Pages:
Author

Topic: Hrvatski (Croatian) - page 17. (Read 356094 times)

sr. member
Activity: 365
Merit: 250
September 08, 2014, 07:44:11 AM
Anyway, I've no power on this, it's just a suggestion that maybe an admin will consider.
Having a dedicated sub-section gives some better possibilities to encourage some topics. (and more order between them)
Do you feel that croatian community is large enough?

a ne nije. hrvati su prvaci u mlacenju prazne slame = cryptocurrency... Wink
staff
Activity: 4256
Merit: 1203
I support freedom of choice
September 07, 2014, 08:32:43 PM
Anyway, I've no power on this, it's just a suggestion that maybe an admin will consider.
Having a dedicated sub-section gives some better possibilities to encourage some topics. (and more order between them)
Do you feel that croatian community is large enough?
sr. member
Activity: 490
Merit: 250
Super Smash Bros. Ultimate Available Now!
September 07, 2014, 08:27:51 PM
So many pages!
Isn't there someone that has the Croatian community trust than can moderate a dedicated sub-section?
Have you already asked for it?

No, I believe there is no one that moderates this thread and I don't believe that anybody has asked for moderator here. We are actually very stable community with almost no "incidents" around.

I would volunteer to moderate this thread but there are members around here which deserve it more than I do because they are longer here and have greater reputation. You should wait for their reply but if they don't want to be moderators I am here to apply for that position.
staff
Activity: 4256
Merit: 1203
I support freedom of choice
September 07, 2014, 07:43:35 PM
So many pages!
Isn't there someone that has the Croatian community trust than can moderate a dedicated sub-section?
Have you already asked for it?
legendary
Activity: 3612
Merit: 1023
Cashback 15%
September 05, 2014, 01:31:04 PM

e hvala ti puno

taman da probam i da vidim kako ide ovo Smiley
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
-----------✄----------
September 04, 2014, 01:26:16 AM
Prodajem gridseed_ove,cijena komad 1 btc
-detalji na inbox
hero member
Activity: 602
Merit: 500
September 03, 2014, 05:52:43 AM

Evo, seronje su uspjeli novi voting pokrenut, ovaj puta sa svim zivim prijedlozima, pa kome se svidja moj prijedlog broj sest...treba samo napisati broj prijedloga i autora. Mozete glasat i za druge ako vam se vise svidjaju Smiley

Novi link: https://bitcointalksearch.org/topic/physical-bitcoin-design-finalists-cast-your-vote-now-ends-10th-september-14-765337

Prestigli me zlikovci...ajmo glasaci, navalite! Smiley
legendary
Activity: 3192
Merit: 1213
Enterapp Pre-Sale Live
September 02, 2014, 07:57:05 PM
Prodajem ili mijenjam (moze sve osim opreme za rudarenje) KNC Jupiter October batch 532 -550Ghs
Ako koga zanima ponudu mozete poslati na [email protected] , ne na private message foruma.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
September 02, 2014, 04:33:13 AM
legendary
Activity: 3612
Merit: 1023
Cashback 15%
September 02, 2014, 02:55:28 AM
jel zna neko dobar photoshop koji je lagan i sa kojim mogu da pravim dobre slike(coins,bannere...)

zelim da probam da naucim to i da otvorim dobar biznis ovde na forumu i da zaradim na tome

molim vas pm me ako znate i napisite ovde naravno!!

Skini ceo cs6 paket imas na torentima i radi oko 6GB je fajl i radi ja to koristim na nekoliko masina u koliko imas slabiji komp skini cs3 i taj je dobar.

A sto se zarade tice u paketu imas dosta toga photoshop je dobar za slike i banere, ilustrator za logoe imas dreamweaver za HTML kodovanje pa napadni

ae molim te mi nadji link bas sam zainteresovan!!

ostavi link ovde ili me pm ako mozes
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
September 02, 2014, 01:15:18 AM
jel zna neko dobar photoshop koji je lagan i sa kojim mogu da pravim dobre slike(coins,bannere...)

zelim da probam da naucim to i da otvorim dobar biznis ovde na forumu i da zaradim na tome

molim vas pm me ako znate i napisite ovde naravno!!

Skini ceo cs6 paket imas na torentima i radi oko 6GB je fajl i radi ja to koristim na nekoliko masina u koliko imas slabiji komp skini cs3 i taj je dobar.

A sto se zarade tice u paketu imas dosta toga photoshop je dobar za slike i banere, ilustrator za logoe imas dreamweaver za HTML kodovanje pa napadni
hero member
Activity: 630
Merit: 500
September 01, 2014, 07:06:58 PM
jel zna neko dobar photoshop koji je lagan i sa kojim mogu da pravim dobre slike(coins,bannere...)

zelim da probam da naucim to i da otvorim dobar biznis ovde na forumu i da zaradim na tome

molim vas pm me ako znate i napisite ovde naravno!!
http://www.adobe.com/hr/products/photoshop.html
a pošto misliš ovdje zaradit na tome da se ne zajebaješ kaži adresu na PM pa ti ja pošaljem 1/2 žvake.

legendary
Activity: 3612
Merit: 1023
Cashback 15%
September 01, 2014, 03:44:46 PM
jel zna neko dobar photoshop koji je lagan i sa kojim mogu da pravim dobre slike(coins,bannere...)

zelim da probam da naucim to i da otvorim dobar biznis ovde na forumu i da zaradim na tome

molim vas pm me ako znate i napisite ovde naravno!!
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
September 01, 2014, 11:23:17 AM
Ma stvarno su seronje.  Tongue

Evo,ja sam glasao i inače dizajn coina ti izgleda super.Inače,koji program si koristio za izradu coina?

Fala, fala Smiley Cisti Photoshop...nema tu nekog 3d renderiranja, sve se radi korak po korak da se dobije efekt.

Znači,Photoshop.Nije loše. Smiley

hero member
Activity: 602
Merit: 500
September 01, 2014, 11:14:06 AM
Ma stvarno su seronje.  Tongue

Evo,ja sam glasao i inače dizajn coina ti izgleda super.Inače,koji program si koristio za izradu coina?

Fala, fala Smiley Cisti Photoshop...nema tu nekog 3d renderiranja, sve se radi korak po korak da se dobije efekt.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
September 01, 2014, 11:08:48 AM
Ma vidio sam, ne znam zašto samo tebe napadaju. A takvi su ljudi, ne znaju se nositi s porazom...

Evo, seronje su uspjeli novi voting pokrenut, ovaj puta sa svim zivim prijedlozima, pa kome se svidja moj prijedlog broj sest...treba samo napisati broj prijedloga i autora. Mozete glasat i za druge ako vam se vise svidjaju Smiley

Novi link: https://bitcointalksearch.org/topic/physical-bitcoin-design-finalists-cast-your-vote-now-ends-10th-september-14-765337

Ma stvarno su seronje.  Tongue

Evo,ja sam glasao i inače dizajn coina ti izgleda super.Inače,koji program si koristio za izradu coina?
hero member
Activity: 602
Merit: 500
September 01, 2014, 10:54:30 AM
Ma vidio sam, ne znam zašto samo tebe napadaju. A takvi su ljudi, ne znaju se nositi s porazom...

Evo, seronje su uspjeli novi voting pokrenut, ovaj puta sa svim zivim prijedlozima, pa kome se svidja moj prijedlog broj sest...treba samo napisati broj prijedloga i autora. Mozete glasat i za druge ako vam se vise svidjaju Smiley

Novi link: https://bitcointalksearch.org/topic/physical-bitcoin-design-finalists-cast-your-vote-now-ends-10th-september-14-765337
sr. member
Activity: 490
Merit: 250
Super Smash Bros. Ultimate Available Now!
September 01, 2014, 05:20:32 AM
Drugari, mogu zamolit za malo podrske na ovom topicu: https://bitcointalksearch.org/topic/physical-bitcoin-design-finalists-void-new-thread-soon-see-statement-764623
Samo treba ukratko dati vote za moj design, ako vam se svidja...minutica posla...Hvala! Smiley

Evo moj glas si dobio. Vidim da su nagrade jako dobre i nadam se da ćeš pobijediti na tom natjecanju. Btw ja sam malo kenjuckao na opisu, ali dobro, valjda nisam pretjerao Cheesy

Zakon, hvala! Smiley Ma super si napisao hehe...sad jos da maknem ove luzer trolcice sto kenjuckaju s pozivanjem na pravila & shit jer nisu usli u top 5... :/

Ma vidio sam, ne znam zašto samo tebe napadaju. A takvi su ljudi, ne znaju se nositi s porazom...
hero member
Activity: 602
Merit: 500
September 01, 2014, 04:35:57 AM
Drugari, mogu zamolit za malo podrske na ovom topicu: https://bitcointalksearch.org/topic/physical-bitcoin-design-finalists-void-new-thread-soon-see-statement-764623
Samo treba ukratko dati vote za moj design, ako vam se svidja...minutica posla...Hvala! Smiley

Evo moj glas si dobio. Vidim da su nagrade jako dobre i nadam se da ćeš pobijediti na tom natjecanju. Btw ja sam malo kenjuckao na opisu, ali dobro, valjda nisam pretjerao Cheesy

Zakon, hvala! Smiley Ma super si napisao hehe...sad jos da maknem ove luzer trolcice sto kenjuckaju s pozivanjem na pravila & shit jer nisu usli u top 5... :/
sr. member
Activity: 490
Merit: 250
Super Smash Bros. Ultimate Available Now!
September 01, 2014, 03:00:50 AM
Drugari, mogu zamolit za malo podrske na ovom topicu: https://bitcointalksearch.org/topic/physical-bitcoin-design-finalists-void-new-thread-soon-see-statement-764623
Samo treba ukratko dati vote za moj design, ako vam se svidja...minutica posla...Hvala! Smiley

Evo moj glas si dobio. Vidim da su nagrade jako dobre i nadam se da ćeš pobijediti na tom natjecanju. Btw ja sam malo kenjuckao na opisu, ali dobro, valjda nisam pretjerao Cheesy
Pages:
Jump to: