Pages:
Author

Topic: Hrvatski (Croatian) - page 11. (Read 356074 times)

legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
October 28, 2014, 03:32:42 AM
Dobio sam info od paypala da mi vise dolazni novac neide u pending balance, vec direktno u available.
Zanima me , dali sada mogu ostavljati sredstva na PP, tj. da se ne prebacuju vise automatski na devizni ko dosada?

Ae ako ko zna neka udjeli info.
lp

Ja ti ne mogu pomoći, mene zanima kako si to dobio.
A začega će ti taj paypool?

A za pizdarije curi, ne pitaj ništa...
To moreš i bez toga?
sr. member
Activity: 490
Merit: 250
Super Smash Bros. Ultimate Available Now!
October 27, 2014, 03:33:03 PM
Dobio sam info od paypala da mi vise dolazni novac neide u pending balance, vec direktno u available.
Zanima me , dali sada mogu ostavljati sredstva na PP, tj. da se ne prebacuju vise automatski na devizni ko dosada?

Ae ako ko zna neka udjeli info.
lp

Ja ti ne mogu pomoći, mene zanima kako si to dobio.
A začega će ti taj paypool?

A za pizdarije curi, ne pitaj ništa...
legendary
Activity: 1722
Merit: 1000
Satoshi is rolling in his grave. #bitcoin
October 27, 2014, 03:28:23 PM
Dobio sam info od paypala da mi vise dolazni novac neide u pending balance, vec direktno u available.
Zanima me , dali sada mogu ostavljati sredstva na PP, tj. da se ne prebacuju vise automatski na devizni ko dosada?

Ae ako ko zna neka udjeli info.
lp

Ja ti ne mogu pomoći, mene zanima kako si to dobio.

To mi jako puno znaci Smiley
Samo su mi jedan dan poslali da su tako odlucili, ni ja ne kontam odakle to kad sam imao posla sa svakakvim vragovima

ugl. javio sam se njima sa upitom pa cekam..
hero member
Activity: 532
Merit: 500
October 27, 2014, 03:28:13 PM
e seljo, seljo jedan.
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
October 27, 2014, 03:04:55 PM
Dobio sam info od paypala da mi vise dolazni novac neide u pending balance, vec direktno u available.
Zanima me , dali sada mogu ostavljati sredstva na PP, tj. da se ne prebacuju vise automatski na devizni ko dosada?

Ae ako ko zna neka udjeli info.
lp

Ja ti ne mogu pomoći, mene zanima kako si to dobio.
A začega će ti taj paypool?
sr. member
Activity: 490
Merit: 250
Super Smash Bros. Ultimate Available Now!
October 27, 2014, 02:49:27 PM
Dobio sam info od paypala da mi vise dolazni novac neide u pending balance, vec direktno u available.
Zanima me , dali sada mogu ostavljati sredstva na PP, tj. da se ne prebacuju vise automatski na devizni ko dosada?

Ae ako ko zna neka udjeli info.
lp

Ja ti ne mogu pomoći, mene zanima kako si to dobio.
legendary
Activity: 1722
Merit: 1000
Satoshi is rolling in his grave. #bitcoin
October 27, 2014, 10:12:26 AM
Dobio sam info od paypala da mi vise dolazni novac neide u pending balance, vec direktno u available.
Zanima me , dali sada mogu ostavljati sredstva na PP, tj. da se ne prebacuju vise automatski na devizni ko dosada?

Ae ako ko zna neka udjeli info.
lp
hero member
Activity: 532
Merit: 500
October 25, 2014, 03:01:04 PM
Bas isprobavam CoinWorker. Vidjet cemo kakav je.
member
Activity: 83
Merit: 10
★Bitin.io★ - Instant Exchange
October 25, 2014, 11:09:16 AM
Ne znam da li ste vidjeli http://www.coinworker.com, nije neka velika lova u igri, al' zasada jedan od najlakših načina da bez puno ulaganja dođete do bar 1 bitcoin-a.

Mene je stvar oduševila svojim jednostavnim zadacima poput označavanja slika nepodobnih za prikazivanje na nekom site-u, ili malo težim za više bodova (bitcoina) provjerom točnosti kategorija prikazanih proizoda itd.

U tjedan dana, kada sam imao trenutak odmora, umjesto gubljenja vremena čitanjem raznih portala odradio sam blok od 20-25 minuta CoinWorker-a i za to primio 1.08 BTC koji su se sretni pridružili svojoj braći na GLBSE-u.

Moj najlakši bitcoin do danas.


E ljudi,novi sam moze mi neko objasnit ove transakcije iz bitcoina u drugo?
 Grin
Neznam na sta mislis u tom postu sto si naveo.

Coinworker.com ti je stranica za zaradivanje BTC-a.Neznam ako je uopce jos isplacuje.Provjeri sam.
newbie
Activity: 12
Merit: 0
October 23, 2014, 06:26:19 AM
jel ima neko dobar neki sajt gde moze da se zaradi lepo radeci nesto a da nije faucet!!?
www.thisweekscoin.com
Registruj se. Ima mnogo giveaways na forumu. Moci ces da skupis nesto sitno. Nije bas neka "zarada", ali opet je nesto.

Nemoj misliti da je lako da se zaradi al nije ni tesko.

nebuloza
hero member
Activity: 742
Merit: 500
I'm dying.
October 21, 2014, 04:15:58 PM
jel ima neko dobar neki sajt gde moze da se zaradi lepo radeci nesto a da nije faucet!!?
www.thisweekscoin.com
Registruj se. Ima mnogo giveaways na forumu. Moci ces da skupis nesto sitno. Nije bas neka "zarada", ali opet je nesto.

Nemoj misliti da je lako da se zaradi al nije ni tesko.
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
October 21, 2014, 02:24:58 PM
jel ima neko dobar neki sajt gde moze da se zaradi lepo radeci nesto a da nije faucet!!?
Probaj ode www.hzz.hr nije faucet i moze se dobro zaradit radeci nesto.

Lako trolat sirote ljude kad si krcat bitkojnima od davnina Sad

ti ces njega trollat kad BTC ode u 3 pm Smiley
Ma proda san ih ostavija san samo 1% od 1% od 1% da se nadje.
sr. member
Activity: 365
Merit: 250
October 21, 2014, 03:29:24 AM
jel ima neko dobar neki sajt gde moze da se zaradi lepo radeci nesto a da nije faucet!!?
Probaj ode www.hzz.hr nije faucet i moze se dobro zaradit radeci nesto.

Lako trolat sirote ljude kad si krcat bitkojnima od davnina Sad

ti ces njega trollat kad BTC ode u 3 pm Smiley
hero member
Activity: 602
Merit: 500
October 20, 2014, 05:43:39 PM
Pa sta znam brate ja sam poceo odavno na primedice da radim, u medjuvremenu sam radio i na luckynumber za 1btc mesecno, ali samo jedan mesec sam radio tamo i vratio se na pd. Sad na pd imam oko 3-4 btc mesecno u proseku.

A dobro..ti si tamo bas ono uletio izgleda...i ja bi za 1-2 BTC radio nesto sa strane..pa eto ako ustreba kakav momak za nosit vrece s krumpirom na prajmdajsu, javi Smiley
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
October 20, 2014, 04:38:31 PM
jel ima neko dobar neki sajt gde moze da se zaradi lepo radeci nesto a da nije faucet!!?

ima u mene posla, ali nema veze sa BTC

Imas mnogooo sajtova gde mozes da pocnes da radis za btc. Trziste u razvoju, najbolja sansa da nadjes posao online ti je u necemu sto ima veze sa btc trenutno.

kao naprimer??

Pa sta znam brate ja sam poceo odavno na primedice da radim, u medjuvremenu sam radio i na luckynumber za 1btc mesecno, ali samo jedan mesec sam radio tamo i vratio se na pd. Sad na pd imam oko 3-4 btc mesecno u proseku.
newbie
Activity: 26
Merit: 0
October 20, 2014, 01:37:24 PM
jel ima neko dobar neki sajt gde moze da se zaradi lepo radeci nesto a da nije faucet!!?

ima u mene posla, ali nema veze sa BTC

Imas mnogooo sajtova gde mozes da pocnes da radis za btc. Trziste u razvoju, najbolja sansa da nadjes posao online ti je u necemu sto ima veze sa btc trenutno.

kao naprimer??

ako ti ne smeta rad sa adult materijalom i glumljenje kurve na internetu i ako imas 5-10h viska dnevno javi se ..
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
October 20, 2014, 01:16:38 PM
jel ima neko dobar neki sajt gde moze da se zaradi lepo radeci nesto a da nije faucet!!?

ima u mene posla, ali nema veze sa BTC

Imas mnogooo sajtova gde mozes da pocnes da radis za btc. Trziste u razvoju, najbolja sansa da nadjes posao online ti je u necemu sto ima veze sa btc trenutno.

kao naprimer??
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
October 20, 2014, 10:59:29 AM
jel ima neko dobar neki sajt gde moze da se zaradi lepo radeci nesto a da nije faucet!!?

ima u mene posla, ali nema veze sa BTC

Imas mnogooo sajtova gde mozes da pocnes da radis za btc. Trziste u razvoju, najbolja sansa da nadjes posao online ti je u necemu sto ima veze sa btc trenutno.
newbie
Activity: 26
Merit: 0
October 20, 2014, 10:56:49 AM
jel ima neko dobar neki sajt gde moze da se zaradi lepo radeci nesto a da nije faucet!!?

ima u mene posla, ali nema veze sa BTC
hero member
Activity: 546
Merit: 500
October 20, 2014, 05:45:47 AM
seljo je samo povedao istino, nigdje ni đabe bitcoina
Pages:
Jump to: