Pages:
Author

Topic: ICO fiyatının altında kalan Coinler/Tokenler Hakkında - page 3. (Read 313 times)

hero member
Activity: 756
Merit: 505
Üstünde olan var mı millet bunlara eth ile yatırım yaptı. Ethnin hali ortada bunlarda onlardan etkilendi tabi . Birde bancor icosunun üstünden ne kadar zaman geçti tabi düşecek

Peki hocam bu tarz token ya da coinlerden küçük küçük toplamak sizce mantıklı mı değil mi?

Bazi projeler hatta bir cogu satis fiyatinin altina dusuyor. Çünkü zaten yol haritalari henuz tamamlanma surecinde oluyor. Bu bence normal. Projesi iyi olan yatirimlar zaten belli ediyor kendini. Iyi olanlar düşükken toparlamak güzel olabilir tabi ama proje ekip.yol haritalari önemli. Iyi arastirip toplamak lazim.
newbie
Activity: 101
Merit: 0
Üstünde olan var mı millet bunlara eth ile yatırım yaptı. Ethnin hali ortada bunlarda onlardan etkilendi tabi . Birde bancor icosunun üstünden ne kadar zaman geçti tabi düşecek

Peki hocam bu tarz token ya da coinlerden küçük küçük toplamak sizce mantıklı mı değil mi?
member
Activity: 560
Merit: 12
newbie
Activity: 101
Merit: 0
Merhaba arkadaşlar,

icostats.com sitesinde dolaşıyordum ve malumunuz bazı coin ya da tokenlerin ico fiyatının altında kaldıklarını gördüm. Sizce bunlar yatırım için değerlendirilebilir mi?

Hepsi değil tabi ki bazıları için konuşuyorum.

Mesela dolar olarak;

Cofound.it          ico fiyatı: 0,120       Şuan ki fiyat: 0,0049
Bancor               ico fiyatı: 3,864       Şuan ki fiyat: 2,082
Power Ledger      ico fiyatı: 0,340       Şuan ki fiyat: 0,254
BlockPay            ico fiyatı: 0,124        Şuan ki fiyat: 0,038

Bu tarz ico altında kalanlar için ne düşünüyorsunuz?
Pages:
Jump to: