Pages:
Author

Topic: Hoşgeldin 2024 - page 3. (Read 406 times)

member
Activity: 1011
Merit: 65
December 16, 2023, 11:19:04 AM
Saçma bir başlık olmuş. Zamanından önce açıldığı için pek anlamı yok konu dışı olarak.

Hocam 2024 yılına kalmış 2 hafta. 5+5 toplam 10 iş günü.

6 ay önceden acmadim ki konuyu. Niye saçma olsun
member
December 16, 2023, 11:15:52 AM
Ekonomi için konusacak olursak;

2024 yılı iyi başlayacak gibi duruyor. Fed gazı iyice verdi piyasalara. Sonraki toplantı Ocak sonunda piyasalar iyice rahatladı ve hareketlendi.
Risk iştahı arttı bunu kullanmak isteyeceklerdir.

Altında 2.400 dolar denemesi olabilir. Bu dikkate değecek bir atak ama çok erken bir hareket olur.
SPX ve Nasdaq Ath gelebilir. Dow endeksi Ath yaptı bile.
En azından Şubat ayına kadar borsalarda yükseliş devam ederse bitcoinde 50 bin dolar üstüne atabilir. 55-65 bin dolar araligi kritik eşik.

Sonrası ise The big short gibi durmakta. 2024 böylelikle tamamlanır.

2024 neler getirecek hep birlikte izleyelim. yTd.
hero member
Activity: 882
Merit: 879
December 15, 2023, 02:11:36 PM
Saçma bir başlık olmuş. Zamanından önce açıldığı için pek anlamı yok konu dışı olarak. 2024’e bir kaç gün kala olsaydı yine anlaşılabilirdi. OP açmış madem biz de iyi dileklerimizi iletelim. En çok yatırım yaptığınız altcoinden en az 10x alırsınız inşallah. OP’de altın tuttuğu kadar bitcoin tutar ve kazanır inşallah diyerek ona da iyi dileklerimizi iletelim. Elektrik ve internet kesintisi olunabileceğini unutmadan dikkate değer bir yıl olmasını diliyorum.
sr. member
Activity: 968
Merit: 292
December 15, 2023, 12:43:38 PM
Hoşgeldin 2024

Hepinize sağlıklı mutluluklu yıllar dilerim.

Daha dur hocam gelmedi. Boynuzları göründü, koşarak geliyor. Hele bi gelsin, ayranını içsin. Hoş geldin deriz.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
December 15, 2023, 12:00:19 PM
Biraz erken hoşgeldin olmuş ama olsun öncesi sonrası yok önümüzde yeni bir sene var, klasik laflarla 2024 yılı sağlıklı ve huzurlu geçmesi dileğiyle son senelerde yaşanan arzalardan dolayı çok huzurlu bir dünyamız yok olmasa da huzurla, sevgiyle inşa edilemeyecek bir şeyde yok tabi.

Hepinize sağlıklı, mutlu yeni yıllar dilerim dostlar.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
December 15, 2023, 08:58:47 AM
Uzun zamandır yılbaşı kutlaması dediğimiz şey benim için ailecek birlikte yemek yemek eğer çocuklar müsade eder ve katılırlarsa uzun bir sohpet. Tabi sohbeti ben değil onlar istedikleri gibi yönlendirmeleri şartı ile. Ben onların bu sohbetlerine karışmadan onları dinlemek ve arada ufaktan söz almak. Ama yaklaşık olarak 10 yıl kadar bizim yılbaşı eğlencesi herkeste bir lapto ve Aeg Of Empires oyunu oynamak. Ben ve bana karşı olan çocuklar bunlara yegenlerim de dahil. Benim uygarlığıma saldırıp beni yok etmelerine tanık olmak. Çocukların hoşuna gidiyordu yılbaşı gecesi beni yenmek. Ama artık istemiyorlar. Baktılarki son zamanlarda hep yeniliyorum artık.

Herkesin 2024 yılı güzel başlar güzel gelişir ve güzel sonuçlanır. Herkesin allah gönlüne göre geçireceği bir yıl diliyorum.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
December 15, 2023, 08:51:48 AM
2024'de girdikte benim mi haberim olmadı yine mi? bu fırsatı kaçırdım buda mı? gol değil Smiley Daha 16 upuzun gün var daha en uzun gece ve en uzun gece indirimleri gelecek (yalandan indirim varmış gibi yapacaklar) daha sonra yılbaşının son biletleri tükendi tükeniyor derken iyice havaya gireceğiz ama yeni gelen yıl eski yılı aratacak yine o yüzden hiç umutlu değilim. Farkındayım iyice karamsar oldum...
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
December 15, 2023, 04:43:21 AM
2024 önce bi akıllı uslu dursun, adam olsun, yok güneş patlaması, yok yeni virüs salgını falan getirip uğraştırmasın milleti, sonrasında ilk başta sağlık , iş ve sosyal alanlarda optimum başarı ve hemen akabinde de kimseye muhtaç olmayacak kadar yaşamamıza yetecek ölçülerde kazanç getirsin yeterli bence, sonrasına sonra bakarız bir ara nasıl olsa...
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
December 14, 2023, 03:53:51 PM
Bi dur hacı abi Adana'lıların her sene bir sene sonrasına giriş yapıp kutladığı gibi sende 2024 gelmeden kutlamışsın Cheesy Şakası bir yana herkesin 2024'ten  farklı beklentileri oluyor ama genel olarak mutluluk sağlık para huzur bunlar ortak payda tabi geneli bunları yan gelip yatarak istiyor orası ayrı.

Ben ise 2024'te herkesin beklentilerine erişebilmeleri için gereken azmi, parayı, zamanı ve bunu elde edebilecek iradeyi diliyorum.
member
December 14, 2023, 03:41:02 PM
Hoşgeldin 2024

Hepinize sağlıklı mutluluklu yıllar dilerim.

Pages:
Jump to: