Pages:
Author

Topic: ICO fiyatının altında kalan Coinler/Tokenler Hakkında - page 2. (Read 313 times)

full member
Activity: 546
Merit: 100
ICO sürecinde planlananın çok altında ya da üstünde değilse şöyle bir bakın projeye, ekibe ve whitepaper'a uygulanabilecek geleceğe dönük bir proje olarak görüyorsanız ona göre hareket edin. Özellikle çok fazla dalgalanma olan coinlere çok fazla bulaşmamaya çalışın yatırım amaçlı
full member
Activity: 686
Merit: 111
pundix'i tavsiye ediyorum ben ico fiyatı 2.37 iken şua 0.90 civarlarında gidip geliyor gerek airdrop , fiyatın cazip olması ve projenin geçerliliği alınabilirliği konusunda ateş ediyor.
full member
Activity: 504
Merit: 120
2017 sonu 2018 başı ico yapan projelerin çoğunun tokeni şu anda ico fiyatının altında. Bir sonraki yükseliş döneminde birçoğu elinde tutanlara kazandırır ama o yükseliş ne zaman gelecek bilemediğimiz için yatırım yapmaktan çekiniyoruz. Çekinmeyip yatırım yapanlar elbet kazanır.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Toplamak mantıklı olabilir özellikle bancor bir dönem güzel bir pump yedi belki yine öyle bir ihtimal söz konusu olabilir ama diğerleri için aynı şeyi söyleyemeceğim çünkü çok fazla izlediğim coinler degiller
full member
Activity: 1358
Merit: 193
şu anda zaten özellikle dolar ve hatta eth bazında çok nadir token yada coin ico fiyatının üstüne çıkabildi. genel ayı piyasasının sonuçları bunlar millet proje gelecek hodl dinlemeden dumpluyor.
çok pis dayak yiyor piyasa.
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
Dolardan ziyade herkes ne ile yatırım yaptıysa btc dolar eth ona göre karşılaştırıyor hepsinde de durumun vahim olduğu söylenebilir. Çok fazla gereksiz miktarda para topladıkları için bence.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Sadece ICO fiyatının altı bu dönemde baz alınabilecek bir durum değil. Ancak ICO fiyatı 1$ olup, şuan 0,2$ olan ve potansiyeli olan ICO varsa onları konuşmak lazım.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Çoğu iconun borsaya girince ico fiyatının altına düşmesinin sebebi bence en çok o projelerin daha önce yapılmış olmasıdır. Sağlam proje çok az çıkmaya başladı ya da biz aralarından seçemiyoruz. Forum ico çöplüğü oldu herkes bountyler için burada. Eskiden duyurular başlığı yokken bile icoları kolayca takip edebiliyorduk. Şuan ipini koparan ico çıkartıyor.
full member
Activity: 630
Merit: 104
son zamanlarda cıkan tum tokenler ico nun altında piyasaya cıkıyor ne yazıkki nereye gidiyor bu paralar diye düşünmüyo değilim arada tutturursan ne ala ama boyle bırden ico fiyatının altına düşmesi gerçekten insanı düşündürüyor.
full member
Activity: 672
ICO değerinin üstünde olan yeni diyebileciğimiz proje sayısı çok az. Ama üstünde olan projeler ise bana sorarsanız çok kaliteli çünkü büyük bir düşüşe karşı iyi direnç gösterdiler.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
2017 oncesi cogu token ico fiyatinin ustunde. 2017 mayis sonrasi ise sadece saglam tokenler ico fiyatinin uzerinde. bunun nedeni bence tamamen piyasa durumundan kaynakli.
full member
Activity: 490
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
ICOların neredeyse %60 70i uzun vadede ico fiyatlarının altında kalıyorlar. ICOdan sonra bir hype yakalarsa veya boğa zamanına denk gelirse yürüyor ancak sonradan bir trade coini veya tokeni derecesini geçemiyorlar. Zaten başarılı ICOlar yakaladıkları hype zamanını iyi değerlendirerek fiyatını yukarı tırmandırıyorlar yaptıkları işlerle
full member
Activity: 392
Merit: 107
2017 nin son çeyreğinde piyasaya giren ico tokenlarının hemen hemen büyük bir bölümü bugün ico fiyatının altında. tabiki dolar bazlı olarak düşünüyorsanız. btc bazından değerlendirirseniz. yarı yarıya diyebiliriz. aşırı değerlenenler de var. çok sert düşenler de. hepsi normal bence. para etrafa çok yayıldı. icoların ayakta durmaları mucize gibi bir şey artık
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Eger bir coin ıco altındaysa bilki 1-2 ay sonra çöp olup gidecek.
full member
Activity: 420
Merit: 108
En çok üzüldüm token INS oldu.Herkes çok ümitliydi ama maalesef şuan için işler iyi değil...
member
Activity: 294
Merit: 10
Borderless for People, Frictionless for Banks
Su an zaten piyasa piyasa degil. Sabredip bekleyip görmek lazım. Yakin zamanda umuyorum yavaştan bir toparlanma olur.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Çok var öyle proje ico ve öldü çoğu daha yatırım falan yapılmaz.Ben görüyürum adam 1 dolara almış şuan 1 cent bile değil çok kötü durumda kalmışlar.Bu dakikadan sonra yapmam öyle icolara
member
Activity: 378
Merit: 20
Diğer arkadaşlarında dediği gibi şu an zaten ico fiyatının üstünde ico var mı acaba? Hepsi yerlerde.. Ama ben size INS i öneririm, ico fiyatı   4$ dı, şu an 1 $.
full member
Activity: 434
Merit: 111
Hydax Global Bounty Program
Şu anda neredeyse bütün icolar ico fiyatının altında, bu açıdan bakınca çok da iç açıcı bir tablo söz konusu değil, o yüzden ilerki icolara bakmak lazım diye düşünüyorum
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Ico fiyatının altında olması eğer proje ve ekip güzelse ileriye dönük umut vaat eder.Aşırı yükselmiş coinler bir anda dump olabiliyor.Aşırı yükselmiş coinlere oranla ıco altındakiler o kadar dump yemiyor.Bu acıdan değerlendirildiğinde bu tarz fiyatlarda olanları araştırmak iyidir.
Pages:
Jump to: