Pages:
Author

Topic: Hoşgeldin 2024 - page 2. (Read 406 times)

legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
December 30, 2023, 11:41:52 AM
Yarın gece itibariyle yeni yıla ilk adımımızı atmış olacağız.Yeni yıl kutlamak yeni bir başlangıç yapmak güzeldir fakat sizin açınızdan yılın ne kadar iyi geçtiğine bağlı.Yılın sonuna geldik ve bu yıl neler atlattığımıza ve geride kalan günlerde neler yaptıklarımıza bunları yeni yılda yapmamaya artı olarak yeni yılda kendini geliştirmeye mümkün olduğunca pasif gelir elde etmeye muhtacız.Çünkü görüyoruz ki her geçen gün ülkede her şey zam yiyor ve biz uyurken para kazanmanın yolunu bulamazsak bu işin bir yerde patlak vereceği kesin.Yeni yılda herkesin hedeflerine bir adım daha yaklaştığı bir yıl olması dileğiyle,Mutlu Yıllar.
member
Activity: 1011
Merit: 65
December 30, 2023, 11:30:02 AM
2018 harika bir alt sezon ile başladı
2020 tüm piyasalar yükselerek girdi
2022 ye zirvelerde girdik
2024 Abd borsalarinin Athleri ve kripto para rallileriyle giriyoruz.

Hoşgeldin 2008
Hoşgeldin 2018
Hoşgeldin 2020
Hoşgeldin 2024
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
December 28, 2023, 05:22:22 PM
Burada bulunma nedenimiz zengin olmak, popüler ifadeyle ekonomik özgürlüğümüzü elde etmek
yaklaşık 46 yıllık yaşamımın ana hedefi kendimi bildim bileli bu: zengin olmak! neden zengin olmak? çünkü;
hayattan lezzet almak istiyorum keyif almak istiyorum istediğimi yapabilmek istiyorum
namerde muhtaç olmamayı sevmediğim şeyleri yapmak zorunda kalmaktan uzak olmayı istiyorum
bana dikte edilen şekilde değil kendi bildiğim gibi yaşamak istiyorum
vin diesel'in Bloodshot: Durdurulamaz Güç adında bir filmi var, orada zihnine yapay şekilde manipüle edilen bi super soldier rolünde ve etrafındakiler haline gülüyor çünkü kendisinden isteneni yapmak durumunda bırakılıyor falan feşmekan.....
soo ömür geçip gidiyo bu hayata bir kere geliyoruz ve ister istemez bazı sınırlamalarla karşılaşıyoruz bu sınırları ortadan kaldırabilecek en önemli güçlerden birisi inanç ise diğeri paradır, sağlık da önemli tabi Smiley
"an"ı yaşamak yerine hayatta kalmaya çalışıyoruz, bu gidişe DUR diyebilmek için aklıma gelen en etkili yol "voleyi vurmak"
yanlış hatırlamıyorsam Hz Osman'a atfedilen bir söz vardı: "vermek istemeseydi istemeyi vermezdi"
"Allah çok verip azdırmasın az verip aratmasın" falan demeyeceğim, bu konuda mütevazı davranmayacağım "Dua ettiğinizde çok isteyin. Çünkü vereceği hiç bir şey Allah'a ağır gelmez." Hz. Muhammed S.A.V.
O yüzden ben de hep çok istedim ama nedense hep biçare kaldık Smiley hep böyle serap gibi elime geçirecekken gerçek olabilecekken avucumdan kaçtı gitti para, bilemiyorum belki en hassas en istekli olduğum konu bu olduğu içün "dua etmeye devam ettirmek" için böyle sürüp gidiyor hayat!
genelde istemekten vaz geçtiğinde gelirmiş her şey aşk, para vs...gassalın elinde meyyit mi olacaz elde etmek için bilemiyorum "aslında istemezsen gelir" ne gelir aq  Cheesy ya bi siktirin gidin hayatın da aq 2024ün de 2098in de 98245643in deeee...2024ten ne bekliyoruz? eşşeeen zikini.... Kemal Sunal'ın dediği gibi bu saatten sonra gelen paranın da içine sıçiym, elma kurdu elmanın içinde doğup büyüyor, kurt da sürüyle avlanıp çoğu zaman aç gezior, sıkıldım yau wallla nedir bu "kendimizi aşmamız gerekiyor, en büyük engel kendimimiz" ebenin amı aq Grin
member
December 25, 2023, 07:42:20 AM
2018 harika bir alt sezon ile başladı
2020 tüm piyasalar yükselerek girdi
2022 ye zirvelerde girdik
2024 Abd borsalarinin Athleri ve kripto para rallileriyle giriyoruz.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
December 24, 2023, 02:57:15 PM
Son zamanlarda her sene bir öncekini aratır hale geldi. Ben yine her zamanki gibi 2024 daha hayırlı uğurlu olur umarım diyeyim ama bakalım artık.  Smiley  2023 yılı gerçekten zor bir yıl oldu. Bir yandan ülke ekonomisinin daha da kötüye gittiği diğer yandan mülteci probleminin çığ gibi büyümeye başladığı bir yıl oldu. Ayrıca ne yazık ki 6 Şubat'ta da arka arkaya yaşanan Maraş depremleri sonucu yaşadığımız kayıplar bizleri derinden yaraladı.

Umuyorum ki 2024 yılı bundan daha iyi geçer. Buna gerçekten ihtiyacımız olan zamanlardan geçiyoruz. Şartlar biraz olsun rahatlasa ve insanlar geçim derdindeyken biraz nefes alsa hiç fena olmaz.
newbie
Activity: 27
Merit: 2
December 24, 2023, 07:41:42 AM
Ülkece kötü bir başlangıç yaptığımız 2023 yılını geride bırakıyoruz artık yeni yıl yeni umutlar yükleniyor... Yeni senenin forumda bulunan veya bulunmayan herkese güzel şeyler getirmesini diliyorum.

https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fhappythanksgivingtoall.com%2Fhappy-new-year-2024-gif-animated-new-year-wishes-gifs%2F&psig=AOvVaw39J-QlhhM1xzDfX2k3SJzs&ust=1703504425537000&source=images&cd=vfe&opi=89978449&ved=0CBAQjRxqFwoTCLia2NT-p4MDFQAAAAAdAAAAABAD
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
December 24, 2023, 03:50:21 AM
2024'ten kriptodaki iyi gelişmeler dışında hiçbir beklentim yok. Ne Türkiye'de ne dünyada iyi bir şey bekleyemiyoruz artık. Sadece hayatta kalalım, deprem olmasın savaş olmasın bu bile iyi bir şey. Yoksa ülkenin iyileşmesini gelişmesini bekleyemiyoruz. Ben çocukken yılbaşı kutlaması olurdu, tüm insanları heyecanlı ve mutlu görürdüm. Şimdi instagram için yapanlar dışında heyecan duyan mutlu olan göremiyorum. İnsanların zararsız bir eğlencesi vardı, yobazlar yobaz tepkileriyle ve ekonomiyi mahvetmeleriyle bunu da bozdular. Son birkaç yıldır ben yeni yıla uyuyarak giriyordum, bu sene çok zorlayarak bir şekilde eğlenerek girmeyi düşünüyorum. Bari mutluluğu zorlayarak yakalamaya çalışalım.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
December 19, 2023, 03:39:39 PM
uzun zamandır bende düşüş bekledim ona göre pozisyon aldım ancak baktım olmuyor yürü koçum dedim ve güzelde oldu ancak 2024 yılı kripto için altın çağını yaşayacağını düşünmüyorum bu ara ne koparırsak kar onun haricinde etf muhabbeti sonrası inanılmaz kırılımlar görebiliriz.

2024'den açıkcası hiçbir beklentim yok hele seçim sonrası daha kötü bir ekonomi bizi bekliyor sonuçta yönetenenin modeli belli.
member
December 18, 2023, 05:41:18 PM
Her zaman tutan tahminlerin gibi yılbaşı zamanlaman da tutmuş çok iyi. Grin
Yeni yılda önce 3 bin dolar sonra 70 bin dolar bekliyoruz yok öyle değildi değişmişti önce 70 bin dolar sonra 3 bin dolar sonra tekrar 50 bin dolar bekliyoruz Bitcoin'den.

Evet bir kac değişiklik yaptım bence bu gerekiyordu. Bir kere düşüş bekleyen bu kadar insan varken fiyatların düşmesi imkansızdı.

O halde yapilacak şey belli. Ocak Subat Mart bu 3 ay boyunca fiyatları yukarı sürmek.60-70 bin aralığına. Buralar gelince o düşüş bekleyenlerde pes edecektir.

Halvinge kadar 70 bin dolar görülürse ki umarım görülür big short için inanılmaz bir ortam oluşacak. 60-70 bin dolar civarlarından açılacak short ile boğa beklemeye gerek kalmaz. Dibi beklemeden de kapatıp bu piyasaya komple veda edilir.

Büyük bir short 60-70k arasından gelirse efsane bir trade olacak. 2024 ilk ceyregi iyi geçse bile geriye kalan bütün yıl düzeltme ve fiyat düşüşleri ile geçecektir.

Dediğim gibi piyasada herkes düşüş bekliyor o halde neden düşsün ki Smiley inatlasmaya gerek yok bırakalım yükselsin. Ta ki doğru yerden short açana kadar. Bu nokta da 60-70 bin dolar arası olacağa benziyor.
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
December 18, 2023, 03:56:20 PM
Biz de çılgınlar gibi 2023 bitsin istiyoruz herhalde baksanıza 14 gün önceden yıl başını getirdik kutluyoruz bile, herhalde forumda buna en erken ulaşan bölüm Türkçe bölümüdür Smiley başlık sahibi sağolsun herkese zorla yeni yıl kutlatıyor, hadi herkesin yeni yılı kutlu olsun arkadaşlar,
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
December 18, 2023, 03:23:17 PM
hepinize sevdiklerinizle birlikte sağlıklı mutlu bolluk içinde nice yıllar dilerim Kiss
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
December 18, 2023, 08:11:28 AM
Uzun zamandır yılbaşı kutlaması dediğimiz şey benim için ailecek birlikte yemek yemek eğer çocuklar müsade eder ve katılırlarsa uzun bir sohpet. Tabi sohbeti ben değil onlar istedikleri gibi yönlendirmeleri şartı ile. Ben onların bu sohbetlerine karışmadan onları dinlemek ve arada ufaktan söz almak. Ama yaklaşık olarak 10 yıl kadar bizim yılbaşı eğlencesi herkeste bir lapto ve Aeg Of Empires oyunu oynamak. Ben ve bana karşı olan çocuklar bunlara yegenlerim de dahil. Benim uygarlığıma saldırıp beni yok etmelerine tanık olmak. Çocukların hoşuna gidiyordu yılbaşı gecesi beni yenmek. Ama artık istemiyorlar. Baktılarki son zamanlarda hep yeniliyorum artık.

Herkesin 2024 yılı güzel başlar güzel gelişir ve güzel sonuçlanır. Herkesin allah gönlüne göre geçireceği bir yıl diliyorum.

Valla 1999 dan 2000 e girerken 11-12 halı saha maçı almıştık mahalledeki gençler olarak, lan bir daha milenyuma beraber giremeyiz deyip en kıyak saatte birlikte en sevdiğimiz aktivite ile girmiştik yeni yıla, sonrasında da tombalalı gırgır şamatalı çok yılbaşımız oldu ama son 10 senedir falan hiç tadı yok, yarısından çoğunda yeni yıla giremeden uyuyakaldığım bile oldu, galiba artık tek derdimiz gelen gideni aratmasın yeter noktasına geldi yeni yıllardan.

Tam olarak böyle gerçekten, abartısız olarak hemen hemen her şey o kadar kötüye gidiyor ki, insanın güzellikler düşünmeye motivasyonu kalmıyor. Kendi ülkemiz açısından durum zaten herkesin malumu, "Alamanya bizi kıskanıyor" sınıfından 5 IQ yaşam formlarının ötüşlerinii saymazsak, ne ekonomi, ne demokrasi, ne insan hakları, ne kültür, ne bilim, ne eğitim, ne de refahta bir adım ilerlemiş değiliz, ilerlemek bir yana fersah fersah geriliyoruz.
Dünyanın durumu da malum, sanırım onu da tarif etmeye gerek yok.

"Buda geçer yahu." Takmayın be dostlar kafanıza. Gelen zamanı güzel değerlendirin. Artık yaşınızın size dayattığı şeyler le yaşamasını öğrenin. Akşam kan şekerinizi artıracak yiyecekler tüketip erkenden uyuklayacak duruma getirmeyin kendinizi. Eğlence konusu biraz daha sorunlu tabi. Sizin birlikte olmak istediğiniz artık başkaları ile birlikte olmak istiyor. Bir köroğlu bir ayvaz misali çıtayı aşşağıya çekin bakın yine mutlu olacaksınız.  Keike insan her yaş ve döneminde halısahada top koşturabilse.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
December 18, 2023, 05:54:42 AM
Uzun zamandır yılbaşı kutlaması dediğimiz şey benim için ailecek birlikte yemek yemek eğer çocuklar müsade eder ve katılırlarsa uzun bir sohpet. Tabi sohbeti ben değil onlar istedikleri gibi yönlendirmeleri şartı ile. Ben onların bu sohbetlerine karışmadan onları dinlemek ve arada ufaktan söz almak. Ama yaklaşık olarak 10 yıl kadar bizim yılbaşı eğlencesi herkeste bir lapto ve Aeg Of Empires oyunu oynamak. Ben ve bana karşı olan çocuklar bunlara yegenlerim de dahil. Benim uygarlığıma saldırıp beni yok etmelerine tanık olmak. Çocukların hoşuna gidiyordu yılbaşı gecesi beni yenmek. Ama artık istemiyorlar. Baktılarki son zamanlarda hep yeniliyorum artık.

Herkesin 2024 yılı güzel başlar güzel gelişir ve güzel sonuçlanır. Herkesin allah gönlüne göre geçireceği bir yıl diliyorum.

Valla 1999 dan 2000 e girerken 11-12 halı saha maçı almıştık mahalledeki gençler olarak, lan bir daha milenyuma beraber giremeyiz deyip en kıyak saatte birlikte en sevdiğimiz aktivite ile girmiştik yeni yıla, sonrasında da tombalalı gırgır şamatalı çok yılbaşımız oldu ama son 10 senedir falan hiç tadı yok, yarısından çoğunda yeni yıla giremeden uyuyakaldığım bile oldu, galiba artık tek derdimiz gelen gideni aratmasın yeter noktasına geldi yeni yıllardan.

Tam olarak böyle gerçekten, abartısız olarak hemen hemen her şey o kadar kötüye gidiyor ki, insanın güzellikler düşünmeye motivasyonu kalmıyor. Kendi ülkemiz açısından durum zaten herkesin malumu, "Alamanya bizi kıskanıyor" sınıfından 5 IQ yaşam formlarının ötüşlerinii saymazsak, ne ekonomi, ne demokrasi, ne insan hakları, ne kültür, ne bilim, ne eğitim, ne de refahta bir adım ilerlemiş değiliz, ilerlemek bir yana fersah fersah geriliyoruz.
Dünyanın durumu da malum, sanırım onu da tarif etmeye gerek yok.
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
December 18, 2023, 03:59:12 AM

hero member
Activity: 1036
Merit: 619
December 18, 2023, 12:04:03 AM
2024 yılı beklentilerim.
  • yeni bir salgın
  • TL den 3 sıfır atılması
  • ötenazi hakkının yasallaşması
  • Beşiktaşın şampiyon olması
  • bitcoin fiyatının yeniden 30k lara dönmesi
  • yan etkisiz zayıflama hapı - yiyeyim yiyeyim kilo almayayım..

Tüm forum sakinlerinin yeni yılını kutlarım.
Türkçe Konuş, Türkçe Düşün, Türkçe Oku, Türkçe Sev. Umudun Bile Türkçe Olsun.

Türkçeye bağlılığınıza hayranım. Harika bir son öğüt ama ne yazık ki nicki İngilizce olan birisi tarafından kaleme alınan bir tebrik ne kadar geçerli olabilir bilmiyorum. Beklentileriniz bir seçim vaadi gibi olması uzun süreç alması gereken şeyler sanki. Özellikle ötenazi hakkı hakkında Türkiye çok geriden geliyor bakın Kemal Sunal filmine. Kendini öldürmesi için parasıyla kiralık katil tutuyordu bombacı mülayimde oysa Smiley O filmde dikkat çekilen şey ötenazi hakkı mıydı acaba  Huh
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
December 17, 2023, 05:59:32 PM
Her zaman tutan tahminlerin gibi yılbaşı zamanlaman da tutmuş çok iyi. Grin
Yeni yılda önce 3 bin dolar sonra 70 bin dolar bekliyoruz yok öyle değildi değişmişti önce 70 bin dolar sonra 3 bin dolar sonra tekrar 50 bin dolar bekliyoruz Bitcoin'den.

Madem arkadaş başlığı parsellemiş, ben de herkesin yeni yılını şimdiden kutlarım.
legendary
Activity: 3150
Merit: 1516
December 17, 2023, 05:23:20 PM
TL'ye 3 sıfır atılması gerekmeyecek mi ben mi yanlış anladım  Huh
yanlış anlıyorsun.  Grin
2024 sonunda TL den 3 sıfır atacağız, 1 dolar 8 kuruş olacak.
bu gün 3.000.000 TL olan bir ev 2024 sonunda 6000 TL olacak.
bu gün 10 TL olan bir simit 2024 sonunda 2 kuruş olacak.
bu gün 12000 TL olan asgari ücret 2024 sonunda 18 TL olacak.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
December 17, 2023, 04:13:44 PM
    Durun arkadaşlar daha 2024 yılına girmedik neyse 2024 ü görünce aklıma ülkece gururumuz olan Zeynep Bastık geliyor

https://x.com/ZAMajans/status/1734893384035144157

.

Listedeki bu madde benim de hayatta en çok gerçekleşmesini istediğim şeylerden bir tanesi benim yemekle ilgili çok bir sorunum yok ama abur cubur gördüğümde dayanamıyorum 1 gofretten alınan kalori 1 porsiyon yemeğe eşdeğer neredeyse bırakamıyorum şu şeyleri  Cheesy

TL'ye 3 sıfır atılması gerekmeyecek mi ben mi yanlış anladım  Huh
legendary
Activity: 3150
Merit: 1516
December 17, 2023, 03:28:20 PM
2024 yılı beklentilerim.
  • yeni bir salgın
  • ötenazi hakkının yasallaşması
  • Beşiktaşın şampiyon olması
  • bitcoin fiyatının yeniden 30k lara dönmesi

Tüm forum sakinlerinin yeni yılını kutlarım.
Türkçe Konuş, Türkçe Düşün, Türkçe Oku, Türkçe Sev. Umudun Bile Türkçe Olsun.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
December 16, 2023, 08:20:31 PM
2024 kaidesi kalkmış, kendisini bir halt zanneden insan ırkının kuyruğu sıkıştıracağı bir yıl olacak, gezegen 2023 yılında provasını yaptı, önümüzdeki yıl iyice hazırlanmış bir şekilde karşımıza çıkacak. Daha buz gibi kışlar, ölümcül sıcaklık değerlerine ulaşan kavurucu yazlar ve hiç beklenmeyecek yerlerde bile görülecek iklimsel aşırılıklardan bahsediyorum. Bazılarının hala bir grup hayalperest zırtapozun abuklaması zannettiği küresel ısınmada maalesef geri dönülmez eşik aşıldı, tam şu an tüm dünya bir araya gelip aksiyon alsa bile artık çok geç, şimdiden sonra yapabileceğimiz daha da kötü olmaması için çalışmak ve etkilerine dayanabilmek için çözüm üretmek.

Kışın açıkta olma durumu yoksa bir şekilde ısınılır belki ama 2024 (ve sonrası) yazı için şimdiden tedbir almanızı öneririm, klimanız yoksa "bana gerekmez" demeyin, en azından tavan vantilatörü vb edinmeye çalışın, artık "bizim ev esiyo yeaa" kurtuluş olmayacak, bunu da bilin, o esinti muhtemelen fön makinesi rüzgarı tadında olacak. Ben İzmir'deyim ve bu yaz 50 dereceye yaklaşırız, sonraki yıllarda ise geçeriz diye öngörüyorum.

Argo ama ne kadar tam oturan bir söz: Dün yediğin hurmalar bugün götünü tırmalar.
Pages:
Jump to: