraz merit kokuyor ama genede guzel Boyle basliklarin acilmasi cok kisi arastirip onersin bir zarari yok serbest piyasa Smiley

Kolay gelsin arkadasim.
full member
Activity: 672
Merit: 110
fortknoxster kampanyasını ornek alalım  senıor member 73 165 tane demıssın yanı bounty sonunda bu adam 13 901 dolarlık bounty odulu alacak he ?? bu kampanyalar katılımcı sayısına gore degısır verdıgın butun kampanyalarda oran cok yuksek gercekcı oldugunu sanmıyorum .
member
Activity: 252
Merit: 13
ellerinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş. Absürt olacak ama bir soru sormak istiyorum size. nokta ve virgül ile ayırdıklarınız ne kadar oluor. Noktaları binlik baz alarak mı koydunuz yoksa virgül olanlarımı binlik baz alarak koydunuz. Yada şöyle düzelteyim nokta veya virgülle ayrdıklarınız bin üzerinden mi yoksa bildiğimiz 16 ve küsüratımı
member
Activity: 476
Merit: 31
Arkadaşlar malumunuz benim gibi kriptopara piyasasına yeni atılan bir sürü arkadaşlar var. Gerek haberlerden ''Lan bu bitcoin neymiş dur bakim '' deyip ilk önüne çıkan ve teferruatlı kaynaklardan birisi malumunuz sitemiz. Ve sitemize hergün yeni arkadaşlarımız katılmakta. Merit sistemi ile birlikte sitede rütbe atlamak eskisi gibi sadece zamana dayalı halden alınmış, yerine ekstradan da merit denilen bir nevi onurlandırma sistemi gelmiştir. Merit konusuna daha detaylı bilgiye Forum Moderatörü EFS nin açtığı Merit Sistemi adlı başlıkta bulabilirsiniz.

Bu forumun kullanıcılarına tabiri caizse tek kıyağı blockchain ve bitcoin teknolojileri ile bilgilendirmek değil tabiiki. Gerek airdroplar  gerekse bounty kampanyaları ile bilgilenip bunun yanında düşük yada yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Böyle bir forum eminim çoğu kişinin hayalidir ve biz şuan bunun nimetleriden faydalanıyoruz. Tabii yeri gelmişken forumu oluşturan herkesin eline emeğine sağlık.

Yeni başlayan birçok arkadaşımız öyle yada böyle zaten bounty konularından bir şekilde haberdar oluyorlardı. Ama gördüğüm kadarıyla kimse ne kadar kazanabileceğine referans bir değer bulamıyordu. Örneğin x Arkadaşım 2 haftada şu kadar para kaldırmış , Y arkadaşım burdan iki telegram grubuna üye olarak şu kadar parayı cukkalamış tarzı kulaktan dolma bilgilerle geliyorlardı. Arkadaşlarıda anlıyordum daha fazla multi üyeliğin önüne geçmek adına kazançlarını paylaşmıyorlardı ki bencede en doğru hareket buydu. Ancak gelen Merit sistemi ile birlikte zaten multi hesapların , insanlara birşey katmayan hesapların rütbe atlamasının önüne geçildiği için benim araştırmalarım doğrultusunda bazı imza kampanyalarından her rütbede birisi için O RÜTBEDE EN FAZLA KAZANAN - Kİ GENELLİKLE ERKENDEN KAMPANYAYA GİREN ARKADAŞLAR EN FAZLA KAZANANLAR OLUYOR- KİŞİ BAZ ALINARAK BİR HESAPLAMA YAPTIM. Bu doğrultuda Junior Member'dan, Hero/Legendary üyeye kadar her üyenin yazılan kampanyadan aldığı maksimum meblağı girdim. ve ico fiyatlarını da yanına ekledim dileyen arkadaşlar şuanki fiyatlardan hesaplamalarını yapabilir. Ekstra olarak kampanyaya kaç kişinin katıldığını bilmenizin hakkınız olduğunu düşündüm ve Şuan mevcut imza kampanyalarınız hakkında Olası HARDCAP yapılması durumunda Bounty'ye ayrılan miktara göre ortalama bir kazancınız hakkında fikir verebileceğini düşünüyorum bu listenin.

SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR. ŞİMDİLİK SADECE BAŞLANGIÇ OLARAK BUNLARI YAZDIM. TEPKİLER OLUMLU OLURSA DÜZENLİ OLARAK EKLEYECEĞİM.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_pRW_kTwYSWjHYEmRUNrGS7hNft2JTl_V5AT3-vC2x8/edit?usp=sharing

edit: Arkadaşlar merit kokuyor diyen arkadaşa demek istediğim evet merite ihtiyacım var bunu inkar etmiyorum atanlarında ellerine kollarına sağlık ama gerçekten ben insanlar faydalansın diye düşündüm bunu. Eski diyen arkadaşlar icodrops'a girip kampanyaların tarihlerine bakabilir. Zaten RED (Restart Energy) WePower bunlar yeni bitmişti. Özellikle çok geçmişe gidip sizi yanıltmak istemiyorum çünkü insanlar son zamanlarda kazanılan bountylerden ne kadar kazandılar bunları bilmeliler diye düşünüyorum. Bir UTRUST  koydum eskilerden oda eskilerden de birtane bulunsun diye. Güncellemeler devam edecek bizimle kalın Smiley
Pages:
Jump to: